Jigolo Olmak Geçici Bir Heves Değil Hedeftir

  Jigolo Olmak Geçici Bir Heves Değil Hedeftir
  Etken sex yaşamı isteyen beyler jigololuğa girerken bu farkı düşünmeden başvuruları hayata geçirmeye kalkışırlar. Jigolo olmak geçici bir heves değil hedeftir, eğer bir hevesle bu mesleğe soyunmaya kalkarsanız, hevesiniz kaçana kadar var olmuş olmuş olursunuz fakat hedef hakine getirirseniz o zaman yükselirsiniz. Istekli olmak sizi cesaretlendirir fakat yalnız heves ettiğiniz için her vakaya atlarsanız da hep yarım bıraktığınız heveslerle dolu bir geçmişiniz olur, sonrada size sürekli değişik şeylere heves ettiğiniz için maymun iştahlı denmeye başlanır. Oysa heves ettiğiniz şeyde birde hedef belirlerseniz, o hedefe ulaştığınızda bile hevesiniz kaçmaz aksine hedefe ulaştığınız için egolarınız doyum olur, daha fazlasına ulaşmaya çalışır ve hedefi yükseltirsiniz. Jigololuğu kendine hedef belirleyenlerle, heves edenler derhal belli olurlar, heves edenler tamamen tadı amaçlarla jigololuk yaparlar, kıvanç oldukca önemli değildir, insanoğlunun gönlü hoş onun için yeter fakat heves değil de, hedef belirleyerek randevuya çıkan jigololarda daima farklılıklar hem gözle hem ruhla hissedilir. Hedefi olan biri daima gelişir, daima değişik olmak için arayışta olur, hep dahi ileriyi ve daha fazlasını merak ederek, her gününü verimli geçirir. Hedefi olan kişini yedi gün öncesiyle, yedi gün sonrasında dağlar kadar farklar olur. Hizmeti de, kendisi de sürekli hanımefendilerin lehine değişmiş olur ve güzelleşir.
  Jigolo olmanın cezası olmaması, her insanoğlunun beş dakika bile düşünüp düşünmeden derhal müracaat sayfasına girmesine niçin oluyor. Jigolo dünyası oldukca duyarlı bir zemindir, burada yaşanmış olan kötü vakalarda her jigoloyu tesirinde bırakır, iyi vakalarda tesirinde bırakır. Bir kişinin davranışları anlatılarken söze jigololar diye başlanır. Mesleğin geleceğini tehlikeye atmamak için tüm Partnerlerin her davranışını ölçüp biçerek yapması gerekir. Kösnü düşkünlerinin yalnız kendi egolarını doyurması için bu mesleği kullanmalarına izin verilmemeli fırsatçı davranışlar tespit edildiğinde derhal uyarılmalıdır. Her her neyse ki; iyi sitelerde bu şekilde tipler barınamıyorlar sistem içinde kendiliğinden silinip gidiyorlar. Böylece bayanlar iyi sitelerin yararlarını bir kez daha yaşamış oluyorlar, hep en iyilerle görüşmenin tadını çıkarıyorlar. Kaliteli sitelerde en iyilere ulaşmak şans eseri olmaz, aslolan bu şekilde bir sitede iyi olmayan birine denk gelmek şansızlığın en büyüdür. Yüzlerce iyi adam dururken aradan, iyi olmayan siteye sızan tek kişiyi yakalamak şansızlıktan başka bir şey değildir.  Bu şekilde bir şansızlığı yaşadığınızda anında yorumlarla rahatsızlığınızı dile getirin, ilanda muhteşemliğini özetleyen fakat bir şey bilmeyen birinin başkalarını kandırmasına izin vermeyin. Çömez olduğundan dürüstçe bahseden bir jigolo ile görüşmeden çıktıysanız ve memnun kalmadım diyorsanız, o zaman beklentiniz yüksek olduğu içinde siz hatalı sayılırsınız, partnerin yanıltıcı tanıtımlarında hata partnerde olur.
  Jigolo arayan bayanlar bir çok süre yukarıdaki hataya düşerler, görkemli fotoğrafın büyüsüne kapılırlar ve ilanı üstünkörü okuduktan sonrasında alev almış şekilde adama ulaşırlar, telefonda bile doğru muntazam sorular sormazlar. Fotoğrafın tesirinde artık o yakışıklı bir damızlık boğadır ve hanım acilen o insanın altına yatmaya heveslidir, bu yüzden önemli tüm mevzular ansızın önemsizleşir. Hızla anlaşılır ve ilişkiye girilir, netice ise beklentiler zirvede fakat alınan hizmet yerlerdedir. Organik olarak rahatlayamadığı için sinir küpüne dönen alan şahıs yorumlarda partnere asla acımadan verip veriştir, oysa bu dost açıkça ilanda belirtmiş ben daha 19 yaşındayım bir şey bilmiyorum demiş. Dürüstlüğün ödülü ceza olmamalı, burada hata yalnız doğru okumadığı için hatalı arama icra eden ve kapasitenin fazlasını almaya çalışan hanımdadır. Bir uyarıda bayanlara gelsin tam bu aşamada, dikkatsizlik etmeyin bayanlar meydana getirilen bir yorum jigoloyu zirveye taşımaya yardım edeceği şeklinde dibe vurmasına da enden olabilir, sizden kaynaklı hatalar sebebiyle bir insanın geleceğiyle oynamak muntazam bir hareket olmaz. Her ilanın tam okunması, okuduğunuz halde bir defada jigolodan sorularınızla bu biçim şeyleri onay etmeniz sorunsuz beraberlik şansınızı yüzde yüze taşıyacaktır. İlanlarda yazılanlar ve sorularınıza aldığınız cevaplara rağmen gittiğinizde alakasız bir hizmet aldığınızdaysa atış özgür bayanlar yağdırın.
  Hizmeti verenden kaynaklı her sorunda yakınma etme hakkınız doğar, bunun yanında aldığınız her görkemli hizmette de hizmeti verini takdir etmeyi bilmektir. Jigolo arayanlar siteye tekrardan girip yorum hayata geçirmeye üşendikleri için iyi hizmeti oldukca ödüllendirmezler fakat yakınma etme söz mevzusu olduğunda asla üşenmezler ve yorumları yaparlar. Her sektördeki davranış böyledir, restoranlarda muhteşem yemekler yeriz fakat memnuniyetimizi gidip şefe bildirmeyiz ya da bir teşekkür mektubu yazmayız fakat yiyecek bozuk gelirse anında şefi çağırtırız, patrona sesleniriz. Bunu tamamımız yapıyor, bu genel olarak toplumsan bir davranış hatasıdır. Ücretli ilişkilerde tamamımız yorumlarla teşekkür etmiyor olsa da, randevuları sürekli tekrarlayarak randevulardan memnun kaldıklarını en azından gösteriyorlar. Arka arkaya aynı erkeği bir karı aramayı sürdürüyorsa halinden memnun anlamına gelir. Hizmette hiçbir mesele yaşanmadığı, her şeyin kusursuz yürümüş olduğu kabul edilebilir. Jigolo ajansları kusursuz ilişkiler yürütmede yetenekli adamların her yanlarını açıkladıkları ilanlarla doludur. Bu ilanlardan ilk birkaç denemede hayallerinde adama sende kavuşmuş olacaksın. Küçük bir ihtimal birazcık şansının da yardımıyla daha ilk randevunda ideal erkeğinle bir araya gelme ihtimalinde var.
  Yılların eskitemediği ustalaşmış jigololardan, daha dün sektöre girme cesaretini göstermiş taze jigololara kadar yüzlerce yakışıklı jigolo onlarla yatağa girmen için aletlerini sertleştirmiş halde bekliyor. Sertleşen aletler içinizde gezindikçe inlemeye doymayacaksınız. Etken geçirdiğiniz geceler oldukca geride kaldı diye düşünüyor ve eski anılarla kendinizi mi rahatlatıyorsunuz? Yanınızdaki adam bir jigoloysa, eski günlerdeki şehvetli anılarınız gölgeleyecek yeni anılara kavuşursunuz. Jigolo şirketleri size günün istediğiniz bir saatinde istediğiniz bir jigoloya ulaşmanızı sağlıyor. Siteye herhangi bir üyelik yapmadan, hususi data vermeden girerek, ilanlarda gezersiniz, siteye girip çıktığınızı hangi ilana baktığınızı jigololarda dahil kimse bilmez, sakince girer çıkarsınız. Siteden aldığınız numarayı aradığınızda numaranın gerçek bulunduğunu görürsünüz ve kolay bir anlaşmayla detayların üstünden bir kez daha geçip, randevuyu sağlamlaştırırsınız. Her gecenizi doyum olmuş gülen bir yüzle geçirme şansınız olmayabilir fakat bazı geceleri kendinizi şımartmaya ayırarak, aynı gizlilikte istediğiniz bir ortamda kaçamağınızı yapabilirsiniz. Bayanlar ücretli seksi başlangıçta benimsemekte zorlanırlar fakat bir kez alıştıklarındaysa artık diğeri adamların hiçbir şansları kalmaz, bayanlar yalnız jigololarıyla takılmayı isteyerek diğeri erkekleri görmezden gelirler.
