En popüler ve en çok tercih edilen flört uygulamalarını sizler için derledik…

Elektrikli 4×4 Mengshi M-Terrain’in İlk Fotoğrafları!
Günümüze teknoloji hakim. Dolayısıyla ikili ilişkiler en çok sosyal medya üzerinden yürütülüyor. Hatta sosyal medya üzerinden tanışıp evlenenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Siz de kendinize bir eş aramaya çıktıysanız bu flört uygulamaları size göre. İşte en iyi ve en popüler flört uygulamaları…
Ayrıca bkz: Sevgiliyle İzlenecek En İyi Netflix Aşk Filmleri 2022
Tinder, şu an en popüler flört uygulamalarından bir tanesi. Akıllı telefonların konum hizmetlerini kullanarak çevrenizdeki en yakın kişiyi eşleşme olarak sunan Tinder yıldan yıla kullanıcı sayısını arttırıyor. Kendinize bir profil oluşturuyor ve tercihlerinizi belirledikten sonra eşleşmeyi bekliyorsunuz. İster arkadaşlık, isterseniz de uzun süreli ilişki için seçimler yapabiliyorsunuz.
OkCupid, iOS ve Android uygulaması olarak ve masaüstünde kullanılabilir. OkCupid’e kişisel bilgilerinizi, hobilerinizi ya da uğraş alanlarınızı yazdıktan sonra biriyle eşleştiğinizde dilediğiniz kadar konuşabiliyorsunuz. OkCupid, siz üye olurken size çoktan seçmeli sorular sorar. Böylece sorulara verdiğiniz cevaplar ve hayat tercihlerinize göre sizinle benzer özellikte insanları eşleştirmeye çalışıyor.
Gençler için en popüler çevrimiçi flört uygulamalarından biri olan Bumble uygulaması, bir flört uygulamasından beklediğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. Kullanıcı arayüzünün tamamı sarı renktedir ve bu, tüm uygulamaya diğerlerine kıyasla farklı bir his verir. Sizi sinir bozucu sahte profillerden uzak tutmak için tasarlanmış benzersiz bir özellik seti ile birlikte gelir. Ayrıca, gençlere yönelik diğer flört uygulamalarından farklı olarak hoş bir sohbet işlevine sahiptir.
Happn, sizin yaşadığınız yerdeki doğru insanı bulmanızı hedefleyen bir uygulama. Konum bilgilerinizle çalışan arkadaşlık uygulaması sahte profilleri engellemek amacıyla Facebook ile giriş seçeneği koyuyor.
4 milyondan fazla kullanıcısı bulunan HOOTT uygulaması çevrenizdeki partner adaylarını kolayca bulmanızı sağlıyor. Profilinize ilgi alanlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı yüklemenizi mümkün kılan HOOTT uygulaması yalnızlıktan şikayetçi olanlar için denemeye değer bir seçenek.
400 milyondan fazla üyesi bulunan Badoo, oldukça kalabalık ve farklı milliyet profillerine sahip bir platform. iOS ve Android cihazlarla beraber tarayıcı üzerinden de kullanılabilen uygulama, yalnızlığını sonlandırmak isteyenler için öncelikli alternatifler arasında. Hem Happn gibi lokasyon bazlı karşılaşmaları bildiren, hem de yakınlarınızdaki Badoo kullanıcılarını bulmanızı sağlayan uygulama ücretsiz.
Başarılı bir arayüz tasarımına ve üst düzey eşleştirme algoritmasına sahip olan Coffee Meets Bagel; piyasadaki en stabil arkadaşlık uygulamalarından biri. Tinder’ın ekranı sürekli sağa ya da sola kaydırma sisteminden farklı olarak kişilerin özelliklerine odaklanan uygulamada detaylı bilgiler edinerek karşınıza çıkan kişiyi arayabiliyorsunuz.
Facebook ile giriş mantığıyla çalışan bu uygulama; fotoğraf, okul, iş, hobi gibi bilgilerinizi içeri otomatik aktarıyor. Uygulama içi ögeleri, interaktif oyunları ve tabii ki farklı insanlarla tanışma imkanı bu uygulamayı öne çıkarıyor. Bu arada Hot or Not uygulaması 10 milyondan fazla indirme sayısıyla oldukça popüler bir Android uygulaması konumunda.
Hinge uygulamasını indirmek isteyenlerin arkadaşlık değil ilişki arayanlara hitap ettiğini öncelikle belirtmek gerek. Arkadaşlık kısmını atlayıp doğrudan aşk konularına girmek istiyorsanız Hinge aradığınız uygulama olabilir.
The League erişim için başvuru gerektiren bir “elit tanışma uygulaması” dır. İş unvanınız ve gittiğiniz okullar The League’in başvururken dikkate aldığı faktörlerdir. Bu yüzden LinkedIn hesabınızı bağlamanız gerekir. Büyük şehirlerde uzun bekleme listelerine sahip olması nedeniyle başvurunuzun onaylanması zaman alabilir.


Copyright @ Cepkolik.com 2021

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir