Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem

  Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem
  İstekler karşılandıkça insanoğlu daha mutlu hayatlar yaşamaya başlarlar. Bundan dolayı insanoğlu isteklerine ulaştıkça yeni şeyleri istemeye, yeni hayaller kurmaya devam ederler. Benim hayatımda isteklerim yaşantımın her evresinde bana yön vermiştir. Cinsel isteklerim yaşamıma yön vermeye başladığında lisedeydim, giderek aklımdan bayanlar çıkmamaya başlamış ve isteklerim cinsel ağırlıklı hale gelmeye başlamıştı. İsteklerim artmaya ve üstümde baskı kurmaya başlamıştı, bu baskıyla kız arkadaşlarımı ilişkide daha ileriye geçmeye zorlamaya başladım. Bir çok manitan daha sadece sevişmeyle doyum olma aşamasındayken ben artık cinselliği her şeyiyle yaşamak için çırpınmaya başlamıştım fakat çevremde bana bu isteğimi verebilecek bir tane bile hanım yoktu. Böylece ücretli sevgililerle takılmaya başladım. Görkemli hanımefendilerin ilanlarına bakıyor ve en ateşlisini arayarak deli isteklerimi gerçekleştiriyordum. Artık düzgüsel manitalarla bir tek eğlenmek için takılmaya başlamıştım. Cinsele isteklerim kabarmaya başladığındaysa gene bir ücretli sevgiliyle buluşarak isteklerimi gideriyordum. O günlerden ücretli seksin iyi mi yürüdüğünü öğrenmeye başlamıştım ve deli istekleriyle Bursa jigolo Ekrem hanımefendilerin aklını alır benzer biçimde fanteziler düşlemeye başlamıştım.
  Üniversiteye başladığımdaysa ben yüzlerce ustalaşmış bayanla ilişkiye girmiş bir erkektim, bu yüzden okul çevresinden ayarladığım manitalardan hiçbir beklentim yoktu şu sebeple onların daha sex yaşamının fazlaca başlarında olduklarının bilincindeydim ve hiçbirinin benim isteklerimle başa çıkabilecek kapasitelerinin olmadığını biliyordum. Buna karşın sex birlikteliği yaşayabildiğim manitalarımla gene benim tecrübelerimle güzel ilişkiler yaşıyor ve onlara seksin olması ihtiyaç duyulan halini gösteriyordum. Üniversiteli jigoloların paylaştıkları bir makaleyle karşılaşınca Bursa jigolo siteleri tekrardan aklıma gelmiş ve bu sefer bu mevzuya daha ciddi takılmaya başlamıştım. Ilk olarak ücretli bayanlarla takılırken öğrendiğim jigoloların takıldıkları siteleri araştırmaya başladım. Bu şekilde bir mesleğimin olması bana sayısız avantaja haiz olma fırsatı verirdi, hem olgun hanımlarla ilişkilerim olurdu, hem fazlaca iyi kazanıp, eğitim hayatımda da zorluk çekmeden yıllarımı tamamlayabilirdim. Böylece avantajların neşemi yerine getirmesiyle kendimi birden müracaat sayfasında ilanımı yazıyorken buldum, ucunda yıkım yok diyerek ani bir hareketle ilanımı yayınladım. Tüm bu tarz şeyleri yapıyorken sanki rüya görüyordum, kendimi uzaktan izliyor benzer biçimde bir duyguya kapılmıştım fakat her şey gerçekti ve hakikaten o ilanı yayınlayınca bir jigolo olmuştum.
