Güvenilir jigolo ajansı

  Jigolo Ajansı Jigolo Olmak Zor Mu?

  Ücretli cinsellik hizmetindeki bir nefer olabilmenin en kolay yöntemi kendinize seçkin bir platformda duyuru sayfası kiralamaktır. Bunu hayata geçirmeye hazır hissettiğinizde sitenin güvenli bir ajans olduğundan güvenilir olmanız gerekiyor, şu sebeple sektörde sizin hayallerinizi fırsata çevirmeye çalışan çıkarcılarda bulunuyor. Güvenli ajans sitelerini bulduğunuzda Jigolo Ajansı, jigolo olmak zor mu? Sorularınızı cevaplamakla kalmayıp, hızla sektörde yer edinmeye başlarsınız. Jigolo karşı cinse ve arzusuna bakılırsa hemcinslerine cinsellik ve partner hizmeti veren ücretli adam cinsellik işçilerine verilen isimdir. Binlerce senedir fahişelik iyi mi geçerli bir meslekse, jigololukta fazlaca göz önünde olmada meydana getirilen bir meslek olmuştur. Bayanlar yönünden de, erkekler yönünden de cinsellik hizmetlerinin en rahat ve güvende olarka verildiği çağı yaşıyoruz. Bundan fazlaca değil birkaç yüzyıl öncesinde bu mesleği yapanlara uygulanan tek ceza ölüm cezasıydı.

  Şimdiyse jigolo olmanın cezası hiçbir şekilde yok. Tamamımız istediği şeklinde bu mesleği özgürce hayata geçirmeye başlayabiliyor ve cinsel ilişki kurduğu için ücret alıp geçim sağlıyor. Eski dönemlerde jigololar bir tek varlıklı bayanlarla yaşadıkları yasak aşklarla ön planlarda olurlardı. Halk içinden kimse bir jigoloyla ilişki kuracağını hayal bile edemezdi. Günümüzdeyse toplumun her kesiminden hanımefendi ya da adam uygun bir jigoloya ulaşıp eğlencesiyle, yakıcı seksiyle hususi bir geceyi yaşama fırsatına ulaşabiliyor. Eski çağlarda can güvenliği ve diğeri nedenlerden dolayı bir jigolonun ilişki kurabildiği kişi sayısı bir tek birkaç kişiyle sınırlıydı. Oysa günümüzde sitelerinde yardımıyla her jigolo kolayca Türkiye geneline hizmetini götürebilme imkanı buluyor. Ustalaşmış olduklarını ispatlamış ücretli adamların bir fazlaca ülkenin her köşesine gidip hizmetini vermeye hazırdır. Bu tür davetler aldıklarında en kısa sürede hazırlanarak yola çıkarlar ve dört dörtlük hizmetlerini verdikten sonrasında yaşadıkları ile geri dönerler.

  Naturel olarak şehir içinde verilen hizmetlerle ilçelere ya da diğeri şehirlere verilecek hizmetin ücretleri aynı olması olanaksız. Partner ilçelere bile gitse fazladan süre kaybedip, emek harcayacağı için il merkezindeki hizmetten daha yüksek ödeme ister. Şehir dışına çıkıldığındaysa ücret gene hizmetin verileceği gün sayısına ve mesafeye bakılırsa değişecektir. Jigolo siteleri mesleğini başarıyla hayata geçirmeye kendini adamış kişileri tahminlerinden de süratli şekilde zirveye çıkartır. Mesleği sevmek, meslekte başarı göstermiş olmak için ilkin seksi sevmek, bayanları sevmek gerekir. Seksi sevmiş olarak yapmıyorsanız, performansınız kafi değilse, kadınlardan h8oşlanmıyor yada onları anlamıyor, ihtiyaçlarının farkına varamıyorsanız başarı size oldukça uzak duracaktır. Bir tek maddi yönüne kapılarak bu mesleğe giriş yapmış olursanız elde edeceğiniz tek şey hayal kırıklığı olacaktır. Hayal kırıklığına uğramamak için ilk olarak yeteneklerinizin ve isteklerinizin farkına varmalı, öyleki harekete geçmelisiniz.

  Jigoloların ilk olarak belirli bir düzeyde karizmaya ve yakışıklı olmaya gereksinimleri vardır. Kafi bir görüntüye haiz olunca bayanları ilk olarak fotoğraflarınızla tesirinde bırakır ve ilanınıza çekersiniz. İkinci olarak seksteki tecrübelerinizden bu ilanlarda bahsederek bayanlara on8lara iyi mi zevk vereceğinizi ve mutlu edeceğinizi anlatmalısınız. Naturel olarak bu anlatacaklarınızın hiçbirinin sözde kalmaması gerekir. Anlattıklarınızdan fazlaca daha fazlasını verebildiğinizde bayanları büyüler ve uzun süre onların sevgilisi olmayı sürdürürsünüz. Jigolo şirketleri size fazlaca önemli bir fırsat veriyor, bu fırsatı değerlendirip hayatınızı değiştirecek adımları atmak size bağlı. Lüzumlu detaylı bilgilerin hepsine güvenli jigolo sitenizin sayfalarında ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri iyi değerlendirerek hatalardan uzak, daima pozitif netice aldığınız görüşmelerle mesleğinizde ilerlemiş olmuş olmuş olursunuz. Kendinizi geliştirdiğiniz sürece haiz olduğunuz alan şahıs çevrenizi de koruyarak düzey ve yüksek bir gelirde elde edersiniz. Hızla fazlaca rahat ve mutlu bir yaşam standardına ulaştığınızı görmüş olacaksınız.

  Jigolo Ajansı Jigolo Olmak Zor Mu? Ücretli cinsellik hizmetindeki bir nefer olabilmenin en kolay yöntemi kendinize seçkin bir platformda duyuru sayfası kiralamaktır. Bunu hayata geçirmeye hazır hissettiğinizde sitenin güvenli bir ajans olduğundan güvenilir olmanız gerekiyor, şu sebeple sektörde sizin hayallerinizi fırsata çevirmeye çalışan çıkarcılarda bulunuyor. Güvenli ajans sitelerini bulduğunuzda Jigolo Ajansı, jigolo olmak zor mu?…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!