İnlerken Aşkım Diyeceğiniz Sakarya Jigolo Şirketleri

  İnlerken Aşkım Diyeceğiniz Sakarya Jigolo Şirketleri
  Bayanlar sevişirlerken zevk aldıklarında ağızlarından beklenmeyen sözcükler dökülmeye adım atar, bu kelimelerden bazıları oldukça kaba ve sövgü içeren kelimeler döküleceği şeklinde bazıları duygusal sözlerde olabilir. Bana bir çok vakit sevişirken bayanlar duygusal sözler anlatmaya başlarlar ve sonrasında o şekilde yoğun hazları hissetmeye başlarlar ki; hard vakaları istediklerini belirten sözleri sıralamaya başlarlar. İnlerken aşkım diyeceğiniz Sakarya jigolo şirketleri Levent ben, aşkım kelimesini içten gelmiş olarak hayatınızı kaç adama duyurdunuz bilmiyorum fakat bana içinizden gelmiş olarak ve kalbinizde hissederek bu kelimeyi söyleyeceksiniz. Hanımefendilere yaklaşımlarında asla bencil davranışlara haiz bir adam olmayı başaramadım, hep hanımefendilere ilgili, onları şımartmayı seven adam modeli oldum. Hanımlarda bu yaklaşım tarzımdan etkilenmeden duramadılar ve ilişkilerim hep duygusal boyuta taşındı. Düzgüsel bir dost gözüyle baktığım bayanlar bile birazcık yakınlıkla benimle değişik arkadaşlıklar oluşturmak istediler, bende onların isteklerini hep kabul ederek yoğun bir ilişki durumuna haiz oldum. Üniversite çağım kendi adıma altın çağımdı, okulda tanışmadığım hanım, kız kalmamıştı, okul sınırlarını bile aşan ilişkilerle okuduğum şehirde şehrin çapkını rakipsiz bir adam durumundaydım.
  Okulum bitince bigün bile orada durmadan Sakarya’ya geri geldim, okuldan önceki hanım dostlarımla derhal ilişkilerime kaldığım noktadan devam etmeye çalıştım fakat ben artık onlardan misliyle daha deneyimli ve artık değişik heyecanların peşinden giden biri haline gelmiştim ve onlardan aşkım sözlerini duymak bile artık beni doyum etmiyordu. Böylece farklılığa kolayca ulaşacağım Sakarya jigolo siteleri serüvenim başladı. Direkt ilanımda deli kişiliğimi anlatmaya başladım, üniversitedeki deli ilişkilerimden, deneyimlediğim tapıncak heyecanlardan ve BDSM denemelerinden bahsetmeye başladım. Bu kadar heyecandan sonrasında artık romantizm bana kafi gelmiyor ve beni yalnız çılgınlar arasın demiştim. Bu ilk duyuru için oldukça acımasız bir hata olmuştu bundan dolayı yeni bir partnerin kariyerini oturtuncaya kadar seçim yapmasının olanaksız bulunduğunu gözden kaçırmıştım. Bunu bir ayda aldığım üç randevuyla sertçe anlamıştım ve ilanımı yumuşatma sonucu verdim. Derhal kendimi sitelerde zamanını geçiren bir bayanın yerine koyarak düşünmeye başladım, daha dün siteye gelen ve kabiliyetlerini zirvedeymiş şeklinde yazan bir adama ne kadar güvenebilirdim. Açık olayım ben olsam asla güvenmez aksine bu yalancı der yeniden da ilanına dönerek bakmazdım.
  Böylece Sakarya jigolo sitesi ilanımda keskin bir dönüş yaparak bu kez bayanlara gösterdiğim ilgiden, nazik kişiliğimden ve hususi hayatımda evvelinde başımdan geçen duygusal ilişkilerden ve etkilerinden bahsetmeye başladım. Bu ilanım tesiri oldukça daha farklıydı anında etki etmiş ve günlük görüşmelerim başlamıştı, romantizm ağırlıklı randevulardan başlamıştım mesleğime fakat bu şaşırtıcı derecede bana zevkli geliyordu bundan dolayı burada karşılaştığım bayanlar hususi hayatımdaki hatunlardan onlarca kat deneyimli ve istekli kadınlardı. Bu rahatlatıcı görüşmelerle Tapıncak sekse ihtiyacımı bile unutmaya başlamıştım gene o duygusal adam ruhunu yakalamaya başlamış ve bayanlara eskiden olduğu şekilde oldukça ilgili olmaya başlamıştım. İlgili davranışlarım arttıkça bayanlar eskiden olduğu şekilde bana aşkım, hayatım, erkeğim şeklinde lakaplarla seslenmeye başlamışlardı. Bazıları benimle aylık anlaşmalar halletmeye çalışıyor, bazıları yalnız onlara hususi hizmet vermem için bana ev kiralamayı, tüm ihtiyaçlarımı karşılamayı, dolgun bir maaş vermeyi teklif ediyorlardı. Gelen teklifler baş döndürücüydü fakat benim bir kadının tekelinde olmam hayal edilemezdi, bu kişiliğime aykırıydı. Kendimi birine adam hep beni korkutmuş o yüzden hep kısa zamanlı ilişkilerden keyif alır olmuştum.
  İdeal Adam Arayanlar Sakarya Jigolo Şirketleri İlanları İle Aradıklarını Bulurlar
  Hanımdan hanıma fark vardır, hepsinin isteği değişmiş olur, bilhassa adam aradıklarında istekleri birbirinden daha da değişik hale gelir. Düzgüsel hayatta bir erkeği tanımak zaman ister, sürekli buluşmak, her buluşmadan erkeği daha oldukça tanımak ve yatağa girecek özelliklere haiz olup olmadığına bakmak gerekir. Seçici bayanların işi hususi hayatlarında daha zor olsa gerek fakat jigolo sitelerinde ilişki en fazla gecelik ya da birkaç gün süreceği için oldukça detay gerekmez, önemli olan yanınıza yakışan bir adam mi? deneyimleri hangi seviyede? Kültürlü mü? Kibar mı? Şeklinde mevzulara bakılır. Bunlara haiz her jigolo ideal adama en yakın konumdaki adam olur.  Bu yüzden hususi hayatlarında bir ideal erkeği özleyenler özetlemek gerekirse ideal adam arayanlar Sakarya jigolo ilanları ile aradıklarını bulurlar.
  Jigolo arayan bayanlar ideal erkeklerine ulaştıklarında gecelerini de hafta sonlarındaki kısa tatillerini de artık sorunsuzca yaşamaya başlayabilirler. Yaşadıklarımı kısmen bahsettiğim için cinsellik tecrübelerim ve diğeri hizmetlerimi madde, madde sıralayarak can sıkmak istemedim gene de aklınızda bir şey kalmaması için özet geçebilirim. Hizmetlerimde Duygusal ilişkiler, kostümlü ilişkiler, hayallerinizden yeşeren fanteziler, BDSM ek olarak bazı fetişler yaşanıyor. Sex hizmetimin türüne gore değişik sevişme tekniklerimle ön sevişme benzersiz boyutlarda coşku ulaşmanızı sağlıyor. Ön sevişmede tam bir sunum yapıyorum, muamelede çekindiğim tiksindiğim hiçbir olay olmadığı için benimle tüm hususi isteklerini de paylaşanız mümkün oluyor. Bu şekilde kapsamlı biriyle gecenizi geçirerek cinsellik yaşantınızda olmak istediğiniz boyuta sizde çıkabilirsiniz.

  İnlerken Aşkım Diyeceğiniz Sakarya Jigolo Şirketleri Bayanlar sevişirlerken zevk aldıklarında ağızlarından beklenmeyen sözcükler dökülmeye adım atar, bu kelimelerden bazıları oldukça kaba ve sövgü içeren kelimeler döküleceği şeklinde bazıları duygusal sözlerde olabilir. Bana bir çok vakit sevişirken bayanlar duygusal sözler anlatmaya başlarlar ve sonrasında o şekilde yoğun hazları hissetmeye başlarlar ki; hard vakaları istediklerini belirten sözleri…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!