Jigolo Arayan Bayanlar Tarih Süresince Hep Vardı

  Jigolo Arayan Bayanlar Tarih Süresince Hep Vardı
  Asırlardır varlıklı ve zengin hanımefendilerin yanında hep genç ve yakışıklı adamların olduğu görülür. Eski dönemlerde bu erkeklere jigolo diye bir tabir kullanılmazdı, Osmanlıda jigololara hız oğlanı adı verilirdi. Jigolo arayan bayanlar tarih süresince hep vardı ve tarih yazılmaya devam etmiş olduğu sürece de var olmayı sürdürecektir. Yalnız hanımefendilerin ateşleri tarih süresince hep alev, alev yanıyordu ve bu ateşi söndürecek erkeklere gereksinim duyuyorlardı. Basit bir kadının bir jigolosunun olması söz mevzusu değildi, jigololara çoğu zaman asilzadeler ve zengin hanımefendilerin çevresinde bulunmasının sebebi, tamamen para ve verilen kıymetli hediyelerdi. Avrupa’da ve Asya’da asırlardır jigololar hanımefendileri mutlu ederlerken, bizim tarihimdeki kayda geçmiş ilk jigolo vakası 16. Yüzyıla dayanıyor. Resmi kayıtlarda adı geçen kişilerden biri Bali beyin eşi ötekiler ise hız oğlanı tabir edilen iki değişik jigolodur, bu jigololardan biri İstanbul’da yaşayan bir hafızdı.
  Günümüzdeki jigoloların oldukca rahat bir devirde bu yaşamı yaşadıklarını ve kıymetini bilmeleri icap ettiğini anlayabilmeleri için tarihin sayfaları içinde birazcık gezi etmeleri gerekir. Avrupa’da jigololuğun cezası direk idamdı, Osmanlıda ise yakalanan jigolo falakaya yatırılarak sorgulanır ve poposundan hız oğlanı damgası vurularak hem resmi kayıtlara hem bedenine bir sex erkeği olduğu fişlenirdi. Çoğunlukla sorgulamada her şeyi anlatarak paçayı kurtaracağını düşünse de genel anlamda bu bir namus davasına dönüşür ve ilişkiye girmiş olduğu kadının eşi tarafınca infaz edilirdi. O günlerde ister Avrupa’da olun ister Asya’da tabiri caizse bir jigolo kelle koltukta hizmet verirdi. Günümüzdeyse güllük gülistanlık bir rahatça bu mesleği yapmanın kıymetini bilmelisiniz, en azından şu an kimse sizi poponuzdan bu bir jigolo yazısıyla dağlamıyor. Jigolo arayanlar geçmişte de yakışıklı ve bakımlı olan erkeklerle ilişkilere girerlerdi, buna tedbir olarak Avrupalı erkekler uzun süre eşlerinden ayrı kalacaklarsa, boynuz yememek için aldıkları çeşitli önlemler vardı.
  O günlerde bir yere gezi etmek aylar sürüyordu, savaşlar ise daha uzun ve erkekler azgın eşleri onları aldatmasın diye çeşitli önlemler geliştiriyordu. Bu önlemlerden biri bekaret kemeriydi, adam bir geziye ya da muharebeye gidecekse karısına iç çamaşırına benzeyen kilitli ve demirden bir külot giydirirdi, anahtarını da yanında götürürdü, bu demir külotta yalnız hela ihtiyacını görebileceği kadar küçük delikler bulunurdu. Namusunu güvene aldığını düşünen erkekse huzurla yola çıkardı fakat kadının fendi daima şeytanı yenmeye yeter, bu mevzuda hanım gene çaresiz kalmaz ve çilingirlerle ya da yağlarla bu engelden kolayca kurtularak yaşamak istediği gene bir halde yaşamayı başarır. Bekaret kemerini çıkararak ilişkiye giren kadınlardan bir tanesi, bu kemerden kurtulmak için yağ ve su kullanmış, zaman içinde paslanan kemer sebebiyle de tetanoz olarak yaşamını yitirmiştir, kısaca şu an hanımlarda o dönemlere nazaran oldukca şanslılar, bekaret kemeri benzer biçimde sorunları asla olmuyor. Çağımızda artık jigolo olmak yada jigoloların zevk verici hizmetlerini almak bu kadar riskli vakalar olmaktan çıkmış olduğu için çoğumuz şanslıyız.
  Tarihte jigololar hep hanımefendilerin koynunda olmaya can atıyorlardı ve tüm risklere karşın bunu yapmaktan vaz geçmiyorlardı, üstelik bu hizmetin cezası çoğunlukla acı verici işkenceler ve sonunda ölümdü. Şu an jigolo olmanın cezası bulunmuyor, vatanımızda elli binin üstünde adam ücretli ilişkiler yaşıyor ve hanımefendileri mutlu etmeyi sürdürüyor. Jigoloların eğitim seviyelerin baktığımızda neredeyse yüzde atmışı yüksek eğitimli üniversite mezunu kişilerdir ve bu kişilerin içinde öğretmenlerden, doktorlara kadar her meslekten adam görmem mümkündür. Geçmişte de günümüzde de bayanların bu erkeklere ilgi duyma sebepleri hep aynıydı, ilgiye açlık ve tatminsizlik, bu iki duyguyu doyuramayan ve çevrelerinde de bunu başaracak adam göremeyen hanımefendiler tıpkı atalarının yapmış olduğu benzer biçimde jigoloların kucaklarına atlamak zorunda kalıyorlar. Jigololarsa dün olduğu benzer biçimde bugünde bu mesleği coşkuyla yapıyorlar, yalnız şu an eskiye nazaran oldukca daha rahatlar ve oldukca daha çok hanıma ulaşabiliyorlar.