  Burdur Jigolo Yağız Yağlı Güreş Sever
  Yatakta kadınımla asla bayağı bir sevişme sahnesi yaşamam, sevişirken dondurmalar, çikolata soslar ve birazda yağlanmış bedenler daha şehvetli sex yaşatıyor. Seksi çocuk yapmak için yapmıyorsanız, eğlenmek ve rahatlama sebebiyle sevişiyorsanız o zaman çocuk yapar şeklinde gir çık boşal tarzında yaşamamak lazım, oynamak, eğlenmek, değişik denemelerle heyecanlanmak seksi sıradışı yaşamı sürdürmenin yollarında bazılarıdır. Daha da sıradışı olsun derseniz, sekse kostümler eklenebilir, fanteziler hayal edilebilir ve yaşanabilir, sex oyuncakları zevkinizi çoğaltabilir şu demek oluyor ki sekte ilk olarak sekiş yapanların sıradışı olmaları ve sıradışı şeyler düşünmeleri gerekir. Ben masaj yağlarını severim, ustalaşmış masör olarak masaj yağları masaj hizmetimde de, sex hizmetimde de birincil malzememdir. Masajın sonuna geldiğimde yağı daha bol miktarda kullanmaya başlarım ve sonunda bedeninizde yağlanmayan nokta kalmaz, yiyişmeye başladığımızda artık bedenlerimiz buz üstündeki paten şeklinde kaymaya adım atar. Yağlı bedenlerle sevişmek, duşta sevişmekten daha keyiflidir ya da Burdur jigolo Yağız yağlı güreş sever, o yüzden bana o şekilde geliyor olabilir. Fetişlerime sadık biriyim, her ilişkimde yiyecek fetişi şeklinde fetişlerimi yaşamaya çalışırım. Yiyecek fetişi asla yapmadıysanız penisine çikolata sos döktüğümde iyi mi bulunduğunu deneyebilirsiniz.
  Hep benim hoşlandığım şeylerden bahsedip durdum fakat aslolan deneyeceğimiz şeyler sizin hoşlandığınız şeyler olacak, o yüzden sizi dinlemeyi ve fantezilerini öğrenmeyi oldukca isterim. Yeter ki bana ben yatayım, sen mütevazı bir halde üstümde gidip gel demeyin, o tür bir cinsellik benim için karabasan gibidir. İnsanlar öpüşürler, okşarlar meme ucu emerler, sevişmede genel olarak bunlar yapılır, ben onlarda bile sıradışı davranmaya çalışırım ve dilimi bedeninizin tüm noktalarında kullanmayı severim, vücudunuzda ağzımı dolduracak her bölgeyi ağzıma doldurup emerim. Burdur jigolo siteleri ziyaretçilerinin bir tek yüzde yirmi beşine hitap ediyorum. Latife söylediğimi sanıyorsunuz fakat hakikaten arayanların bayağı isteklerini kesinlikle kabul etmiyorum. Niyetim tüm bu bölgede ve çevresinde yaşayan ürkek ve çekingen bayanlara sıradışı seksi benimsetmek hatta daha da ötesine geçecek cesaret haiz olmalarını sağlamaktır. Jigoloların belirledikleri hedefleri listelesek, en zor hedefi benim seçtiğimi söylersiniz. Ulaşılması olanaksız bir hedef belirledim şu sebeple hedefim kolay ulaşılır olsaydı küçük bir ihtimal hedefime ulaştığımda artık amacımı yitirmiş hissedebilir ve tutkumu yitirebilirdim fakat hedefim hep bana uzaklardan el sallayacak ve bana gel diyecek bende hedefime ulaşmak için çaba harcamaya durmadan devam edeceğim.
