Hizmetiyle Zevk Sularınızı Coşturan Muğla Jigolo Cumhur

  Hizmetiyle Zevk Sularınızı Coşturan Muğla Jigolo Cumhur
  Adamların bir hanımdan kalabalık bir ortamda ya da olmadık bir yerde tahrik olması ve o hanımı arzulamaya başlaması sorun olur zira insanın aleti derhal uyanmaya ve kendini belli etmeye adım atar. Hanımefendiler hakikaten bu yönden erkeklere kıyasla oldukça şanslar zira göğüs uçları haricinde kabaran bir bölgeleri yoktur, en fazla vajinaları ıslanır, o durumu da çoğunlukla kimse anlamaz. Hanımefendilerin zevk suları salgılamasına her adam sebep olması olanaksız, bu insanın tam olarak kadının aramış olduğu adam modeli olması gerekir. Hizmetiyle zevk sularınızı coşturan Muğla jigolo Cumhur, sizi ıslatmaya daha ilk görüşte görünüşü ve yaklaşımlarıyla başlamış olacak. Bir bayanın görmüş olduğu erkekten etkilenerek o erkeği cinsel yönden hayal etmesi için birçok bilişenin bir arya gelmesi gerekir. Yalnız yakışıklı bir suratla bu iş olmaz, kadının istediği vücut hatları, hoşlanılmış olduğu ses tonu ya da daha değişik şeylerinde insanın taşıması gerekiyor. Hanım bu şekilde bir erkeği her nerde görürse görsün o kişiyi aklında deli fantezilerle hayal etmeye başlayacaktır ve asla hiç kimseye belli etmeden azarak bacak arasındaki ıslaklığı hissedecektir.
  Muğla jigolo siteleri fotoğraflarımı gördüğünüzde yada tesadüfen bir noktada karşılaştığımızda anında benden etkilenmeye başlayacaksınız ve arzulayacaksınız, organik olarak aklınızda cinsel fanteziler dolaşmaya başladığı içinde anında ıslaklık hissedecek ve daha oldukça beni isteyeceksiniz. Ben bir hanıma teklifte son olarak bulunduğumda on sekiz yaşımdaydım, o yaştan itibaren asla hiç kimseye ne çıkma teklif ettim ne de bir beraberlik yaşamak için teklifte bulundum. Tek gecelik birliktelikler içinde, duygusal ilişkiler içinde sürekli teklifler hep kadınlardan ban gelmiştir. Bende elimden ne kadar gelirse o tekliflere evet yanıtını vermekten mutlu olmuşumdur. Benim yaşım 27, sporla yakın temasta olan, beyaz tende, renkli gözlü, 80 kiloda, 180 uzunlukta, bayanların izlemekten keyif aldıkları bir erkeğim. Erotik masajı hizmetlerimde birazcık daha vajinanızı ıslatmak için yaparım, muamelelerim başladığındaysa artık vajinanızdan adeta Manavgat şelalesi benzer şekilde orgazm ve zevk suları fışkırmaya adım atar. Bir fazlaca hanım ustalaşmış bir model olduğumu düşünür ve beni bu mevzuda sorgular, oysa ben asla modellik falan yapmadım, jigololuk haricinde hiçbir iş deneyimimde olmadı, reşit olunca halletmeye başladığım tek meslek bu oldu ve değişik bir sektörde asla deneyimim olsun istemedim.