  Artık jigololarla sevişebilmesi için bir kadının saray eşrafından olmasına, zengin ya da bir asilzade olmasına gerek yok. Öyleki olsaydı günümüzde de jigoloları yalnız siyasetçiler, varlıklı hanımefendiler ya da oldukca meşhur zengin hanımefendiler ararlardı fakat artık internetinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla, jigolonun seans ödemesini yapabilecek her hanım, hangi zümreye ilişik olursa olsun jigolo seansına girebilir ve eksikliğini duyduğu her duyguyu doyum etmeye başlayabilir. Jigolo siteleri ziyaretçilerine jigoloların ilanlarına yetişme imkanı verir, burayı ziyaret eden hanımefendi çekinmeden beğenmiş olduğu bir partneri numarasından arar ve pazarlığını yapar, ücrette ve öteki mevzularda anlaşıldıktan sonrada görüşme gerçekleştirilir. Görüşme yeri yalnız yaşayan bekar bayanlarda mesele olmaz fakat evlilik ya da bir ilişki yürüten hanım için bu ilişkiler eski kadar riskli olmasa da gene de gizlilik mühim hale gelir ve daha kısıtlı ortamlarda görüşmek zorunda kalır. Jigolo bu durumlarda ya evini açmak zorundadır ya da bayanı otele yönlendirmek zorunda kalır, otel söz mevzusu olduğunda ekonomisi dar olan hanımefendilerin seçimleri kısıtlanmaya adım atar ve hizmetini evlerinde vermeyi kabul eden partnerleri aramaya başlarlar.
  Sex insanoğluyla aynı yaştadır, ilk insan nefes alıp vermeye başladığı günden beri sex şehvetinden hiçbir şey kaybetmeden yaşanmaya devam ediyor. Bu kadar senedir cinsellikte gerileme yerine hep gelişme yaşanmıştır, insanların coşku arayışıyla çoğalan sex pozisyonları ve sevişme teknikleri ile ilk zamanlarından artık oldukca daha değişik bir sex yaşamı yaşamaya başladık. İnsanlık geliştikçe teknoloji gelişti, teknoloji geliştikçe de cinsellikte gelişmeye devam etti ve halen devam ediyor. Şu an çıkan sex oyuncakları, sex bebekleri, suni vajinalar ve suni penisler benzer biçimde aksesuarlar ve kurgulanan fantezilerle öncesinden oldukca daha değişik bir zevk dünyasında ilişkiler yaşanıyor. Jigolo ilanları bayağı bir ilişkiden tutun, en deli kösnü anlarını yaşatacak sex hizmetlerine kadar her şeye ulaşmanızı sağlıyor. Her insanın sex hayatında değişik bir devrin başlamasını elde eden ücretli ilişkileri deneyimlemeye başlayanlar bir bağlılık hissetmeden ilişkilerini yaşayıp, hayatlarını sürdürürler.
  Ortada bağlılık olmadığı için hanımefendilerin ya da hovarda adamların bu ilişkilerde tek sorumlulukları anlaştıkları tutarı ödemek ve gecenin tüm harcamasını karşılamaktır. Gecenin harcaması dediğimizde bazı kişilerin gözleri korkabilir fakat korkmanız için bir niçin yok, gecenin harcamasında saatlik randevularda tek harcama partner tutarı ve otel ücretiyle sınırlıdır, evinizde ya da partnerin evinde ilişki yaşadığınızda ise yalnız partner ücretiyle geceyi kapatabilirsiniz.  Gecelik randevularda bile bu görüşmeyi evinizde ya da partnerin evinde yapabilir, içkisinden yemeğini her şeyi evinizde hazırlayıp evinizde eğlenebilirsiniz ve gene ekonomik bir görüşme ortamı hazırlayabilirsiniz. Jigololar ya da eskort bayanlar sizi zorla pahalı bölgelere götürmeye çalışmazlar, sizin programınız her neyse ona uymak onlar için asla mesele değildir. Jigolo şirketleri kısa bir araştırmayla size de bütçenize uyacak ve uygun ödemesiyle harikalar yaşatacak bir partnere ulaşabilmenizi elde edecektir.
