İstanbul jigolo bora

  Zevk Okyanusundaki Kaptanınız İstanbul jigolo Bora

  Merhabalar güzel hanımefendi. Seksi okyanusa benzetirseniz ve seksi zevklerinde gezmeyi bilen bir kaptan değilseniz o okyanusta kaybolmadan dolaşmanız için birine ihtiyacınız var. Ben zevk okyanusundaki kaptanınız İstanbul jigolo Bora, 28 yaşlarında cinsellik çeşitlerindeki her heyecana birlikte girebileceğiniz deneyimli sevgilinizim.  Yirmi yaşlarındayken okumaya gelmiş ve tekrardan dönemeyeceğim kadar buraya bağlanmıştım. Geldiğimin derhal ilk haftasında mesleğe girmiştim. Sizden gördüğüm ilgiden artık kopamayacağımı o hafta anlayarak burada kalıcı olacak şekilde kendime yol çizmiştim. İlk hazırlığım bekar evinden ayrılarak tek yaşayacağım ve gerektiğinde sizi davet edebileceğim konforlu bir ev ayarlamak olmuştu. O zaman karşımda rekabet edecek fazlaca kişi olmadığı için kolayca jigololukta ilerlemiş ve bir oldukca kadının nazarında eğer olmazsa olmaz jale gelmiştim.

  İstanbul jigolo sitesi daha kalabalık hale ulaştığında bile artık benimle rekabet edebilecek kimse görmüyordum. Bugün bile rekabet mevzusunda kimse bulunduğunu sanmıyorum. Cinsellik benim açımdan da hala keşfedilecek binlerce zevkiyle bir okyanustan ayrımsız. Benim deneyimlerim bu biçim şeyleri daha kolay keşfetmemi sağlıyor. Sizde yanımda olursanız güçlük yaşamadan aynı heyecanları yaşayabilirsiniz. Adam olarak azca sayıda anal cinsellik sevmeyen erkeklerdenim. Bunu duyan bayanlar bana fazlaca acayip bakıyorlar, bir adam iyi mi anal cinsellik sevmez diyorlar. Bana bakılırsa ön taraftan alınan zevki arka taraf ne adama ne hanıma verebilir. Vajinal ilişkide yaşanabilecek yüzlerce zevkten esasen arkaya geçmeye de zamanımız kalmayacak.

  Zevk Okyanusundaki Kaptanınız İstanbul jigolo Bora Merhabalar güzel hanımefendi. Seksi okyanusa benzetirseniz ve seksi zevklerinde gezmeyi bilen bir kaptan değilseniz o okyanusta kaybolmadan dolaşmanız için birine ihtiyacınız var. Ben zevk okyanusundaki kaptanınız İstanbul jigolo Bora, 28 yaşlarında cinsellik çeşitlerindeki her heyecana birlikte girebileceğiniz deneyimli sevgilinizim.  Yirmi yaşlarındayken okumaya gelmiş ve tekrardan dönemeyeceğim kadar buraya bağlanmıştım.…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!