Jigolo Arayanlar Günlerce Yaşadıklarının Tesirini Unutamazlar

   Jigolo Arayanlar Günlerce Yaşadıklarının Tesirini Unutamazlar
  Jigolonun hayatlara yaptıkları tesirleri anlatmaya çalıştığımızda ne şekilde bunu yansıtamadığımızın farkındayız fakat elimizden geldiğince bu hususi zevkleri gene de bu yazılarla anlatmaya çalışıyoruz. Kimi zaman hissedilen duyguları yaşayanlara sormakta yarar vardır şu sebeple yaşayanlar daha doğru kelimeler kullanarak yaşadıklarını anlatabilirler. bu hususi gecelere katılarak inanılmaz anlamış olur yaşayan bayanlarında seslerini duyurmaları için yorum yapmalarını öneriyoruz. Bir jigolo hakkında düşündüklerini, şikayetlerini ya da hissettikleri mutlulukları burada yorumlayarak öteki bayanlara da yol gösterebilirler. Jigolo arayanlar günlerce yaşadıklarının tesirini unutamazlar ve bu etkiyle günlerce hayal aleminde gezinmeye devam ederler. Yaşananlar oldukca benzeri olmayan duygulardır ve bu duyguları hissetmeyi oldukca özleyen bayanlar jigoloları yere göğe sığdıramazlar.
  Ücretli bir cinsel randevuda değişik olan ne var diyenlere yanıt olarak jigoloları söyleyebiliriz, jigololar basit bir adam olarak sınıflandırılamaz, onlar tüm yönleriyle oldukca değişik meziyetler kazanmış hususi kişilerdir. Jigolo arayan bayanlar bu hususi meziyetlere haiz adamların neler yaşattıklarını iyi bildikleri içinde hususi gecelerini bir tek bir jigolonun kollarındayken geçirmeyi tercih ederler. Bu adamların kolları sizi sarıp sarmalayacak en yetenekli kollar. Bu kolların içinde olduğunuzda mutluluğu daha yoğun yaşamaya başlayacaksınız. Eşi olmayan kabiliyetleriyle sizinle ilişkiye girecek erkekleri kolayca sitemizde belirleyebilirsiniz ve cinsel yaşamınızı mutlu anlarla dolu hale getirebilirsiniz. Bu tercihi yapmış binlerce hanım var ve hepsi mutlu bir yaşam sürmeye başlamış durumdalar, sizde bu mutluluğa haiz olmakta gecikmeyin ve partnerinizi belirleyerek gecelerinizi zevk içinde geçirmeye başlayın.
  Düzgüsel ilişkilerde bayanlar uyumlu bir partnere devamlı denk gelmezler ve tatsız ilişkilerde vakit öldürürler. Bu ilişkilerde yaşanılan cinsellikte de oldukca renkli anların gerçekleştiği oldukca görülen bir durum değildir. Hep bilindik pozisyonların gerçekleştiği sevişme anlarında zevk almaya çalışırsınız. Jigoloların randevularına girdiğinizde ise grup seksten, tapıncak ilişkilere kadar tüm heyecanları keşfetme şansınız olur. Jigolo olmak mümkün olan her pozisyonu öğrenmeye çalışmak anlama gelir. Bayanları bir jigolo bu yöntemlerle kolayca etkilemeye adım atar ve görüşmelerini devamlı hale getirir. Bayanlarda bir jigolonun hizmetinde zevk almaya devam ettikçe görüşmeye de devam eder.
  Prezervatifi Engel Gören Bingöl Jigolo Yaşar
  Cinsel ilişkide korunmanın önemini bilmediğimi düşüneceksiniz, akine sıhhatli cinselliğin önemini oldukca iyi kavrıyorum fakat nedense prezervatif kullandığımda zevk yoğunluğunun azaldığını düşünüyorum. zevk almamı engelleyecek hiçbir şeyi kullanmayı sevmiyorum. Bu düşünceyi birçok kişinin benimle paylaştığını biliyorum. Ben prezervatifi engel gören Bingöl jigolo Yaşar. Prezervatifin size kendinizi rahat hissettirdiğini biliyorum ve buna saygım var, ilişkide kendinizi daha rahat hissettiğinizi düşünüyorsanız prezervatif kullanabilirim. Sizin hissettiğiniz korkuları bende bir zamanlar taşıyordum ve her ilişkimi prezervatifle yaşıyordum, prezervatif kullanma nedenim, kız dostlarımla olduğumda hamilelik riskini ortadan kaldırmak içinken eskort kızlarla olduğumda cinsel hastalığa yakalanmaktan korktuğum içindi. Senelerce bu korkuyla hep korunarak ilişkiye girmiştim.
  Aradan vakit geçmiş ve Bingöl jigolo siteleri ilişkilerine girmiştim ve gene aynı korkularla sevişmeyi sürdürüyordum. Bir görüşmemde prezervatif düşmanı bir bayanla buluştum. Hanım prezervatif çıkardığımda derhal itiraz etti, et, ete değmeyecekse sikişmenin ne anlamı var, içimde bir plastik parçası sezmek isteseydim sana bu kadar para ödemez gider bir dildo alırdım, o da bana aynı zevki verirdi dedi. Bu tepki düşünmeme niçin oldu, bende et, ete değdiğinde ne hissedeceğimi asla bilmiyordum. O gece prezervatifsiz birlikteliğin tadını ilk kez aldım ve o ısı, o ıslaklık başımın dönmesine niçin oldu ve senelerce bu güzel hisleri tatmadığım için kendimi suçladım ve o günden sonrasında zorunlu kalmadıkça tekrar bu zevk düşmanı şeyi kullanmak istemedim.
