Akkuşlu Cüneyt sahne adıyla tanınan Cüneyt Demiral ‘Müge Anlı‘ programında hakkındaki iddialar nedeniyle tekrar gündeme geldi. Söz konusu iddialara adının karışmasıyla Cüneyt Demiral’ın kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Cüneyt Demiral kimdir? Nereli, kaç yaşında? Müge Anlı Akkuşlu Cüneyt olayı nedir? İşte, Cüneyt Demiral biyografisi.
Cüneyt Demrial halk müziği sanatçısıdır. Müzik dünyasında yakından tanınan simalardan biri olan sanatçı, Akkuşlu Cüneyt sahne adıyla bilinmektedir.
Safiye Çallı, katıldığı programda evlenme vaadiyle kendinden 15 yaş küçük türkücü sevgilisi tarafından dolandırıldığını iddia etti. İddiaları arasında Ankara ve Ordu’daki iki evinin parasını kaptırdığı yer aldı.
Elindeki tüm birikiminden olan Çallı, sevgilisine sık sık borç olarak para gönderdiğini söyledi. İddiaya konu olan Türkücü Cüneyt’in sattığı evlerle araba ve arsa aldığı ortaya çıktı. Genel vekaletname de verdiğini söyleyen Çallı, İstanbul‘da ev alacağı vaadiyle kandırıldığını belirtti. 
{TITLE_STRIP}Safiye’nin Cüneyt’e olan aşkı bitmiyor! Her defasında tekrar dolandırılıyor! Bu kez de Türkücü Cüneyt Demiral’ın kendisinden silah zoruyla ’20 bin TL’ aldığını iddia etti! İkili tekrar Müge Anlı’

{TITLE_STRIP}Müge Anlı’da söz vermişti! Türkücü Sevgili Cüneyt Demiral canlı yayında stüdyoya arabayla geldi! Yanında getirdiği 80 bin TL’ti Safiye’ye verdi!
{TITLE_STRIP}Türkücü Cüneyt Demiral hakkındaki iddialara yanıt verdi! Müge Anlı, TDK’den “Jigolo” tanımını okuyarak “Bu işi mi yapıyorsunuz” diye sordu
{TITLE_STRIP}Müge Anlı’da, Safiye Çallı’yı dolandırılan kişi türkücü Cüneyt Demiral çıktı! Stüdyoda yer yerinden oynadı!
 

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir