Çanakkale Jigolo Sitesi Prensi Mehmet

  Çanakkale Jigolo Sitesi Prensi Mehmet
  Cinselliğin ücretli yaşanmasına bazı kişilerin ısrarla karşı çıkma nedenlerini bir türlü çözebilmiş değilim. Bir hizmet alınıyorsa düzgüsel olarak o hizmetin bir bedeli vardır ve bu karşılık ödenmek zorundadır. Ben profesyonelliğe geçmeden ilkin daha kaliteli birliktelikler yaşayıp, daha güzel alemler yapmak için birçok ücretli ilişkiye girdim ve asla birinde ödediğim paradan pişmanlık duymadım, zira ne süre görkemli gece yaşamak istesem ve bir hanımı ücretiyle görüşmeye davet etsem, o hanım bana istediğimi her seferinde vermeyi başarmıştır fakat düzgüsel ilişkilerde bu kadar istikrarlı durumlar yaşanmıyor, kimi vakit güzel, kimi vakit kötü, kimi vakit fazlaca güzel, bazense fazlaca kötü ilişkiler yaşanıyordu. Bende ilişki durumumu sex işçisi durumuna getirince ücretli ilişkilerimde, ücretli kadınlardan gördüğüm ilgi ve kalite her her neyse aynı ilgiyi ve alakayı müşterilerime göstermeye başladım. Çanakkale jigolo sitesi prensi Mehmet bu yaklaşımıyla olduğu konuma ulaşabildi. Ücretli ilişkiye ödenen güvenli olun her kuruşunun zevk olarak bir karşılığı vardır, kimsenin parası yanlış tercihler yapılmış olsa da, boşa gitmez, zira profesyoneller kolay insanlardan daha kaliteli sevişirler ve daha kaliteli zevkler yaşatırlar.
  Benim randevularıma birçok kere vermediğim bir hizmeti istediği için yanlış seçim yaptığını düşünen hanımefendi katıldı fakat yaşattıklarımdan sonrasında gene de muhteşem bir gece geçirdikleri için mutluluktan uçar vaziyette koynumdan çıktılar. Bunu başaran aşırı yakışıklı bir yüzümün olması ya da fit bir görüntüyle bayanların karşısında dikilişim olmadı, tamamen deneyimlerimle geceyi kurtarmayı ve bayanları memnun edebilmeyi başardım. Üstelik bu biçim şeyleri başarıyorken daha fazlaca yeni, çiçeği burnunda bir partnerdim, şu anki halimle karşıma gelen kadınlarsa, günlerce akıllarına geldiğimde azgınlıklarına engel olamayarak sesimi duymak ve yanımda olmak istiyorlar. Çanakkale jigolo siteleri faaliyetine başladığın günden biri hiçbir hanımı üzüleceği bir ilişkiye yönlendirmemiştir. Bayanlar burada arzuları her her neyse, hayalleri her her neyse hepsini güvenli ortamlarda yaşayabiliyorlar. Bende bu güvenli ortamları VİP kaliteyle sunan profesyoneller arasından hususi biriyim. VİP kaliteler sunuyorum, uygun seanslar düzenliyorum. 183 uzunlukta, kumral, kirli sakallı, 70 kiloda, süper kahramanların haiz olduğu şekilde köşeli ve yakışıklı bir yüze haiz, şık görünen, enerjik, 29 yaşlarında bir erkeğim.