  Şimdi artık profesyonellik gereği bir tek talep olduğunda kondom kullanmaya başladım. Eğer hastalık açısından korkular taşıyorsanız sıhhatli bir adam olduğumu belirtmeliyim, hamile kalacağım korkusu taşıyorsanız küçük bir operasyonla bu mevzuya kökünden çözüm getirdiğimi bilmelisiniz. Güvenilir olun seneler sonrasında bende on tane kadının beni arayarak senden çocuğum oldu, gel onlara bak demesini istemiyorum, bende etkili bir kararla bu riski ortadan kaldırmayı daha doğru buldum. Bingöl jigolo sitesi yaşamaktan keyif aldığım ve tek bildiğim yaşam şekli. Bu yaşamı tanımaya başladığımda, eski günleri tekrar özlemeyeceğimi fark ettim. Eskiden hayatım orta derece değildi fakat bu kadar da mükemmel değildi. Ulaşmak istediğim sayısız hedef vardı, bu tarz şeyleri önceki hayatımda da elde edebilirdim fakat birazcık vakit alırdı, bu yaşamdaysa istediğime istediğim vakit haiz olabiliyorum.
  35 yaşlarında, iyi giyinen, kibar, bayanlara gösterdiği samimi ilgiyle dikkat çekici bir erkeğim. Ustalaşmış kariyerime yirmi beşimde ulaştım ve bugünde ustalaşmış çizgimde ilişkilerime devam ediyorum. Jigolo başvurusu yeni hayatıma merhaba söylediğim ilk andı. Hizmetimin tutarı birazcık yüksektir fakat kalitemi korumak ve yüksek harcamaları karşılamak için daha düşük bir ücret belirleyemiyorum. Beklentisi mükemmellik olan kadınlarsa aslına bakarsan istediğim tutarı asla emsalsiz bana ödemeyi kabul ediyorlar. Bayanlar ücretimi ödediklerinde karşılığını fazlasıyla gördüklerinden ilişkimiz aylarca devam ediyor. Deneyimlerim bu görüşmelerde ortaya çıkıyor ve her görüşmemizin öbürlerinden daha hususi olmasını sağlıyorum. Ön sevişme hayata geçirmeye başladığımda kusursuz bir adam olduğumu derhal belli ederim. Kimi zaman bayanlar ön sevişmem ne kadar muhteşem olsa da, pozisyonlarımı da gördükten sonrasında kararlarını verirler. Bu oldukca düzgüsel şu sebeple bazı erkekler sevişmede muhteşem olsalar da, pozisyonlara sıra vardığında hayal kırıklığı olabiliyorlar, bundan dolayı bayanlar seans bitinceye kadar benimle ilgili yorumlarını yapmıyorlar.
  Vakit geçtikçe jigolo ilanları hayatımı şekillendirmeye başladı ve bende belirli aralıklarla güncelleme hayata geçirmeye başladım, her yeni duyuru yeni bir gelişmeyi açıklamış olduğu için, her duyuru başarıya doğru çıktığım bir basamağı temsil ediyordu. Basamakları çıkmaya devam ettiğim için ilanlarımı da değiştirmeyi sürdürüyorum, muhteşem olsam da, geliştirmem ihtiyaç duyulan bazız noktalar daha var. Şu an tapıncak isteklere kendimi yapmaya başladım, bu basamağa da bastığımda artık bir tek BDSM açığım kalmış olacak. O basamağa çıkıp çıkmamakta daha kararsızım, bunu gelecek yıllarda göreceğiz. Hizmet kalitemle daha fazlasına yapmama gerek yok aslen, şu anki gelişimimle tüm hanımefendilerin gereksinimlerini muhteşem karşılıyorum.
  Sapanca’nın Serin Sularında Terleten Sakarya Jigolo Adem
  Sakarya konumuyla değişik bir kent, büyükşehirlere yakın olması, büyük bir göle haiz olması eğlence durumunda da değişik heyecanların seçeneklerini arttırır. Sapanca’nın serin sularında terleten Sakarya jigolo Adem benim ismim. Suda sevişme fantezinizi Sapanca gölündeki evimle gerçekleştiriyorum ve bu soğuk sularda şehvetle sevişirken terlemenizi sağlıyorum. Gençliğim çark caddesi civarında geçti, lisede hareketli bir dönem geçirdim ve olgun bayanlara ilgi duyduğum halde devamlı akranlarımla ilişkiye giriyordum. Olgun bayanlara yaklaşmaktan çekiniyordum ve aslen bu yakınlaşmayı iyi mi gerçekleştireceğimi bilemiyordum. Sevişmeyi bilmeyen kızlarla ilişkiye girmekten artık iyice bunalmaya başladığım noktada cesurca bir harekette bulundum ve jigolo sitelerinde gezmeye başladım.
