Jigolo Arayan Bayanlar Görkemli Seksle Tanışırlar

  Jigolo Arayan Bayanlar Görkemli Seksle Tanışırlar
  Jigolo niçin diğeri erkeklerden daha üstün durumdalar asla düşündünüz mü? Bakımlı, bakımsız her hanım istedikten sonrasında erkeksiz kalmaz ve bir halde cinsel yaşamını sürdürmeye devam etme imkanı varken, niçin ücretli erkekleri tercih eder. Cevabı bildiğiniz benzer biçimde, jigolo arayan bayanlar görkemli seksle tanışırlar. Bu yüzden çevrelerinde o denli adam dururken hanımefendilerin bazıları yalnız profesyonellerle ilişkilerde bulunurlar. Ustalaşmış kişilerden zevkleri almanın heyecanıyla tanışanların hepsi artık bayağı ilişkilerden kopmaya başlarlar ya da yalnız söz olsun, hayatlarında birazcık daha hareket olsun diye devam ederler. önemli nokta bu ilişkilere girecek cesarete haiz olmaktır, cesaret kimi süre doğuştan haiz olunan bir durumken, bazıları için birazcık motivasyon gerektirir. Motivasyonunuz ve cesaretiniz azca olabilir ve birazcık daha desteğe gerekseme duyabilirsiniz diye bu yazılarla size destek oluyoruz.
  Her şeyin özgürce yaşanabildiği bu ortamda erkeklerde, bayanlarda hayallerini yaşayabilirler. Hayallere ulaşamamak bu dünyada görülmemiş bir durumdur. Burası neredeyse imkansızın bulunmadığı bir ortamdır. Kimi süre mantığı aşan durumları yaşatan partnerlere bile rastlarsınız. Jigololara ya kaliteli gecelere ihtiyacı olanlar ya da sınırsız ilişkiler arayanlar başvurmazlar, ilgi bekleyen, yalnız eğlenmeye gerekseme duyanlar ya da tatilini yalnız geçirmek zorunda kalanlar da çoğunlukla bir partnere gerekseme duyarlar. Jigolo olmak bir tek hanımefendilerin boşalmalarına yardım etmek değildir, ruhsal ve fizyolojik tüm gereksinimlerine hitap etmeyi başarabilmektir. Jigololuğun bir tek cinsel ilişkiye girmek bulunduğunu düşünenlerin bir noktadan itibaren ilerleyememelerinin sebebi bu yanlış düşüncelerin dışına çıkamamalarıdır. Geniş düşünen, gelişime açık olanlarsa kolayca değişik görüşmelerde yaşamaya başlarlar ve sürekli ilerlerler.
  Jigololuğu cinsellik olarak algılayan ve kadınlardan cinsellik yaşanmadan bir toplantı yada yiyecek randevusu istekleri vardığında şaşkınlık yaşıyorlar ve bu görüşmeler acayip geldiği için kabul etmiyorlar. Aslen bu tekliflerle gelen bayanlar kaliteyi seven ve kendilerine kıymet veren kadınlardır, bu şekilde bayanlarla yeri vardığında cinsellik ilişkilerinin de görkemli olacağını ve o randevuların daima uzun geçeceğini asla düşünmezler. Jigololarına esnek olmaları gerekir, bir randevunun ortasında gelecek tekliflere şaşırmamalılar ve düşünmeden yerine getirmeliler. Jigolo arayanlar, karşılarında bir ustalaşmış görmeyi isterler, eğer aradıkları profesyonelliği sizde bulamazlar ve mutsuz hissederlerse tercihlerini tekrardan gözden geçirmeye başlarlar ve değişik kişilere gidebilirler. Jigolonun başarısı, hizmet kalitesiyle doğru orantılıdır, hizmetler ne kadar kaliteli verilirse, jigolonun başarısı da o denli süratli gerçekleşir.
  VİP Hizmetiyle Samsun Jigolo Haydar
  Merhaba VİP gecelerle bir tek kendini kabul eden hususi bayanlar, VİP hizmetler kişiye hususi değişmiş olur, her insanoğlunun kalite anlayışı bir diğerinden farklıdır, bir kişinin inanılmaz kaliteli bulmuş olduğu bir vakası, diğeri kişi beş para etmez görebilir. Bir profesyonelse mesleğinde müşterilerine her koşulda en mükemmeli vererek her insana VİP hissettirmeye başarmalıdır. Ben VİP hizmetiyle Samsun jigolo Haydar, yaşam şeklimle lüksten kaçınan mütevazi biriyim fakat randevularımda bayanlar kalite görmek istiyorlarsa, en mükemmelini de yaşatacak kadar VİP olmayı bilirim. Önceleri yaşam tarzımla da oldukça lükse önem veren biriydim, lüks yaşamın mutluluğa yetmediğini gördüğümde diğeri zevklere daha oldukca önem vermeye başlayarak, lüks yaşamdan vazgeçtim. İki değişik evim var, biri oldukça minimalist yalnız bana kafi gelecek kadar bir yaşam alanına ve eşyaya haiz küçük bir daire, diğeri ise VİP ilişki arayan bayanlar tüm konforu sağlayacak ultra lüks bir daire.
  Tek olduğumda ve eğlenmeye ihtiyacım olduğunda bile bayağı bir bara ya da bir kulübe gider birkaç saat geçirir ve dönerim, VİP eğlenmek isteyen bayanlarla ise şehirdeki on numara yerlerde eğlenir, yiyecek yerim fakat bu mevzuda bir zorlamam yoktur, hepsi bütçeniz oranında yaşanır. Bütçeniz ne durumda olursa olsun, seksi ise hep VİP yaşarsınız. Cinsellikte sınıf ayrımı olmamalı bu organik ihtiyacı çoğumuz eşit yaşamalı. Aslen bu hazza ulaşmak için para ödemek zorunda olmanızdan da mutlu değilim, keşke diğeri erkeklerde azmetseler ve bizim benzer halde sevişmeyi öğrenerek hanımlarını mutlu etmeyi başarabilseler de her çift mutlu bir cinsel hayata kavuşabilse. Bu organik olarak savaşsız bir dünya dilemek benzer halde gerçekleşebilmesi olanaksız bir ütopya olduğundan bizlere gerekseme duyuluyor fakat bunu düşünmek bile güzel. Samsun jigolo siteleri ulaşabildiğim bayanların bu ütopik hayallerini gerçekleştirmesini ve mutlu olma rüyalarına kavuşmalarını sağlıyor.
