Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız?

  Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız?
  Jigololuğun çağımızın en keyifli mesleği bulunduğunu kabul etmelisiniz. Yüzyıllardır fahişelik benzer şekilde jigololukta zengin kesime hitap eden bir hizmet çeşidiydi. Gerçi eskiden jigololar genel olarak kraliyete mensup bayanlara hizmet ederlerdi ve yakalandıkları süre jigololar açısından neticeleri asla hoş olmazdı fakat her her neyse ki artık o çağlarda yaşamıyoruz. Günümüzde de jigololara ilgiyi varlıklı bayanlar daha fazlaca gösterirler. Ekonomik özgürlüğe haiz bayanlarda belirli günlerde yada coşku aradıklarında jigoloları ararlar. Jigololuk ilgini çekiyorsa bu mesleği araştırmalısın ve yapabileceğine inandığında derhal bizlere ulaşmalısın. Küçük bir ihtimal aranızda araştırmasını tamamlayan jigolo adayları vardır, sende araştırmasını tamamlayan bir adaysan Jigolo başvurusu halletmeye hazır mısın?
  Jigolo müracaat kategorimize girdiğinizde işleminiz birkaç dakikanızı almayacaktır. Kısa bir süre sonrasında sizde bulunduğunuz ilde çiçeği burnunda bir jigolo olarak göreve başlayabilirsiniz. İlk zamanlarda kazanacağınız paranın çoğunluğu görünüşünüzü düzeltmeye gideceği için moraliniz bozulmasın, karizmanız ne kadar yerinde olursa bayanları o denli fazla cezbedersiniz. Bayanlar bakımlı karakterlerden hoşlanırlar, muntazam giyiminizle bir mekana girdiğinizde bayanların sizi gizlice takip ettiklerini asla fark etmediniz mi? Aynı durum bu meslekte de görülür. Bakımlı ve kendine itimatı olan erkekler bayanları büyüler ve hanımefendiler o jigoloyla yatmak için gerekirse yedi gün beklemeye, sıraya girmeye razı olurlar. Bayanlar erkekler benzer şekilde önüne gelen beraberce yatağa girmezler, seçici olurlar.
  Jigolo Olmanın Cezası Kafanıza Takılmasın
  Jigololuk ücretli cinsellik ilişkilerinde kendini kiralayan adamdır, bir oldukca adam bu işin bir cezası vardır diye düşünür fakat bu düşünce asılsızdır. Jigolo olmanın cezası kafanıza takılmasın bu sebeple uygulanan bu şekilde bir ceza yoktur. Arzulayan her adam canı istediği süre jigololuğa başlayabilir ve özgürce pazarlık yaparak, parasını alır ve seksini satabilir. Sex hizmetlerinde bir tek aracılık yapanlara ya da mekan ayarlayanlara belirli yaptırımlar vardır, bunun haricinde bir jigolo bu mesleği sürdürdüğü için ceza almaz. İsterseniz bunu sizde kolayca arama motoruna yazarak araştırabilirsiniz, böylece bu mevzuda içiniz rahat eder ve kolayca jigolo olmak için adımlarınızı atmaya başlarsınız.
  Jigolo Olacaksanız Sağlığınızı Korumalısınız
  Sex ilişkilerinde cinsellik hizmeti verenleri sayısız risk bekler, ilişkiye gireceğiniz kişilerin sağlık durumlarını bilmezsiniz, bulaşıcı bir hastalığı var mı? Cinsel hastalık taşıyor mu? Bunlar hep bilinmezler arasındadır. Yeni başlayanlar bu risklere daha açık olurlar bu sebeple kimseyi tanımazlar. Bu yüzden jigolo olacaksanız sağlığınızı korumalısınız, gereksinim duyulan önlemlerinizi alarak ilişkiye girmelisiniz. Vakit içinde müşterinizi tanımaya başlarsınız ve sağlığından güvenli olmuş olmuş olursunuz o süre önlemlerinizi gevşetmeye başlayabilirsiniz. Bu meslek insana fazlaca şey öğretir, yaşamı ne kadar biliyorum derseniz deyin, her gün yeni bir şeyler öğrenerek kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz. Ben insan sarrafı oldum diyen kişiler bile bu mesleğe başladıktan sonrasında “ben kimseyi tanımıyormuşum” derler.
  Jigolo Olmak Yaşamı Kolaylaştırır
  Bazı mesleklerde extra avantajlar vardır, jigololukta da avantajların arkası kesilmez, jigolo olmak yaşamı kolaylaştırır. Sizi görkemli bir çevreye sokar, her tabakadan insanla dost olmaya başlarsınız ve bir problem yaşadığınızda kolayca meselenizi çözecek doğru kişilere ulaşmayı başarırsınız. Maddi açıdan da artık kaygılanacak bir yaşamdan fazlaca uzakta yepyeni bir hayata başlamış olmuş olmuş olursunuz. Yaşadığınız çevre, giyim kuşamınız, eşiniz dostunuz topyekün değişmiş olur. Her şeyin en iyisini yaşamaya tatmaya başlarsınız. Bu hayata alıştıkça çıkmakta zorlaşacaktır. Önemli olan bu büyüleyici dünyada karakterinizi bozmadan ilerleyebilmek ve yerinizi koruyabilmektir. Eğer kötü alışklanlıklar edinir, yoldan çıkar ve sapıtmaya başlarsanız bu çevre sizi kolayca kabul etmiş olduğu benzer şekilde kolayca yok etmeyi de bilir.

  Jigolo Başvurusu Halletmeye Hazır Mısınız? Jigololuğun çağımızın en keyifli mesleği bulunduğunu kabul etmelisiniz. Yüzyıllardır fahişelik benzer şekilde jigololukta zengin kesime hitap eden bir hizmet çeşidiydi. Gerçi eskiden jigololar genel olarak kraliyete mensup bayanlara hizmet ederlerdi ve yakalandıkları süre jigololar açısından neticeleri asla hoş olmazdı fakat her her neyse ki artık o çağlarda yaşamıyoruz. Günümüzde de…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!