  Elinizi Tutsa Bile Heyecanlandıran Bilecik Jigolo İlker
  Merhaba bayanlar, birinden etkilenmenin iyi mi bir his bulunduğunu bunu yaşayıncaya dek asla bilmezdim, bunu bana tanım etmeye çalışanlara hep güler geçerdim, böyle bir durum olması imkansız derdim. Ta ki başıma gelene kadar bu olayın gerçekliğine inanmıyordum. Bu vaka başıma vardığında sahibi olduğum iş yerinde oturuyordum ve satın alan bekliyordum, oldukca bunaltan bigün geçiriyordum. Tam uyuklamaya başladığımda içeri bir hanımefendi girdi, dışarıdan gelen ışık sebebiyle ilkin yüzünü göremedim fakat yanına yaklaşınca ay benzer biçimde parlayan yüzünü gördüm ve içimin titrediğini hissettim, kızla konuşurken heyecandan kekelemeye başlamıştım. Bu kız benim aklımı almıştı aklımdan çıkaramıyordum, o gün keşke peşine düşseydim dedim fakat kız çoktan gitmişti, ne adını öğrenebilmiştim ne de nerede oturduğunu biliyordum. Artık kızın yeniden tekrardan gelmesini beklemekten başka bir şey yapamazdım. Kız yeniden vardığında gene aynı heyecanı yaşadığımda bu kızla ne olursa olsun tanışmalıyım dedim. O güzel kızla ne süre buluşsam, ne süre yakınlaşsam hep o coşku içimde hissedilir halde duruyordu. Ben elinizi tutsa bile heyecanlandıran Bilecik jigolo İlker, size başımdan geçen küçük bir vakası anlatarak sözlerime adım atmak istedim.
  Ben o kızın yalnız güzelliğinden etkilenmemiştim, kızda inanılmaz bir elektrik vardı ve beni kendine çekmişti. Bu elektrik bende de mevcut o yüzden yalnız yakışıklılığımdan değil, elektriğimden etkilenerek içiniz titreyecek. Bendeki bu etkiyi ilk kere Bilecik jigolo siteleri buluşmalarımda hanımefendilerin benim düştüğüm duruma düştüklerini gördüğümde fark etmeye başladım fakat yok canım o kadarda değil ben neyim ki, diyordum kendi kendime fakat baktım bir değil, iki değil demek ki bu tılsım bende de var dedim ve bunu fırsata çevirdim. Bu randevularda yalnız karizmanın yada tılsımlı etkileyiciliğinizin bir noktaya kadar yararını görürsünüz, aslolan vakası eğlence esnasında ve yatakta yaşatmalısınız. Cinsel ilişkiler üstüne oldukca detay anlatmak beni utandırıyor, bu mevzuda yaptıklarımı dillendirmek yerine, uygulamalı göstermekte daha iyiyim. Normalde çekingen bir kişilik değilim fakat cinsellik konuşulduğunda bayanlarla bı mevzuda rahat sohbete giremiyorum, sadece hanımefendi bu mevzuda söyleşi açtığında sohbete katılabiliyorum.
  İşi sevişmek olan bir adamın, sex mevzusunda utangaç olması garip değil mi? Bilecik jigolo sitesi bu mevzuda açılmamı sağlar diye düşünmüştüm fakat halen aynı çekingenliği yaşamaya devam ediyorum. Normalde sevişirken ya da çıplaklıktan yana sorun yaşamıyorum, yalnız konuşmakta sorunum var. Sex normalde kendimi en rahat hissettiğim anlardan biridir, bir kadının sımsıcak bedenini tenimde duymak, onunla şehvetle öpüşmek, orgazmı tattıktan sonrasında ona sarılarak soluklanmak kendimi mutlu ve hakikaten rahat hissettiğim tek anı oluşturur diyebilirim. Seksten bahsederken adam adama muhabbetlerde bu çekingenliği asla yaşamıyorum, sanırım bir bayanla bu muhabbetin yakışıksız bulunduğunu düşündüğüm için kendimi rahatsız hissediyorum. İlk buluştuğumuzda, eğlenirken ya da baş başa kaldığımızda asla çekingen olmadığımı görmüş olacaksınız. Aksine bu anlarda inanılmaz keyifli ve sıcakkanlı biri haline gelirim.
  Eğlenmeye düşkünseniz fakat sizin enerjinizde bir erkeğiniz yoksa, ateşliyseniz fakat sizin ateşinizi söndürecek azgınlığa haiz bir erkeğiniz yoksa, ilgi istiyor fakat size ilgi gösterecek kadar centilmen bir erkeğiniz yoksa, bunların hepsini size gösterip yaşatabilecek bir adam var burada. Ben yaşlarında, 183 uzunlukta, 72 kiloda, oldukca iri olmayan, uzun bir erkeğim. Beyaz tenliyim, sakalsız, kısa saçlı, kültürlü ve esprili biriyim. İstekleriniz zorlaştıkça Bilecik jigolo ilanları bile size istediklerinizi vermekte zorlanabilir fakat ben asla bu mevzuda sizi pişmanlığa uğratmam. Keyifli sex oyunlarımla gecenin yakıcı anlarında bile zevk alırken eğlenmenizi sağlarım, kondom kullanma dediğinizde sizi desteklerim bundan dolayı benimde bu lastikle aram oldukca iyi değildir. Evim bir villa değil fakat oldukça konforlu ve rahat edebileceğimiz bir mekandır. Eğlencemizi isterseniz evimde, isterseniz şehirdeki güzel ortamlardan birinde yapabiliriz. Sınırsızlığı tattığımdan beri bu mevzuya eğilmeye başladım ve her fırsattan yararlanarak hizmetimi sınırsızlıkla mükemmelleştirdim.
