Bitlis Jigolo İlanları En Azgın Bayanları Bile Sakinleştirir

  Bitlis Jigolo İlanları En Azgın Bayanları Bile Sakinleştirir
  Slm azgınlar, bacak aranızdaki gömü oldukça değerliyse her adama o hazineyi açıp elletmek istemezsiniz. O hazineye yalnız gerçek kıymetini bilecek, sizi hak edecek adam dokunmalı. Bu adam ne yazık ki; zor bulunur, bir oldukca adam için o gömü alelade, kolayca bulunan bir kutudur yalnız fakat benim için görkemli hisleri yaşatan, en hususi anlarımın yaşatan hanım vücudundaki en önemli bölgedir. Azgın kişiler azgınlıklarının yaşattığı hislerin baskısına dayanamayıp, sonunda bacaklarını hak etmeyen erkeklere açarlar ve derhal sonrasında bu ilişkiye niçin girdiklerini sorgularlar. Bitlis jigolo ilanları en azgın hanımefendileri bile sakinleştirir. Azgınlığınızın baskısını birazcık denetim altına alın ve sakinleşerek bu sitede araştırmaya hayata geçirmeye başlayın böylece karşılaştığınız her insanın hazinenize oldukça iyi davranacağını ve sizi zevke boğacağını anlarsınız. Bu erkekler seksin kurallarını baştan yazan erkekler, hepsi de hanım anatomisini oldukça iyi bilen, zevk bölgelerini tanıyan ve hanımına hak etmiş olduğu kıymeti göstermeyi seven erkeklerdir. Bitlis ve diğeri seksen ildeki her jigolo bu kuralları bilir, kusursuz uygular ve mesleğine zarar getirmeyecek her pozitif yanları kullanmaya çalışır. Jigololuk bayanı mutlu etme sanatıdır diyebiliriz, cinsel hazza ulaştırmanın haricinde toplumsal açıdan da hanımefendileri doyuma ulaştırmak gerektirme ettiğini bilmeyen adamların oldukça şansının olmadığı bir dünyadır burası.
  Yaşım gereği jigololuğu öğrendiğimde bu mesleğe başlayamamıştım. Birkaç yıl daha sabredip kendimi göz diktiğim mesleğe hazırlamalıydım. Bitlis jigolo siteleri reşit olmayan kişilere şans tanımadığı için önümde iki seneye yakın bir hazırlanma süresi vardı. Sex yaşantım o yaşta başladığı için talihli olduğumu düşünüyordum, en azından seksi erotik filmlerden öğrenmek zorunda kalmıyor, canlı ve heyecanlı anlamış olur yaşayıp öğreniyordum. Önceleri sex yaşamım düzgüsel akışında gidiyordu fakat bir hedef belirleyince ve bu hedef oldukça edinim isteyince sex yaşamıma hız vermem gerekmişti. Küçük yaşta bir delikanlı için büyük düşüncelerdi bunlar fakat yaşımın üstünde bir olgunluğum olduğundan düşünce şeklim yaşıtlarımın düşünce yapısından değişik ve daha istikrarlı çalışıyordu. Aklımda gelgitler yaşamıyor, savunduğum bir fikre sonuna kadar haiz çıkarak o yolda gidiyordum. İki yıl geçmiş ve sonunda yaşım duyuru verecek yaşa gelmişti, oldukça heyecanlı ve oldukça merak ederek belirlediğim yaşam tarzına adım atmak üzereydim. İlan fotoğraflarımda daha sakalı çıkmamış delikanlıydım, ümidim olgun bayanların ilgisini çekmekti. İlk duyuru, ilk ücretli aşklarımı başarıyla yaşamam için oldukça önemliydi, bende ne şekilde kendimi hazırladığımı ilk ilanımda her detaya yer vererek anlatmaya başlamıştım. Detaylar yardımıyla anlattıklarımın yalan olmadığı anlaşılmış ve randevularım başlamıştı.
