Jigolo Arayan Bayanlar Muhteşem Seksle Tanışırlar

  Jigolo Arayan Bayanlar Muhteşem Seksle Tanışırlar
  Jigolo niçin öteki erkeklerden daha üstün durumdalar asla düşündünüz mü? Bakımlı, bakımsız her hanım istedikten sonrasında erkeksiz kalmaz ve bir halde cinsel yaşamını sürdürmeye devam etme imkanı varken, niçin ücretli erkekleri tercih eder. Cevabı biliyorsunuz ki, jigolo arayan bayanlar muhteşem seksle tanışırlar. Bu yüzden çevrelerinde o denli adam dururken hanımefendilerin bazıları bir tek profesyonellerle ilişkilerde bulunurlar. Ustalaşmış kişilerden zevkleri almanın heyecanıyla tanışanların hepsi artık bayağı ilişkilerden kopmaya başlarlar ya da bir tek söz olsun, hayatlarında birazcık daha hareket olsun diye devam ederler. mühim nokta bu ilişkilere girecek cesarete haiz olmaktır, cesaret kimi zaman doğuştan haiz olunan bir durumken, bazıları için birazcık motivasyon gerektirir. Motivasyonunuz ve cesaretiniz azca olabilir ve birazcık daha desteğe gereksinim duyabilirsiniz diye bu yazılarla size destek oluyoruz.
  Her şeyin özgürce yaşanabildiği bu ortamda erkeklerde, bayanlarda hayallerini yaşayabilirler. Hayallere ulaşamamak bu dünyada görülmemiş bir durumdur. Burası neredeyse imkansızın bulunmadığı bir ortamdır. Kimi zaman mantığı aşan durumları yaşatan partnerlere bile rastlarsınız. Jigololara ya kaliteli gecelere ihtiyacı olanlar ya da sınırsız ilişkiler arayanlar başvurmazlar, ilgi bekleyen, bir tek eğlenmeye gereksinim duyanlar ya da tatilini yalnız geçirmek zorunda kalanlar da çoğunlukla bir partnere gereksinim duyarlar. Jigolo olmak bir tek hanımefendilerin boşalmalarına yardım etmek değildir, ruhsal ve fizyolojik tüm gereksinimlerine hitap etmeyi başarabilmektir. Jigololuğun bir tek cinsel ilişkiye girmek bulunduğunu düşünenlerin bir noktadan itibaren ilerleyememelerinin sebebi bu yanlış düşüncelerin dışına çıkamamalarıdır. Geniş düşünen, gelişime açık olanlarsa kolayca değişik görüşmelerde yaşamaya başlarlar ve devamlı ilerlerler.
  Jigololuğu sex olarak algılayan ve kadınlardan sex yaşanmadan bir toplantı yada yiyecek randevusu istekleri vardığında şaşkınlık yaşıyorlar ve bu görüşmeler garip geldiği için kabul etmiyorlar. Aslen bu tekliflerle gelen bayanlar kaliteyi seven ve kendilerine kıymet veren kadınlardır, bu şekilde bayanlarla yeri vardığında sex ilişkilerinin de muhteşem olacağını ve o randevuların daima uzun geçeceğini asla düşünmezler. Jigololarına esnek olmaları gerekir, bir randevunun ortasında gelecek tekliflere şaşırmamalılar ve düşünmeden yerine getirmeliler. Jigolo arayanlar, karşılarında bir ustalaşmış görmeyi isterler, eğer aradıkları profesyonelliği sizde bulamazlar ve mutsuz hissederlerse tercihlerini tekrardan gözden geçirmeye başlarlar ve değişik kişilere gidebilirler. Jigolonun başarısı, hizmet kalitesiyle doğru orantılıdır, hizmetler ne kadar kaliteli verilirse, jigolonun başarısı da o denli süratli gerçekleşir.
  VİP Hizmetiyle Samsun Jigolo Haydar
  Merhaba VİP gecelerle sadece kendini gören hususi bayanlar, VİP hizmetler kişiye hususi değişmiş olur, her insanın kalite anlayışı bir diğerinden farklıdır, bir kişinin inanılmaz kaliteli bulmuş olduğu bir vakası, öteki şahıs beş para etmez görebilir. Bir profesyonelse mesleğinde müşterilerine her koşulda en mükemmeli vererek her insana VİP hissettirmeye başarmalıdır. Ben VİP hizmetiyle Samsun jigolo Haydar, yaşam şeklimle lüksten kaçınan mütevazi biriyim fakat randevularımda bayanlar kalite görmek istiyorlarsa, en mükemmelini de yaşatacak kadar VİP olmayı bilirim. Önceleri yaşam tarzımla da oldukça lükse ehemmiyet veren biriydim, lüks yaşamın mutluluğa yetmediğini gördüğümde öteki zevklere daha çok ehemmiyet vermeye başlayarak, lüks yaşamdan vazgeçtim. İki değişik evim var, biri oldukça minimalist bir tek bana kafi gelecek kadar bir yaşam alanına ve eşyaya haiz ufak bir daire, diğeri ise VİP ilişki arayan bayanlar tüm konforu sağlayacak ultra lüks bir daire.
  Tek olduğumda ve eğlenmeye ihtiyacım olduğunda bile bayağı bir bara ya da bir kulübe gider birkaç saat geçirir ve dönerim, VİP eğlenmek isteyen bayanlarla ise şehirdeki on numara yerlerde eğlenir, yiyecek yerim fakat bu mevzuda bir zorlamam yoktur, hepsi bütçeniz oranında yaşanır. Bütçeniz ne durumda olursa olsun, seksi ise hep VİP yaşarsınız. Cinsellikte derslik ayrımı olmamalı bu organik ihtiyacı hepimiz eşit yaşamalı. Aslen bu hazza ulaşmak için para ödemek zorunda olmanızdan da mutlu değilim, keşke öteki erkeklerde azmetseler ve bizim benzer biçimde sevişmeyi öğrenerek hanımlarını mutlu etmeyi başarabilseler de her çift mutlu bir cinsel hayata kavuşabilse. Bu doğal olarak savaşsız bir dünya dilemek benzer biçimde gerçekleşebilmesi olanaksız bir ütopya olduğundan bizlere gereksinim duyuluyor fakat bunu düşünmek bile güzel. Samsun jigolo siteleri ulaşabildiğim bayanların bu ütopik hayallerini gerçekleştirmesini ve mutlu olma rüyalarına kavuşmalarını sağlıyor.
  Hırs yapmak daima iyi değildir, hırsımla oldukca süratli yükselmiştim ve satın alan yönünden ve maddi yönden çok önemli bir birikim, bunu bir tek bir iki senede başarmıştım ve tüm yaşam standardımı yükseltmiştim. Samsun jigolo sitesi bir dakika bile boş kalmama izin vermeyecek kadar satın alan bağlantısı yapmamı sağlıyordu. Ücretim yükseldikçe müşterim artıyordu. Hırsım doymak bilmeyen bir canavardan farksızdı ve kazandıkça daha çoğuna ulaşmaya çalışıyordum, sonunda bitkinlik emareleri göstermeye başladığımda, yavaşlamam icap ettiğini anladım. Bana süre kalsın bir miktar görüşmem azalsın diyerek her fiyat arttırdığımda, daha da yoğun çalışmaya başlıyordum. Görüşmelerime ve saatlere ayarlamalar yaparak, koyacağım kuralların haricinde görüşme hayata geçirmeye karar verdiğimde birazcık nefes alabilmiştim.
  Geceleri bir tek tek VİP görüşmesi yapıyordum, gündüzleriyse bir tek dört saatlik bir görüşme yaparak günümü dolduruyordum. Kadın bilincinde olmasalar da aslen oldukca randevuya girmek kalitemi oldukca düşürüyordu fakat adım Samsun’un en görkemli jigolosuna çıkmış olduğu için bayanlar bunu göremiyorlardı fakat bu beni rahatsız ediyordu. Hırsımı frenlememe bir bakıma da bu niçin olmuştu. Benim kalitemdeki düşüşü önemsediğim kadar bayanlarda önemsemiş olsalardı, zirveye çıkmak yerine dibe vururdum, bu yüzden jigolo ol, bayağı biri ol, hırs yapacaksanız bir sınırı olmalı yoksa aşırı hırs yıkıma sebep olabilir. Ben yıkımın eşiğinden döndükten sonrasında yaşadıklarım yeter diyerek minimalist olmaya karar verdim. Şimdi bir tek VİP yaşamı, lüks geceler isteyen bayanlarla tekrardan yaşıyorum ve onlarında bu düşüncelerden kurtulmalarını ümit ediyorum.
  Dünyanın Sekizinci Harikası Niğde Jigolo Ozan’da Saklı
  Dünyanın normalde yedi harikası vardır ve sekizinci harikası kişinin kendine hususi harikasıdır. Bu kimi zaman mükemmel bir hanıma kavuşmak ve o hanımı sekizinci mükemmel olarak görmektir, kimi zaman de görkemli bir variyete kavuşarak görkemli bir yaşam yaşamaktır. Bu tamamen kişisel bir harikadır. Bazıları içinse mükemmel olan, cinsellikte alınan hazlardır. Sekizinci harikayı seksteki zevklerde arıyorsanız, dünyanın sekizinci harikası Niğde jigolo Ozan’da saklı, bu harikayı bulmak için bir tek beni bulmak kafi. Beni bulduğunuz zamanda senelerce aradığınız harikanızı görmüş olacaksınız. Benim sekizinci harikam bir hanımdı, bu hanım bana seksteki harikaları da öğreten hanımdı. Hayatımda bir tek iki yıl kaldı fakat bu iki yıl tüm hayatımda yaşadığımdan daha oldukca eğlendim ve daha oldukca keyif aldım, iki yıl de asla sevişmediğim kadar oldukca seviştim ve oldukca şey görüp öğrendim. İki yıl bir tek eğlenmeye ve öpüşmeye gitmişti ve sonunda bittiğinde bu harikadan öğrendiklerimi paylaşmaya karar verdim.
  İki senelik görkemli bir ilişki niçin sonlanmış oldu bunu sizinle paylaşmayacağım, benim kişisel sırrım olarak kalmaya devam edecek fakat öteki yaşadıklarımızı ve paylaştığımız her şeyi sizinle paylaşabilirim. Sex deneyimlerini paylaşmanın en kolay yolu Niğde jigolo sitesi bence, burada hepimiz deneyimlerini birbiriyle paylaşıyor. Fantezilerde aldığım heyecanları ben deneyimlerimle daha da geliştirdim ve hazlarını da arttırdım. Şu an benimle yaşadığınız bir fantezide aslen birden oldukca fantezinin birleşmiş halini ve hayal enerjisini yaşamış oluyorsunuz. Jigoloların belirledikleri bir çok hedefe ben seneler öncesinde ulaştığım için oldukca beklentisi olan biri değilim. Sex deneyiminden, ekonomik refaha kadar her şeyimi jigololuktan ilkin tamamlamıştım ve dört dörtlük bu hayata atılmıştım. Bu durumda bana özgüven ve rahatlık verdiği için ilişkilerimde gerilmeden, huzurla randevular verebiliyordum. Normal olarak ilk randevularımda bir miktar acemiliğim oldu, sonuçta yüzlerce, binlerce kere sex yapsam bile, ücretli ilişkiye ilk kez giriyordum.
  Sex yapacağımızı bildiğim fakat tanımadığım bir hanımla neler yapacağımı, neler konuşacağımı tam kestiremiyordum. Yedi gün kadar bu bocalama devam etti fakat sonunda rahatlayarak, profesyonellerden ayrımsız ilişkiler kurmaya başladım. Niğde jigolo siteleri benimle gurur duyabilirdi, en kısa sürede profesyoneller arasına çıkmayı başarmış bir jigolo olmuştum. Hanımefendiler hakikaten randevularımda cinsel hazları dünyanın sekizinci harikasını görmüş benzer biçimde kabul ediyorlardı. Aslına bakarsan benim derdim, para değil, zevk dolu bir cinsellik yaşamaktı ve şu an bunu yapıyorum, randevularımdan bir tek zevk alıyorum ve tane yerine gelsin de kimse ses etmesin diye makul ücretlerle ilişkiye giriyorum. Normalde ender şeyler pahalı olur, seksin kalitelisi bundan dolayı seans tutarı olarak en pahalı seanslardır fakat ben ender hazları, elimde olsa parasız bile yaşatmak arzu ederdim fakat bu etik iş ahlakına yakışmayacağı için yapamıyorum.
  Yalamayı erkekler severler fakat her hanımda kendilerini rahat hissetmezler, ben tüm bayanları rahatça yalarım. Göğüs uçlarından, parmak uçlarına kadar yalamaya doyamam. Hanımefendilerin bana karşı yalanmaktan keyif almadıkları bir durum olmadı, aksine daha oldukca yalamam için ısrar edenler oluyor. Bilhassa amcıklarını yaladığımda bu ritüele kimi zaman bir saat dayanan ve iki kere boşalanlar oluyor. Orgazm titremelerinde bile başıma bastırarak durma devam et yala diyenler çıkıyor, çığlıklarla arkası arkasına boşalmayı sürdürüyorlar, kimi zaman o denli oldukca başıma bastırıyorlar ki; nefes alamayıp boğulacağımı hissettiğimde oluyor. Jigolo arayan bayanlar sahibinden ucuz jigololara gittiklerinde benim yeteneklerimle karşılaştıklarında mutluluktan ayakları yerden kesiliyor. Sizin de ayağınızı yerden kesebilir miyim? Sizi bulutlarının üzerine çıkarabilir miyim? Ne dersiniz? Bu heyecana dayanabilecek misiniz?
  Bu jigolo Size Her Hazzı Tattırır
  Jigololuğu küçümseyen insanlara açıyorum aslen. Bu meslek dünyanın en kıymetli ve en zor işlerinden bir tanesi girenlerin bir tek oldukca azının başarıya ulaşabildiğini bilmedikleri için kolaylıkla küçümseyebiliyorlar. Oysa jigolo ihtiyacı olanların yeri vardığında sırdaşıdır, yeri vardığında sevgilisidir, binlerce değişik karakteri ve ruh halini memnun eden bir adamın her takdiri alması gerekir. Jigolo deneyimlerini arttırmayı başardıkça değişik hazları da tattırmayı başarır, ben Serdar jigoloyum ve mesleğimde ilerlemeyi seviyorum ve geldiğim nokta itibari ile bu jigolo size her hazzı tattırır. Hanımefendiler erkeklere baktıklarında bazı özellikler ararlar fakat bu özelliklerden biri bir erkekte, ötekini değişik bir erkekte, öteki bir özelliği ise başka birinde görürler. Bu hanım aramış olduğu özelliklere ulaşmak için ya kendine üç dört tane sevgili yapmak zorunda kalacaktır ya da en güzeli tüm bilhassa kendinde barındıran bir jigolo bulmaya çalışacaktır. Güvenilir olun o jigoloya yetişmesi da oldukca kolay olacaktır ve aramış olduğu her özelliği tek erkekte tatma olanağına kavuşacaktır.
  Cinsel açlığın niçin olduğu azgınlıkla bayanlar ya da azgın erkekler aceleyle biriyle yiyişme ihtiyacı duyarlar ve bunu önlerine çıkan ilk Partnerlerle denemeye kalkarlar ve bunu rahat yapmak içinde kimi zaman alkole başvururlar fakat sabah ayıldıklarında hüsran hissederler. Jigoloların asla hüsran yaşatmadıklarını biliyor muydunuz? Bir tek nadiren bu tarz bir olay yaşanabilir ona da örnek verirsem örnek olarak ben BDSM yapmadığım için bu randevuları asla kabul etmedim fakat siz bana bu söylemeden randevuma gelirseniz ve ilerleyen saatlerde hadi serdar BDSM yapalım derseniz. Cevabım üzgünüm, bende her şey var fakat o yok derim ve size hüsran duygusunu hissettirebilirim. Bu hatanın deposu doğal olarak ki ben değilim, bayanın açık olmayışı ve kontakt kopukluğudur. Bu şekilde vakalar yaşanmadığında jigoloların bayanları mutsuz etmeleri imkansızdır.
  Adamların sex ilişkilerini ücretli ilişkiye çevirmelerindeki ilk niçin daha çok sekstir. Bu talep önceler oldukca ağır basar ve jigololar azgın birer boğa benzer biçimde çiftleşmeye hazır halde olurlar. Bir süre sonraysa bu azgınlık birazcık yatışmaya adım atar ve jigololar hanımefendilerin öteki gereksinimlerini da fark ederler ve bu sefer o gereksinimleri iyi mi giderebileceklerini araştırmaya girerler. Zaman içinde jigolo ilgili ve kibar bir adama dönüşür, bayanları yakından tanımaya başladıklarından ruhlarına hitap etmesini de öğrenirler. Sekslerini geliştirirler cinsel ihtiyaçlara daha çok hitap ederler, romantikleşirler, gerektiğinde de hard sevişebilirler, kültürleri artar, sohbetleri ve komiklik kabiliyetleri de gelişir ve sonunda tüm özellikleri üstünde taşımaya başlamış muhteşem adam olurlar. Bu aşamada artık cinsellikten oldukca hanımefendilerin duyguları mühim olmaya adım atar jigolo için. Jigolo nedir özetlemek gerekirse düşünüyorsanız, jigolo mutsuz bayanlar için her şey anlama gelir, yanında hakikaten mutlu hissedebildikleri her gereksinimlerini karşılayabildikleri tek adam anlama gelir.
  Günlük hayatlarında partnerlerininkinden değişik isteklere haiz olup bu tarz şeyleri yaşayamayanlar, mecburen ya sevgiliye ya jigololara koşarlar. Bazı kişiler o denli dar görüşlüdürler ki; ilişkilerinde jigolo porno izlemeye karşıdırlar, Partnerinin buna ihtiyacı bulunduğunu asla düşünmeden buna karşı çıkarlar ve partneri mutsuz ederler. Jigololarsa görüşlere ve isteklere hep saygı duyarlar ve hizmetleri dahilinde bu isteklerde bulunuyorsa asla düşünmeden gerçekleştirmeye başlarlar. Ustalaşmış erkekler daima öteki erkeklerden daha çok birikime sahiptirler, bu hem tecrübe olarak böyledir, hem yaşanmışlık olarak. Ben daha 26 yaşlarında biriyim fakat kırkındaki biri benim yaşanmışlığımın daha yarısına ulaşamamıştır, isterse gece yaşamının en etken erkeklerinden biri bile olsa bu yaşanmışlığa yetişmesi mümkün değildir. Jigolosu olan hanımefendilerin ısrarlı şekilde randevuya gitmelerindeki nedende bu yaşanmışlıktan gelen tecrübelerdir.
  Ten uyumunu, zevk noktalarına, baskı gücüne dikkat etmeyen adam kesinlikle hanımını yüksek yoğunlukta bir orgazmla doyum edemeyecektir. Ten uyumuna süre tanımak gerekir ve bu ön sevişmeyle mümkündür, ön sevişmede etkili olabilmek içinse zevk noktalarını tam olarak bilmek gerekir, zevk noktalarını tam bilseniz dahi bu seferde buralara iyi mi dokunacağınız parmağınızla mı yoksa dilinizle mi dokunacağınızı bilmelisiniz. Jigolo arayanlar bu kabiliyetleri geliştirmiş erkekleri koyunlarında gördükten sonrasında bayağı bir erkekten iyi mi doyum olmayı bekleyebilir? Güvenilir olun beklemiyorlar da esasen, ateşlendikleri süre tekrardan benim gibilere koşuyorlar. Eğer hakikaten gereksinim duyan bir bayan jigolo hizmetlerinin güzelliklerini tatsa ve bu yaşamı tanısa eski yaşantısında onlarca kere boşuna soyunup seviştiğini düşünmeye adım atar. Seksin en güzel hazlarıyla heyecanı hayatta iki kere tadabilirsiniz, ilki ilk seviştiğinizde yaşanır, ikincisiyse bir jigolonun koynuna girdiğinizde yaşanır. İlk seferin tesirini seneler geçtikçe unutmaya başlasanız da, aldığınız hazlar daima sizinle olacaktır, jigololardan aldığınız hazlarıysa, telefon açtıkça tazeleyebilir ve aynı canlı hatıraları korumayı sürdürebilirsiniz. Binlerce fanteziyle her randevudan apayrı heyecanlarla ayrılabilir ve yaşamadıklarınızı yaşarsınız.
  Kusursuz Zevklere Ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder
  İlginçtir ki; bazı kişiler kusursuz şeylere ulaşmaya takıntılıdırlar fakat kendi kusurlarını bir türlü göremezler. Yaşam her aynanın tek yönünü gören insanlarla dolu, o aynanın birde arka yüzü bulunduğunu kimse aklına getirmez döndürüp bakmaz. İnsanlar her mevzuda nereyse bu şekilde davranırlar, erkeklerde cinsellikte muhteşem orgazm yaşatmak övünmekte ustadırlar fakat bunu birde hanımdan dinlemek gerekir. Hanım hakikaten o orgazmdan yoğun zevkler almış mı? İliklerine kadar boşalabilmiş mi? inanırım işin aslı o şekilde değildir. Kim bilir adam on dakikada boşaldı ve sadece ikinci orgazmından hanımı boşaltabildi ve bununla övünüyordu. Oysa hanımdan ilkin adam boşaldığında hanımefendilerin sinirleri ayağa kalkar. Tüm şehvetini kaybeder ve ilişkiye tekrardan konsantre olmak zorunda kalır, bu durumda da orgazmı daha geç yaşar ve tesiri azalır. Kusursuz zevklere ulaşacaksanız Bartın Jigolo Önder, size hazır, korkmayın siz orgazm tatmadıkça Önder orgazm yaşamayacak kadar düşünceli bir Partnerdir.
  Latife benzer biçimde gelse de, mevzu cinsellikle adamların çoğunluğu gerçekte olmayan vakalarla övünerek çevrelerine hava atmaya çalışırlar, oysa bu davranış hanımlarda asla görülmez. Hanımefendiler bir tek en yakın oldukları ve oldukca güvendikleri dostlarıyla sadece hakikaten görkemli bir ilişkiye geçmişse bunu paylaşabilir, hanımefendilerin sırları hep gerçeklere dayanan paylaşımlar olur, bir ihtimal oldukca azca abartma olabilir, onu da yaşadıkları heyecana vermek lazım. Bartın jigolo sitesi arkadaşlarınızla paylaşacağınız inanılmaz sırlar kazandıracak. Bu sırrınızı anlatırken dahi vajinanız sulanacak ve acil işim çıktı diyerek bana koşacaksınız. Geldiğinizdeyse, yolda yüzlerce düşlem düşlemiş ve vajinanız aşırı ıslanmış halde olacaksınız, anında üzerinizdekilerden kurtularak vajinanızı ağzıma, aletimi ağzınıza alacak ve 69 hayata geçirmeye başlayacaksınız, dilim malum dudakların arasından malum yere değmeye başladığında titreyecek ve ağzıma boşalacaksınız. Titremeniz sakinleştiğindeyse aletimin üzerine oturmaktan kendinizi alamayacaksınız.
  Bartın jigolo ilanları bir süreliğine asla işinize yaramayacak bundan dolayı hayatınızdaki tüm boşlukları ben doldurmuş olacağım. Hanımefendiler benimle mutlu olduklarını hissettikleri zamanlarda her şeyin kusursuz bir halde yaşandığını düşünmeye başlarlar fakat bunun tam olarak doğru olduğu mevzusunda sizinle tartışabilirim bundan dolayı bana bakılırsa bu mükemmellik değildir, benim standartlarımdaki mükemmellikte iki gün yataktan çıkmadan size sayısız heyecanı yoğun olarak yaşatmam gerekiyor. Size göreyse gecelik randevumdaki heyecanlar bile düzgüsel yaşamdan daha yoğun yaşandığından size muhteşem hissi uyandırıyor. Öncesinden muhteşem hanımlarla ilişkilerimde hissettiklerimin mükemmellik bulunduğunu düşünüyordum fakat ustalaşmış yönüm öne çıkmaya başladığında bu hazların bir tek bir aperatif bulunduğunu anladım meğerse daha ara sıcak, ana yiyecek ve meyve kısmı varmışta haberdar değilmişim, içecekleri de unutmayalım. Yüzlerce pozisyondan, yüzlerce muameleden bir gecede kaçını deneyimleyebilirsiniz ve buna muhteşem kabul edebilirsiniz. Şahsen ben diyemiyorum, sadece söylediğim şartlarda yaşadığım ilişkilere muhteşem yakıştırmasını takabilirim.
  Jigolo ajansları heyecanlarımı ve eğlencelerimi gerçekleştirebildiğim bir platform, toplumsal ağlara meraklı değilim. Evimdeki konforla ilgili sorun yaşamayacaksınız hatta çoğu zaman beş yıldız bir otelde daha oldukca sorun yaşarsınız evimde yaşamazsınız. Evim müstakil bir dubleks, yüzme havuzu, bar, ses sistemi, jakuzi ve spor odası vardır. Evimde ilişkimizi otel konforunda ve bununla beraber güvenle yaşayacağız. Bartın ufacık bir kent ve birazda dedikoducu yönü ağır basıyor, bu sorunlardan uzaklaşmak için, kent değiştirmeye ya da ilçelere geçmeye gerek yok, bir tek birkaç kilometre yol kat ederek bana gelebilirsiniz. Bunu evli bayanlarını rahatını düşündüğüm için söylüyorum, sizin buluşmamıza yönelik değişik düşünceleriniz var ise, elbet son söz sizin siz ne istiyorsanız o olacak, aksi değil. Prezervatifsiz sevişebilirim, ben sağlıklıyım, sizin de sağlığınızda bir problem yaşadığınızı düşünmüyorum. Isterseniz bundan sonraki sohbetime de telefonda devam edelim, ne dersiniz? Daha iyi olmaz mı?
  Sıra Dışı Partnerleriyle Muğla Jigolo Siteleri
  Jigolo ilanlarında bir çok Partner zaman içinde bayağı ve beceriksiz görünme adım atar, kendini yenileyemeyen, ilanında azca dahi olsa bir değişim yapmayan, geliştiğini sergilemeyi başaramayan her Partner bayağı görünmeye mahkumdur. Alışılmadık partnerleriyle Muğla jigolo siteleri adeta bir karnaval yeri gibidir, siteye her ziyaretinizde Partnerlerin yenilik yaptıklarını ve ilanlarını değiştirdiklerini görürsünüz. Hanımlarda her seferinde bu kişi yeni mi gelmiş diye merakla ilanlara bakması bu yüzdendir. Ben sanıyorum üç yılda en azından otuz kere ilanımı değiştirmiş olmalıyım. İlanımı değiştirdiğimde hep yeni bir bayanla tanışıyorum, doğal olarak bu bir tek lafın gelişi tanıştığım yeni kadın sayısı bir tek bir değil doğal olarak ki daha çok. Önceki resimlerimde bir ihtimal bayanlar saç sitilimden ya da fotoğrafımda verdiğim pozdan hoşlanmıyorlar yada yazdığım yazıda bir cümlemden rahatsız oldukları için akıllarından çıkarıyorlar fakat yeni ilanla beni tekrardan değerlendiriyorlar ve bana ulaşıyorlar. İlan değişiklik yapmak benim en fazla on beş dakikamı alıyor ve bir zarar görmüyorum.
  Toplamda beş senedir sex Partneriyim. İki senemi boşa geçen seneler olarak değerlendiririm bundan dolayı bu yıllarda gelişmeye yönelik asla adım atmadan bir tek azgın duygularımı dizginlemek için randevular veriyordum. Basit bir sitede, bayağı bir ilanla ulaşabildiğim bayanlarla bir tek erotizm yaşıyordum. İki senede bir arpa boyu ilerleyemeyince, Muğla jigolo sitesi daha iyi bir site olduğundan oraya geçmeye karar verdim. Ilk olarak burada bazı bilgilerin paylaşıldığını gördüm ve duyuru verdiğimde bu tarz şeyleri da gözden geçirmeye başladım. O okuduklarımla kendi ellerimle zeminini hazırladığım her hatayı gördüm. Eğer akıllı davranır ve kendimi birazcık toparlayarak işime odaklanırsam eskisinden daha iyi bir hayatımın olacağını esasen biliyordum fakat iki yıl bu mevzuda hiçbir şey yapmadan beklemiştim.  Sonunda bir fırsatım daha vardı önümde, bu sefer hata hayata geçirmeye niyetim yoktu ve ilkin ilanımı mükemmelleştirerek işe koyuldum, sonrasında da ilişkilerime daha oldukca itina göstermeye başladım. Hayatımda yaptığım değişimler bu site için mühim değildi fakat benim için önemi büyüktü, randevular başladığında, kendimi geliştirmeye süreklilik kazandırdım.
  Yeni bir site, yeni bir yaşam diye bakıyordum, bu yüzden evvelkinden farklıydım. Kendimi baştan sona tekrardan yaratıyordum. Muğla jigolo hayatımın daha yeni başladığını hissediyordum, önceki deneyimlerimi asla yaşanmamış kabul ederek, her şeye adeta sıfırdan başlamıştım. Artık duyuru yenilemek benim için bir alışkanlığa dönüşüyordu, yorumları incelediğimde, fotoğrafıma gözüm takılıyordu ve eğer bunaltan geldiyse derhal değiştiriyordum, kimi zaman yazımı okuyor ve hatalar buluyordum, derhal yeni bir yazımla eskisini değiştiriyordum. Eğer bu tarz şeyleri ben bu şekilde görüyorsam, bayanlarda bu şekilde görüyordu. Bayanlara muhteşem bir erke olduğumu kanıtlayabilmemim ilk adımı fotoğraflarımdan ve yazılarımdan geçiyordu, onlar ne kadar mükemmelse, bayanların benimle ilgili fikirleri de o denli muhteşem olacaktır. Düşündüklerimin tamamında azca oldukca haklı olduğumu son üç senedir görüyorum, devamlı daha iyisiyle hizmet veriyorum, daha güzel heyecanlarla bayanları mutlulukla zevkten uçurmayı başarıyorum.
  Jigololuğumun birinci evresini hakikaten asla yaşanmamış olarak görmeyi yeğliyorum bundan dolayı o zamanki benden utanıyorum, egoist ve çıkarcılığını her fırsatta belli eden bir adamdım ve şu an seksini mükemmelleştirmiş Sabri olarak buradayım. Ben ilk evreyi değil, jigolo olmak nedir anladığım ikinci evreyi iş başlangıcım olarak görüyorum. Benim için ikinci evre hayatımın dönüm noktasıydı, öncesiyse cahillik dönemiydi. Karanlıktan aydınlığa geçen asla kimse tekrardan karanlığa dönmek istemez. Bende tekrar karanlık günlere ve karanlık zihniyetime geri dönmek istemiyordum. Hayatımın karanlık günlerinden size niçin söz ettiğimi bilmiyorum, herhalde kendimle ilgili yaptığım değişikliklerin bir tek dış görünüşümle ilgili değil, bununla beraber kişiliğimle de ilgili bulunduğunu görmeniz için yapıyorum. Bendeki değişimleri net şekilde gördüğünüzde tercihlerinizde beni daha rahat arayacaksınız. Sizi bekliyor ve yaşayacaklarımızın heyecanıyla şimdiden şehvete kapılıyorum.
  Kaçamaklarınızda Titremekten Yorulacağınız Şanlıurfa Jigolo Ali
  Kaçamak ilişkilerde zevkin, şehvetin ve kalitesinin düşmesini iki tarafta istemez, bu özenli düşünceyi maalesef sadece ücretli ilişkilerde görebiliyoruz, düzgüsel ilişkilerdeyse kim ilkin orgazma ulaşırsa ilişki canlılığını yitirmeye başlıyor çoğu zaman. Genel anlamda adam hep ilkin gelir, ilişkiyi soğutan hep adam olur, hanımefendilerin ısrarıyla bir ihtimal birazcık moladan sonrasında ikinciye adam ikna olur ya da hanımı muameleyle boşaltmaya çalışır. Ustalaşmış ilişkilerde, yeni süregelen ilişkilerdeyse bu bu şekilde yaşanmadığından ilişki daha şehvetle yürür. Yeni süregelen her ilişki maalesef eskimeye mahkumdur ve ilişki eskidikçe birlikteliğin yönü tek tarafın mutluluğuna doğru dönmeye adım atar, jigololardaysa ilişki hep tazeliğini korur ve şehvetle yaşanmaya devam eder. Bu şekilde heyecanların randevularında devamlı yaşandığı bir jigolo olarak kendimi size tanıtmaktan mutluyum, ben kaçamaklarınızda titremekten yorulacağınız Şanlıurfa jigolo Ali, heyecanı ekşitmeyen, şehveti arttıran muamelelerimle hizmetteyim.
  Kaçamaklarda Urfalı adamların sorunları olmaz fakat Urfalı hanımlarında bu hususta oldukca rahat olacaklarını ölsem aklıma getiremezdim, ben daha ziyade, dışarıdan gelmiş, geçici göreve gelmiş ya da değişik şehirlerde sıkılıp, buraya yeni bir hayata başlamaya kararını vermiş hanımefendilere ulaşacağıma eminken, her kesimden hanımdan isteklerle karşılaşmaya başladım. İlginç, garip olduğu kadarda şaşırtıcı bir tecrübe olmaya başlamıştı Şanlıurfa jigolo siteleri. Beklenenin ötesinde bir kesime hitap ettiğinden asla haberim yoktu. Mahalli bayanlar benimle iletişime geçmeye başladıklarında bunaltan randevuların beni beklediğini düşünüyordum ve bir kere daha yanıldığımı randevularda anında anladım. Mahalli bayanlar eşlerinden çekinerek gizledikleri arzularını benimle yaşayabilmek uğruna birbirleriyle yarışmaya başlamışlardı. Aralarında anal isteyenlerden tutunda, tapıncak yaşamaya çalışanlara kadar aklınıza gelmeyecek şaşırtıcı teklifler oluyordu. Yanlış anlaşılmasın, müşterilerimde ayrımcılık yapmam bir tek beklemediğim bir kesimden gelen ilgiye şaşırdığımı belirtmek isterim.
  Kısa devam eden şaşkınlığım arkasından işime bildiğiniz dört elle sarılmaya başladım. Problem ortadan kalkmıştı, azca sayıda bir kesime hitap etmeye bile razıyken tüm Urfa’daki tüm alev ateş hanımefendilere hizmet veriyordum. İstekler kimi zaman beklediklerimden daha sıkıntılı oluyordu, bende bir porno eşliğinde sevişmeyi teklif ederek çözüm buluyordum. Şimdi o filmlere de gerek kalmadı, her talep anında yerine gelir ve bayanlar anından hedeflerine ulaşır. Urfa jigolo sitesi heyecanlı hanımefendilerin deneyimlerini de paylaştıkları bir yorum sitesi benzer biçimde adeta. Değişik adlar seçerek neredeyse her hanım jigolosuyla yaşamış olduğu ilişkisini yorumlarda konu alıyor, bu durumda öteki hanımefendilerin heyecanlanmasına ve jigololara ilgi duymasına niçin oluyor. Anlayacağınız gibi en oldukca pozitif yönde yorumun yapıldığı partner sitede benim, bu durumda da en fazla randevuya gitmek zorunda kalan partnerde ben oluyorum. Bu bel mi dayanır? Dayanmıyor esasen uykuya daldığımda artık adımımı atacak halde olmuyorum.
  Bundan gocunmuyorum, işimden memnunum. Hatta işimden normalinden fazla zevk alıyorum, bir tek bu yoğunlukta bayanlara randevumum kalmadığını söylediğimde bana tepki göstermelerine üzülüyorum. Benim uykuya ayırdığım süre günde bir tek dört saat, geri kalan yirmi saatimin, yirmi saatini de randevularda geçiriyorum. Jigolo ajansı bir sendikaya bağlı olsaydı, herhalde bırakım hakkım olsun arzu ederdim. Ümit ederim latife yaptığımı anlıyor ve bana kızmıyorsunuz, elbet keşke uyumak zoruna olmasam da, kalan dört saati de sizinle geçirsem fakat maalesef aranızdan asla biri bu parayı al yanımda dört saat uyu demiyor, yanında olduğum her hanım her saniye içinde olmam için çabalıyor. Devamlı bir randevuda bir bayanın ya üstünde ya altında ya da arkasında olduğum için telefonumu açmakta zorlanıyorum fakat benden mesajla informasyon isteyebilirsiniz, uygun olduğunuz saat aralıklarını yazarsınız, size o saatler aralığında ulaşırım ve derhal anlaşabiliriz.
  Zevk Sularınızla Yıkanan Bilecik Jigolo Sulh
  Azgınlığın ve bununla beraber tahrik olmanın etkisiyle vajinanın ıslanıp sizi zevke getirmesi normaldir. Bilhassa arzuladığınız bir erkeği hayal ettiğiniz zamanlarda ya da o erkekle buluşacaksanız bu tesir daha yoğun olmaya adım atar ve iç çamaşırınızı bile ıslatacak yoğunlukta olabilir. Bu ıslanmayı bayanlar her erkekte değişik yoğunlukta yaşarlar, kimi zaman ıslanmaları oldukca uzun sürer, bazense bir tek birkaç saniye, bunu adama karşı olan arzulama duygusu sağlar. Benim hayatıma soktuğum bayanlarda ıslanma sorunları bulunduğunu asla görmedim, her kadın gereğinden fazla ıslanır ve cinsellikte kendini kaybeder. Ben zevk sularınızla yıkanan Bilecik jigolo Sulh, 24 yaşındayım, 176 uzunlukta, 68 kiloda, kumral bir beyim. Vajinanın durumunu iki ayrı durumda değerlendirebilirim, ıslanmadan ilkin ve ıslandıktan sonrasında, bu iki durum seksin standardını ölçen bir ölçü aleti gibidir. Islaklık durumundan, ıslanmanın süresinden ve yoğunluğundan bayanın ne yoğunlukta tahrik bulunduğunu, sizden zevk alıp almadığını kolayca anlarsınız.
  Hanımefendiler hayatlarını birleştirdikleri ya da çevrelerinde bulunan erkeklerden bu şehvetli duyguya ulaşamadıkları için gözlerini daha uzaklarındaki erkeklere çevirmeye başlarlar. Bilecik jigolo siteleri erkekleriyle karşılaşan bayanların resimleri dakikalarca izleyim, ıslanma durumlarını denetim etmeleri bundandır, fotoğraflara bakarak birazcık hayal kurup, şehvetli duyguların yoğunluğunu kontrol ederler ce ıslanma durumlarını gözden geçirirler. Doğal olarak bu tamamen benim düşüncem ve beni arayanların beni seçme yöntemi olarak söylediklerinden çıkardığım bir netice bir tek. Gelen bayanlar fotoğraflarımdaki görünümümle ve telefondaki ses tonumla bile sularını bir şelale benzer biçimde akıtmaya başladığımı söylüyorlar, temasımla beraber bunun daha da arttığını ve sex süresince asla azalmadığını anlatıyorlar, bu hissi özlediklerini, bu hisleri yaşattığım sürece benden başka birine gitmeyeceklerini belirtiyorlar. Bu güzel sözleri kadınlardan jigolo da olsa her adam duyamıyor maalesef, bu yüzden söylenen bu sözler beni mutlu etmeyi bırakın havalara uçuruyor ve beni daha iyisini yapma yönünde teşvik ediyor.
  Ergen zamanlarımda yaşıtlarımla takılırken olgun bayanlara asla ulaşamayacağımı düşünürdüm, olgun hanımefendilere baktığımda hissettiklerimle, yaşıtım olan kızlara baktığımda hissettiklerim içinde oldukca fark vardı. Yaşıtlarımı arzuluyordum fakat olgun bir bayan gördüğüm zamanda resmen azıyor, duvarlara tırmanacak hale geldiğimi hissediyordum, bir çok süre eve koşarak gidiyordum, gördüğüm kadının görüntüsü daha zihnimde taptazeyken mastürbasyon yapıyordum. Güzel hatlarıyla olgun bayanlara asla ulaşamayacakmışım benzer biçimde geliyordu bana, üniversitede Bilecik jigolo sitesi karşıma çıkana dekte bu şekilde düşünmekteydim. Jigololara baktığımda daha ziyade olgunlara yönelik hizmetleriyle ünlendiklerini gördüğümde, bu negatif düşüncelerden sıyrılarak içimde bir ümit ışığı belirmeye başladı. Sonunda yaşıtlarımdan kurtularak, gerçek hanımlarla beraber olabilirdim. Erkekler çoğunlukla Çıtır kızlara meraklıdırlar, neymiş diri hatları varmış, vajinaları sıkıymış, iyide teknikleri yok, şehvetleri yok, sevişmeyi daha yeni öğreniyorlar, adeta iki çıplak bir hamamda benzer biçimde bir ilişki yürütmeye çalışıyorum yaşıtlarımla fakat olgun bayanlardaysa teknik var, hatları muhteşem, cinsellikte ileri düzey bir deneyimleri var, on tane Çıtır ile ilişkim olacağına Bir olgun hanımla ilişkide olayım bana yeter.
  Sohbeti çekilmez, devamlı kendinden bahseden birisi değilim, burada mecburen kendimi anlatma zorunluluğum var, yoksa beni tanıyamazsınız. Normaldeki sohbetlerimde siz merak etmedikçe ne kendimi ne de geçmişimi anlatırım, eğlenceye yönelik esprili sohbetlerimle, neşemle gecenizi güzelleştiriyorum. Bir senedir Çıtır kızlardan oldukca olgun bayanlarla cinsellik yaşamaya başladığım için, deneyimlerimin artık yeterince arttığına inanıyorum fakat gene de sizlerle görüştükçe yeni şeylerde göreceğime inanıyorum. Enerjim yüksektir, haftada üç günümü birkaç saat spora ayırıyorum, bu yüzden vücudum epey sıkıdır. Evim var, korunarak ilişki isteyenlere korunmalı sex yapabilirim. Jigolo ajans ilişkimizin hep gizli saklı kalacağından ve güvenli yaşanacağından güvenilir olun, sır küpü benzer biçimde biriyim, çevremde de bu özelliğim sebebiyle arkadaşlarımın dert ortağı gibiyimdir, problemi olan, sırrı olan hepimiz soluğu yanımda alır ve yüklerini benimle hafifletirler, zaman içinde sizde ban oldukca güvenecek ve beni sevgilininiz haricinde sırdaşınız olarak görmeye başlayacaksınız.
  Oral Yaparken Boşaltan Bursa Jigolo Saadettin
  Oral sex acemilerde de, profesyonellerde de seksim vazgeçilmeyen parçasıdır. Ücretli, parasız her cinsel ilişkide en azından partnerlerden biri diğerine ne olursa olsun oral hayata geçirmeye adım atar. Kimi zaman bayanlar oral için izin vermeyen tarafta olurlar bundan dolayı durumlarının uygun olmadığını düşünürler ve utangaç olmak istemezler fakat erkekler oral yaptırmak ve yapmak için daima hazırdırlar. Oral cinsellikte cinsiyet ve sex türünün hiçbir önemi yoktur, her pozisyonda ara verilebilir ve oral sekse geçilebilir, cinsellikte partnerlerin cinsiyetleri isterse aynı olsun isterse iki karşı cins aynı yatağı paylaşsın gene kolaylıkla oral seksi partnerler birbirlerine yaparlar. Ben Oral yaparken boşaltan Bursa jigolo Saadettin, ağzıma boşalan kadının, titremesini dudaklarımda ve dilimde hissetmeyi seviyorum. Kimi zaman de bayanlar bana oral çekmeye başladıklarında ağızlarına boşalmamı ya da yüzlerine ve göğüslerine boşalmamı istiyorlar, bu fazla alışık olmadığım bir durum olduğundan birazcık çekinerek olsa da dileklerini gerçekleştiriyorum ve istedikleri bölgeye boşalıyorum.
  Cim cif her kadının hoşlanmadığı bir durum, hatta oldukca azca hanım bu fanteziyi arzuluyor, ben hanımefendilerin zevk sularıyla ıslanmaya doyamam. Oral yapmadığım bir Bursa jigolo siteleri ilişkisine daha girmedim, hanımefendilerin bu konudaki çekinmelerine gerek yok, benim gözlemlediğim kadarıyla tüm bayanlar randevularına gelirlerken bir çiçek kadar güzel kokarak ve tertemiz geliyorlar, emin olun erkekler sizin gösterdiğiniz hassasiyetin yarısını göstermiyorlar, kimi zaman kadın meslektaşlarıma acıyorum. Adamlar yiyorlar içiyorlar eğleniyorlar, ayakta duracak halleri yokken, leş benzer biçimde içki, sarımsak ve ter kokarken kadın meslektaşlarımın yanına gidiyorlar ve sex istiyorlar. Benim müşterilerimse yanıma bir çiçek kadar narin ve temiz şekilde benimle öpüşmeye geliyorlar. Benim müşterilerim içeceklerse benimle beraber içiyorlar, eğleneceklerse benimle beraber eğlenmek istiyorlar, hiçbir şeyi benden ayrı yapmak istemiyorlar, kimi zaman sabaha erken saatlerde benimle buluşuyorlar ve ertesi güne dek benimle her şeylerini paylaşıyorlar.