  Sakarya jigolo siteleri hanımlarla yakınlaşmanın en uygun yöntemiydi. Endişem daha on dokuzumda olduğum için olgun bayanların benimle ilgilenmeyecekleri yönündeydi. Bu endişeler yersiz miydi? Yoksa yerinde endişeler miydi? Vakit gösterecekti. Endişelerime karşın geri adım atmadan ilanımı verdim. Üniversiteye bir süre gitmeme ve mesleğimde ilerlemeye karar verdim. Emin oluşum ve cinsellikte de bir miktar birikimim olduğundan oldukca heyecanlı değildim. Gelen randevulara girmeye başladığımda endişelerimin yersiz olduğu ortaya çıktı ve olgun hatunlarla görüşmeye başladım. Sonunda sevişmeyi bilmeyen kızlardan kurtulmuş ve bir şiir benzer biçimde sevişen olgun bayanlarla ilişkiye girmeye başlamıştım. Eğlencede ve alkol tüketmekte ne kadar sağlam olduğumu kestiremeyen olgun bayanlar gündüz randevuları için beni aramaktan sıkılmıyorlardı. Benimle oldukca daha keyifli görüşmeler yaşayabileceklerini söylediğim halde herhalde bana inanmıyorlardı, yaşımın da negatif tesiri bulunduğunu düşünmeye başlamıştım.
  O vakit orta derece bir sitede duyuru vermiştim ve bu sefer ilanımı vermek için daha büyük bir Sakarya jigolo sitesi seçtim. Bu sefer yaşımı üç yaş daha büyük yazdım, görüştüğüm bazı bayanlar beni orada da göreceklerdi ve benim yalan söylediğimi bileceklerdi fakat bu riske girmeğe kıymet diye düşünmüştüm. Üç yaş fark anında tesir etmişti, şimdi bayanlar benimle evren yapmakta istediklerini anlatmaya başlamışlardı. Bayanlar ailemle yaşadığıma şaşırıyorlardı, bu doğaldı şu sebeple yaşımı büyük sanıyorlardı, oysa daha yeni reşit olmuş, jigololuğa yeni adım atmış, oldukca azca kazanan biriydim. Bende mecburen ailemin bana ihtiyacı var, o yüzden beraber oturmak zorundayım diyordum. İlanımda yazdığım yaşa üç yılım vardı, üç yıl ilanımı değiştirmediğim vakit yalan söylemekten kurtulmuş olacaktım.
  Üç yıl oldukca süratli geçti, şimdi söylediğim yaştayım yanı 22 yaşındayım, kendi evime sahibim, hala olgun bayanlarla görüşüyorum ve profesyonelim. Her gün deneyimli olgun bayanlarla ilişkiye girmek ve jigolo porno seyretmek adamı hakikaten hızla geliştiriyormuş. Üç yılda sevişme yeteneğimde, pozisyonlarımda oldukca gelişti, önceleri kontrolü bir tek bayanlara bırakarak bedenimi diledikleri benzer biçimde yönlendirmelerine müsaade ediyordum. Bu yapma nedenim oldukca pozisyon bilmediğim içindi. Geliştikçe ilişkide daha oldukca rol almaya başladım ve kalitemi zirveye doğru istikrarlı şekilde yükseltmeye başladım. Dönemin oldukca süratli geçtiğini biliyordum ve gelişimimden her kadının memnun kalmasını istiyordum. Belli bir deneyime ulaştığımda aslolan silahımı kuşanma zamanım geldi dedim ve kostümlü fantezilerimi ortaya çıkarmaya başladım.
  Bayanlar randevuma geldiklerinde onları kimi zaman bir tabip önlüğüyle karşılıyordum, kimi zaman bir kovboy. Düşlem seven hanımefendilerin kimler olduklarını biliyordum ve bu bayanlar aradıklarında bu şekilde sürprizlerle onları şaşırtıyordum ve daha çok eğlendiriyordum. Kostümlerim kısıtlıydı ve bir harcama kapısı daha açılmıştı fakat bu beni eğlendiren bir harcamaydı. Sonuçta bu harcamalar işime pozitif tesir yapacaktı. Aldığım yada diktirdiğim her yeni kostümü derhal giyerek fotoğraf çekiyordum ve derhal twitter jigolo paylaşımımla düşlem seven müşterilerime gösteriyordum. Artık varlıklı birde kostüm koleksiyonum olmuştu ve artık bayanlar geleceklerinde kostüm tercihinde de bulunmaya başlamışlardı. Artık hizmetlerimi biliyor ve beni daha yakından tanıyorsunuz, aramızda hoş bir bağ oluşturabilir ve eğlence dolu geceler geçirmeye başlayabiliriz.
  Bilek Fetişi Samsun Jigolo Arayanlar Asım
  Adamların hanım vücuduna karşı olan hayranlığı tartışılmaz bir gerçektir. Bazı erkeklerde ise bu hayranlık saplantı derecesinde olabilir, sözgelişi benim hanım vücudunda en fazla tahrik olduğum bölge ayak bilekleridir, ayak bileklerini öpmek, okşamak için saatler harcayabilirim. Buna bilek fetişi dendiğini bildiğiniz gibi sanırım, ben bilek fetişi Samsun jigolo Asım, hanımlarda ek olarak boyun bölgesinden hoşlanıyorum fakat bir bilekten etkilendiğim kadar oldukca etkilenmiyorum. Hanım vücudunun değişik bölümlerinden hoşlandığımı ergenliğimde anlamıştım, sokakta topuklu ayakkabı ve etek giymiş her kadının bileklerini izlemeye çalışıyordum, bu manzaralardan ayrılamadığım için saatlerim sokakta geçiyor ve devamlı bilekleri seyrediyordum.
  İzlediğim bileklerden tahrik olunca penisim sertleşiyordu ve saatlerce inmiyordum. Sonunda kasıklarımın ağrımaya başladığını hissettiğimde mastürbasyon yaparak rahatlamak zorunda kalıyordum. Sokakta dolaşıp bileklere bakmak artık yeterli gelmemeye başlamıştı, içimde bu bileklere dokunma ve öpme isteği doğmaya başladı. O sırada uzun ve ince boyunları da takılmaya başlamıştım. Bir iki kız dostum bu saplantım sebebiyle benden ayrılmışlardı ve cinsellik hayatım çok kötü durumdaydı. Samsun jigolo siteleri çok kötü haldeki cinsellik hayatıma can verebilirdi. Fetişe tek meraklı olan şahıs olduğumu düşünmüyordum. İlanımı cinsellik ve tapıncak jigolo olarak verdiğimde birkaç telefon gelmişti. İlk randevularımda o denli yoğun tahrik olmuştum ki, orgazmı cinsel birleşmeye girmeden yaşadım ve hanımefendileri şaşırttım. Bunu alışkanlığa dönüştürmemem gerekiyordu, bayanlar ben içlerindeyken ve uzun vakit ilişki yaşadıktan sonrasında boşalmamı bekliyorlardı.
  Uzun vakit cinsellik yaşamamış olmamın da tesiri bulunduğunu biliyordum, zaman içinde orgazm sorunumun düzene gireceğini biliyordum. Mühim olan bayanlar bana bu süreyi verecekler miydi? Jigololuğa başlayarak hataya düştüğümü anlamıştım, araştırmadan, kendimi denemeden damdan düşer benzer biçimde bir kararla ilanımı verdiğim için kariyerimi ileride etkileyecek mühim bir hataya düşmüştüm. Derhal ilanımı geri çektim, birkaç arkadaşımdan maddi destek alarak cinsellik hayatımı hareketlendirdim ve Samsun jigolo sitesi için hazır olduğumu hissettiğimde ilanımı tekrar verdim. Şimdi vakaları daha net görmeye başlamıştım, daha sakin davranabiliyordum ve geç boşalıyordum. Tapıncak bayanlar artık istediklerini benden de alabilirlerdi fakat önceki fiyaskomu unuttular mı? Bunu bilmiyordum, içimde bu korkuyla gelecek telefonu beklemeye başladım.
  İkinci denememde vermeyi başaracağım ilk buluşma bu hayatta bir şansım bulunduğunu gösterecekti. Sonunda geleceğimi belirleyecek telefon çalmaya başladı. Fazlaca tatlı bir ses tonuyla genç bir bayan arıyordu, beni jigolo arayan bayanlar sahibinden ilanımdan görmüştü ve bekarlığa veda edeceğini çılgınca bir akşam geçirmekte ona yardım etmemi istemişti. Genel anlamda erkekler bekarlığa vedada kaçamak yaparlardı, bayanlarda da bu şekilde bir anane bulunduğunu asla duymamıştım, bakalım daha neler duyacaktım diye düşünerek randevuyu verdim. Hanım mükemmel bir restorana yer ayırmıştı, orada mükemmel bir yemekle geceye başladık, artından diskoya geçtik ve bolca oranda içki içip eğlenmeye başladık, hanım bu gecenin hakkını veriyor ve su benzer biçimde nakit döküyordu. Gece iki civarı diskodan çıktık, o denli içmesine karşın kızda sarhoşluk emaresi asla yoktu.
  Otele geçtik ve odada birazcık daha içmeye devam ettik, sohbetimiz ve ortamımız mükemmeldi, kadının yanında tapıncak isteklerim bir dakika bile aklıma gelmemişti bir tek anı yaşadığımı hissetmeye başlamıştım. Gecelik olarak yaptığım ilk randevumdu ve şimdilik her şey görkemli gidiyordu. Sohbetimizde genç hanıma yavaşça yanaşmaya başladım, içkilerimizi yudumlarken sakince kadının bedenini okşuyordum, kızın konuşmaları bölünmeye başladı ve sesi titremeye başladı ve şehvetle kucağıma oturarak öpüşmeye başladı. Hanım öpüşürken kendinden geçmişti, benimde kendimi kaybetmemi sağlamıştı. Sevişmemiz esnasında elimde olmadan yavaşça dudaklarından aşağıya doğru inmeye devam ettim, ilkin boynuna, sonrasında daha aşağıya ve bileklerine kadar indim, bileklerini öptüğümde kızda zevk alıyordu. Bu sefer bileklere oldukca takılıp yeniden hataya düşmeyecektim. Yine yukarı çıkmaya başladım ve kadının vajinasında bir mola daha verdim, bu mola daha uzun sürdü ve kadının boşalmasına niçin oldu. Jigolo ne demek şimdi anlamıştım, hanımefendileri mutlu etmek bir ödülmüş. Sabah olduğunda kendimi hakikaten bir jigoloymuş benzer biçimde görmeye başlamıştım.
  Zevk Bombardımanına Tutan Bartın Jigolo Kazım
  Seviştiğiniz erkeklerden ne kadar zevk aldığınızı düşünüyorsunuz. Geçirdiğiniz iki saatlik şehvetli anlarda ne kadar orgazm yaşayıp, ne kadar zevk sarhoşluğunun tesirinde kalıyorsunuz? Her halde bu süreler bir tek birkaç kereyle ve dakikalarla sınırlıdır. Zevk bombardımanına tutan Bartın jigolo Kazım ile bu süre iki saatse iki saat süresince zevk sarhoşluğu yaşar ve en azından üç dört kez orgazm yaşayabilirsiniz. İlişkiye girmeniz için güneşin batmasını bekleyenlerdenseniz, zevk almanız için havanın karanlık olmasına gerek olmadığını bilmelisiniz, bayanların geceleri kaçamaklara koşabilmeleri için bekar olmaları yada eşlerinin evden uzakta olmaları gerekir amam gündüzleri daha rahat benimle buluşabilirsiniz. Gündüz ilişkilerimizde bir tek zevk bombardımanı yaşarız, eğlence yada değişik mevzularla uğraşarak vakit geçirmemizde gerekmeyeceğiniz bir tek cinselliğe yoğunlaşabiliriz ve iki saatlik zamanda inanılmaz hazları tadabiliriz.
  Bekarlar, evliler, gençler yada olgun bayanlar, hepinize hizmet veriyorum. Hafta içi ya da hafta sonu, gece yada gündüz dilediğinizde arayabilirsiniz. Vakit, mekan ya da uygar durumla ilgili hiçbir fark yada engelleme yapmam. Cinsellik hep meraklısı olduğum bir eğlence oldu. Devamlı olarak eğlenmem içinde Bartın jigolo siteleri tek şansımdı. Kaçamak ilişkilerde partnerin kalite düşürmesini kimse istemez, hedefinde ustalaşmış lige çıkmak olan erkekler hizmet kalitelerine daha çok dikkat etmelidirler. Bende hizmetlerimde kaliteme aşırı dikkat ederim ve performansımı son damlasına kadar kullanıp kadınımı memnun ederim. Bu durumu korumak için devamlı gelişmeli ve hizmetime yeni şeyler katmalıydım. Büyükşehirlerde jigololuk yapmak kolaydır, eğlence mekanı çoktur, gezip tozulacak alan çoktur, aslolan mesele küçük yerlerde jigololuğu kaliteli yapmayı becermektir şu sebeple küçük yerlerde otellerde, eğlence mekanları da kısıtlıdır ve hepimiz neredeyse birbirini tanımış olduğu için rahat hareket etmenizde zor olsa gerek.
  Küçük yerde hayata devam etmenin da bazı kolaylık yok mu diye düşündüğünüzde rahatça olmadığını söyleyebilirim. Ben Bartın’ı sevdiğim için buradan ayrılmıyorum, burada randevularda oldukca yoğun yaşanmaz şu sebeple bayanlar söylediğim nedenlerden dolayı büyükşehirdeki bayanlar kadar rahat hareket edemezler ve yürekli değillerdir. Bartın jigolo sitesi yürekli hanımefendileri bana ulaştırıyor, bende hizmetimi evimde veriyorum. Kısmen daha güvende ilişkileri bu şekilde yaşayabiliyoruz. Bartınlı bayanlar diledikleri benzer biçimde geceler geçirmekte zorlanıyor olsalar da, buraya dışarıdan gelen bayanlarla ve bekar hanımlarla oldukca rahat görüşmeler yapabiliyoruz. Özgür takılan hanımlarla Irmak kenarında eğlenebiliyoruz, mekanlara gidebiliyoruz ve dilediklerinde onarın evinde, dilediklerinde benim evimde takılmaya devam edebiliyoruz. Rahat takılamayan bayanlar içinse evimi mükemmel bir hale getirdim. Görkemli bir ses sistemi, rahat battal boy bir yatak ve çeşitli cinsellik oyuncaklarıyla görkemli zevkler yaşanmış olan bir ev haline getirdim.
  Küçük yerlerin bence tek pozitif yanları, burada eğlenmek ve vakit geçirmek daha ekonomik oluyor, otel ücretleri daha uygun oluyor ve maliyet ciddi şekilde düşüyor. Büyükşehirlerde jigoloya ödeyeceğiniz paranın oldukca daha fazlasını eğlenceye ve otel ücretlerine ayırmanız gerekirken, burada bir tek jigolo ücretiyle gecenizi mükemmel geçiriyorsunuz. Jigolo şirketleri Bartın’da da en deneyimli jigoloları bayanlarla görüştürecek mükemmel bir platform sunuyor. Yaşamında devrim hayata geçirmeye kararlıysan bana ulaşmalı ve birkaç gece geçirdikten itibaren bu yaşamın renkleriyle yaşayıp yaşamayacağına karar vermelisin. Bir jigoloya kadının gerekseme hissetmesi için artık deneyecek bir şeyinin kalmamış olması gerekiyor, ilkin hanım şansını evlilikte dener ve mutlu olması imkansız. Hemen sonra sevgili seçimleriyle gene mutluluğu armaya devam eder fakat gene mutluluğu yakalayamaz ve sonunda birde jigololarda şansını tecrübe etmek ister ve bu sefer mutluluğu yakaladığını hissederek bu ilişkileri sürdürür.
  Jigololar hanımlarla yaşamaya başladıklarında amaçlar hep partnerlerinin mutlu olmalarını sağlamaktır. Jigolo ajans hanımefendilerin mutluluk aradıkları hususi yerlerdir ve burada güvende olacaklarını bilirler ve tercihleriyle de mesele yaşamayacaklarından emindirler. Benimde görüşmelerimin hiçbirinde problemler yaşanmadığını ve hanımefendilerin hepsinin mutlu olmayı başardıkları randevulara girdiklerini bilmelisiniz. Bir insanoğlunun kendi övmesi ve kendini anlatması oldukca onayladığım bir davranış çeşidi değil fakat burada bunu mecburen yapmak zorunda kalıyorum. Beni tanımadan arayamayacağınız için bir miktar kendimi anlatmaya çalıştım, ümit ederim bu kadarıyla yetinir ve beni ararsınız. Görüştüğümüzde anlattıklarımdan daha muhteşem bir adam olduğumu görmüş olacaksınız.