  Bursa bildiğiniz gibi fazlaca garip bir kent, hem gezim bölgesi hem endüstri bölgesi, burada her türden insan görebiliyor, olmadık şeylerle karşılaşıyorsunuz. Üniversite çevresindeyken bunların fazlaca bilincinde değildim fakat jigololuğun heyecanına kapılıp gece hayatında değişik ortamları öğrenmeye başlayınca birçok şeyden haberdar olmaya başlamıştım. Meğer benim ücretli yaşadığım önceki ilişkilerimde ben fazlaca masum şeyler yaşıyormuşum, coşku sandığım vakalar bir tek ufak eğlencelermiş, aslolan coşku jigolo hayatlarında yaşanıyormuş. Bursa jigolo ilanları iş hanımlarıyla da, düzgüsel bir işte çalışan hanımlarla da, evli olanlarla da, bekarlarla da tanıştırmaya başlamıştı. her kadının kendince heyecanlı bulunduğunu düşündüğü istekleri oluyordu, bende birazcık kendimden bu isteklere bir şeyler ilave ederek vakası daha da heyecanlı hale getirip, hanımefendileri daha fazlasını merak etmeye zorluyordum. Bayanlar kendi isteklerinden bahsetmeye başladıklarında, sohbetimizde bende “aslına bakarsak benimde sizinkine benzer şöyleki bir hayalim var” diyerek olayın daha heyecanlı ne şekilde yaşanabileceğini örneklendiriyordum. Bayanlar benim fantezimi duyduklarında beğenirlerse olur onu yapalım diyorlar ya da ikisini birden yaşamak istiyorlar.
  Üçlü İlişkiye Giren Bursa Jigolo Sitesi Erkeği Ekrem
  Hayatımda asla üçlü sex yapmamıştım, bu konudaki ilk deneyimim jigolo olduktan birkaç ay sonrasında bir doğum gününe çağrı edildiğimde yaşanmıştı. O davetten sonrada üçlü ilişkiye giren Bursa jigolo sitesi erkeği Ekrem hizmetlerim başlamıştı. Doğum günü partisine gittiğimde bunun bir parti olduğundan haberim yoktu, kapıyı çaldım, kapı açılında süsleri gördüm ve bir parti bulunduğunu anladım fakat partide bir tek iki kadın vardı. Beni içeri buyur ettiler ve bana da ikramlardan verip, alkollü içecek ikram ettiler. Söyleşi oldukça harikaydı ve neşeliydi, beraber danslar ediyor, eğleniyor ve yorulunca sohbete devam ediyorduk. Sekse geçmek için kadınlardan birinin gitmesini bekliyordum fakat kimsenin gitmeye niyeti yoktu, saat ilerliyordu, aklımdan her halde bu gece bir tek eğlence olacak sex olmayacak diye geçmeye başlamıştı.
  Gece yarısı olmuştu ki; biz halen dans ediyor ve içiyorduk. Kadınlardan biriyle koltuğa oturmuş söyleşi ediyordum, öteki kadın dans ediyordu, ben sohbete dalmış, fantezilerimden bahsediyorken, dans eden kadın ansızın kucağıma oturarak benimle yiyişmeye başladı. Öteki bayanda anıda yiyişmeye ortak oldu ve koltukça üçümüz beraber ilişki yaşamaya başladık, doğal olarak koltuğa üçümüz sığmayınca ilişki halının üstünde devam etti. Bir saatten fazla delice seviştik ve tamamımız birer kere orgazm olunca, grup olarak duşa girdik ve duşta fazlaca daha güzel bir ilişki yaşadık. Duştan sonrasında birazcık soluklanalım dediler fakat soluklanma süremiz iki dakikayı bulmadan biz gene alev ateş şekilde halının üstünde yuvarlanmaya birbirimize oral hayata geçirmeye başladık, beni ağzımda devamlı kadınlardan birinin vajinası vardı, bayanlarda sırayla aletimi yalayıp duruyordu. O evin yatak odasını görmek bir türlü o gece nasip olmadı, şu sebeple tüm gece halının üstünde seviştik. Sonrasındaysa artık üçlü ilişkilerde bende varım diyerek her çeşit üçlü ilişkiye evet demeye başladım.

  Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem İstekler karşılandıkça insanoğlu daha mutlu hayatlar yaşamaya başlarlar. Bundan dolayı insanoğlu isteklerine ulaştıkça yeni şeyleri istemeye, yeni hayaller kurmaya devam ederler. Benim hayatımda isteklerim yaşantımın her evresinde bana yön vermiştir. Cinsel isteklerim yaşamıma yön vermeye başladığında lisedeydim, giderek aklımdan bayanlar çıkmamaya başlamış ve isteklerim cinsel ağırlıklı hale gelmeye başlamıştı. İsteklerim…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!