  Bingöl Jigolo Arayan Bayanlar Teninize Fanatik
  Merhabalar yakıcı hanımlar, bir adama kadının neresinden hoşlanırsınız diye sorduğunuzda ayak tırnağından, saç ucuna kadar çeşitli yanıtlar duyarsınız bana sorarsanız eğer birden fazla cevap alabilirsiniz fakat beni en fazla etkileyen yönü sorduğunuzda cevabım hanım teni olacaktır. Hanım teninin o pürüzsüzlüğü ve kendine özgü organik kokusu başımı döndürür. Hanımefendilerin bedenlerinde bölgesel fark asla yapmam bana nazaran göğüslerinden dudaklarına, vajinalarından küçük ayak parmaklarına kadar hanım beni büyüleyen bir tasarımdır fakat ten vakasına geldiğimizde bu bende adeta bir tapıncak durumuna gelmiştir, saatlerce bir bayanın tenini okşayabilir ve koklayabilirim. Netleştirirsem Bingöl jigolo Ekrem teninize fanatik, hanımefendilere fanatik, kadının tenine hayranlığım sebebiyle bir hanımla ten uyumsuzluğu asla yaşadığımı hatırlamıyorum, her kadının teninde kendimi buluyor, tüm zevklere ulaşabiliyorum. Sizin de yakın ilgim ve dokunuşlarımla tensel bir uyumsuzluk çekeceğinizi düşünmüyorum, benim benzer biçimde yoğun hazlar hissederek ilişkinizi sürdüreceğinizi düşünüyorum.
  Doğup büyüdüğüm ortam hiçbir süre oldukca çağdaş görüşe haiz, muhteşem bir ortam olmadı, bir ergen için büyümesi ve bilgilenmesi oldukca zorluk derecesi yüksek bir yerde yaşıyordum. Oldukça ufak bir kasabadaydım ve bu kasabada bir kızla çıkmaya başladığınız süre o kız artık sizin eşiniz olmak zorunda kalıyordu, bundan başka bir alternatif asla düşünülemezdi. Bu yüzden liseyi bitirinceye kadar elime bir karı eli değmedi dersem, yalancı durumuna düşmem. Bu ortamdan kurtulmak için, lisede canla başla çalıştım ve üniversiteyi kazanarak bu zor şartlarıyla her insana işkenceli bir yaşam sunan kasabadan kurtulmayı başardım. İlk öpücüğümü, ilk flörtümü, ilk el ele gezintimi, ilk sevişmemi ve ilk cinsel deneyimimi üniversiteye başlayınca yaşadım. Yaşadıklarımın tesiri oldukca özeldi, derslerden başımı kaldırdığım anda aklıma cinsellik geliyor ve kızların yanında soluğu alıyordum. İki yıl durmadan bir kızdan diğerine koşturup durdum, daha süratli bir sex yaşamını arzulamaya başladığımda, kız arkadaşlarımdan değişik taleplerde bulunmaya başladım fakat bu mevzuda beni desteklemekten oldukca uzak kişiler oldukları için çaresiz kaldım. bu çaresizlikle çözüm arayışımda Bingöl jigolo siteleri düşüncelerimde yer etmeye başladı.
  Kızlardan birine seviştikten sonrasında ben daha heyecanlı şeylerde yaşamak isterim dediğimde dostum, daha heyecanlı şeyler yaşamak istiyorsan git sende jigolo ol, o süre istediğin kadar coşku yaşarsın diyerek beni terslemişti. Onun beni terslemek için kullandığı bu kelimeler aklıma yatmış ve beni Bingöl jigolo sitesi ilanlarını incelemeye itmişti. Coşku arıyorsam, kız dostum haklıydı, bu ortamda istemediğim kadar oldukca heyecanlı hanıma ulaşarak, istediğim kadar oldukca coşku yaşayabilirdim. Bu hayata girmiş olsam, Bingöl’e geri döndüğümde de bu mesleği yapabilir miyim diye düşünmeye başlamıştım. Sonrasında gördüm ki; seksen bir ilde bu meslek yaygın olarak yapılıyormuş, benim şehrimde de beş on şahıs varmış, bende bir noksan ya da bir fazla ne farklıdır dedim ve başvurumu yaptım. En azından mezun olana dek, okuduğum şehirde edinim kazanırdım, kendi şehrime döndüğümde mesleğime ustalaşmış olarak devam ederdim.  Bu aklıma yatmış ve beni daha oldukca heveslendirmişti.
  Okul bittiğinde mesleğimde de üç yılı doldurmuş durumdaydım, şehrime döndüğümde Bingöl jigolo ilanları bir fazlaca çoğalmıştı fakat deneyimi en oldukca olan birkaç partnerden biri olarak burada ilanımı yayınlayacağım için şansım daha fazlaydı. Koca kent İstanbul’da okuyup, jigololuğa orada başlayınca, Bingöl’de aynı hareketliliği yaşayacağımı düşünmüyordum, daha sakin, daha azca görüşmelerde bulunacağıma inanıyordum. En başta nüfus oranı olarak burası, İstanbul’un yanında dev gibi bir köy benzer biçimde kalıyordu fakat düşündüklerim boş çıktı ve her gece ücretli ilişki yaşamaya başladığımda haksızlık ettiğimi anladım. Aslına bakarsan bana da her gece bir yakıcı ilişki yaşasam yeterdi, daha fazlası olsa hayır demezdim fakat olmasa da daha fazlasına oldukca ihtiyacım yoktu, olduğu kadarıyla yetinir, en azından içinde bulunduğum ilişkiyi muhteşem yaşayarak doyum edecek seviyede yaşayabilirdim. Öyleki bu şekilde Bingöl’de beş yıl geçti ve halen mükemmel ilişkilerde sizinle zevk almayı sürdürebildiğim için mutluyum. Numaram değişmiş olduğu için duyuru yenilemek zorunda kaldım, yeni numaramı kaydedip, buluşma istemeyi ihmal etmeyin sevgili bayanlar.
  Bitlis Jigolo Oktay Oral Sevişmede Zevkten Titretiyor
  Oral sex kişilerin kendilerini partnerleriyle bir tüm benzer biçimde hissettikleri birkaç durumdan bir tanesidir. Oral yapmaktan çekinen bir insan, öpüşmekten de, vücut yalamaktan da tiksineceği için ilişkide oldukca verimli bir partner olması imkansız ve karşı tarafı memnun etmekte güçlük yaşar. Ücretli ilişkilerde jigololar kadınlardan bunu onlarca defa görüyorlar, bayanlar oral halletmeye ya da öpüşmeye oldukca istekli olmadıkları halde, jigolonun kendilerine her şeyi yapmalarını isterler. Bu ender yaşanır bir vaka olsa da genel anlamda genç gruptaki bayanların gösterdiği bir davranıştır. Olgun bayanlar ise ne oral cinsellikte ne de karşılıklı yalama durumlarında asla sorun yaşamazlar ve yaşatmazlar. Ben Bitlis jigolo Oktay sizi oral cinsellikte zevkten titretiyor ve tüm vücudunuzu iştahla yalıyorum. Bir hanımda bana aynı şekilde karşılık verdiğinde kendimden geçiyorum ve daha şehvetli ilişkiye giriyorum. Sevişirken dudakları partnerinin cildine temas etmeden yada oral yapmadan bir şahıs seksten iyi mi zevk alabilir oldukca merak ediyorum, bence oral ve bedeni öpüp yalama insanların birbirlerine daha uyumlu olmalarını sağlıyor.
  Uyum sağlandığında cinsellikte zirveye çıkmanın oldukca daha kolay hale geldiğini tüm sex severler bilirler fakat kimi zaman işte aşırı kırılgan olanlar ve hastalık hastası olan kişiler muamelelerden çekinirler. Işlem olmadan sex asla olmaz, ben bu ilişkiye asla onay vermiyorum, beş dakikalık zevk olarak seksi gören kişilerden değilim, sex muhteşem yaşanacaksa biriyle yatağa girerim, o şekilde derhal ayaküstü bir tenha köşede ilişkiye girmeye asla çalışmadım, kimi zaman bayanların bu tip düşlem istekleri olabiliyor o süre bile ilkin masa altından bacaklarını okşarım, vajinalarını karıştırır iyice sulandırırım, kısıtlı zamanda ve imkanda bile elimden geldiği kadar azmaların ayardım ederim ve ondan sonrasında tenha bir kenarda beş dakikalık zevki yaşamalarına yardım ederim, bunu yapabilirim fakat asla benim tarzım olmadan yalnız bayanı kırmak istemediğim için yaparım. Bitlis jigolo siteleri ziyaretçilerinden bazıları benimle ilgili kaprisli jigolo yakıştırmasını yapıyorlar fakat benim gayem seksi hak etmiş olduğu özeni vererek yaşamaktan başka bir vaka değil.
  Itina gösterilmeyen ilişkileri esasen kendi ortamınızda arzu ettiğiniz kadar yaşama imkanınız varken bana ücret ödeyip bir üstüne gene zevksiz ilişkiler yaşama niyetindeyseniz, ben istediğinizi yapar ücretimi almayı da bilirim. Hakkaten istediğiniz bu şekilde orta derece bir ilişkiyse boşuna para harcamayın, rasgele bir erkeği yatağa atın zevkinizi alın. Hakkaten VİP geceler yaşayarak, birlikteliğin kralını deneyimlemek istiyorsanız da beni arayın. Bitlis jigolo sitesi orta derece ilişkiler yaşatacak hiçbir partneri barındırmadığı için burada aradığınız en yeni adam bile orta derece üstü bir cinsellikle sizi doyum eder. Ben kalitesiyle artık VİP olarak sınıflandırabileceğiniz kalitede bir ücretli partner olduğum için orta derece istekler görüşmelerimde moral bozmama niçin oluyor. Benden isteklerinizin beni daha oldukca zorlamasını isterim, size sizin yaşayamadıklarınızı yaşatmak isterim, bana bunlarla gelirseniz, hayallerinizi süsleyen en yakıcı gecelerinden birinde muhteşem bir ilişkide doyum olma ayrıcalığına ulaşabilirsiniz.
