Azgın Erkeğiniz Davut Jigolo Siteleri İlanlarında

  Azgın Erkeğiniz Davut Jigolo Siteleri İlanlarında
  Cinsellik vakasında birlikteliklerin uzaması ilişkiyi süre içinde monotonlaştırmaya adım atar, sex ilişkisinde çift birbirini daha azca arzu etmeye adım atar, birbirini daha azca çekici bulmaya adım atar ve çift birbirinden uzaklaşmaya adım atar. Vakit içinde adam yada hanım artık o ilişkiyi yetersiz bulmaya başlayarak arzularını değişik biriyle doygunluk etmenin arayışına girer. Azgın erkeğiniz Davut jigolo siteleri ilanlarında arayıştaki her hanıma azgın duygularla yaklaşıyor. Bizim ilişkilerimizde de bir çift olacağız fakat bizim oluşturduğumuz takımda iki tarafta hem mutlu olacak, hem doyum yaşayacak. Kimse kimseden sıkılmayacak, hep birbirini arzulu gözlerle isteyecek. Ben azgınlık mevzusunda fazlaca rakibim olabileceğine inanmıyorum, gördüğünüz adamların bir oldukça üç dört dedikten sonrasında nefes nefese kalmaya adım atar fakat ben altı yedi desem bile, devam etmiyor muyuz diye size sormaya devam ederim. Ben doymuyorum, düzgüsel ilişkilerimde de bu yüzden bana hanım dayanmıyordu, her gece beş altı posta atınca ertesi gün sevgilim hayalet şeklinde ortalarda dolaşıyor ve gün içinde kendine gelemiyordu. Bigün, üç gün, beş gün bu şekilde devam eden ilişki sonunda sevgilimin bana dayanamaması sebebiyle son buluyordu.
  Karşıma sayısız azgın hanım çıktı fakat en şehvetliyim diyenin bile her gece yaşamış olduğu tempolu ilişkiye enerjisi yetmiyordu. Bu yüzden hayatımda artık durağan(durgun) bir bayanın varlığına yer olmadığına karar verdim, benim hayatımda her gece değişik bir karı olmalıydı ve görüştüğüm bayanlarla her gece değil arada bir ilişki yaşamalıydım. Her gece ilişkiye girmeye kimsenin canı dayanmıyordu. Böylece Aydın jigolo siteleri yeni heyecanlara yelken açtığım bir okyanus haline geldi. Burada gecelik ilişkilerde her gece değişik bir hanımı tanıyor ve bir sonraki gün gene değişik bir bayanı tanıyordum, yalnız günler sonrasında gene öncesinden görüştüğüm bir hanıma denk geliyordum ve hanım gene enerjisini toplamış şekilde benimle öpüşmeye devam edebiliyordu. Ben galiba sevişirken bayanları fazla hırpalıyor ve yoruyorum, bu kanıya varma nedenimi sorarsanız seviştiğim bayanlar sabahları kalktıklarında adım atacak halde olamıyorlar, ne güçleri oluyor ve yürüyecek takatleri oluyor.
  Bu tempoya asla alışık olmayan bayanlar bu şekilde bir hareketlilikle karşılaştıklarında neye uğradıklarını anlamıyorlar, enerjimin kaynağına yanıt bulmak için, bu bir tesadüf ya da doping ilacı almış olmalı diyorlar fakat enerjimin tek deposu, damarlarımdaki azgınlık ateşinden başka bir şey değil. Azgınlığım ve şehvetimin ateşi bana tükenmeyen bir enerji veriyor.  Aydın jigolo sitesi tanıtımlarımın asla birinde enerjimden bahsetmiyordum, bunu benim yerime bayanlar yorumlarında yapıyorlardı ve enerjimin başa çıkılamaz bir enerji bulunduğunu anlatıyorlardı. Bu ilanımda en güzeli enerjimden bahsedeyim ve sabaha kadar üzerinizden inmeyeceğimi size bildirmek için ilanda bir değişiklik yapayım dedim. Bir oldukça hanım ilanları okuyor fakat yorumlarda zaman yitirmek istemiyor ve enerjim mevzusunda data alamıyor. Enerjimden bahsettiğim bir duyuru verirsem, bayanlar artık azgınlıklarına gem vuracak azgın adama daha süratli ulaşabilirler dedim ve bu yazıyı enerjimi ispatlamaya ayırdım. Ustalaşmış kişiler için zor iş diye bir iş yoktur, profesyoneller sektörlerindeki her işte başarıya ulaşırlar, sizin isteklerinizde bana asla zor ya da başa çıkılamaz gelmeyecek bu sebeple bende30 yaşlarında bir profesyonelim.
  Sevişirken Enerji Patlaması Yaşayan Aydın Jigolo siteleri Davut
  Cinsellik başladığında bir oldukça kişi dingin bir ruh haliyle ilişkiye başlarlar fakat ben birden bir enerji patlaması yaşarım ve yerime sığmamaya başlarım. On odalı bir villada yaşasam, her odasına iki posta sevişebilecek enerjiyle dolarım. Sevişirken enerji patlaması yaşayan Aydın jigolo Davut için bu yüzden mekanlar sorun olmuyor, talep kapalı alanlarda, ister açık alanlarda ilişkiye hazır olabiliyorum. Aletimin sekse hazır duruma geçmesi için bana bir tek dokunmanız kafi anında hazır duruma geçerim ve sabaha kadarda asla durmadan pompalama yapabilirim. Naturel olarak bu kadar enerji için kondisyonda olması şart, bende kondisyonumu formda tutmak için her gün koşuyorum. Bir oldukça kişi enerjisini korumak için mümkün olmasıyla beraber azca hareket yapmak ister fakat ben fazlaca hareketli bir gecenin arkasından sizden ayrıldıktan sonrasında eve geçerim, güzelce duşumu yapar ve beş kilometre koşmaya başlarım sonrasında eve gelir ve birkaç saat uyurum. Günlük gereksinim duyulan uyku ihtiyacım üç saat ve üç saati kesinlikle aşmam.
  Üç saat uyuduktan sonrasında sanki günlerdir uyumuş kadar enerji depolamış olarak uyanırım ve enerjimi harcayacağım bayanlarla buluşmaya başlarım. Günümün üç saati uykuda, bir saati sporda geri kalan kısmıysa duşta ya da sizin koynunuzda geçer. Aydın jigolo ilanları enerjimle başa çıkacağına inanan bayanların ziyaretleriyle dolar fakat benim randevularımda benim ilişkime üst üste iki gün dayanmayı göze alacak birini daha göremedim. Birkaç kez bunu denemeye çalışan bayanlar benimle hafta sonlarını geçirmek istediler ve Cuma gecesi başladığımız maratona Pazar sabahı son vererek, Pazar gününü dinlenerek geçirdiler. Pazartesi olduğunda bile bayanlar halen kendileri gelmiş değillerdi. Haiz olduğum bu özelliğin fazlaca eşi olmayan bulunduğunu düşünüyorum.

  Azgın Erkeğiniz Davut Jigolo Siteleri İlanlarında Cinsellik vakasında birlikteliklerin uzaması ilişkiyi süre içinde monotonlaştırmaya adım atar, sex ilişkisinde çift birbirini daha azca arzu etmeye adım atar, birbirini daha azca çekici bulmaya adım atar ve çift birbirinden uzaklaşmaya adım atar. Vakit içinde adam yada hanım artık o ilişkiyi yetersiz bulmaya başlayarak arzularını değişik biriyle doygunluk etmenin…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!