  Hırs yapmak daima iyi değildir, hırsımla oldukca süratli yükselmiştim ve satın alan yönünden ve maddi yönden oldukca mühim bir birikim, bunu yalnız bir iki senede başarmıştım ve tüm yaşam standardımı yükseltmiştim. Samsun jigolo sitesi bir dakika bile boş kalmama izin vermeyecek kadar satın alan bağlantısı yapmamı sağlıyordu. Ücretim yükseldikçe müşterim artıyordu. Hırsım doymak bilmeyen bir canavardan farksızdı ve kazandıkça daha çoğuna ulaşmaya çalışıyordum, sonunda bitkinlik emareleri göstermeye başladığımda, yavaşlamam gerektirme ettiğini anladım. Bana zaman kalsın bir miktar görüşmem azalsın diyerek her fiyat arttırdığımda, daha da yoğun çalışmaya başlıyordum. Görüşmelerime ve saatlere ayarlamalar yaparak, koyacağım kuralların haricinde görüşme halletmeye karar verdiğimde birazcık nefes alabilmiştim.
  Geceleri yalnız tek VİP görüşmesi yapıyordum, gündüzleriyse yalnız dört saatlik bir görüşme yaparak günümü dolduruyordum. Hanımefendi bilincinde olmasalar da aslen oldukca randevuya girmek kalitemi oldukca düşürüyordu fakat adım Samsun’un en görkemli jigolosuna çıkmış olduğundan bayanlar bunu göremiyorlardı fakat bu beni rahatsız ediyordu. Hırsımı frenlememe bir bakıma da bu niçin olmuştu. Benim kalitemdeki düşüşü önemsediğim kadar bayanlarda önemsemiş olsalardı, zirveye çıkmak yerine dibe vururdum, bu yüzden jigolo ol, bayağı biri ol, hırs yapacaksanız bir sınırı olmalı yoksa aşırı hırs yıkıma sebep olabilir. Ben yıkımın eşiğinden döndükten sonrasında yaşadıklarım yeter diyerek minimalist olmaya karar verdim. Şimdi yalnız VİP yaşamı, lüks geceler isteyen bayanlarla tekrardan yaşıyorum ve onlarında bu düşüncelerden kurtulmalarını umut ediyorum.
  Dünyanın Sekizinci Harikası Niğde Jigolo Ozan’da Saklı
  Dünyanın normalde yedi harikası vardır ve sekizinci harikası kişinin kendine hususi harikasıdır. Bu kimi süre muhteşem bir hanıma kavuşmak ve o bayanı sekizinci muhteşem olarak görmektir, kimi süre de görkemli bir variyete kavuşarak görkemli bir yaşam yaşamaktır. Bu tamamen kişisel bir harikadır. Bazıları içinse muhteşem olan, sevişmede alınan hazlardır. Sekizinci harikayı seksteki zevklerde arıyorsanız, dünyanın sekizinci harikası Niğde jigolo Ozan’da saklı, bu harikayı bulmak için yalnız beni bulmak kafi. Beni bulduğunuz zamanda senelerce aradığınız harikanızı görmüş olacaksınız. Benim sekizinci harikam bir hanımdı, bu hanım bana seksteki harikaları da öğreten hanımdı. Hayatımda yalnız iki yıl kaldı fakat bu iki yıl tüm hayatımda yaşadığımdan daha oldukca eğlendim ve daha oldukca keyif aldım, iki yıl de asla sevişmediğim kadar oldukca seviştim ve oldukca şey görüp öğrendim. İki yıl yalnız eğlenmeye ve öpüşmeye gitmişti ve sonunda bittiğinde bu harikadan öğrendiklerimi paylaşmaya karar verdim.
  İki senelik görkemli bir ilişki niçin sonlandı bunu sizinle paylaşmayacağım, benim kişisel sırrım olarak kalmaya devam edecek fakat diğeri yaşadıklarımızı ve paylaştığımız her şeyi sizinle paylaşabilirim. Sex deneyimlerini paylaşmanın en kolay yolu Niğde jigolo sitesi bence, burada çoğumuz deneyimlerini birbiriyle paylaşıyor. Fantezilerde aldığım heyecanları ben deneyimlerimle daha da geliştirdim ve hazlarını da arttırdım. Şu an benimle yaşadığınız bir fantezide aslen birden oldukca fantezinin birleşmiş halini ve hayal enerjisini yaşamış oluyorsunuz. Jigoloların belirledikleri bir oldukca hedefe ben seneler öncesinde ulaştığım için oldukca beklentisi olan biri değilim. Sex deneyiminden, ekonomik refaha kadar her şeyimi jigololuktan ilkin tamamlamıştım ve dört dörtlük bu hayata atılmıştım. Bu durumda bana özgüven ve rahatlık verdiği için ilişkilerimde gerilmeden, huzurla randevular verebiliyordum. Elbet ilk randevularımda bir miktar acemiliğim oldu, sonuçta yüzlerce, binlerce kere cinsellik yapsam bile, ücretli ilişkiye ilk kez giriyordum.
  Sex yapacağımızı bildiğim fakat tanımadığım bir hanımla neler yapacağımı, neler konuşacağımı tam kestiremiyordum. Yedi gün kadar bu bocalama devam etti fakat sonunda rahatlayarak, profesyonellerden ayrımsız ilişkiler kurmaya başladım. Niğde jigolo siteleri benimle gurur duyabilirdi, en kısa sürede profesyoneller arasına çıkmayı başarmış bir jigolo olmuştum. Hanımefendiler hakikaten randevularımda cinsel hazları dünyanın sekizinci harikasını görmüş benzer halde kabul ediyorlardı. Aslına bakarsan benim derdim, para değil, zevk dolu bir cinsellik yaşamaktı ve şu an bunu yapıyorum, randevularımdan yalnız zevk alıyorum ve tane yerine gelsin de kimse ses etmesin diye makul ücretlerle ilişkiye giriyorum. Normalde nadir şeyler pahalı olur, seksin kalitelisi bundan dolayı seans tutarı olarak en pahalı seanslardır fakat ben nadir hazları, elimde olsa parasız bile yaşatmak arzu ederdim fakat bu etik iş ahlakına yakışmayacağı için yapamıyorum.
  Yalamayı erkekler severler fakat her hanımda kendilerini rahat hissetmezler, ben tüm bayanları rahatça yalarım. Göğüs uçlarından, parmak uçlarına kadar yalamaya doyamam. Bayanların bana karşı yalanmaktan keyif almadıkları bir durum olmadı, aksine daha oldukca yalamam için ısrar edenler oluyor. Bilhassa amcıklarını yaladığımda bu ritüele kimi süre bir saat dayanan ve iki kere boşalanlar oluyor. Orgazm titremelerinde bile başıma bastırarak durma devam et yala diyenler çıkıyor, çığlıklarla arkası arkasına boşalmayı sürdürüyorlar, kimi süre o denli oldukca başıma bastırıyorlar ki; nefes alamayıp boğulacağımı hissettiğimde oluyor. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ucuz jigololara gittiklerinde benim yeteneklerimle karşılaştıklarında mutluluktan ayakları yerden kesiliyor. Sizin de ayağınızı yerden kesebilir miyim? Sizi bulutlarının üstüne çıkarabilir miyim? Ne dersiniz? Bu heyecana dayanabilecek misiniz?
  Bu jigolo Size Her Hazzı Tattırır
  Jigololuğu küçümseyen insanlara açıyorum aslen. Bu meslek dünyanın en kıymetli ve en zor işlerinden bir tanesi girenlerin yalnız oldukca azının başarıya ulaşabildiğini bilmedikleri için kolaylıkla küçümseyebiliyorlar. Oysa jigolo ihtiyacı olanların yeri vardığında sırdaşıdır, yeri vardığında sevgilisidir, binlerce değişik karakteri ve ruh halini memnun eden bir insanın her takdiri alması gerekir. Jigolo deneyimlerini arttırmayı başardıkça değişik hazları da tattırmayı başarır, ben Serdar jigoloyum ve mesleğimde ilerlemeyi seviyorum ve geldiğim nokta itibari ile bu jigolo size her hazzı tattırır. Hanımefendiler erkeklere baktıklarında bazı özellikler ararlar fakat bu özelliklerden biri bir erkekte, ötekini değişik bir erkekte, diğeri bir özelliği ise başka birinde görürler. Bu hanım aramış olduğu özelliklere ulaşmak için ya kendine üç dört tane sevgili yapmak zorunda kalacaktır ya da en güzeli tüm bilhassa kendinde barındıran bir jigolo bulmaya çalışacaktır. Güvenilir olun o jigoloya erişmesi da oldukca kolay olacaktır ve aramış olduğu her özelliği tek erkekte tatma olanağına kavuşacaktır.
  Cinsel açlığın niçin olduğu azgınlıkla hanımefendiler ya da azgın erkekler aceleyle biriyle yiyişme ihtiyacı duyarlar ve bunu önlerine çıkan ilk Partnerlerle denemeye kalkarlar ve bunu rahat yapmak içinde kimi süre alkole başvururlar fakat sabah ayıldıklarında hüsran hissederler. Jigoloların asla hüsran yaşatmadıklarını biliyor muydunuz? Yalnız nadiren bu biçim bir vaka yaşanabilir ona da örnek verirsem örnek olarak ben BDSM yapmadığım için bu randevuları asla kabul etmedim fakat siz bana bu söylemeden randevuma gelirseniz ve ilerleyen saatlerde hadi serdar BDSM yapalım derseniz. Cevabım üzgünüm, bende her şey var fakat o yok derim ve size hüsran duygusunu hissettirebilirim. Bu hatanın deposu organik olarak ki ben değilim, bayanın açık olmayışı ve kontakt kopukluğudur. Bu şekilde vakalar yaşanmadığında jigoloların bayanları mutsuz etmeleri imkansızdır.
  Adamların cinsellik ilişkilerini ücretli ilişkiye çevirmelerindeki ilk niçin daha oldukca sekstir. Bu talep önceler oldukca ağır basar ve jigololar azgın birer boğa benzer halde çiftleşmeye hazır halde olurlar. Bir süre sonraysa bu azgınlık birazcık yatışmaya adım atar ve jigololar hanımefendilerin diğeri gereksinimlerini da fark ederler ve bu sefer o gereksinimleri iyi mi giderebileceklerini araştırmaya girerler. Vakit içinde jigolo ilgili ve kibar bir adama dönüşür, bayanları yakından tanımaya başladıklarından ruhlarına hitap etmesini de öğrenirler. Sekslerini geliştirirler cinsel ihtiyaçlara daha oldukca hitap ederler, romantikleşirler, gerektiğinde de hard sevişebilirler, kültürleri artar, sohbetleri ve komiklik kabiliyetleri de gelişir ve sonunda tüm özellikleri üstünde taşımaya başlamış görkemli adam olurlar. Bu aşamada artık cinsellikten oldukca hanımefendilerin duyguları önemli olmaya adım atar jigolo için. Jigolo nedir özetlemek gerekirse düşünüyorsanız, jigolo mutsuz hanımefendiler için her şey anlamına gelir, yanında hakikaten mutlu hissedebildikleri her gereksinimlerini karşılayabildikleri tek adam anlamına gelir.
  Günlük hayatlarında partnerlerininkinden değişik isteklere haiz olup bu biçim şeyleri yaşayamayanlar, mecburen ya sevgiliye ya jigololara koşarlar. Bazı kişiler o denli dar görüşlüdürler ki; ilişkilerinde jigolo porno izlemeye karşıdırlar, Partnerinin buna ihtiyacı bulunduğunu asla düşünmeden buna karşı çıkarlar ve partneri mutsuz ederler. Jigololarsa görüşlere ve isteklere hep saygı duyarlar ve hizmetleri dahilinde bu isteklerde bulunuyorsa asla düşünmeden gerçekleştirmeye başlarlar. Ustalaşmış erkekler daima diğeri erkeklerden daha oldukca birikime sahiptirler, bu hem edinim olarak böyledir, hem yaşanmışlık olarak. Ben daha 26 yaşlarında biriyim fakat kırkındaki biri benim yaşanmışlığımın daha yarısına ulaşamamıştır, isterse gece yaşamının en etken erkeklerinden biri bile olsa bu yaşanmışlığa erişmesi mümkün değildir. Jigolosu olan hanımefendilerin ısrarlı şekilde randevuya gitmelerindeki nedende bu yaşanmışlıktan gelen tecrübelerdir.
  Ten uyumunu, zevk noktalarına, baskı gücüne dikkat etmeyen adam kesinlikle hanımını yüksek yoğunlukta bir orgazmla doyum edemeyecektir. Ten uyumuna zaman tanımak gerekir ve bu ön sevişmeyle mümkündür, ön sevişmede etkili olabilmek içinse zevk noktalarını tam olarak bilmek gerekir, zevk noktalarını tam bilseniz dahi bu seferde buralara iyi mi dokunacağınız parmağınızla mı yoksa dilinizle mi dokunacağınızı bilmelisiniz. Jigolo arayanlar bu kabiliyetleri geliştirmiş erkekleri koyunlarında gördükten sonrasında bayağı bir erkekten iyi mi doyum olmayı bekleyebilir? Güvenilir olun beklemiyorlar da aslına bakarsanız, ateşlendikleri zaman tekrardan benim gibilere koşuyorlar. Eğer hakikaten gereksinim duyan bir karı jigolo hizmetlerinin güzelliklerini tatsa ve bu yaşamı tanısa eski yaşantısında onlarca kere boşuna soyunup seviştiğini düşünmeye adım atar. Seksin en güzel hazlarıyla heyecanı hayatta iki kere tadabilirsiniz, ilki ilk seviştiğinizde yaşanır, ikincisiyse bir jigolonun koynuna girdiğinizde yaşanır. İlk seferin tesirini seneler geçtikçe unutmaya başlasanız da, aldığınız hazlar daima sizinle olacaktır, jigololardan aldığınız hazlarıysa, telefon açtıkça tazeleyebilir ve aynı canlı hatıraları korumayı sürdürebilirsiniz. Binlerce fanteziyle her randevudan apayrı heyecanlarla ayrılabilir ve yaşamadıklarınızı yaşarsınız.