  Sex hayatımın başından sonuna bu şekilde titiz biri olmaya devam edeceğim, ilk cinsel deneyimlerimde bile üstün körü ilişkilere asla girmedim, partnerim ne süre saat mevzusunda mesele yaşamadıysa o saatler görüşerek dilediği kalitede ilişkileri yaşamaya itina gösterdim ve bunun yararını çoğunlukla yaşadım. Bingöl jigolo ilanları ilişkilerimden beklentisi yüksek olan hanımefendilerin bu yüzden tam istedikleri kaliteyi sunabilen bir adam olmayı başarabiliyorum. Jigolo randevularında sıfır deneyiminiz bile olsa benimle gerçekleştirdiğiniz her edinim unutulmaz bir anınız olacaktır ve bu dünyada en hususi anları hep benimleyken gerçekleştirdiğinizi bileceksiniz. Hizmetlerimin standardını bozmamak için hard sex, toplu sex yada BDSM türünden ilişkilere girmiyorum. Pozisyonlarla ve kusursuzlaştırılmış muamelelerle zenginleştirilmiş hususi seanslar düzenlerim.
  Regl Olmanızı Dert Etmeyen Bolu Jigolo Asım
  Tane olmanın sizi engellemesine izin vermeyin, adetli döneminizde olduğunuzda da alıştığınız zevkleri yalamaya devam edin. Bir yılbaşında, hususi bir günde ya da doğum gününüzde regl olduğunuz için evde oturup kanamanızla beraber mi eğleneceksiniz?  Ben her ay yedi gün kanama derdi yaşasaydım bunun benim eğlenmeme ve zevk almama engel olmasına izin vermezdim, sırf bu halim sebebiyle bana ilgi göstermeyecek erkeği de hayatımdan bir kere çıkardığım süre yeniden geri sokmazdım. Ben regl olmanızı dert etmeyen Bolu jigolo Asım, bu yazımda birazcık açık sözlü olmaya çalışacağım, ümit ederim rahatsız olmazsınız. Kanaması olan bir hanımla da zevkle sevişebilir ve cinsel birleşmeye girebilirsiniz, mühim olan bunu iyi mi yapacağınızı bilmenizdir. Hatta kanamalı bir hanıma oral bile yapmanızda bana nazaran bir sakınca yoktur, oldukca derine inmeden oral yapabilir hatta bayanın vajinasını parmağınızla kıvama getirebilirsiniz. Önyargılar yada deneyimsizlik sebebiyle her partner bu durumda olan bayana hizmet vermeyebilir fakat ben deneyimlerimle bu vakaya onlarca defa şahit olmuş biri olarak regl döneminizin en şiddetli gününden son gününe kadar sizinle ilişkiye girebilir, oral yapabilir ve zevkle sevişebilirim.
  Kanamalı bir bayanla ilk ilişkimi daha Partner olmadan oldukca öncesinde yaşamıştım, tam ilişki yaşayacağımız gün kızın adeti gelmişti, haftalardır, kızla yatağa gireceğim günün hayaliyle beklerken son dakikada gelen bu fena sürpriz oldukca moralimi bozmuştu. Bunun hayallerimi yıkmasına engel olmalıydım. Kızla baş başa kaldığımızda, sen hazırsan ben hazırım dedim, kız fakat kanamam dedi, bende mesele değil, sanki daha öncesinden kanamalı bir vajina görmüşüm benzer biçimde iki damla kan değil mi mesele olmaz dedim. Meğer iki damladan oldukca daha fazlasıymış. O arkadaşımla ilişkim bir yıl devam etti ve her gün ilişkiye girdiğim için bir yılda en azından kırk elli kere en kanlı dönemlerinde de ilişki yaşamış oldum. İlk seferdeki kadar elimize yüzümüze bulaştırmadan giderek daha iyi sonuçlar alarak regl olmuş bir hanımla iyi mi sevişmek icap ettiğini öğrenmiş oldum. Bolu jigolo siteleri size her durumda zevk verecek erkekleri sunabilir fakat tane döneminizde bunu yaşatacak erkekleri oldukca azca sunabilir bundan dolayı her adam bunu bilmez ve bu ilişkiden çekinir.
  Ben azgınlığımla bu dönemlerle başa çıkmanın yöntemlerini öğrenmiş oldum, şimdi tek damla kan bulaştırmadan yakıcı ilişkilerde zevkle sevişmemizi sağlıyorum. Regl dönemlerinde hanımefendilerin en büyük korkusu kan sebebiyle adamın geri çekilmesindir, bunu her hanım utanç verici bir durum olarak görür ve ilişkiden çekinir. Bolu jigolo sitesi bile bu korkulara haiz hanımefendilerin korkularının üstesinden gelmesine bir çok süre destek olamayabilir. Sadece benim rahatlığımda bir partnere ulaşabilirseniz bu durumdayken bile zevk aldığınız ilişkileri korkularınızdan sıyrılmış olarak yaşayabilirsiniz. Kendinize dürüst davranırsanız, hayatınızdaki mutsuz anları mutluluğa çevirmek için burada bulunduğunuzu kendinize itiraf etmekte güçlük yaşamadan ilişkilere girmeye başlayabilirsiniz. Ben kendime karşı hep dürüst olmaya çalıştım ve bir sex erkeği olduğumu çözdüğümde süre kaybetmeden bu hususta bir şeyler yapmam icap ettiğini anlamaya başladım ve bu günlere bir halde ulaşmayı başardım.
