Ateşin Seni Yakmaya Başladıysa Aydın Jigolo Emre Ateşini Söndürecek

  Ateşin Seni Yakmaya Başladıysa Aydın Jigolo Emre Ateşini Söndürecek
  Merhaba bayanlar, sex isteğinin bir insanı ne vakit saracağı ve içine ateş bastıracağı asla belli olmaz. Kolay bir kafede oturuyorken karşınıza çıkacak bir insanoğlunun görüntüsüyle ansızın içinizde azgınlık duyguları kabarmaya başlayabilir. Bu duyguların kabardığını hissettiğinizde evde yalnız başınaysanız ve sex isteğinizi giderecek kimse yanınızda yoksa baskı daha da artacaktır. Bu duruma düştüğünüzde ya ortamınız uygunsa acilen mastürbasyona başvuracaksınız ve rahatlamaya çalışacaksınız ya da acilen bir adam bulacaksınız. Şu an bu durumdaysan ve ateşin seni yakmaya başladıysa Aydın jigolo Emre ateşini söndürecek. Ateşi yükselen hanımlarla savaşım etmekte üstüme yoktur, deneyimlerimle adeta bir itfaiyecinin en hararetli ateşleri söndürdüğü benzer halde sizin ateşinizi söndürecek sizi rahatlatacağım. Yaşım 29, boyum ve kilomsa Avrupa standartlarına uyan 180’e 70 kilo. Beyaz tenliyim, belim ve kalçalarım ince, göğsüm geniş olduğundan yüzücü fiziğindeyim fakat yüzme bilmiyorum. Aydın benzer halde denize yakın bir ilde büyüdüğüm halde yüzme bilmiyor oluşum fazlaca şaşırtıcı ve hayret verici geliyor her insana fakat bu çocukluktan gelen bir korku. Başından geçen fena bir vaka neticesinde denizden korkmaya başladım ve sonrasında gene denize giremediğim için yüzme öğrenemedim.
  Maksadım aslına bakarsan serinlemek için denizde yüzeceğime, sizinle ter içinde kalmış olarak zevk denizinde yüzmektir. İki senelik üniversite bitirdim ve üniversiteden sonrasında çeşitli işlerle hayatıma düzey vermeye çalıştım fakat maaşlar yüzünden adam benzer halde bir düzey oluşturmak neredeyse olanaksız olduğundan daha değişik arayışlara başladım. Aldığım maaşla yalnız kira ve besin harcamalarına harcama yapıyor ayda bir kere zorla eğlenceye üç kuruş ayırabiliyordum. Bu kalitesiz yaşantı canımı sıkıyordu, evvel baba parasıyla okuyor, ek işlerde arada bir çalışıyor ve kolayca eğlenmeye vakit ayırıyordum fakat artık öyleki bir lükse haiz değildim. Kız arkadaşımı bile bir kafeye kahve içmeye götüremeyeceksem niçin bu şekilde işlerde vakit öldüreyim demeye başladığımda Aydın jigolo ilanları ile ilgili bir tanıtım gözüme ilişti. Arkadaşlarla muhabbet ettiğimizde seksle ilgili mevzulara girdiğimizde anında dikilen ve tahrik olmaya süregelen bir yapıda olduğumdan bu duyuru anında dikkatimi çekmişti. Kendimi iyi sex icra eden biri benzer halde görüyordum. Kız arkadaşlarımın inlemeleri komşularımı birçok kere uykularından uyandırmış ve bu mevzuda şikayetler almıştım. Bunu meydana getirecek kabiliyetim var ise o vakit bu mesleği de meydana getirecek kabiliyetim var diye düşünmüş ve bu yolda ilerlemek istemiştim.
