Diken
Yaramazlara biraz batar!

 
‘Sherlock’ dizisine Dr. Watson karakterini canlandıran Martin Freeman, dizinin yeni sezonunu aralık ayında ‘Noel civarında’ başlayacağını söyledi.
Sherlock
Independent’ın haberine göre BBC’de yayınlanan The Graham Norton Show programına konuk olan Freeman, “Çekimler devam ediyor, sanırım Noel civarı yayında olacağız” diye konuştu.
Dizinin son bölümü iki sene önce yayınlanmıştı. Geçtiğimiz Noel’de ise ‘The Abominable Bride’ isimli bir özel bir bölüm izleyiciyle buluşmuştu.
Sherlock Holmes’u Benedict Cumberbatch, yakın zamanda dördüncü sezona değdiğini söylemişti. Dizinin yapımcıları Mark Gatiss ve Steven Moffat ise yeni sezonda hayaletler, romantizm ve terör konularının işleneceğinin sinyalini vermişti.
Kategori:Keyif
Yemek masasında antrenman yaparak, 11 yaşında masa tenisinde dünya üçüncülüğü kazanan Ali Enes Seren’in yeni hedefi olimpiyatlarda ter dökmek.
Kadın ve doğanın aynı öze sahip olduğu fikrinden yola çıkan ‘Balinanın Bilgisi’ filmi, Muğla’nın dağ köyünde yaşayan hamile bir kadının hikayesinden ilham alıyor.
MHP, öldürülen Ülkü Ocakları eski genel başkanı Sinan Ateş hakkında soru sorulmasını gazetecilikle bağdaştıramadı.
Ethan Hawke çekimlerine birkaç gün önce başladığı Wildcat filminde başrolü kızı Maya Hawke’a verdi.
Habertürk ‘Annem karne hediyesi et aldı‘ haberiyle ilgili soruşturma sonucunda muhabirin görevine son verdi. Açıklamada muhabirin çocuğa ‘nasıl konuşacağına ilişkin dikte edici bir ön konuşma’ yaptığı bildirildi.
“Tayyip abinin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım” yerel bir ifadeymiş: “Bizim yöremizde bu ifadeler normaldir, kullanılır.”
Yeşilçam’ın ‘Erkek Fatma’sı usta oyuncu Fatma Girik aramızdan ayrılışının birinci yılında anılıyor.
Flamman, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la ilgili karikatür yarışması düzenledi. Kazanan, ‘Halkını yiyen Erdoğan’ başlıklı karikatür oldu.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yargıya ve Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) güvenmediklerini söyledi.
Sinan Ateş cinayeti soruşturması kapsamında gözaltına alınan iki şüpheli daha tutuklandı.







“Genç gazeteci arkadaşlarıma! Bu meslek yorucu bir meslektir. Ama, insan büyük bir zevkle çalışır. Kalemine daima efendi kal, uşak olmamaya gayret et. Mecbur kalırsan kır, sakın satma.” Sedat Simavi

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir