Jigolo arayan bayanlar sahibinden

  Jigolo arayan bayanlara ulaşın 

  Dünyanın en zevk veren mesleğini yapacaksanız bunun için üniversite bitirmeniz gerekmiyor. Jigolo arayan bayanlar iyi mi yapılacağına dair oldukca fazla bilginiz bile olmasa, jigololar neler yapar? Jigolo nedir? Emek harcayarak öğrenebilirsiniz. Böylece dünyadaki en kıymetli şey olan zamanı verimli şekilde kullanıp süre kaybetmeden kariyer oluşturursunuz. Jigololukta haiz olunabilecek en renkli yaşamlardan birine haiz olmaya başlarsınız. Bu yaşamı diğeri işlerde elde etmeye çalışırsanız, oldukca üst düzeyde mesleklerde bulunmanız gerekir. Bir fazlaca kişi içinse o tür mesleklerde çalışmak ya da kariyere ulaşmak imkansızdır. Jigololukta ise isterseniz lise mezunu olun isterseniz üç fakülte bitirmiş olun kendinizi geliştirdiğiniz sürece eşit şansa haiz olmuş olmuş olursunuz. Bu meslekteki eğitim kültürel ve cinsel yönden olmalı. Toplumsal yönünüz geliştikçe, daha keyifli ve neşeli bir adam olmaya başlarsınız. Böylece bayanların sisinle keyifli süre geçirmesine yardım etmiş olmuş olmuş olursunuz. Sex içinse önünüzde oldukca renkli bir dünya sizi bekliyor.

  Cinsel ilişkilerin türlerini incelediğinizde kendinize ilk olarak birini belirleyin ve ilkin onda ilerleyin. Her çeşidi aynı anda öğrenmeye çalışırsanız bu hem ilerleyişinizi yavaşlatacaktır, hem de kalitenizi düşürecektir. Seksi adım adım geliştirin, bir çeşitte dört dörtlük hale ulaşana kadar diğeri türleri aklınıza bile getirmeyin. Ben Jigolo arayan bayanlar her şeyi bilirim, en iyisi benim havasına girmeyin. Bu sizin zararını kaldıramayacağınız bir hata halini alabilir. Jigolo olmak basittir, yalnız duyuru vererek kendinize jigolo demeye başlayabilirsiniz. Bunu yaptığınız için aslına bakarsak ücretli bir jigoloya dönüşmezsiniz. Gerçek bir ücretli sevgili olabilmeniz için lüzumlu özelliklerin büyük kısmına haiz olmalı ya da sonradan o yönleri geliştirmelisiniz. Hangi yönlerinizin kafi bulunduğunu bilmekte kafi değildir. Geliştirmeniz gereksinim duyulan özellikleriniz neler ya da haiz bulunmadığınız noktaları belirleyerek işe giriştiğinizde her şey daha kolay hale gelecektir.

  Jigolo ilanları anında size alan şahıs sağlayacak bir tanıtım olduğundan en azından saatlik ilişkilerin altından kalkabilecek kadar kapasitenizin olması gerekir. Saatlik ilişkilerinizi yaşarken, kendinizi geliştirebilir ve diğeri eksikliklerinizi tamamlayarak uzun ilişkiler için hazırlıkları tamamlayabilirsiniz. İlan verir vermez her şeyinizin dört dörtlük olmasına gerek olmadığını sizde görmüş olacaksınız. İlk seansların neredeyse hepsi saatlik en oldukca iki saatlik seanslar olacaktır ve bu seanslar çoğunlukla evinizde gerçekleşmeyeceği için hazırlanmak için vaktiniz olacaktır. Yapmanız gereksinim duyulan hazırlıklar yalnız cinsel gelişim ya da kültürel eksiklikleriniz olmayacak. Evinizin konforu ve konumu, kılık giyim, gece hayatındaki davranışlar şeklinde noktalara dikkat etmenizde gerekecek.

  Uzun seanslarda bir fazlaca süre artık ilişkilerinizin son noktası sizin eviniz olacaktır. Bu aşamaya geldiğinizde artık evinizin görkemli olması ve güvenli bir yer olması gerekir. Sex içinde artık bayanlar sizden arzuladıkları tüm hizmetleri alabileceklerini bilmeleri gerekir. Bunu başardığınız gün kendinizi zirveye çıkmış bir sevgili olarak görmeyi hak edersiniz. Naturel olarak şımarmadan, şımarmak ve davranışlarınızı bozmak sizi zirveden, dibe hızla indirecektir. Jigolo siteleri bu mevzularda bilgisi olmayanların informasyon edinmesi için lüzumlu yazıları paylaşırlar. Bu yazılar olmasaydı, her Partner bu biçim şeyleri kötü deneyimlerle öğrenmek zorunda kalacaklardı. Naturel olarak bu da süre yitirilmesine ve başarının gecikmesine niçin olacaktı. Şimdi artık hatalar yapmadan birazcık dikkat ve süre ayırarak First Class bir sevgili olma fırsatınız var. Yazılanlarda göreceklerinizin güvenli bilgiler olup olmadığı noktasında kaygı edebilirsiniz. Bu mevzuda rahat olmalısınız şu sebeple bu bilgilerin her biri sizin şeklinde bu yollardan geçmiş ücretli sevgililer tarafınca verilen bilgilerden ortaya çıkmış yazılardır. İmkan buldukça yaşanmışlıklardan ortaya çıkan bu paylaşımlara göz atmayı dikkatsizlik etmeyin. Bunu yaptığınız için asla zarar görmez aksine ilerlemenizi kolaylaştırırsınız.

  Jigolo arayan bayanlara ulaşın  Dünyanın en zevk veren mesleğini yapacaksanız bunun için üniversite bitirmeniz gerekmiyor. Jigolo arayan bayanlar iyi mi yapılacağına dair oldukca fazla bilginiz bile olmasa, jigololar neler yapar? Jigolo nedir? Emek harcayarak öğrenebilirsiniz. Böylece dünyadaki en kıymetli şey olan zamanı verimli şekilde kullanıp süre kaybetmeden kariyer oluşturursunuz. Jigololukta haiz olunabilecek en renkli yaşamlardan…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!