Adana Jigolo Tolga Her Eğlencenin Adamı

  Adana Jigolo Tolga Her Eğlencenin Adamı
  Eğlenmek değişik bir kültürdür, bu kültüre yatkın olmayan kişilerle bir tek belirli koşullarda eğlenebilirsiniz, eğlence kültürü kısıtlı insanlarla süre geçirdiğinizde koşullar değişince eğlenceden asla keyif almazsınız. Adana jigolo Tolga her eğlencenin adamı olarak ne tür eğlenceden keyif alırsanız size o hazzı veriyorum. Keyif adı altına her neyi koyuyor, hangi vakaları keyif almaktan sayıyorsanız hepsini size muhteşem ortamlarda yaşatırım. Eğlence mekanlarının en iyilerinde, restoranların en kalitelilerinde, cinselliğin en zevklisinde sizinle hususi şeyler paylaşmaya yönelik bir hizmet anlayışına sahibim. Seneler acil geçiyor, bu yılları avantaj hakine getirmekte, doğru değerlendirmeyip dezavantaj haline kişinin kendi elindedir, eğer kişiler doğru düşünüp hareket etmeyi seçerlerse her gün bir şeyler öğrenilerek dopdolu geçebilir. Ben mesleğimde geçirdiğim her günün bana bir şeyler katması için çabalayan biriyim. Öğrendiğim ya da hizmetime eklediğim her olayın sizi memnun edeceğini bildiğim için bu çabam bana asla bir yük şeklinde gelmedi aksine beni daha fazlasını öğrenmeye itti.
  Cinsellik hayatıma giren her hanımdan da bir şeyler öğrenmeye çabaladım, ne de olsa her insanoğlunun yaşanmışlığı ve haiz olduğu teknik oldukca değişik, bende tüm bu farklılıkları kendime avantaja çevirmeyi bir oyuna çevirdim. Kiminin öpüşmesinden, kiminin okşayış şeklinden bir şeyler kaparak kendime özgü teknikler geliştirerek sex vakalarında kendi tekniğimle ilişkiye girmeye başladım. Naturel olarak bu biçim şeyleri daha Adana jigolo siteleri ilişkilerinden oldukca ilkin halletmeye başlamıştım. İlişki kültürümle birlikte, takıldığım hanımlarda değişmeye başlamıştı, sevişmede yükselişe geçince yaşıtlarımın benim hızıma uyum sağlayamadıklarını görerek yaş ortalamasını yükseltmeye başladım ve benden yaşça olgun bayanlarla eğlenmeye, onlarla sevgili olmaya başladım. Olgun bayanların eğlence anlayışlarına fanatik kalmıştım, birlikte olduğum bayanı değiştirmeden artık bir gece meyhanede eğleniyorken, başka bir gece gene aynı hanımla kalabalık bir kulüpte eğlenmenin keyfini yaşamaya başlamıştım. bu yaşamı o şekilde oldukca sevmiştim ki; artık yaşıtlarım önümde çıplak yatsalar bile onlara dönerek bakmıyor, onlarla gönül eğlendirmeye çalışmıyordum, günlerce bir sevgilim olmasa bile olgun bir bayanla çıkmaya başlayana kadar boş durmayı daha oldukca tercih ediyordum.