  Kusursuz Zevklere Ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder
  İlginçtir ki; bazı kişiler kusursuz şeylere ulaşmaya takıntılıdırlar fakat kendi kusurlarını bir türlü göremezler. Yaşam her aynanın tek yönünü gören insanlarla dolu, o aynanın birde arka yüzü bulunduğunu kimse aklına getirmez döndürüp bakmaz. İnsanlar her mevzuda nereyse bu şekilde davranırlar, erkeklerde sevişmede görkemli orgazm yaşatmak övünmekte ustadırlar fakat bunu birde hanımdan dinlemek gerekir. Hanım hakikaten o orgazmdan yoğun zevkler almış mı? İliklerine kadar boşalabilmiş mi? inanırım işin aslı o şekilde değildir. Kim bilir adam on dakikada boşaldı ve bir tek ikinci orgazmından bayanı boşaltabildi ve bununla övünüyordu. Oysa hanımdan ilkin adam boşaldığında hanımefendilerin sinirleri ayağa kalkar. Tüm şehvetini kaybeder ve ilişkiye tekrardan konsantre olmak zorunda kalır, bu durumda da orgazmı daha geç yaşar ve tesiri azalır. Kusursuz zevklere ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder, size hazır, korkmayın siz orgazm tatmadıkça Önder orgazm yaşamayacak kadar düşünceli bir Partnerdir.
  Latife benzer halde gelse de, mevzu cinsellikle adamların çoğunluğu gerçekte olmayan vakalarla övünerek çevrelerine hava atmaya çalışırlar, oysa bu davranış hanımlarda asla görülmez. Hanımefendiler yalnız en yakın oldukları ve oldukca güvendikleri dostlarıyla bir tek hakikaten görkemli bir ilişkiye geçmişse bunu paylaşabilir, hanımefendilerin sırları hep gerçeklere dayanan paylaşımlar olur, küçük bir ihtimal oldukca azca abartma olabilir, onu da yaşadıkları heyecana vermek lazım. Bartın jigolo sitesi arkadaşlarınızla paylaşacağınız inanılmaz sırlar kazandıracak. Bu sırrınızı anlatırken dahi vajinanız sulanacak ve acil işim çıktı diyerek bana koşacaksınız. Geldiğinizdeyse, yolda yüzlerce düşlem düşlemiş ve vajinanız aşırı ıslanmış halde olacaksınız, anında üzerinizdekilerden kurtularak vajinanızı ağzıma, aletimi ağzınıza alacak ve 69 halletmeye başlayacaksınız, dilim malum dudakların arasından malum yere değmeye başladığında titreyecek ve ağzıma boşalacaksınız. Titremeniz sakinleştiğindeyse aletimin üstüne oturmaktan kendinizi alamayacaksınız.
  Bartın jigolo ilanları bir süreliğine asla işinize yaramayacak zira hayatınızdaki tüm boşlukları ben doldurmuş olacağım. Hanımefendiler benimle mutlu olduklarını hissettikleri zamanlarda her şeyin kusursuz bir halde yaşandığını düşünmeye başlarlar fakat bunun tam olarak doğru olduğu mevzusunda sizinle tartışabilirim zira bana nazaran bu mükemmellik değildir, benim standartlarımdaki mükemmellikte iki gün yataktan çıkmadan size sayısız heyecanı yoğun olarak yaşatmam gerekiyor. Size göreyse gecelik randevumdaki heyecanlar bile düzgüsel yaşamdan daha yoğun yaşandığından size görkemli hissi uyandırıyor. Evvelinde görkemli hanımlarla ilişkilerimde hissettiklerimin mükemmellik bulunduğunu düşünüyordum fakat ustalaşmış yönüm öne çıkmaya başladığında bu hazların yalnız bir aperatif bulunduğunu anladım meğerse daha ara sıcak, ana yiyecek ve meyve kısmı varmışta haberdar değilmişim, içecekleri de unutmayalım. Yüzlerce pozisyondan, yüzlerce muameleden bir gecede kaçını deneyimleyebilirsiniz ve buna görkemli kabul edebilirsiniz. Şahsen ben diyemiyorum, bir tek söylediğim şartlarda yaşadığım ilişkilere görkemli yakıştırmasını takabilirim.
  Jigolo ajansları heyecanlarımı ve eğlencelerimi gerçekleştirebildiğim bir platform, toplumsal ağlara meraklı değilim. Evimdeki konforla ilgili problem yaşamayacaksınız hatta bir çok süre beş yıldız bir otelde daha oldukca problem yaşarsınız evimde yaşamazsınız. Evim müstakil bir dubleks, yüzme havuzu, bar, ses sistemi, jakuzi ve spor odası vardır. Evimde ilişkimizi otel konforunda ve bununla birlikte güvenle yaşayacağız. Bartın ufacık bir şehir ve birazda dedikoducu yönü ağır basıyor, bu sorunlardan uzaklaşmak için, şehir değiştirmeye ya da ilçelere geçmeye gerek yok, yalnız birkaç kilometre yol kat ederek bana gelebilirsiniz. Bunu evli bayanlarını rahatını düşündüğüm için söylüyorum, sizin buluşmamıza yönelik değişik düşünceleriniz var ise, elbet son söz sizin siz ne istiyorsanız o olacak, aksi değil. Prezervatifsiz sevişebilirim, ben sağlıklıyım, sizin de sağlığınızda bir sorun yaşadığınızı düşünmüyorum. Isterseniz bundan sonraki sohbetime de telefonda devam edelim, ne dersiniz? Daha iyi olmaz mı?
