Davetlerdeki Yeni Kavalyeniz Kocaeli Jigolo Cafer

  Davetlerdeki Yeni Kavalyeniz Kocaeli Jigolo Cafer
  Bir kavalyeniz yoksa kalabalık davetlere gitmek, orada tek başınıza kalmak ve tüm gözler sanki sizi izliyormuş ve hakkınızda konuşuluyor düşüncesine girmek asla güzel hisler uyandıracak bir durum değildir. Her hanım bu şekilde ortamlara girmiş olduğu süre yanında bir insanoğlunun bulunmasını ve bu insanoğlunun kendine dört dörtlük yakışarak onu onurlandırmasını ister. Eğer yakın bir gelecekte gitmeniz gereksinim duyulan mühim bir çağrı var ise ya da çoğunlukla bu şekilde ortamlara girmek zorunda kalıyor ve yanınızda kimseyi götürememenin ezikliğini yaşıyorsanız Davetlerdeki yeni kavalyeniz Kocaeli Jigolo Cafer, size eşlik ederken tüm gözlerin sizi kıskanmasına niçin olur. 27 yaşlarında, geniş kalıplı biriyim, 184 uzunluğunda, 75 kiloda, kumral, dalgalı ve orta uzunlukta saçları olan, iyi giyinen, model görünümünde bir erkeğim. Süre sorunum olmadığı için her saatte arayacağınızı bildiğiniz bir sevgiliyim. Mühim olan sizin uygun olduğunuz saatlerde size uyabilecek bir adam arkadaşınızın olmasıysa ben bu esnekliği gösterebilmek için randevularımı hep aralıklı şekilde veriyorum.
  Hususi kokteyllerde ya da yemeklerde tarihler evvelinde belirlendiği için randevularınızı daha öncesinde oluşturarak, o ortamlara gireceğiniz kavalyenizi güvence altına alabilirsiniz. Kocaeli jigolo siteleri sex ihtiyacınıza sayısız aday karşınıza çıkaracaktır fakat kavalyelik bambaşka bir meslektir. Kavalye olmanın kuralı her ortama uyum sağlama kabiliyeti gerektirir, her sohbette deneyimli, görüntüsüyle tesirinde bırakan bir görünüme haiz olmayı gerektirir. Özetle kavalye diyeceğiniz ve koluna gireceğiniz kişinin tependen tırnağına dört dörtlük kabiliyetleri ve özellikleri olmalı. Ben özelliklerimi detaylıca incelediğimde bir kadının yanına görkemli yakışacak ve onu her koşulda eğlendirebilecek bir adam olduğumu görüyorum. Fotoğraflarımla da size bunu yansıtmaya çalışıyorum, fotoğraflarımdan kültürüm mevzusunda detay alamayacağınız için, bu konudaki bilgiyi benimle sohbetinizden kolayca elde ediyorsunuz. Merak ettiğiniz her ne var ise bana telefonda sorarak data edinebilirsiniz, ehemmiyet verdiğim şey benimle buluşmadan aklınızdaki tüm sorulara doğru yanıtlar vererek sizi rahatlatmak ve benden güvenli olmanızdır. Hedefim yalnız sizi ilk randevuya çekebilmek ve beni davranışlarımla birebir tanıma olanağına sizi ulaştırmak, bir kere benimle buluştuğunuzda anında benim ne kadar iyi biri olduğumu ve tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek kapasitemin bulunduğunu görürsünüz.