  Okumuş, aklı başlangıcında olan ve daha evvel birkaç iş deneyimi olan biri olarak artık bir işe başlıyorken gözü kapalı o işe girmemeyi öğrenmiştim. Bu iş fırsatını görünce de değişik davranmamış ve sakince araştırmamı yaptıktan sonrasında fikrimi netleştirmiştim. Kararımı verdiğim anda Aydın jigolo sitesi artık karşımda açık halde duruyordu, yapılacak tek şey ilanı paylaşmaktı. İlanı paylaşmak içinse ilkin bir duyuru hazırlamak gerekiyordu. Örnek ilanları inceledikten sonrasında sex yeteneğimi daha iyi anlamaya başlamıştım, klasik sex için ideal bir erkektim fakat fanteziler için ya da kostümlü heyecanlara hizmet vermek için tamamlanmamış yönlerim bulunduğunu fark ettim. Bu mesele olmadan gene de işe başlayabilirdim, ilkin klasik sex erkeği olarak işe başlardım ondan sonrasında fantezilerde hizmete geçer ve sırasıyla kostümlü yada tapıncak hizmetler diye kendimi geliştirmeyi sürdürürdüm. Bu fazlaca mantıklıydı aynen düşündüğüm şekilde hareket ederek ilkin klasik sex hizmetinden buluşma vermeye başladım. Yirmi beş yaşındaydım, yakışıklıydım. Bir fazlaca kadının standartlarına nazaran sex makinasından ayrımsız bir adam kıvamındaydım. Yakışıklılığımın yardımıyla kolayca randevularım canlanmış ve birer ikişer ücretli ilişkilerde boy göstermeye başlamıştım.
  Yaşanamayanların Yaşanabildiği Aydın Jigolo Siteleri  
  Bu dünyada tahmin etmediğim birçok doğaçlama vakalarda gerçekleşiyordu ve bu sürpriz gelişmeler beni heyecanlandırıyordu. Kimi süre bir karı sevişmenin ortasında çantasını açıyor ve çantasından olmadık bir sex oyuncağı çıkararak yatağa atıyordu. Sex oyuncaklarıyla ilişki yaşamaya böylece başlamış oldum ve çokta keyif aldım. Bu güzel heyecanları geliştirmekten mutluydum, hangi mevzuda gelişeceğim mevzusunda hiçbir sıralama yapmamıştım. Gelişme konusunu tamamen işin seyrine bırakmıştım, ilişkiye girdikçe karşılaştığım olayların beni şekillendirmesine izin verecektim. Yaşanamayanların yaşanabildiği Aydın jigolo siteleri böylece beni bugünüme şekillendirmeye başladı.
  Jigolo başvurusu yapıyorken olasılık vermediğim sayısız vaka başımdan geçmişti. Daha ilk günlerde arkası arkasına fetişinden, kostümlüsüne varana ne kadar bilmediğim vaka var ise yaşama şansım olmuştu. Bayanlar benimle görüştüklerinde onlara söyledikleri sex türünü bilmediğimi ifade ediyordum fakat bayanlar olsun ben biliyorum diyerek gene de bana geliyorlardı. Böylece asla kendimi germeden her mevzuda adım adım bilgilenmeye başlamıştım. Tam bir yılda artık azca fazlaca her sex türünde kabiliyetim gelişmişti. Bir fazlaca tabumu yıkmıştım fakat yalnız BDSM ile ilgili düşüncelerim değişmemişti ve grupça cinsellik yapmamıştım. Bu konudaki fikirlerimde hala bir değişim olmadığı için öyleki istekleri asla kabul etmiyor, bir deneyeyim demiyorum. Peşin çalışan ve tutarı uygun sayılan biriyim, eve gelen biriyim, evi uygun olmayanlar içinse ev konforum oldukça iyidir.
   

  Ateşin Seni Yakmaya Başladıysa Aydın Jigolo Emre Ateşini Söndürecek Merhaba bayanlar, sex isteğinin bir insanı ne vakit saracağı ve içine ateş bastıracağı asla belli olmaz. Kolay bir kafede oturuyorken karşınıza çıkacak bir insanoğlunun görüntüsüyle ansızın içinizde azgınlık duyguları kabarmaya başlayabilir. Bu duyguların kabardığını hissettiğinizde evde yalnız başınaysanız ve sex isteğinizi giderecek kimse yanınızda yoksa baskı…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!