  Sıra Dışı Partnerleriyle Muğla Jigolo Siteleri
  Jigolo ilanlarında bir oldukca Partner süre içinde bayağı ve beceriksiz görünme adım atar, kendini yenileyemeyen, ilanında azca dahi olsa bir değişiklik yapmayan, geliştiğini sergilemeyi başaramayan her Partner bayağı görünmeye mahkumdur. Sıradışı partnerleriyle Muğla jigolo siteleri adeta bir karnaval yeri gibidir, siteye her ziyaretinizde Partnerlerin yenilik yaptıklarını ve ilanlarını değiştirdiklerini görürsünüz. Hanımlarda her seferinde bu şahıs yeni mi gelmiş diye merakla ilanlara bakması bu yüzdendir. Ben sanıyorum üç yılda en azından otuz kere ilanımı değiştirmiş olmalıyım. İlanımı değiştirdiğimde hep yeni bir bayanla tanışıyorum, organik olarak bu yalnız lafın gelişi tanıştığım yeni hanımefendi sayısı yalnız bir değil organik olarak ki daha oldukca. Önceki resimlerimde küçük bir ihtimal bayanlar saç sitilimden ya da fotoğrafımda verdiğim pozdan hoşlanmıyorlar yada yazdığım yazıda bir cümlemden rahatsız oldukları için akıllarından çıkarıyorlar fakat yeni ilanla beni tekrardan değerlendiriyorlar ve bana ulaşıyorlar. İlan değişim yapmak benim en fazla on beş dakikamı alıyor ve bir zarar görmüyorum.
  Toplamda beş senedir cinsellik Partneriyim. İki senemi boşa geçen seneler olarak değerlendiririm zira bu yıllarda gelişmeye yönelik asla adım atmadan yalnız azgın duygularımı dizginlemek için randevular veriyordum. Rahat bir sitede, bayağı bir ilanla ulaşabildiğim bayanlarla yalnız erotizm yaşıyordum. İki senede bir arpa boyu ilerleyemeyince, Muğla jigolo sitesi daha iyi bir site olduğundan oraya geçmeye karar verdim. Ilk olarak burada bazı bilgilerin paylaşıldığını gördüm ve duyuru verdiğimde bu biçim şeyleri da gözden geçirmeye başladım. O okuduklarımla kendi ellerimle zeminini hazırladığım her hatayı gördüm. Eğer akıllı davranır ve kendimi birazcık toparlayarak işime odaklanırsam eskisinden daha iyi bir hayatımın olacağını aslına bakarsanız biliyordum fakat iki yıl bu mevzuda hiçbir şey yapmadan beklemiştim.  Sonunda bir fırsatım daha vardı önümde, bu sefer hata halletmeye niyetim yoktu ve ilkin ilanımı mükemmelleştirerek işe koyuldum, sonrasında da ilişkilerime daha oldukca itina göstermeye başladım. Hayatımda yaptığım değişimler bu site için önemli değildi fakat benim için önemi büyüktü, randevular başladığında, kendimi geliştirmeye süreklilik kazandırdım.
  Yeni bir site, yeni bir yaşam diye bakıyordum, bu yüzden evvelkinden farklıydım. Kendimi baştan sona tekrardan yaratıyordum. Muğla jigolo hayatımın daha yeni başladığını hissediyordum, önceki deneyimlerimi asla yaşanmamış kabul ederek, her şeye adeta sıfırdan başlamıştım. Artık duyuru yenilemek benim için bir alışkanlığa dönüşüyordu, yorumları incelediğimde, fotoğrafıma gözüm takılıyordu ve eğer can sıkan geldiyse derhal değiştiriyordum, kimi süre yazımı okuyor ve hatalar buluyordum, derhal yeni bir yazımla eskisini değiştiriyordum. Eğer bu biçim şeyleri ben bu şekilde görüyorsam, bayanlarda bu şekilde görüyordu. Bayanlara görkemli bir erke olduğumu kanıtlayabilmemim ilk adımı fotoğraflarımdan ve yazılarımdan geçiyordu, onlar ne kadar mükemmelse, bayanların benimle ilgili fikirleri de o denli görkemli olacaktır. Düşündüklerimin tamamında azca oldukca haklı olduğumu son üç senedir görüyorum, sürekli daha iyisiyle hizmet veriyorum, daha güzel heyecanlarla bayanları mutlulukla zevkten uçurmayı başarıyorum.
  Jigololuğumun birinci evresini hakikaten asla yaşanmamış olarak görmeyi yeğliyorum zira o zamanki benden utanıyorum, bencil ve çıkarcılığını her fırsatta belli eden bir adamdım ve şu an seksini mükemmelleştirmiş Sabri olarak buradayım. Ben ilk evreyi değil, jigolo olmak nedir anladığım ikinci evreyi iş başlangıcım olarak görüyorum. Benim için ikinci evre hayatımın dönüm noktasıydı, öncesiyse cahillik dönemiydi. Karanlıktan aydınlığa geçen asla kimse tekrardan karanlığa dönmek istemez. Bende yeniden karanlık günlere ve karanlık zihniyetime geri dönmek istemiyordum. Hayatımın karanlık günlerinden size niçin söz ettiğimi bilmiyorum, herhalde kendimle ilgili yaptığım değişikliklerin yalnız dış görünüşümle ilgili değil, bununla birlikte kişiliğimle de ilgili bulunduğunu görmeniz için yapıyorum. Bendeki değişimleri net şekilde gördüğünüzde tercihlerinizde beni daha rahat arayacaksınız. Sizi bekliyor ve yaşayacaklarımızın heyecanıyla şimdiden şehvete kapılıyorum.
  Kaçamaklarınızda Titremekten Yorulacağınız Şanlıurfa Jigolo Ali
  Kaçamak ilişkilerde zevkin, şehvetin ve kalitesinin düşmesini iki tarafta istemez, bu özenli düşünceyi maalesef bir tek ücretli ilişkilerde görebiliyoruz, düzgüsel ilişkilerdeyse kim ilkin orgazma ulaşırsa ilişki canlılığını yitirmeye başlıyor bir çok süre. Genel olarak adam hep ilkin gelir, ilişkiyi soğutan hep adam olur, hanımefendilerin ısrarıyla küçük bir ihtimal birazcık moladan sonrasında ikinciye adam ikna olur ya da bayanı muameleyle boşaltmaya çalışır. Ustalaşmış ilişkilerde, yeni süregelen ilişkilerdeyse bu bu şekilde yaşanmadığından ilişki daha şehvetle yürür. Yeni süregelen her ilişki maalesef eskimeye mahkumdur ve ilişki eskidikçe birlikteliğin yönü tek tarafın mutluluğuna doğru dönmeye adım atar, jigololardaysa ilişki hep tazeliğini korur ve şehvetle yaşanmaya devam eder. Bu şekilde heyecanların randevularında sürekli yaşandığı bir jigolo olarak kendimi size tanıtmaktan mutluyum, ben kaçamaklarınızda titremekten yorulacağınız Şanlıurfa jigolo Ali, heyecanı ekşitmeyen, şehveti arttıran muamelelerimle hizmetteyim.