  İsmim Okay. 24 yaşındayım, 5 senedir sektördeki genç arkadaşlarlayım, 178 boyundayım, esmerim, 70 kiloyum, sırım benzer halde, azca kıllı bir delikanlıyım. Pürüzsüz ve azca tüylü tenimle, her bayanı bol miktarda eğlence, bol miktarda şamata, bol miktarda kösnü ve bol miktarda oranda ilgiyle dolup taşan randevularımda görmeyi isterim. Ücretli ilişkilere başlayınca okula devam etme sonucu da almıştım şundan dolayı bence kültürü tamamlanmamış bir jigolo sonunda hata hayata geçirmeye açık olur fakat eğitimli ve kültürü tam bir ücretli sevgili kendini her duruma kolayca hazırlayabilir, tehlikeleri daha gerçekleşmeden hissedebilir. Böylece üniversite başladığında jigololuk hayatım sekteye uğramadan devam etti. Bir tek gündüz erkenden buluşma verememek haricinde bir sorun olmadan okulu ve mesleğimi birlikte yürütebiliyordum. Son iki dönemdir aslına bakarsanız içinde bulunduğumuz durumlar sebebiyle okula gitmek zorunda kalmadığımız için sanki okuldan mezun olmuş şekilde yalnız Bitlis jigolo sitesi mesleğimle ilgiliyim. Üniversitede oldukça popüler biriyim, okula gitmediğim halde kızlar durmadan ararlar, evime gelmek isterler, uygun olduğumda evime gelmelerine izin veririm, bana derhal yiyecek yaparlar, evimi temizlerler ve sevişirler. Bunlara izin verme nedenim, yalnız onları da mutlu etmek yoksa onların yapacağı yemeğe, temizliğe ya da verecekleri zevklere ihtiyacım yok.
  Bitlis Jigolo İlanları Okay Evinden Zevk Dağıtıyor
  Üniversitede son yılımdayım, okullu olmayı seviyordum fakat her şeyin bir sonu olduğu benzer halde okulunda sonu geldi, pandemi sebebiyle her mekan kapalı ve eğlenecek tüm ortamlar kapalı olduğundan evimde bazı değişlikler yaparak bende eğlenceyi evime taşıdım. Böylece Bitlis jigolo Okay evinde zevk dağıtıyor ve eğlendiriyor. Kendi arazisine haiz dubleks bir evde yaşıyorum, dostlarım oldukça zengin bir ailenin bir oldukca olduğumu sanıyor fakat ben her şeye kendim kazanıp haiz oldum. Evimde tamamlanmamış olan tek şey aslan sütü, yemeden içmeden, eğlencesine her şeyin dört dörtlük olduğu bir ortam hazırlamak istedim, gelen misafirim tüm gereksinimlerini karşılamak için süreklide evimde değişiklik hayata geçirmeye devam ediyorum.
  İlanımı kategori olarak asla üniversiteli kategorisinden yayınlamadım hep genç jigolo kategorisinde verdiğim ilanlarla size ulaştım. Jigolo olmak benim için geçici bir heves olamadığından direkt uzun seneler ilanımın yer alacağı kategoriye giriş yaparak mesleğe başladım. Sex hizmetlerimde gerek duyacağınız her hazzı verme potansiyelim olduğundan isteklerinizde özgürce benimle paylaşım yapabilir ve fantezilerden, hususi oyunlara varıncaya kadar eşi olmayan birkaç saat geçirebilirsiniz.
   

  Bitlis Jigolo İlanları En Azgın Bayanları Bile Sakinleştirir Slm azgınlar, bacak aranızdaki gömü oldukça değerliyse her adama o hazineyi açıp elletmek istemezsiniz. O hazineye yalnız gerçek kıymetini bilecek, sizi hak edecek adam dokunmalı. Bu adam ne yazık ki; zor bulunur, bir oldukca adam için o gömü alelade, kolayca bulunan bir kutudur yalnız fakat benim için…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!