Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem

  Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem
  İstekler karşılandıkça insanoğlu daha mutlu hayatlar yaşamaya başlarlar. Bundan dolayı insanoğlu isteklerine ulaştıkça yeni şeyleri istemeye, yeni hayaller kurmaya devam ederler. Benim hayatımda isteklerim yaşantımın her evresinde bana yön vermiştir. Cinsel isteklerim yaşamıma yön vermeye başladığında lisedeydim, giderek aklımdan hanımefendiler çıkmamaya başlamış ve isteklerim cinsel ağırlıklı hale gelmeye başlamıştı. İsteklerim artmaya ve üstümde baskı kurmaya başlamıştı, bu baskıyla kız arkadaşlarımı ilişkide daha ileriye geçmeye zorlamaya başladım. Bir fazlaca manitan daha yalnız sevişmeyle doygunluk olma aşamasındayken ben artık cinselliği her şeyiyle yaşamak için çırpınmaya başlamıştım fakat çevremde bana bu isteğimi verebilecek bir tane bile hanım yoktu. Böylece ücretli sevgililerle takılmaya başladım. Görkemli bayanların ilanlarına bakıyor ve en ateşlisini arayarak deli isteklerimi gerçekleştiriyordum. Artık düzgüsel manitalarla yalnız eğlenmek için takılmaya başlamıştım. Cinsele isteklerim kabarmaya başladığındaysa gene bir ücretli sevgiliyle buluşarak isteklerimi gideriyordum. O günlerden ücretli seksin iyi mi yürüdüğünü öğrenmeye başlamıştım ve deli istekleriyle Bursa jigolo Ekrem bayanların aklını alır benzer halde fanteziler düşlemeye başlamıştım.
  Üniversiteye başladığımdaysa ben yüzlerce ustalaşmış bayanla ilişkiye girmiş bir erkektim, bu yüzden okul çevresinden ayarladığım manitalardan hiçbir beklentim yoktu zira onların daha sex yaşamının fazlaca başlarında olduklarının bilincindeydim ve hiçbirinin benim isteklerimle başa çıkabilecek kapasitelerinin olmadığını biliyordum. Buna rağmen sex birlikteliği yaşayabildiğim manitalarımla gene benim tecrübelerimle güzel ilişkiler yaşıyor ve onlara seksin olması gereksinim duyulan halini gösteriyordum. Üniversiteli jigoloların paylaştıkları bir makaleyle karşılaşınca Bursa jigolo siteleri tekrardan aklıma gelmiş ve bu sefer bu mevzuya daha ciddi takılmaya başlamıştım. Ilk olarak ücretli bayanlarla takılırken öğrendiğim jigoloların takıldıkları siteleri araştırmaya başladım. Bu şekilde bir mesleğimin olması bana sayısız avantaja haiz olma fırsatı verirdi, hem olgun hanımlarla ilişkilerim olurdu, hem fazlaca iyi kazanıp, eğitim hayatımda da güçlük çekmeden yıllarımı tamamlayabilirdim. Böylece avantajların neşemi yerine getirmesiyle kendimi birden müracaat sayfasında ilanımı yazıyorken buldum, ucunda yıkım yok diyerek ani bir hareketle ilanımı yayınladım. Tüm bu biçim şeyleri yapıyorken sanki rüya görüyordum, kendimi uzaktan izliyor benzer halde bir duyguya kapılmıştım fakat her şey gerçekti ve hakikaten o ilanı yayınlayınca bir jigolo olmuştum.