  Kaçamaklarda Urfalı adamların sorunları olmaz fakat Urfalı hanımlarında bu hususta oldukca rahat olacaklarını ölsem aklıma getiremezdim, ben daha ziyade, dışarıdan gelmiş, geçici göreve gelmiş ya da değişik şehirlerde sıkılıp, buraya yeni bir hayata başlamaya kararını vermiş hanımefendilere ulaşacağıma eminken, her kesimden hanımdan isteklerle karşılaşmaya başladım. İlginç, acayip olduğu kadarda şaşırtıcı bir edinim olmaya başlamıştı Şanlıurfa jigolo siteleri. Beklenenin ötesinde bir kesime hitap ettiğinden asla haberim yoktu. Yöresel bayanlar benimle iletişime geçmeye başladıklarında can sıkan randevuların beni beklediğini düşünüyordum ve bir kere daha yanıldığımı randevularda anında anladım. Yöresel bayanlar eşlerinden çekinerek gizledikleri arzularını benimle yaşayabilmek uğruna birbirleriyle yarışmaya başlamışlardı. Aralarında anal isteyenlerden tutunda, tapıncak yaşamaya çalışanlara kadar aklınıza gelmeyecek şaşırtıcı teklifler oluyordu. Yanlış anlaşılmasın, müşterilerimde ayrımcılık yapmam yalnız beklemediğim bir kesimden gelen ilgiye şaşırdığımı belirtmek isterim.
  Kısa devam eden şaşkınlığım arkasından işime bildiğiniz dört elle sarılmaya başladım. Sorun ortadan kalkmıştı, azca sayıda bir kesime hitap etmeye bile razıyken tüm Urfa’daki tüm alev ateş hanımefendilere hizmet veriyordum. İstekler kimi süre beklediklerimden daha sıkıntılı oluyordu, bende bir porno eşliğinde sevişmeyi teklif ederek çözüm buluyordum. Şimdi o filmlere de gerek kalmadı, her talep anında yerine gelir ve hanımefendiler anından hedeflerine ulaşır. Urfa jigolo sitesi heyecanlı hanımefendilerin deneyimlerini de paylaştıkları bir yorum sitesi benzer halde adeta. Değişik adlar seçerek neredeyse her hanım jigolosuyla yaşamış olduğu ilişkisini yorumlarda mevzu alıyor, bu durumda diğeri hanımefendilerin heyecanlanmasına ve jigololara ilgi duymasına niçin oluyor. Anlayacağınız benzer biçimde en oldukca pozitif yönde yorumun yapıldığı partner sitede benim, bu durumda da en fazla randevuya gitmek zorunda kalan partnerde ben oluyorum. Bu bel mi dayanır? Dayanmıyor aslına bakarsanız uykuya daldığımda artık adımımı atacak halde olmuyorum.
  Bundan gocunmuyorum, işimden memnunum. Hatta işimden normalinden fazla zevk alıyorum, yalnız bu yoğunlukta bayanlara randevumum kalmadığını söylediğimde bana tepki göstermelerine üzülüyorum. Benim uykuya ayırdığım zaman günde yalnız dört saat, geri kalan yirmi saatimin, yirmi saatini de randevularda geçiriyorum. Jigolo ajansı bir sendikaya bağlı olsaydı, herhalde işbırakımı hakkım olsun arzu ederdim. Umut ederim latife yaptığımı anlıyor ve bana kızmıyorsunuz, elbet keşke uyumak zoruna olmasam da, kalan dört saati de sizinle geçirsem fakat maalesef aranızdan asla biri bu parayı al yanımda dört saat uyu demiyor, yanında olduğum her hanım her saniye içinde olmam için çabalıyor. Sürekli bir randevuda bir bayanın ya üstünde ya altında ya da arkasında olduğum için telefonumu açmakta zorlanıyorum fakat benden mesajla data isteyebilirsiniz, uygun olduğunuz saat aralıklarını yazarsınız, size o saatler aralığında ulaşırım ve derhal anlaşabiliriz.
  Zevk Sularınızla Yıkanan Bilecik Jigolo Barış
  Azgınlığın ve bununla birlikte tahrik olmanın etkisiyle vajinanın ıslanıp sizi zevke getirmesi normaldir. Bilhassa arzuladığınız bir erkeği hayal ettiğiniz zamanlarda ya da o erkekle buluşacaksanız bu etki daha yoğun olmaya adım atar ve iç çamaşırınızı bile ıslatacak yoğunlukta olabilir. Bu ıslanmayı hanımefendiler her erkekte değişik yoğunlukta yaşarlar, kimi süre ıslanmaları oldukca uzun sürer, bazense yalnız birkaç saniye, bunu adama karşı olan arzulama duygusu sağlar. Benim hayatıma soktuğum bayanlarda ıslanma sorunları bulunduğunu asla görmedim, her hanımefendi gereğinden fazla ıslanır ve sevişmede kendini kaybeder. Ben zevk sularınızla yıkanan Bilecik jigolo Barış, 24 yaşındayım, 176 uzunluğunda, 68 kiloda, kumral bir beyim. Vajinanın durumunu iki ayrı durumda değerlendirebilirim, ıslanmadan ilkin ve ıslandıktan sonrasında, bu iki durum seksin standardını ölçen bir ölçü aleti gibidir. Islaklık durumundan, ıslanmanın süresinden ve yoğunluğundan bayanın ne yoğunlukta tahrik bulunduğunu, sizden zevk alıp almadığını kolayca anlarsınız.
  Hanımefendiler hayatlarını birleştirdikleri ya da çevrelerinde bulunan erkeklerden bu şehvetli duyguya ulaşamadıkları için gözlerini daha uzaklarındaki erkeklere çevirmeye başlarlar. Bilecik jigolo siteleri erkekleriyle karşılaşan bayanların resimleri dakikalarca izleyim, ıslanma durumlarını denetim etmeleri bundandır, fotoğraflara bakarak birazcık hayal kurup, şehvetli duyguların yoğunluğunu denetim ederler ce ıslanma durumlarını gözden geçirirler. Naturel olarak bu tamamen benim düşüncem ve beni arayanların beni seçme yöntemi olarak söylediklerinden çıkardığım bir netice yalnız. Gelen bayanlar fotoğraflarımdaki görünümümle ve telefondaki ses tonumla bile sularını bir şelale benzer halde akıtmaya başladığımı söylüyorlar, temasımla birlikte bunun daha da arttığını ve cinsellik süresince asla azalmadığını anlatıyorlar, bu hissi özlediklerini, bu hisleri yaşattığım sürece benden başka birine gitmeyeceklerini belirtiyorlar. Bu güzel sözleri kadınlardan jigolo da olsa her adam duyamıyor maalesef, bu yüzden söylenen bu sözler beni mutlu etmeyi bırakın havalara uçuruyor ve beni daha iyisini yapma yönünde teşvik ediyor.