  Zevkli Gecelerin Kralı Trabzon Jigolo Davut
  Merhaba bayanlar, hovardalık yapmaktan sıkılıp birazda profesyonellerle vakit geçirmeye ne dersiniz? Ben zevkli gecelerin kralı Trabzon jigolo Davut, 26 yaşlarında Karadenizli genç jigolonuzum. Yaşadığımız geceleri meslekten ziyade, eğlendiğimiz hususi randevular olarak hissediyorum. Bu güzelliği yaşamaya doyamıyorum. Bence bayanlar devamlı ilgiyi ve mutluluğu hissetmeyi hak eden hususi varlıklar. Kimi zaman düşünüyorum, bayanlar olmasaydı dünya ne halde olurdu, bir tek erkeklerden oluşan bir dünyada kaostan başka bir şey yaşanmazdı herhalde, bayanlar bu dünyayı yumuşatıyor ve güzelleştiriyorlar. Bundan dolayı bayanlara hayranım. Ergenliğimde düşüncelerim bu doğrultuda değildi, yaşadıklarımla düşüncelerim değişim göstermeye başladı. Düşüncelerimi etkileyen tek bir kadının davranışları değildi, değişik, değişik hanımlarda değişik davranışlar ve hissettirdikleri düşüncelerimi etkilemeye başladı.
  Kadınlardan etkilendikçe seksimdeki hareketlerimde de değişim bulunduğunu fark etmeye başladım, artık daha nazik sevişiyor ve hanımefendileri daha çok önemsemeye başlıyordum. Sevişirken kadınımın zevk almasını içimden bilincinde olmadan istiyordum. Bayanlar artık gözümdeki cinsellik objesi imajını kaybetmişler ve dünyadaki en kıymetli varlıklar haline gelmeye başlamıştı. Trabzon jigolo siteleri kişiliğimdeki aslolan değişikliğe niçin olmuştu. İyice kişiliğimin önceki halinden daha değişik birine dönüşmüştüm. Bir hanımla vakit geçirmeye başladığımda artık tam bir centilmen benzer biçimde davranmaya başlamıştım, oldukca kibar ve kültürlü sohbetler hayata geçirmeye başlamıştım. Tanıdıklarım bile bendeki değişimleri yakından takip etmeye başlamışlardı ve ara sıra senin içine kim girdi Davut nerede diye takılmaya başlamışlardı. Bu değişimleri elimde olmadan yaşıyordum, adeta tırtıldan kelebeğe dönüşüyordum. İnanılmaz bir evrim geçiriyordum, ben bile kendimi tanımakta zorlanıyordum, giyim tarzım bile daha farklıydı.
  Bayanlar değişimimden oldukça memnunlardı, benimle rahatlardı ve güvende olduklarını düşündükleri için uzun saatlerini yanımda geçirmekten korkmuyorlardı. Cinsellik tekniğimdeki değişimler bile kendiliğinden gelişmişti. Hususi bir çaba göstermeden ciddi şekilde muhteşem bir adama dönmüştüm. Trabzon jigolo sitesi bilmediğim bir etkiyle beni değiştirmişti. Burada okuduklarım bir ihtimal bilinçaltıma işlemiş ve beni bu değişimleri hayata geçirmeye itmiş olabilirdi. Sonuçta üstedeki değişim fena yönde değildi, aksine daha mükemmel bir adam olduğum için görüşmelerimin çoğalmasına niçin enden olduğundan daha popüler hale gelmiştim ve kazancımda katlanarak artmıştı. Bu duruma bir teşekkürle karşılık vermem gerekiyordu ve bende ücretimde durağan(durgun) müşterilerime indirim hayata geçirmeye başlayarak teşekkür etmeye başladım. Ara sıra faturaları ben ödemeye başladım, otel isteyenleri bu masraflardan kurtarmak için evimi açmaya başladım.
  Tüm bu hareketlerim hanımefendileri daha çok üzerime çekmeye başladı. Ben mutlu oldukça mutluluğumu paylaşmayı seven insanlardanım, devamlı pozitif bir ruh halinde olduğum için, hanımlarda devamlı pozitif duygularla yükleniyorlardı ve cinsellik yaşamasak bile doygunluk olabiliyorlardı. Jigolo ajansları onlarca partneri tanıtıyordu fakat siteye gelen her kadın ilk olarak beni arayarak şanslarını deniyorlardı ve ben dolu olduğum vakit değişik erkekleri aramaya geçiyorlardı. Bunun sebebi ilanımda bilincinde olmadan yazdığım kelimelerde aradım fakat oldukca etkileyecek kelimeler göremedim, demek daha değişik bir tesir vardı. Bunu çözemedikçe daha da meraklanmaya başlamıştım, bayanlar niçin beni bu kadar istiyorlardı, buna sebep bir tek seksim ve gösterdiğim ilgi olamazdı. Yakışıklı olduğumdan da arandığımı oldukca düşünmüyordum şu sebeple öteki partnerlerde minimum benim kadar yakışıklı elemanlardı.
