Aletini Hep Dik Tutan Kırıkkale Jigolo Osman

  Aletini Hep Dik Tutan Kırıkkale Jigolo Osman
  Vazife adamı olan insanoğlu vazife çıkmış olduğu vakit daima o görevi yerine getirmeye hazır olurlar, benim görevim hanımlarla eğlenmek ve cinsel ilişkilerin en muhteşemini yaşatmak olduğuna gore bu göreve hep hazır durumda olmalıyım. Görevim gereği en fazla kullandığım aletim organik olarak penisim olduğuna gore penisimin de benim benzer halde işlemeye daima hazır olması gerekiyor. Aletini hep dik tutan Kırıkkale jigolo Osman olarak performansımı daima zirvede tutmalıyım. Beğenisini kazandığım bayanı gündüzde gelse akşam geç saatlerde de gelse hep mutlu edecek zindeliğe sahibim. Seksten ayrı kalamayan bir insanoğlunun yapabileceği tek işle meşgulüm yalnız cinsellik hizmetinde başarıya ulaşmış bir vazife adamı olacağımı bilerek asla düşünmeden adım attığım bu hayatta ilerliyorum. Günlük randevularım yedi gün aralıksız devam eder, saat sınırlaması, hizmet sınırlaması benzer halde sınırlamalar olmadan görüşeceğiniz biriyim. Istediğiniz benzer halde cinsellik hizmetine ulaşacağınız, arzu ettiğiniz saatte arayıp görüşeceğiniz kaç adam tanıdınız, tanımadıysanız hadi arayın güzel bir sohbetle doğrusu dostluğumuzu başlatalım.
  Yaşım 27, Kırıkkale jigolo siteleri yirmi iki yaşamdan başlayarak hayatımın her saniyesinde benimle bir olmaya başladı. Benim cinsel azgınlığımı dindirmeye öyleki haftada birkaç ilişki yetmediği için fazlaca erken bir kararla hayatımda değişik arayışa girdim. Bana günde yaşadığım bir iki saatlik ilişkiler bile yetmiyordu, bu yüzden acilen farkımı ortaya koyarak hızla yükselmem gerektirme ettiğini düşünerek, her şeyi araştırmaya başladım. Böylece inanılmaz bir sürede cinsellik ile ilgili her mevzu hakkında azca fazlaca bir düşünce edinmeye başladım. Data açısından her bilgiyi topladığım halde birazda edinim eklemem gerektirme ettiğinin bilincinde olarak cinsellik ilişkilerine daha oldukca ağırlık vermeye başladığımda adımlarımı hızlandırarak yükselmeye başladım. İki senede artık günün her saatinde bir randevuda olmayı başaran buluşma alması fazlaca güçlük derecesi yüksek bir cinsellik erkeği durumuna geldim. Girdiğim gidişat her insanoğlunun kaldırabileceği bir yük değildi, yirmi dört saatin her dakikasında bir bayanı memnun etmeye çalışmak benimde kimi süre zorlanmama niçin oluyordu sonunda gündüz randevularıma bir miktar esneklik vermeye başladım, birkaç gün dinlenmek için gündüz saatlerinde daha geç saatlerde randevular verip erken saatlerde birazcık dinlenme molası verdim.
  Bu molalar beni iyi yönde etkilemiş olacak ki; sonraki görülmelerde fazlaca daha enerjik hissederek daha şehvetli bir adam olarak hanımlarla ilişkiye girmeye başladım Kırıkkale jigolo sitesi maddi dertlere son veriyor fakat benim isteklerim içinde maddiyat asla olmamıştı. Aslına bakarsan aileden gelen bir variyetim var çalışsam da olur, çalışmasam da olur tarzında bir hayatta sürdürebilirim. Bu yüzden ücret politikası olarak ben ucuz jigolo sisteminde hizmet vermeye başlamıştım ve aynı politikaya haiz şekilde görüşmeye devam ediyorum. Hizmetimde evimde sizde kendinizi inanılmaz rahat hissedip, konforun ve eğlencenin tadını çıkarabileceksiniz. Beni evinize çağrı ediyorsanız kesinlikle bekar bir hanımefendi olmanız gerekiyor, müşterilerimin güvenliklerini sağlama bakımından evli olan yada bir beraberlik içindeki bayanların evlerine gelmek yerine en kötüsü bir otele gitmeyi yeğliyorum. Gizlilik bekar kişilerin fazlaca dikkatli olmalarını gerektirmeyen bir durumken, beraberlik içindeki kişilerin hassasiyetle dikkat etmeleri bir durumdur. Ben bu duyarlılık gerektiren durumun bilincinde olarak bu şekilde bir sonucu ilk günlerde bir kaide haline getirerek uygulamaya başladım ve en eski müşterilerimde bile bu kuralın dışına asla çıkmadan uyguladım.
  Osman’ın Kırıkkale Jigolo İlanları Sınırsız Geceler İsteyenler İçindir
  Sınırsız cinselliğin tadını ben gene bu camiaya katıldıktan sonrasında öğrenebildim. Öncesinde artık hayatıma ne denk gelirse o ilişkiyle yönetim ederken burada fazlasını bulabileceğimi öğrendiğimde sevinmiştim ve sınırsızlığın tadını çıkararak ilk olarak bu doğrultuda ilerlemiştim. Böylece Osman’ın Kırıkkale jigolo ilanları sınırsız geceler isteyenler içindir diye kendime bir çarpıcı söz bile uydurmuştum. Sınırsız sevişmeyi uygun buluyorum sınırsız pozisyonlar, anal cinsellik ve sınırsız muameleye de tamam diyorum fakat kaldıramadığım bazı sınırlarımda var, mesela grup seksin içine girmiyorum, hard sekse girecek kabalığa haiz değilim ya da BDSM öğrenecek deli kişiliğimde yok. Bunlar göz önüne alındığında ve sizde benimde bu benzer halde isteklerim yok diyorsanız tam istediğiniz kabiliyetleri taşıyan görkemli erkeği bulmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz.
  Tabiri caizse ben jigolo ne demek daha asla bilmeden duyuru vermiş bir erkeğim bile diyebilirim, duyuru verdim sonrasında aslolan hedefimin ne olması gerektirme ettiğini öğrendim. Bu şekilde gözü kara girenlerin bir oldukca başarıya ulaşmış olması olanaksız fakat ben bir halde başarıya ulaşmış oldum ve bir oldukca erkeğinde model almış olduğu bir ücretli sevgili konumuna bile geldim. Şımarık, kendini beğenmiş kişilikte biri olmadığım için, konumum sebebiyle asla böbürlenmedim, ücret yükseltme girişiminde bulunmadım, kendimi VİP statüsüne yükseltmedim. Aynı bildiğiniz, tanıdığınız sevgili Osman olarak yoluma devam ettim ve bu günden sonrada aynı yoldan ilerlemeyi sürdüreceğim. Alçak gönüllü, güler yüzlü, sempatik ve mütevazi kişiliğim olmasa sanıyorum bayanlarda bana karşı daha tepkili ve ön yargılı yaklaşmayı seçerler ve bu hızda beni yükseltecek görüşmeleri istemezlerdi.

  Aletini Hep Dik Tutan Kırıkkale Jigolo Osman Vazife adamı olan insanoğlu vazife çıkmış olduğu vakit daima o görevi yerine getirmeye hazır olurlar, benim görevim hanımlarla eğlenmek ve cinsel ilişkilerin en muhteşemini yaşatmak olduğuna gore bu göreve hep hazır durumda olmalıyım. Görevim gereği en fazla kullandığım aletim organik olarak penisim olduğuna gore penisimin de benim benzer…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!