  Ergen zamanlarımda yaşıtlarımla takılırken olgun bayanlara asla ulaşamayacağımı düşünürdüm, olgun hanımefendilere baktığımda hissettiklerimle, yaşıtım olan kızlara baktığımda hissettiklerim içinde oldukca fark vardı. Yaşıtlarımı arzuluyordum fakat olgun bir karı gördüğüm zamanda resmen azıyor, duvarlara tırmanacak hale geldiğimi hissediyordum, bir oldukca zaman eve koşarak gidiyordum, gördüğüm kadının görüntüsü daha zihnimde taptazeyken mastürbasyon yapıyordum. Güzel hatlarıyla olgun bayanlara asla ulaşamayacakmışım benzer halde geliyordu bana, üniversitede Bilecik jigolo sitesi karşıma çıkana dekte bu şekilde düşünmekteydim. Jigololara baktığımda daha ziyade olgunlara yönelik hizmetleriyle ünlendiklerini gördüğümde, bu negatif düşüncelerden sıyrılarak içimde bir umut ışığı belirmeye başladı. Sonunda yaşıtlarımdan kurtularak, gerçek hanımlarla birlikte olabilirdim. Erkekler çoğunlukla Çıtır kızlara meraklıdırlar, neymiş diri hatları varmış, vajinaları sıkıymış, iyide teknikleri yok, şehvetleri yok, sevişmeyi daha yeni öğreniyorlar, adeta iki çıplak bir hamamda benzer halde bir ilişki yürütmeye çalışıyorum yaşıtlarımla fakat olgun bayanlardaysa teknik var, hatları görkemli, sevişmede ileri düzey bir deneyimleri var, on tane Çıtır ile ilişkim olacağına Bir olgun hanımla ilişkide olayım bana yeter.
  Sohbeti çekilmez, sürekli kendinden bahseden birisi değilim, burada mecburen kendimi anlatma zorunluluğum var, yoksa beni tanıyamazsınız. Normaldeki sohbetlerimde siz merak etmedikçe ne kendimi ne de geçmişimi anlatırım, eğlenceye yönelik esprili sohbetlerimle, neşemle gecenizi güzelleştiriyorum. Bir senedir Çıtır kızlardan oldukca olgun bayanlarla cinsellik yaşamaya başladığım için, deneyimlerimin artık yeterince arttığına inanıyorum fakat gene de sizlerle görüştükçe yeni şeylerde göreceğime inanıyorum. Enerjim yüksektir, haftada üç günümü birkaç saat spora ayırıyorum, bu yüzden vücudum epey sıkıdır. Evim var, korunarak ilişki isteyenlere korunmalı cinsellik yapabilirim. Jigolo ajans ilişkimizin hep gizli saklı saklı kalacağından ve güvenli yaşanacağından güvenilir olun, sır küpü benzer halde biriyim, çevremde de bu özelliğim sebebiyle arkadaşlarımın dert ortağı gibiyimdir, problemi olan, sırrı olan çoğumuz soluğu yanımda alır ve yüklerini benimle hafifletirler, süre içinde sizde ban oldukca güvenecek ve beni sevgilininiz haricinde sırdaşınız olarak görmeye başlayacaksınız.
  Oral Yaparken Boşaltan Bursa Jigolo Saadettin
  Oral cinsellik acemilerde de, profesyonellerde de seksim vazgeçilmeyen parçasıdır. Ücretli, parasız her cinsel ilişkide en azından partnerlerden biri diğerine kesinlikle oral halletmeye adım atar. Kimi süre bayanlar oral için izin vermeyen tarafta olurlar zira durumlarının uygun olmadığını düşünürler ve utangaç olmak istemezler fakat erkekler oral yaptırmak ve yapmak için daima hazırdırlar. Oral sevişmede cinsiyet ve cinsellik türünün hiçbir önemi yoktur, her pozisyonda ara verilebilir ve oral sekse geçilebilir, sevişmede partnerlerin cinsiyetleri isterse aynı olsun isterse iki karşı cins aynı yatağı paylaşsın gene kolaylıkla oral seksi partnerler birbirlerine yaparlar. Ben Oral yaparken boşaltan Bursa jigolo Saadettin, ağzıma boşalan kadının, titremesini dudaklarımda ve dilimde hissetmeyi seviyorum. Kimi süre de bayanlar bana oral çekmeye başladıklarında ağızlarına boşalmamı ya da yüzlerine ve göğüslerine boşalmamı istiyorlar, bu fazla alışık olmadığım bir durum olduğundan birazcık çekinerek olsa da dileklerini gerçekleştiriyorum ve istedikleri bölgeye boşalıyorum.
  Cim cif her kadının hoşlanmadığı bir durum, hatta oldukca azca hanım bu fanteziyi arzuluyor, ben hanımefendilerin zevk sularıyla ıslanmaya doyamam. Oral yapmadığım bir Bursa jigolo siteleri ilişkisine daha girmedim, hanımefendilerin bu konudaki çekinmelerine gerek yok, benim gözlemlediğim kadarıyla tüm hanımefendiler randevularına gelirlerken bir çiçek kadar güzel kokarak ve tertemiz geliyorlar, güvenli olun erkekler sizin gösterdiğiniz hassasiyetin yarısını göstermiyorlar, kimi süre hanımefendi meslektaşlarıma acıyorum. Adamlar yiyorlar içiyorlar eğleniyorlar, ayakta duracak halleri yokken, leş benzer halde içki, sarımsak ve ter kokarken hanımefendi meslektaşlarımın yanına gidiyorlar ve cinsellik istiyorlar. Benim müşterilerimse yanıma bir çiçek kadar narin ve temiz şekilde benimle öpüşmeye geliyorlar. Benim müşterilerim içeceklerse benimle birlikte içiyorlar, eğleneceklerse benimle birlikte eğlenmek istiyorlar, hiçbir şeyi benden ayrı yapmak istemiyorlar, kimi süre sabaha erken saatlerde benimle buluşuyorlar ve ertesi güne dek benimle her şeylerini paylaşıyorlar.