  Sabır erdemdir diyerek bu gizemi çözmeyi vakit bıraktım. Geçmişimde bu mevzunun haricinde bir tek jigolo olmanın cezası olup olmadığını merak etmiştim ve bu soruya cevabı derhal bulmuştum fakat şimdiki soruların yanıtını bulamıyordum ve uzun zamanda bulabileceğime inanmıyordum. Söylediğim benzer biçimde sabır erdemdir. Cevaplar hala orada bir yerde gizli saklı ve hala yoğun olarak randevulara giriyorum. Yorumlarıma bakarsanız tüm hizmet detaylarımı okuyabilirsiniz. Fazlaca etkileneceğiniz yorumlar okuyacaksınız ve beni aradığınızda bunu iyi mi başarıyorsunuz diye sormayın, emin olun bilmiyorum, ne kişiliğimdeki değişimlerden, ne de hizmetimdeki güzellikten ben görevli değilim, her şey kendiliğinden gelişiyor. Sanıyorum bu mesleğe gore hususi kabiliyetlere sahibim, bu yüzden de bilgisizce mükemmel randevular yaşatabiliyorum.
  Seksi Sanata Çeviren Adana Jigolo Doğan
  Merhaba alev ateş ve rahatlamaya acilen gerekseme duyan bayanlar. Seksteki sorunlarınızın farkındayım, sevişmeyi bilgili yaşayan bir adama ulaşmanızın olanaksız bulunduğunu düşünerek cinsel tercihlerinizi bile değişiklik yapmak suretiyle olabilirsiniz. Bu kadar ümitsiz bir durumdaysanız, beni arayın, ben seksi sanata çeviren Adana jigolo Doğan. 27 yaşlarında, esmer, temiz yüzlü, iri bir partnerim. Ücretli görüşmelerin haricinde kimselerle bir ilişkim yok. Son ilişkimi bundan beş yıl ilkin yaşamıştım ve mesleğim sebebiyle onu da yürütmeyi başaramamıştım ve tekrar bayanların kalbini kırmamak için kendimi ilişkilere kapatma sonucu aldım. Yaşayacağım her duygusal birlikteliğin üzüntü yaratacağının farkındayım, bende bu ilişkilerin tesirinde kalıyor ve üzüntü yaşıyorum. En güzeli ilişki yaşamamak, aslına bakarsan randevularımda güzel anlamış olur geçiriyorum, sizlerle bağ kuruyorum ve ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum. Bir kadının evimde 7/24 yaşamasına gerek kalmıyor.
  Kimi zaman nedensiz yere sizlerden de bana bu yönde teklifler geliyor ve beni ikilemde bırakıyor. Kimi zaman size karşı ilgi duymuyor değilim, hatta bazı bayanlar beni inanılmaz etkiliyor ve meslekten ayrılarak bu hanımlarla ilişkiye duygusal açıdan devam etmeyi bile düşünebiliyorum fakat ondan sonra Adana jigolo siteleri aklıma geliyor, yaşadıklarımı düşünüyorum ve uzun vakit uzak duramayacağımdan endişelenerek fikrimi değiştiriyorum. Bazı mesleklerde çalışanların ilişkileri asla sıhhatli yürümezmiş ya bu meslekte onlardan biri sanırım. Yaptığım iş hanımefendilerin ilişki yaşadıkları adamların yapmasını asla istemeyeceği bir iş. Bu mesleği meydana getiren ve başarı göstermiş olan bir erkeği kaç hanım kabullenebilir bilemiyorum
  Daha ben bu şekilde fedakâr bir bayanla tanışamadım. Tanıştıklarımın hepsi beni mesleğimden koparmaya çalıştı ve bunu başaramadı. Belli de olmaz aşkın gözü kördür, bakarsınız karşıma bigün öyleki bir hatun çıkar ki, aniden tüm hayatımı geride bırakarak değişik bir seçimde yapabilirim. Şimdilik bu şekilde bir çekince daha yok.
  Bir defasında bu noktaya oldukca yaklaşmıştım. Neredeyse genç yaşta emekli olacak ve kendime küçük bir iş yeri açacaktım. Son anda kız dostum fikrini değiştirdi, geçmişimde hayatıma giren hanımlarla devamlı karşılaştığım için bunu kaldıramadı ve ben senin geçmişinle uğraşamayacağım diyerek beni terk etti. Beni de emekli olmaktan kurtardı ve bende gene mesleğimi hayata geçirmeye devam ettim. Üzüldüm mü? Hayır! Elbet bu beni kalpsiz benzer biçimde gösterecek fakat değilim. Eğer evlenseydim aklım hep Adana jigolo sitesi hayatımda kalacaktı, bu yaşamı oldukca özleyecektim ve mutlu olamayacağım için, mutlu da edemeyecektim. Hayatımda duygusal ilişki yaşadığım tüm hanımefendileri mutsuz etmeyi başardım fakat jigolo ilişkilerimde hiçbir kadının mutsuz olmasına izin vermedim. Mutlu hanımefendileri görmeye devam edeceğim şu sebeple mutlu hanımefendileri gördükçe bende mutlu oluyorum.
  Bir bayanın jigolosuyla duygusal ilişkiye girmesini kınamıyorum, bu mevzuda istekli olmaları oldukca organik şu sebeple bence jigololar bayanların hayatlarına giren en kaliteli adam modeli. Düzgüsel hayatlarında hep mesele yaşadıkları erkeklerle bizi kıyasladıklarında oldukca daha üstün olduğumuzu görüyorlar ve bu şekilde bir hazineyi kaçırmak istemiyorlar. Ben kendimi görkemli bir gömü olarak görmüyorum hatta bazı yönlerden eksiklerim bile var fakat bunlara karşın dışarıdaki erkeklerden oldukca daha iyi biri olduğumun farkındayım. Seksimi sanat içerikli bir ahenkte yaşamam bile büyük bir fark oluşturuyor. Jigolo olmak her erkeği değiştirir, hayatınızdaki erkeklerde jigolo olsalardı inanırım onlarda kısa sürede bizim kabiliyetlerimize haiz olmaya başlarlar ve sizi mutlu edebilirlerdi.