  Bayanların özenle hazırlanarak yanıma gelmeleri bana ve gecemize verdikleri kıymeti gösteriyor, bende aynı özenle duşumu almadan tıraşımı olmadan ve en iyi şekilde giyinmeden hiçbir kadının karşısına çıkmam, olabileceğimim en iyisi olarak kadınımın karşısına muhteşem bir Partner olarak karşılarına çıkarım. Bursa jigolo sitesi Bursa gecelerinde imza atmamıza destek olan ciddi bir platform, burada bayanlar hasret duydukları her duyguya ve her fanteziye kavuşurlarken, erkeklerde emin olun aynı gereksinimlerini sizinle karşılıyorlar. Bir tek maddiyat kaygısını hedefleyerek bu hayata girenlerin uzun ömürlü iş hayatları olamıyor, bu hayatta maddiyat son sırada öneme haiz olması lazım, sadece o düşüncelerle başarıya ulaşılıyor. Benim anladığınız benzer biçimde oral seksle daha çok haşır neşir olmaktı, sex görkemli fakat oral seksli, sex ise daha da görkemli. Oral heyecanına karşı çıkan, ben oral ilişkiden zevk alamıyorum diyenler bence gerçekleri inkar etmeyi seven insanoğlu ya da hayatlarında hakikaten beceriksiz birileri var ve bu zevki vermeyi beceremiyorlar.
  Partneriniz mükemmelse ve oral yapmada da tecrübeliyse sizi kolayca diliyle doyum edebilmeli, benimle pozisyon aralarında, ön sevişmede, gecemizin sonunda oral sekse doyduğunuzu ve değişik zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Yeteneklerim öteki muamelelerde de geliştiği için ön sevişmemim hayatınıza soktuğunuz tüm beylerden daha şehvetli anlamış olur yaşatacağını bilmelisiniz. Sanırım Bursa’daki jigolo şirketleri değişik heyecanlar aradığınız bir merkez. Ben aşırı ilişkilerden oldukca daha romantizm ağırlıklı bir Partnerim, yemeklerde, tatillerde, gecelik kaçamaklarda ya da iş gezilerinde kaliteli takılmak istiyorsanız beni arayabilirsiniz.
  Felsefesi Zevk Olan Sakarya Jigolo Muammer

  Merhabalar, biri oldukca konuştuğunda ve düşüncelerini anlatmaya başladığında genel anlamda karşı taraf kızdığında tamam kısa kes, felsefe yapma diye karşı çıkılır. Felsefe yaşamın her adımında bizimle beraber olan bir düşüncedir. Bir düşüncenizi karşı tarafa aktarmak istediğinizde ifade şeklinizle bir nevi felsefe yapar ve düşüncelerinizi karşıya empoze etmeye çalışırsınız. Benim dünyadaki tek felsefem zevktir, ismim felsefesi zevk olan Sakarya jigolo Muammer, dünyadaki felsefeniz ne olursa olsun, zevk noksan olduğunda hiçbirinin önemi olmaz. Zevk eğer olmazsa en başta mutluluk olmaz, mutluluk olmadığında ise haiz olduğunuz her şey önemsiz benzer biçimde görünmeye adım atar, demek ki, her şeyin başı ilk olarak zevk almak ve zevk vermektir. Zevke haiz olduğunuzda, mutlu olmuş olursunuz, mutlu olduğunuzda ise haiz olduğunuz her şeyin kıymetini bilir ve haiz çıkarsınız.
  Buna inanmayabilirsiniz fakat bunu kontrol etmek oldukça kolaydır, pazartesi günlerini düşünün, sabah kalkıyorsunuz ve yorucu bir haftanın sizi beklediğini düşünerek tüm motivasyonunuzu kaybediyorsunuz. Hafta içi devamlı saate bakmaktan günleri saymaktan yoruluyorsunuz. İşten çıktığınızda bile ertesi günü aklınızdan atamıyorsunuz, bundan dolayı ertesi gün sizi gene yorucu bigün bekliyor bunu biliyorsunuz ki fakat sevgiliniz yorucu günün sonunda size bir yiyecek sürprizi yaptığında ya da evde hususi bir gece hazırladığında, tüm bitkinlik, ertesi günün kaygısı aklınızdan uçup gidiyor, bir tek geceye odaklanıyorsunuz. Meydana getirilen bu jestle gece sizin için zevkli geçmeye başlıyor ve dünyadan soyutlanıyorsunuz, sabah kalktığınızda gecenin size yaşattığı zevkle haiz olduğunuz mutluluk, sizi bekleyen yorucu günü hafifletmeye yetiyor. Bunu size yaşatan ustalaşmış olmayan bir adamın gösterdiği incelik ve ufacık bir jestti bir tek. Birde o geceyi hazırlayanın Sakarya jigolo siteleri profesyonellerinden biri bulunduğunu düşünün. Bir profesyonelin hazırlayacağı gece, tüm haftanızı mutlu geçirmenize yardım eder.
  Moral depolayacağınız, size ufak jestler meydana getirecek biri hayatınızda bulunmayabilir, bu durumun mutluluğa ve zevklere ulaşmanızda problem olacağını düşünmeyin. Sakarya jigolo sitesi mutluluğa giden anahtarınız ve ben duygusal gecelerin prensi olarak bu platformda sizi bekleyen yakışıklı bir erkeğim. Yaşım 23, 180 boyundayım, esmer sırım benzer biçimde biriyim, 70 kiloyum. İkinci bir üniversite okuyorum. Bu yıl başladım ve dört yıl devam edeceğim. Önceki okulum iki yıllıktı ve o iki yılda da aynı mesleği yapıyordum, okula devam edince jigololuğa da devam edeyim dedim. Sakarya değişik heyecanların yaşanabileceği değişik bir il, buraya alışmam birazcık süre aldı fakat şimdi girip çıkmadığım sokağı, girmediğim alemi kalmadı. Sınırsızım, düşlem yada sevinç veren sex oyunlarını merak edenlerle, anal sex benzer biçimde normalde yaşamaya çekindikleri şeyleri yaşamaya niyetlenen bayanlara hususi gecelerde zevk veriyorum. Randevusuz görüşme yapamıyorum bundan dolayı günün yarısı okulda geçiyor, evime gelmeye niyetlendiğinizde evvel bir telefon açarsanız daha iyi olacaktır. Evime geldiğinizde, okulda yada bir randevuda olabileceğim için evde olmama ihtimalim yüksek.

  Jigolo Arayan Bayanlar Muhteşem Seksle Tanışırlar Jigolo niçin öteki erkeklerden daha üstün durumdalar asla düşündünüz mü? Bakımlı, bakımsız her hanım istedikten sonrasında erkeksiz kalmaz ve bir halde cinsel yaşamını sürdürmeye devam etme imkanı varken, niçin ücretli erkekleri tercih eder. Cevabı biliyorsunuz ki, jigolo arayan bayanlar muhteşem seksle tanışırlar. Bu yüzden çevrelerinde o denli adam dururken…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!