  Görüşmelerimde sex diğeri partnerlerin aksine bende ikinci planda yer ediniyor benim ilk görevim iyi bir kavalye olmak, eğer sex içinde gece devam edecekse sex gittiğimiz organizasyon sona erdikten sonrasında mühim hale gelir ve diğeri yeteneğimi görme imkanınız olur. Öncelikli hedefim kavalyelik yapmak söylediğim süre, sex yeteneğimin kısıtlı olduğundan bu şekilde söylediğimi düşünenler olabiliyor. Düzgüsel olarak sex yeteneğimde görkemli fakat kavalyelik hizmetinin apayrı kabiliyetler gerektirdiğini bildiğim için ve bunu sizin de bilmeniz için o mevzuyu ön plana çıkarmaya çalışıyorum, normalde bende bu konuma gelinceye kadar düzgüsel bir sex sevgilisi olarak hizmete başlamıştım. Senelerce yalnız eğlenceye ve sekse destek olmam için benimle bayanlar görüşmüşlerdi. Yalnız VİP kaliteye yükselmeyi başardığımda Kocaeli jigolo ilanları kavalyelik hizmetine daha oldukça ehemmiyet vermeye başladım. Kavalyelik hizmetindeki ücretim düzgüsel bir sex hizmetindekinden bir miktar daha yüksektir, bunun bu şekilde olması da oldukça normaldir. Ustayla çırağın yapmış olduğu işte aynı değildir, almış olduğu ücrette aynı değildir.
  İş Dünyasındaki Bayanlar Kocaeli Jigolo Sitesi İle Kavalye Seçiyor
  Jigololar toplumdaki tüm bayanlar tarafınca artık değerlendirmeye alınan erkekler arasındadır, bir oldukça kadının ücretli bir sevgiliden beklentisi eğlenmeye ve sekse dayanıyor fakat bayanlar içinde bilhassa bir kesim var ki; onlar ücretli sevgili mevzusuna birazcık daha değişik bakıyorlar. O bayanlar için insanoğlunun sex hizmetinden ilkin kadının tarafındaki duruşu önemlidir, bu yüzden iş dünyasındaki bayanlar Kocaeli jigolo sitesi ile Kavalye seçiyor. İş dünyasında söz sahibi olan bayanların iş yemeklerine ve senede birkaç kere iş gezilerine katılmaları gerekiyor ve yalnız olan iş bayanları yanlarında bir kavalye ihtiyacı hissettiklerinde sevgililerini yada ücretli bir sevgiliyi yanlarında götürmeye karar verirler. Eğer yanlarında götürecekleri şahıs ücretli sevgiliyse dikkate almaları gereksinim duyulan sayısız şey olmalıdır. Bir tek yakışıklı diye bir insanoğlunun koluna girerek iş gezisine çıkılmaz ya da mühim bir yemeğe gidilmez, insanoğlunun diksiyonu, kültürü, duruşu oldukca önemlidir. Bir sohbete katılmış olduğu süre davranışlarıyla sizi rencide etmeyecek biri size gerekir.
  VİP jigolo olmak hakikaten kolay değil, yılların birikimini doğru şekilde kullanmayı öğrenmek gerekir, iş bayanlarına eğer hizmet vermeye kararlıysanız, iş dünyasından ekonomiye, spordan modaya aklınıza gelecek her mevzuda kendinizi geliştirmeniz ve iyi bir sohbete haiz olmanız gerekir. Böylece girdiğiniz ortamda söyleşi mevzusu ne olursa olsun kolayca o sohbete eşlik edin ve ortamda uyum sağlayın. Muntazam konuşmayı öğrenmek gerekiyorsa diksiyon derslerine katılmak doğru bir davranış olur. Bu ortamlarda görünüş düzgüsel bir yemeğe katılırken giyeceğiniz kıyafetlerden daha da mühim hale gelir şu sebeple iş yemeği benzer şekilde ortamlarda insanoğlu sizi değil yanınızdaki bayanı sizin görüntünüzle değerlendirirler. Bu mevzularda dikkatli olan bayanlar için ben hakikaten oldukça deneyimli bir sevgiliyim.
   

  Davetlerdeki Yeni Kavalyeniz Kocaeli Jigolo Cafer Bir kavalyeniz yoksa kalabalık davetlere gitmek, orada tek başınıza kalmak ve tüm gözler sanki sizi izliyormuş ve hakkınızda konuşuluyor düşüncesine girmek asla güzel hisler uyandıracak bir durum değildir. Her hanım bu şekilde ortamlara girmiş olduğu süre yanında bir insanoğlunun bulunmasını ve bu insanoğlunun kendine dört dörtlük yakışarak onu onurlandırmasını…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!