  Bayanların özenle hazırlanarak yanıma gelmeleri bana ve gecemize verdikleri kıymeti gösteriyor, bende aynı özenle duşumu almadan tıraşımı olmadan ve en iyi şekilde giyinmeden hiçbir kadının karşısına çıkmam, olabileceğimim en iyisi olarak kadınımın karşısına görkemli bir Partner olarak karşılarına çıkarım. Bursa jigolo sitesi Bursa gecelerinde imza atmamıza destek olan ciddi bir platform, burada hanımefendiler özlem duydukları her duyguya ve her fanteziye kavuşurlarken, erkeklerde güvenli olun aynı gereksinimlerini sizinle karşılıyorlar. Yalnız maddiyat kaygısını hedefleyerek bu hayata girenlerin uzun ömürlü iş hayatları olamıyor, bu hayatta maddiyat son sırada öneme haiz olması lazım, bir tek o düşüncelerle başarıya ulaşılıyor. Benim anladığınız benzer halde oral seksle daha oldukca haşır neşir olmaktı, cinsellik görkemli fakat oral seksli, cinsellik ise daha da görkemli. Oral heyecanına karşı çıkan, ben oral ilişkiden zevk alamıyorum diyenler bence gerçekleri inkar etmeyi seven insanoğlu ya da hayatlarında hakikaten beceriksiz birileri var ve bu zevki vermeyi beceremiyorlar.
  Partneriniz mükemmelse ve oral yapmada da tecrübeliyse sizi kolayca diliyle doyum edebilmeli, benimle pozisyon aralarında, ön sevişmede, gecemizin sonunda oral sekse doyduğunuzu ve değişik zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Yeteneklerim diğeri muamelelerde de geliştiği için ön sevişmemim hayatınıza soktuğunuz tüm beylerden daha şehvetli anlamış olur yaşatacağını bilmelisiniz. Sanırım Bursa’daki jigolo şirketleri değişik heyecanlar aradığınız bir merkez. Ben aşırı ilişkilerden oldukca daha romantizm ağırlıklı bir Partnerim, yemeklerde, tatillerde, gecelik kaçamaklarda ya da iş gezilerinde kaliteli takılmak istiyorsanız beni arayabilirsiniz.
  Felsefesi Zevk Olan Sakarya Jigolo Muammer

  Merhabalar, biri oldukca konuştuğunda ve düşüncelerini anlatmaya başladığında genel olarak karşı taraf kızdığında tamam kısa kes, felsefe yapma diye karşı çıkılır. Felsefe yaşamın her adımında bizimle birlikte olan bir düşüncedir. Bir düşüncenizi karşı tarafa aktarmak istediğinizde ifade şeklinizle bir nevi felsefe yapar ve düşüncelerinizi karşıya empoze etmeye çalışırsınız. Benim dünyadaki tek felsefem zevktir, ismim felsefesi zevk olan Sakarya jigolo Muammer, dünyadaki felsefeniz ne olursa olsun, zevk tamamlanmamış olduğunda hiçbirinin önemi olmaz. Zevk eğer eğer olmazsa en başta mutluluk olmaz, mutluluk olmadığında ise haiz olduğunuz her şey önemsiz benzer halde görünmeye adım atar, demek ki, her şeyin başı ilk olarak zevk almak ve zevk vermektir. Zevke haiz olduğunuzda, mutlu olmuş olmuş olursunuz, mutlu olduğunuzda ise haiz olduğunuz her şeyin kıymetini bilir ve haiz çıkarsınız.
  Buna inanmayabilirsiniz fakat bunu denetlemek oldukça kolaydır, pazartesi günlerini düşünün, sabah kalkıyorsunuz ve yorucu bir haftanın sizi beklediğini düşünerek tüm motivasyonunuzu kaybediyorsunuz. Hafta içi sürekli saate bakmaktan günleri saymaktan yoruluyorsunuz. İşten çıktığınızda bile ertesi günü aklınızdan atamıyorsunuz, zira ertesi gün sizi gene yorucu bigün bekliyor bunu bildiğiniz benzer biçimde fakat sevgiliniz yorucu günün sonunda size bir yiyecek sürprizi yaptığında ya da evde hususi bir gece hazırladığında, tüm bitkinlik, ertesi günün kaygısı aklınızdan uçup gidiyor, yalnız geceye odaklanıyorsunuz. Meydana getirilen bu jestle gece sizin için zevkli geçmeye başlıyor ve dünyadan soyutlanıyorsunuz, sabah kalktığınızda gecenin size yaşattığı zevkle haiz olduğunuz mutluluk, sizi bekleyen yorucu günü hafifletmeye yetiyor. Bunu size yaşatan ustalaşmış olmayan bir insanın gösterdiği incelik ve ufacık bir jestti yalnız. Birde o geceyi hazırlayanın Sakarya jigolo siteleri profesyonellerinden biri bulunduğunu düşünün. Bir profesyonelin hazırlayacağı gece, tüm haftanızı mutlu geçirmenize yardım eder.
  Moral depolayacağınız, size küçük jestler meydana getirecek biri hayatınızda bulunmayabilir, bu durumun mutluluğa ve zevklere ulaşmanızda sorun olacağını düşünmeyin. Sakarya jigolo sitesi mutluluğa giden anahtarınız ve ben duygusal gecelerin prensi olarak bu platformda sizi bekleyen yakışıklı bir erkeğim. Yaşım 23, 180 boyundayım, esmer sırım benzer halde biriyim, 70 kiloyum. İkinci bir üniversite okuyorum. Bu yıl başladım ve dört yıl devam edeceğim. Önceki okulum iki yıllıktı ve o iki yılda da aynı mesleği yapıyordum, okula devam edince jigololuğa da devam edeyim dedim. Sakarya değişik heyecanların yaşanabileceği değişik bir il, buraya alışmam birazcık zaman aldı fakat şimdi girip çıkmadığım sokağı, girmediğim alemi kalmadı. Sınırsızım, düşlem yada luk veren cinsellik oyunlarını merak edenlerle, anal cinsellik benzer halde normalde yaşamaya çekindikleri şeyleri yaşamaya niyetlenen bayanlara hususi gecelerde zevk veriyorum. Randevusuz görüşme yapamıyorum zira günün yarısı okulda geçiyor, evime gelmeye niyetlendiğinizde evvelinde bir telefon açarsanız daha iyi olacaktır. Evime geldiğinizde, okulda yada bir randevuda olabileceğim için evde olmama ihtimalim yüksek.

  Jigolo Arayan Bayanlar Görkemli Seksle Tanışırlar Jigolo niçin diğeri erkeklerden daha üstün durumdalar asla düşündünüz mü? Bakımlı, bakımsız her hanım istedikten sonrasında erkeksiz kalmaz ve bir halde cinsel yaşamını sürdürmeye devam etme imkanı varken, niçin ücretli erkekleri tercih eder. Cevabı bildiğiniz benzer biçimde, jigolo arayan bayanlar görkemli seksle tanışırlar. Bu yüzden çevrelerinde o denli adam…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!