  Seksteki felsefem, daima zafere giden yolda her şey mubahtır tarzında olduğundan, sevişirken her şeyi göze alarak ilişki kurmaya çalıştım. Ruhsal ya da bedenen en zayıf olduğum anlarda bile bu felsefeyle haiz olduğum enerjiden oldukca daha fazlasını sarf etmeyi başardım ve kadınımı doyum edebildim. Bu durum bile ustalaşmış olmanın bir göstergesidir, ustalaşmış olmayan bir partner enerjisinin üstünde bir efor ortaya çıkaramaz fakat bir ustalaşmış daima deneyimleriyle, geliştirdiği tekniklerle ve enerjisini etkili kullanmasıyla farkını ortaya koyar ve hanımını memnun etmeyi başarır. Bir Partnerin ne kadar etkisinde bırakan biri olduğuna sadece o kişiden hizmet alan hanımefendi kendi değerlerine nazaran karar verebilir. Partnerin kendiyle ilgili değerlendirmelerinin jigolo randevularında hiçbir önemi yoktur, Partnerin profesyonelliği hakkında son sonucu verecek olan şahıs daima görüşmeden çıkan kadının kendisidir. Bolu jigolo ilanları profesyonelliğiyle övünen birçok partnerle sizi buluşturacak bu kişilerden sizin standartlarınıza uyan kişiyi sadece siz seçiminizle belirleyebilirsiniz.
  Tüm Akdeniz’e Ulaşan Burdur Jigolo Siteleri Ve Ustalaşmış Partnerleri
  Zevk alınacak vakalarda kimi zaman ne saatlerin önemi kalır ne de mesafelerin, eğer koşullar uygunsa gecenin bir vaktinde yola çıkılarak yüzlerce kilometre uzaklıktaki bir zevke ulaşmaya çalışılabilir. Bu bir sahil sefası da olabilir, kaliteli bir yiyecek keyfide ya da yakıcı bir sex ilişkisi de. Burada mühim olan bu mesafelere ve zamana değecek bir zevk yaşanıyor olmasıdır. Bundan güvenilir olduktan sonrasında ne dönemin ne de mesafenin bir önemi kalmaz, büyük istekle mesafeler kısalır, süre asla akmayacakmış benzer biçimde hissedilir ve oraya ulaşılarak bu hazza ulaşılır. Tüm Akdeniz’e ulaşan Burdur jigolo siteleri ve ustalaşmış partnerleri bunu ispatlayan gecelerin mimarlarıdırlar. Ben kendimce sabah Antalya’da bir randevuya katıldıktan sonrasında akşam yemeğinde Mersin’de Mezitli’de hoş bir bayanla akşam yemeğinde baş başa takılabiliyorum. Bana nazaran seksen bir ilde tek bir kent gibidir, Antalya’dan Trabzon’a, İzmir’den Van’a kadar her arayana ulaşabilirim.
  Senelerce pazarlamacı olarak çalıştığım için fanatik olduğum ülkemin neredeyse her ilinde azca ya da oldukca süre geçirme imkanım oldu. Gezmeyi dolaşmayı da seven biri olduğum için pazarlamacı olarak çalışırken devamlı yollarda olmak bana asla yük olarak gelmedi, aksine gittiğim her yeni şehirden zevk alıyor o şehirde bir süre takıldıktan sonrasında, gece yaşamını ve hanımlarını keşfettikten sonrasında değişik bir şehre geçiyordum. Mesleğim kitap pazarlamacılığıydı, güzel kazanıyor, güzel harcıyordum fakat web yaygınlaşmaya başlayınca her şey tepe taklak olmaya başladı, kitapların bir kıymeti kalmadı, tüm araştırmalar internetten yapılıyor, romanlar bile internetten okunuyordu.  Bir tek birkaç aylık sürede artık asla gelirim kalmamıştı, tüm geziler boşa çıkıyor hepimiz bilgisayarlardan ve internetten bahsediyordu. Artık bu mesleğin sonu gelmişti ve kendime yeni bir meslek bulmam icap ettiğini düşünmeye başlamıştım. Yaşım 25 civarındaydı, Burdur jigolo siteleri daha yeni açılmaya başlamıştı.