  Güçlü, enerjisi yüksek, kültürlü, ses tonu pürüzsüz, esprili, eğlenmeyi bilen, seksin kitabını yazmayı bırakın, yaptıklarım ve yaşadıklarımla size sex ansiklopedisi bile yazabilirim. Sex günlük hayatta çoğunlukla yalnız adamların aradıkları bir dünyadır fakat Muğla jigolo ilanları ile artık hanımlarda gizli saklı saklı ilişkileriyle aradıklarını yaşamayı başarabiliyorlar. Azca ilkin söylediğim on sekiz yaşından başlayarak bayanlara ilişki teklifinde bulunmama nedenim, bu sektöre başlamış olmamdı. Bu sektöre girince cinsel ilişki teklifleri aralıksız gelmeye başlamıştı, hususi hayatımda da hatunlar beni aslına bakarsanız rahat bırakmıyorlardı, bundan dolayı kendimi sayısız erkekten daha talihli görüyorum. Bazı erkeklerse gerek yaşadıkları bölge sebebiyle, gerek doğru ortamlara giremedikleri için oldukça kısır bir cinsel yaşamın içinde savaşım veriyorlar. Bazıları ilk tanıştıkları hanımla ya da erkekle evleniyor ve yine başka bir insanın yada kadının tadını almadan yaşam geçiriyor. Bu bence zevk dünyasında yaşanabilecek en üzücü durum. Bu kadar zevk duruyorken her gece aynı tadı alarak yaşam geçirmek oldukça bunaltıcı olurdu herhalde. Kısır bir cinsel yaşam sebebiyle küçük bir ihtimal ilk günler oldukça heyecanlı geçecektir fakat kısa zamanda her şey monotonlaşıp tatsız gelmeye başlayacaktır.
  Alev ateş Erkeklerle Sevişmek İçin Muğla Jigolo Sitesi  
  Bazı bayanların gözleri evlendikten sonrasında açılıyor ve diğeri heyecanları da yaşamak istiyorlar ve çoğunlukla bu ilişkileri gizlice yaşamayı ve birlikteliklerini korumayı seçiyorlar. Bazılarıysa özgürlüğü seçiyor ve ayrılarak her tür çılgınlığı yaşamayı seçiyorlar. Bir kısım hanım alev ateş erkeklerle sevişmek için Muğla jigolo sitesi beylerine ulaşıyor, bir kısım hanımsa hovardalık yolunu deneyip sayısız ilişkiyle kaliteli ilişki armaya başlıyor. Seksin güzel olanlarını yaşayan bayanlara sorarsanız bunun sebebi olarak profesyonelleri aradıklarını söylerler, zira profesyoneller sevişmeyi bilirler, hanımefendileri tanırlar ve hanım iyi mi rahatlatılır bilirler. Doğru sevişmek hakikaten cinsel birlikteliğin standardını Nirvana’ya çıkaracak tek yoldur, adam isterse dünyadaki en yakışıklı adam olsun sevişmeyi beceremiyorsa yalnız güzel bir ambalaj kağıdı kadar kıymeti olur fakat adam yakışıklığı kadar, sevişmek mevzusunda da mükemmelse o süre o ambalaj kağıdının içinde oldukça kıymetli bir armağan varmış benzer şekilde olur. Hediyenin paketini açan her hanım havalara uçar.
  Hizmetlerime hakikaten oldukça gençken başladığım için bu söylediklerimin yalnız yarısında başarıya ulaşmış olabiliyordum fakat vakit içinde tüm anlattıklarımda ustalaşarak muhteşem biri olmayı başardım. Artık bayanların dünyalarını oldukça daha iyi anlayabiliyor ve isteklerinin hem nedenlerini, hem iyi mi karşılanması gerektirme ettiğini biliyordum. Jigolo olmak istediğimde kendimde bu şekilde bir gelişme yaşayacağımı düşünmemiştim, hep istenen, arzulanan bir adam olduğum için noksan yönlerim bulunduğunun bile bilincinde değildim. Şimdiyse hepinize arzuladığınız hazları verebilen bir ücretli sevgiliyim.

  Hizmetiyle Zevk Sularınızı Coşturan Muğla Jigolo Cumhur Adamların bir hanımdan kalabalık bir ortamda ya da olmadık bir yerde tahrik olması ve o hanımı arzulamaya başlaması sorun olur zira insanın aleti derhal uyanmaya ve kendini belli etmeye adım atar. Hanımefendiler hakikaten bu yönden erkeklere kıyasla oldukça şanslar zira göğüs uçları haricinde kabaran bir bölgeleri yoktur, en…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!