  Olgun bayanlarla sevgili olmanın avantajları bitmiyordu, cep harçlığında kaliteli eğlenceye, en iyi sex anlarına kadar her şeye sahiptim fakat ilişki uzadıkça, olgun bayanın bana davranışları değişiyor, daha oldukca sahiplenmek istiyordu ve bu bende hastalık hissetmeme niçin oluyor, o kadının himayesi altına girmiş bir jigolo şeklinde hissediyordum. Yaşamım bir bakıma hakikaten jigolo hayatına benziyordu bir tek benim ilişkilerim gecelik yaşanmıyor, oldukca daha uzun sürüyordu fakat karşılığı bir tek parasız eğlence ve cep harçlığı ile sınırı olan kalıyordu. Adana jigolo ilanları ile kendime olgun hanımefendiler arasaydım hayatım daha tertipli olur ve bazı hayallerimi de gerçekleştirme imkanım olurdu, bu şekilde bir yaşamla bir tek günümü geçirmekten fazlasına haiz olamazdım. Birazcık oturup düşünmeye ve ciddi kararlar vermem gerekiyordu. Böylelikle son ilişkimden ayrıldığımda kendimi bir süre bekar evime kapattım ve kendime düşünecek süre verdim. Günlük harçlıklarla bir jigolo şeklinde olgun bayanlarla yaşamaya devam edebilirdim ya da hakikaten bir ücretli partner olmaya emek vererek hayatımı düzene koymayı seçmek içinde ikilemdeydim. Hangisine karar vereceğim diye düşünürken yedi gün harcadım ve bu tür sitelere ilkin bakmayı ve sonrasında karar vermeyi düşündüm.
  Olgun Bayanların Favorisi Adana Jigolo Sitesi Yakışıklısı Tolga
  Siteleri ziyaret ettikçe jigolo yaşamının birebir aynısını senelerdir yaşadığımı daha iyi görmeye başladım, gördükçe de kendime kızmaya başladım, boşa geçmiş iki seneden bahsediyorum, azca süre değildi. Bu kadar süreyi bir sitede geçirmiş olsaydım, çoktan hanımefendilerin gözünde bir ustalaşmış şeklinde görünmeye başlamış olurdum fakat daha ilk adımımı atıp atmama aşamasına bile daha gelememiştim. Oysa çoktan olgun bayanların favorisi Adana jigolo sitesi yakışıklısı Tolga olarak bir şanım olabilirdi. Her her neyse ki; daha hiçbir şey için geç kalmış sayılmazdım, yaşım 24 olmuştu fakat sex deneyimlerim küçümsenmeyecek şekilde iyiydi, yakışıklılık esasen sorun olmayacak düzeydeydi. 185 boy, 73 kilo ile mankenden farksızdım. Kumral ve dalgalı saçlı oluşum ise değişik bir karizma ekliyordu bana. Böylece yeni bir yaşantıya adım atmak suretiyle önceki tüm değerlerime ve yaşantıma o saniyede bir nokta koyarak güzel bir tanıtım yazısı paylaştım.
  Telefon numaramın değişik olması gerektirme ettiğini asla düşünmemiş ve aynı numarayı kullanmaya başlamıştım, tanıdığım olgun bayanların hepsinin telefonlarında kayıtlıydım ve siteye gelirlerse beni hem fotoğraflarımdan tanıyacaklardı, hem de fotoğraflarımdan tanıyamasalar bile numaramı tuşladıklarında benim ismimi telefonlarında görerek şaşıracaklardı. Jigolo arayan bayanlar içinde görüştüğüm seviştim oldukca sayıda hanım bulunduğunu biliyordum ve hepsinin de benimle tekrardan görüşmek isteyeceklerinden adım şeklinde emindim. Düşündüğüm şekilde de oldu, tanıdığım ilişki kurduğum tüm olgun bayanlar birer ikişer beni aradılar ve bu sefer cep harçlığıyla değil, adam şeklinde jigolo ücretimi ödeyerek benimle tekrardan ilişkiye girmeye başladılar. Şu an beşinci yılımı dolduruyorum ve oldukca daha üstün bir hizmete sahibim, tüm bayanları gecelerime davet ediyorum.

  Adana Jigolo Tolga Her Eğlencenin Adamı Eğlenmek değişik bir kültürdür, bu kültüre yatkın olmayan kişilerle bir tek belirli koşullarda eğlenebilirsiniz, eğlence kültürü kısıtlı insanlarla süre geçirdiğinizde koşullar değişince eğlenceden asla keyif almazsınız. Adana jigolo Tolga her eğlencenin adamı olarak ne tür eğlenceden keyif alırsanız size o hazzı veriyorum. Keyif adı altına her neyi koyuyor, hangi…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!