  Eğer bunu kaldırabileceğinize ve sabredebileceğinize inanıyorsanız eşinize ya da sevgilinize jigolo ol diye bir teklifte bulunun, eğer kabul ederse, onda olacak değişimleri görün ve şaşırın. Bu teklifi yapacaksanız ihmal etmeyin, buna katlanmak oldukca zor olacak sizin için ve daha iyisine ulaşmak isterken elinizdeki erkeği yitirme riskinizde olacak. Siz en iyisi ilişkinizi riske atmayın ve haftada bir gelin benimle mutlu olmaya devam edin, böylesi daha sıhhatli ve sorunsuz olur. Kimi zaman benimle yaşadıklarınızdan kaptıklarınızla, hususi hayatınızdaki ilişkinizi de renklendirerek ufak coşku fırtınaları yaratabilirsiniz. Birçok kadının hususi hayatlarında jigololardan öğrendiklerini kullandıklarını bilmek sizi rahatlatır ve cesaret verir diye umuyorum, hatta yorumlarım içinde bundan bahseden ve evliliğinin oldukca mükemmel yaşanmaya başladığını söyleyen bir bayanda vardı yanlış hatırlamıyorsam.
  Azgınlığınızı Dizginleyecek Siirt jigolo Berkant
  Başlıkta bir tek ufak bir metafor yapmak istedim, işin gerçeği kimse azgınlığını dizginlemek istemez. Azgınlık cinsellik yaşamı heyecanlı olan insanoğlu için vazgeçilmezdir. Azgınlık olmadan cinsellik yaşamı hareketli yaşanmaz.  Ben azgınlığımın yardımıyla seksimde iyiyim ve bu şekilde para kazanabiliyordum. Azgın biri olmasaydım, jigololukta bir kariyere haiz olamazdım, kısa bir sürede kaybolurdum. Azgınlığınızı dizginleyecek Siirt jigolo Berkant olarak azgınlığınızı hizmetimle ortaya çıkaracak ve yaşatacağım orgazmlar sebebiyle de doyuma ulaştıracağım. Hard cinsellik seven bir kadının isteklerini zevk alarak gerçekleştiririm. 32 yaşındayım, hobilerim oldukça farklıdır, bu zamanda pul koleksiyonu meydana getiren insanlara kolaylıkla denk gelemezsiniz bunun haricinde plak koleksiyonu, tarihe geçen filmlerin video kasetlerini, cinsellik pozisyonlarını resimleyen çizimleri ve tabloları, nadir sayılan küçücük objeleri biriktiriyorum.
  Espriyle karışık evime çağrı edeceğim bayanlara bana gelirseniz size pul koleksiyonumu da gösteririm diyorum, bayanlar hakikaten soğuk bir latife yaptığımı düşünüyorlar fakat evime geldiklerinde koleksiyon parçalarını görerek neler biriktirdiğimi merak ediyorlar ve bakmaya başlıyorlar. Bayanlar koleksiyonumda en oldukca cinsellik pozisyonlarını gösteren çizimleri beğeniyorlar ve o çizimlerden beğendikleriyle gecemizi geçirmek istiyorlar. Siirt jigolo siteleri iki senedir yer aldığım seçkin bir ortam. Öncesinde değişik şehirleri gezmeyi sevdiğim için kısa sürelerle devamlı yer değiştirdim. Her şehirde bir yıl geçirerek on değişik şehirde edinim kazandım ve sonunda baba ocağına dönmeye karar verdim.
  Gezmeğe eğlenmeye gereksinim duyan hanımlar için ideal biriyim şu sebeple bende gezeyim, eğleneyim ve cinsellik yapayım isteyen etken bir partnerim. Siirt jigolo sitesi bayanların oldukca etken oldukları bir ortammış, bundan dolayı beklediğimden de kısa sürede gene ustalaşmış görüşmelere başladım. Grupça seks merakla gerçekleştirdiğim bir hizmettir, grup randevularında çoğu zaman heyecanlı vakalar yaşanır, bayanlar bu ortamlarda inanılmaz performanslar sergilerler ve beni şaşırtırlar. Evli çiftlerle de yaşadığım ilişkilerin kariyerimde değişik bir önemi vardır. Üçüncü olmayı bir çok jigolo kabul etmiyor fakat ben üçüncü olduğum ilişkilerde müşterilerimin hayatlarına coşku kattığım için oldukca seviniyorum. Özetlersem benimle alamayacağınız cinsellik hizmeti yok ve hepsinden de oldukca keyif alırsınız.

   Jigolo Arayanlar Günlerce Yaşadıklarının Tesirini Unutamazlar Jigolonun hayatlara yaptıkları tesirleri anlatmaya çalıştığımızda ne şekilde bunu yansıtamadığımızın farkındayız fakat elimizden geldiğince bu hususi zevkleri gene de bu yazılarla anlatmaya çalışıyoruz. Kimi zaman hissedilen duyguları yaşayanlara sormakta yarar vardır şu sebeple yaşayanlar daha doğru kelimeler kullanarak yaşadıklarını anlatabilirler. bu hususi gecelere katılarak inanılmaz anlamış olur yaşayan bayanlarında…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!