  Çanakkale jigolo ilanları yalnız beş senedir hayatımda, öncesinde İzmir’deydim ve orada üniversiteli jigolo kategorisiyle gene ücretli cinsellikte vakit geçiriyordum. Bu yüzden Çanakkale’ye geldiğimde hem kültürlü, hem tecrübeli bir adam olarak buraya gelme imkanım oldu. Bir fazlaca jigolo bir tek bir yer değişikliği yaşadıysa gittiği yeni şehirde ustalaşmış seviyeden işe başlayabiliyor. Bende Çanakkale hayatıma direkt zirvede bir ücretli sevgili konumuyla başladım. Ücretli ilişkilerdeki eğitim asla bitmez, bir fazlaca ücretli sevgili bunu unutarak burnu havada dolaşmaya başlayabiliyor ve hatalardan en büyüğünü yapıyorlar, ben uzun süreden beri ücretimi alarak ilişkiye giriyorum ve daima yepyeni şeylerle karşılaştığım için asla kendimi bir üstat olarak görmüyorum, bu işin üstadı olmaz, bir tek ustası olabilirsiniz. Usta olmak ve üstat olmak bence aynı şeyler değil, ustalar bile sürekli yenilikleri takip etmeli ve yeni şeyler öğrenmeli fakat üstatlar yeni şeyleri gören ve onları diğerlerine öğreten kişilerdir.
  Titreten Orgazmlar Yaşatan Çanakkale Jigolo Sitesi Mehmet
  Yaşadığım bu hayata imrenerek bakan ya da imrenen fazlaca adam var fakat bu yaşam bana bahşedilmedi, kendi çabalarımla adeta tırnaklarımla kazıyarak her şeyi kazandım. Bir günlük, bir haftalık ya da bir aylık çaba sarf edip, olmuyor diyerek yolumdan vazgeçmedim, ısrarla şansımı zorlamaya devam ettim ve sonunda olduğum şehirde kendimi bayanlara kabul ettirmeyi başardım. Titreten orgazmlar yaşatan Çanakkale jigolo Mehmet bu yüzden konumundaki yerini oldukça sağlam temellere dayamış durumda, bu yüzden derhal unutulan ücretli erkeklerle bir tutulamıyor ya da kalitesiz bir sevgili benzer halde görülmüyor.  Çanakkale’ye ilk yerleştiğimde, İzmir’de profesyonelliğe yükselmiş, ücretli sex sektöründe tanınmış biri olduğuma rakiplerimden hiçbiri inanmamıştı. İzmir benzer halde bir yeri bırakıp bir ustalaşmış niçin daha küçük bir yere yerleşsin ki; diye beni yargılamışlar ve inatla bunun bir satın alan kapma politikası bulunduğunu düşünmüşlerdi fakat ilk randevularımla birlikte rakiplerimin tüm düşünceleri değişmişti zira bayanlar o şekilde yorumlar yapıyorlardı ki; tüm rakiplerimin ağzı açık kalmıştı.
  Çanakkaleli jigolo arayan bayanlar benden inanılmaz memnunlardı, ilanımın altına adeta yorum yağıyor ve beni yere göğe sığdıramıyorlardı. Bu durumda rakiplerimde bir ürkü havası yaratmıştı, hepsi birden ellerindeki müşterilerine haiz olmanın bir yolunu aramaya başlamışlardı fakat ben her randevumda resmen Show yapıyor, her seferinde hanımla daha da görkemli ilişkiler yaşatıyordum. Sonunda rakiplerim artık benimle savaşım edemeyeceklerini anladılar ve kendi kapasiteleriyle hizmet vermeye devam ettiler. iyi mi olsa her gün üç beş müşteriden fazlasına yetişemeyecektim ve buluşma veremediğim bayanlara diğeri beyler hizmet vereceklerdi. Bu mevzuda yanılmıyorlardı, şu an günde yalnız iki bayana vakit ayırabiliyorum zira hiçbir hanımefendi benden kısa buluşma almayı istemiyor. Kimi vakit gündüz iki kısa buluşma verecek durumlar olabiliyor fakat bu fazlaca nadir gerçekleşiyor.

  Çanakkale Jigolo Sitesi Prensi Mehmet Cinselliğin ücretli yaşanmasına bazı kişilerin ısrarla karşı çıkma nedenlerini bir türlü çözebilmiş değilim. Bir hizmet alınıyorsa düzgüsel olarak o hizmetin bir bedeli vardır ve bu karşılık ödenmek zorundadır. Ben profesyonelliğe geçmeden ilkin daha kaliteli birliktelikler yaşayıp, daha güzel alemler yapmak için birçok ücretli ilişkiye girdim ve asla birinde ödediğim paradan…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!