  İnternet ekmeğimi elimden almıştı o süre bende internete ayak uydurayım ve net üstünden para kazanayım diyerek Burdur jigolo sitesi üstünden bir jigolo ilanın yayınlamıştım. Burdur benim esas memleketim olduğundan değişik bir kent düşünmemiştim esasen değişik bir şehirde sürekli olarak kalmayı düşünecek kadar uzun sürede kalmadığım için burası kendimi güvende hissettiğim bir şehirdi. Ek olarak burada kendi evim vardı ve jigolo randevuları için buradan birçok şehre de kolayca ulaşabilirdim. Antalya’ya bir buçuk saatte, Isparta’ya otuz dakikada, Denizli’ye iki saatte, Afyon’a iki saatte ulaşabilirdim. Öteki şehirlerde bana oldukca uzak sayılmazdı, telefon geldikten birkaç saat sonrasında her yere ulaşabilirdim. O günlerde bile hizmetimi yalnız Burdur için vermeye niyetli değildim, gezmeyi sevdiğim için aklım gene gezi etmekteydi.
  Jigolo olduğumda ve Burdur jigolo ilanları yayınlanmaya başladığında ilk istekler beklediğim benzer biçimde Burdur içinden gelmeye başlamıştı. Burdurlu bayanlar kendilerinden biri olduğum için benimle görüşmekten çekinirler demiştim fakat onların bakış açısıyla onlardan biriyle ilişkiye girmek herhalde daha rahatlatıcı gelmiş olacak ki; anında beni aramaya başladılar. Birkaç ay geçtiğinde ilk şehirlerarası buluşma talebim Antalya’dan gelmişti. Daha doğrusu değişik bir şehirden Antalya’ya bir haftalığına tatile gelecek olan bir iş hanımı beni aramıştı ve bir haftalığına kendisine eşlik etmemi istemişti. Antalya’da beş yıldızlı mükemmel bir dinlence köyünde muhteşem yedi gün geçirmek bana da oldukca iyi gelecekti bundan dolayı uzun süredir kendime süre ayırmaya vaktim olmamıştı. Bayanla telefonda yalnız sesli konuştun ne ben onu gördüm ne de o beni fotoğraflarım haricinde görmüş oldu. Bayanı elimde bir pankartla Antalya havalimanından karşılayacaktım ve doğruca otele geçecektim. Gelirken birde lüks bir otomobil kiralamamı istemişti, burada bulunmuş olduğu sürede Antalya’nın ve Burdur’un gezinsel yerlerini ve ören yerlerini dolaşmak istiyordu.
  Arabayı kiraladım, havalimanına gittim ve elimde pankart beklemeye başladım. Bu kadar başarı göstermiş bir iş kadının kırklarının üstünde olacağını düşünürken karşıma daha otuna bile gelmemiş oldukca hoş ve bakımlı bir karı çıkmıştı. Yedi gün yalnız otelde eğlendik, yedik içtik ve değişik ortamlarda durmadan sex yaptık. Tatili bir haftalıktı fakat yedi gün daha uzatmak isteyince benimde randevum yedi gün daha uzamış oldu. İkinci haftamızda, şelalelerden başlayarak tüm çevreyi dolaşmaya başladık. Gittiğimiz her yerde piknik yapıyor, gezip eğleniyor ve tenha bir yer gördüğümüzde derhal sevişiyorduk. Bizi görenler asla jigolo satın alan ilişkisi yaşadığımızı düşünemezlerdi, adeta her saniye yeni aşıklar benzer biçimde kol kola dudak dudağa dolaşıyorduk. On beş gün göz açıp kapayana dek bitmişti, hanımefendi benden ayrılırken ağlamaya başlamıştı ve en kısa sürede beni çağrı edeceğini söylemişti. Bayanın o davranışlarıyla jigolo olmak yalnız beş dakikalar zevkler tattırmak demek olmadığını bana göstermişti.
  Burdur’a döndüğümde on beş gündür randevuya girmediğim için birçok müşterim beni terk etmişti, birçok ilişkimi tekrardan seviye koymam ve bu bayanların gönüllerini almam gerekiyordu. Ben olmayınca Jigolo ajansları yerime onlarca partner sunmuş ve derhal yerime biri geçmişti. Bende bu şekilde olmasını bekliyordum fakat ilişkilerimi tekrardan düzene koymanın bu kadar zor olacağını asla düşünmemiştim. Bu zorlanma sebebiyle tekrar üç günün üstündeki isteklere gitmemeye başladım. On beş gün dinlence yaptığımda yeniden eski düzenime gelebilmem iki ayımı alıyordu. Bir tek o hanımefendi aradan geçen on seneye karşın her yaz bu taraflarda bir otele gelmiş olarak on beş gününü benimle geçirmeyi sürdürüyor, yalnız onunla uzun ilişkilere giriyorum. Bu hanımefendi onlarca defa benimle evlenmek istedi fakat ben hep geri çevirdim, eğer bu senede gelirse, bir ihtimal bu yıl teklifini kabul ederim.

  Jigolo Arayan Bayanlar Tarih Süresince Hep Vardı Asırlardır varlıklı ve zengin hanımefendilerin yanında hep genç ve yakışıklı adamların olduğu görülür. Eski dönemlerde bu erkeklere jigolo diye bir tabir kullanılmazdı, Osmanlıda jigololara hız oğlanı adı verilirdi. Jigolo arayan bayanlar tarih süresince hep vardı ve tarih yazılmaya devam etmiş olduğu sürece de var olmayı sürdürecektir. Yalnız hanımefendilerin…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!