  Bursa bildiğiniz şeklinde fazlaca acayip bir şehir, hem gezim bölgesi hem sanayi bölgesi, burada her türden insan görebiliyor, olmadık şeylerle karşılaşıyorsunuz. Üniversite çevresindeyken bunların fazlaca bilincinde değildim fakat jigololuğun heyecanına kapılıp gece hayatında değişik ortamları öğrenmeye başlayınca birçok şeyden haberdar olmaya başlamıştım. Meğer benim ücretli yaşadığım önceki ilişkilerimde ben fazlaca masum şeyler yaşıyormuşum, coşku sandığım vakalar yalnız küçük eğlencelermiş, aslolan coşku jigolo hayatlarında yaşanıyormuş. Bursa jigolo ilanları iş hanımlarıyla da, düzgüsel bir işte çalışan hanımlarla da, evli olanlarla da, bekarlarla da tanıştırmaya başlamıştı. her kadının kendince heyecanlı bulunduğunu düşündüğü istekleri oluyordu, bende birazcık kendimden bu isteklere bir şeyler ilave ederek vakası daha da heyecanlı hale getirip, bayanları daha fazlasını merak etmeye zorluyordum. Hanımefendiler kendi isteklerinden bahsetmeye başladıklarında, sohbetimizde bende “aslen benimde sizinkine benzer şöyleki bir hayalim var” diyerek olayın daha heyecanlı ne şekilde yaşanabileceğini örneklendiriyordum. Bayanlar benim fantezimi duyduklarında beğenirlerse olur onu yapalım diyorlar ya da ikisini birden yaşamak istiyorlar.
  Üçlü İlişkiye Giren Bursa Jigolo Sitesi Erkeği Ekrem
  Hayatımda asla üçlü sex yapmamıştım, bu konudaki ilk deneyimim jigolo olduktan birkaç ay sonrasında bir doğum gününe davet edildiğimde yaşanmıştı. O davetten sonrada üçlü ilişkiye giren Bursa jigolo sitesi erkeği Ekrem hizmetlerim başlamıştı. Doğum günü partisine gittiğimde bunun bir parti olduğundan haberim yoktu, kapıyı çaldım, kapı açılında süsleri gördüm ve bir parti bulunduğunu anladım fakat partide yalnız iki hanım vardı. Beni içeri buyur ettiler ve bana da ikramlardan verip, alkollü içecek ikram ettiler. Söyleşi oldukça harikaydı ve neşeliydi, birlikte danslar ediyor, eğleniyor ve yorulunca sohbete devam ediyorduk. Sekse geçmek için kadınlardan birinin gitmesini bekliyordum fakat kimsenin gitmeye niyeti yoktu, saat ilerliyordu, aklımdan her halde bu gece yalnız eğlence olacak sex olmayacak diye geçmeye başlamıştı.
  Gece yarısı olmuştu ki; biz halen dans ediyor ve içiyorduk. Kadınlardan biriyle koltuğa oturmuş söyleşi ediyordum, diğeri hanım dans ediyordu, ben sohbete dalmış, fantezilerimden bahsediyorken, dans eden hanım ansızın kucağıma oturarak benimle öpüşmeye başladı. Diğeri bayanda anıda öpüşmeye ortak oldu ve koltukça üçümüz birlikte ilişki yaşamaya başladık, organik olarak koltuğa üçümüz sığmayınca ilişki halının üstünde devam etti. Bir saatten fazla delice seviştik ve çoğumuz birer kez orgazm olunca, grup olarak duşa girdik ve duşta fazlaca daha güzel bir ilişki yaşadık. Duştan sonrasında birazcık soluklanalım dediler fakat soluklanma süremiz iki dakikayı bulmadan biz gene yakıcı şekilde halının üstünde yuvarlanmaya birbirimize oral hayata geçirmeye başladık, beni ağzımda sürekli kadınlardan birinin vajinası vardı, bayanlarda sırayla aletimi yalayıp duruyordu. O evin yatak odasını görmek bir türlü o gece nasip olmadı, zira tüm gece halının üstünde seviştik. Sonrasındaysa artık üçlü ilişkilerde bende varım diyerek her çeşit üçlü ilişkiye evet demeye başladım.

  Deli İstekleriyle Bursa Jigolo Ekrem İstekler karşılandıkça insanoğlu daha mutlu hayatlar yaşamaya başlarlar. Bundan dolayı insanoğlu isteklerine ulaştıkça yeni şeyleri istemeye, yeni hayaller kurmaya devam ederler. Benim hayatımda isteklerim yaşantımın her evresinde bana yön vermiştir. Cinsel isteklerim yaşamıma yön vermeye başladığında lisedeydim, giderek aklımdan hanımefendiler çıkmamaya başlamış ve isteklerim cinsel ağırlıklı hale gelmeye başlamıştı. İsteklerim…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!