Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız?

  Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız?
  Jigololuğun çağımızın en keyifli mesleği bulunduğunu kabul etmelisiniz. Yüzyıllardır fahişelik şeklinde jigololukta varlıklı kesime hitap eden bir hizmet çeşidiydi. Gerçi eskiden jigololar genel anlamda kraliyete mensup bayanlara hizmet ederlerdi ve yakalandıkları vakit jigololar açısından neticeleri asla hoş olmazdı fakat her neyse ki artık o çağlarda yaşamıyoruz. Günümüzde de jigololara ilgiyi zengin bayanlar daha oldukça gösterirler. Ekonomik özgürlüğe haiz bayanlarda belirli günlerde yada coşku aradıklarında jigoloları ararlar. Jigololuk ilgini çekiyorsa bu mesleği araştırmalısın ve yapabileceğine inandığında derhal bizlere ulaşmalısın. Bir ihtimal aranızda araştırmasını tamamlayan jigolo adayları vardır, sende araştırmasını tamamlayan bir adaysan Jigolo başvurusu halletmeye hazır mısın?
  Jigolo müracaat kategorimize girdiğinizde işleminiz birkaç dakikanızı almayacaktır. Kısa bir süre sonrasında sizde bulunduğunuz ilde çiçeği burnunda bir jigolo olarak göreve başlayabilirsiniz. İlk zamanlarda kazanacağınız paranın çoğunluğu görünüşünüzü düzeltmeye gideceği için moraliniz bozulmasın, karizmanız ne kadar yerinde olursa bayanları o denli fazla cezbedersiniz. Bayanlar bakımlı karakterlerden hoşlanırlar, muntazam giyiminizle bir mekana girdiğinizde bayanların sizi gizlice takip ettiklerini asla fark etmediniz mi? Aynı durum bu meslekte de görülür. Bakımlı ve kendine itimatı olan erkekler bayanları büyüler ve hanımefendiler o jigoloyla yatmak için gerekirse yedi gün beklemeye, sıraya girmeye razı olurlar. Hanımefendiler erkekler şeklinde önüne gelen hep beraberce yatağa girmezler, seçici olurlar.
  Jigolo Olmanın Cezası Kafanıza Takılmasın
  Jigololuk ücretli cinsellik ilişkilerinde kendini kiralayan adamdır, bir çok adam bu işin bir cezası vardır diye düşünür fakat bu fikir asılsızdır. Jigolo olmanın cezası kafanıza takılmasın bu sebeple uygulanan bu şekilde bir ceza yoktur. Arzulayan her adam canı istediği vakit jigololuğa başlayabilir ve özgürce pazarlık yaparak, parasını alır ve seksini satabilir. Cinsellik hizmetlerinde yalnız aracılık yapanlara ya da mekan ayarlayanlara belirli yaptırımlar vardır, bunun haricinde bir jigolo bu mesleği sürdürdüğü için ceza almaz. İsterseniz bunu sizde kolayca arama motoruna yazarak araştırabilirsiniz, böylece bu mevzuda içiniz rahat eder ve kolayca jigolo olmak için adımlarınızı atmaya başlarsınız.
  Jigolo Olacaksanız Sağlığınızı Korumalısınız
  Cinsellik ilişkilerinde cinsellik hizmeti verenleri sayısız risk bekler, ilişkiye gireceğiniz kişilerin sıhhat durumlarını bilmezsiniz, bulaşıcı bir hastalığı var mı? Cinsel hastalık taşıyor mu? Bunlar hep bilinmezler arasındadır. Yeni başlayanlar bu risklere daha açık olurlar bu sebeple kimseyi tanımazlar. Bu yüzden jigolo olacaksanız sağlığınızı korumalısınız, ihtiyaç duyulan önlemlerinizi alarak ilişkiye girmelisiniz. Zaman içinde müşterinizi tanımaya başlarsınız ve sağlığından güvenilir olmuş olursunuz o vakit önlemlerinizi gevşetmeye başlayabilirsiniz. Bu meslek insana oldukça şey öğretir, yaşamı ne kadar biliyorum derseniz deyin, her gün yeni bir şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Ben insan sarrafı oldum diyen kişiler bile bu mesleğe başladıktan sonrasında “ben kimseyi tanımıyormuşum” derler.
  Jigolo Olmak Yaşamı Kolaylaştırır
  Bazı mesleklerde fazladan avantajlar vardır, jigololukta da avantajların arkası kesilmez, jigolo olmak yaşamı kolaylaştırır. Sizi görkemli bir çevreye sokar, her tabakadan insanla dost olmaya başlarsınız ve bir sorun yaşadığınızda kolayca meselenizi çözecek doğru kişilere ulaşmayı başarırsınız. Maddi açıdan da artık kaygılanacak bir yaşamdan oldukça uzakta yepyeni bir hayata başlamış olmuş olursunuz. Yaşadığınız çevre, giyim kuşamınız, eşiniz dostunuz topyekün değişmiş olur. Her şeyin en iyisini yaşamaya tatmaya başlarsınız. Bu hayata alıştıkça çıkmakta zorlaşacaktır. Mühim olan bu büyüleyici dünyada karakterinizi bozmadan ilerleyebilmek ve yerinizi koruyabilmektir. Eğer fena alışklanlıklar edinir, yoldan çıkar ve sapıtmaya başlarsanız bu çevre sizi kolayca kabul etmiş olduğu şeklinde kolayca yok etmeyi de bilir.

  Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız? Jigololuğun çağımızın en keyifli mesleği bulunduğunu kabul etmelisiniz. Yüzyıllardır fahişelik şeklinde jigololukta varlıklı kesime hitap eden bir hizmet çeşidiydi. Gerçi eskiden jigololar genel anlamda kraliyete mensup bayanlara hizmet ederlerdi ve yakalandıkları vakit jigololar açısından neticeleri asla hoş olmazdı fakat her neyse ki artık o çağlarda yaşamıyoruz. Günümüzde de jigololara ilgiyi…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  error: Content is protected !!