  Tam otuz yaşındayım, dokuz senedir fetişi benimsemiş bir partnerim. İlk senelerde tapıncak yaşamak için müşterilerimin istemeleri beklemezdim şu sebeple isteyen olmazdı, mecburen ende tapıncak eskortlara giderdim. Yalnız beş yıl ilkin tapıncak istekler birer ikişer gelmeye başladı. Haftada bir kimi süre iki tapıncak buluşma almak beni şaşırtıyordu. Dört senede bir tane dahi tapıncak buluşma vermeden, birden en azından haftada bir tapıncak tadabiliyordum. Burdur jigolo sitesi senelerce beni geçindirmiş ve sonunda gerçek amacımı harekete geçirmeyi başlamıştı. Bayanların evleri kırmızıçizgimdir. Belirlediğiniz kırmızıçizgileri geçmediğinizde başınıza da iş almamış olmuş olmuş olursunuz. Bir oldukca ücretli bey birazcık ünlendiğinde kapıldıkları rehavetle kendi çizgilerini çiğnemeleri problemler yaşamalarına niçin olur. Bayanların evlerindeki riskler yalnız eş ya da adam sevgili sıkıntısı değil, mevzu komşu onlardan daha da tehlikelidir, beni size gelip gitmeye başladığımı gördükleri anda derhal komşular dedikodu gazetesini basmaya başlarlar ve iki günde sağır sultan bile benimle yatmaya başladığınızı duyar. Oysa geldiğiniz ev benim evim olursa, komşular sizi tanımadıkları için sizi evime gelen herhangi bir karı olarak görürler ve ne fazla yapacakları dedikodu Yağız’a gene masaj müşterisi gelmiş olur. Sizin seksle ilgili beni ziyarete geldiğinizi komşularım bilmesi olanaksız, sex hizmetimden yalnız sizin haberiniz var.
  Hususi masaj salonumda kişiye hususi masaj randevuları da veriyorum. Salonumda tek çalışıyorum, masaj randevularımı yalnız haftada iki güne ayarlıyorum. Geri kalan her randevum sex randevusudur. Burdur jigolo ilanları tek kanaldan beni tanıtıyor. Başka ortamlarda, toplumsal ortamlarda ne masaj hizmetim, ne sex hizmetim ön plandadır. Toplumsal medyadaki hesabında bile bu mevzulara girmem, yalnız hususi hayatımdan paylaşımlar yaparım. Masaj salonum hem de evimdir, bulunmuş olduğu konum şehirdeki en mevki yerlerden biridir. Burdur sınırlarında yabancı biriyle barlarda takılmaya çekinen bayanlara olacaktır, sorun yok anında arabama atlarız kestirmeden otuz dakikada Isparta’ya geçer orada eğlenir döneriz. Oraya gidip gelirken harcadığımız süreden ücret almam, geceye birazda benim katkım olsun isterim. Duygusal hanımefendilerin daha telefonda ne istediklerini anlarım ve derhal aradıkları insanın ben olmadığımı anlatmaya başlarım, ben ruhen evet duygusal biriyim fakat yatağa geçtiğimde azgın kişiliğimin kişiliğimi ele geçirmesine izin veririm. Kimi süre bayanlar bu biçim şeyleri anlattığım halde tamam derler, bendeki değişimi merak ederler ve gelirler, en duygusal gecelerini yatağa girince kadar doyasıya yaşarlar fakat yatağa girdiğimizde hard sekse doğru maceralı bir geceye başlarlar.
  Romantizm bir noktaya varana dek beni de rahatlatır fakat her şeyi yaşadığımı duymak daha da rahatlatıcı oluyor. Bir insan yalnız romantizm koşturursa, fantezilerin tadına iyi mi bakacak ya da fetişleri iyi mi keşfedecek? Eğer yemekte ve eğlencede duygusal takılıp sonrasında değişik heyecanları denetim etmeye uğraşırsanız gece ilginçleşmeye adım atar ve değişik yaşandığı içinde hususi anınız bile olabilir. Bir arada tam tersiniz yaparsınız örneğin yemeği duygusal yiyeceğinize bir ocak başına giderek orada yemekle birlikte içebilir sonrasında hareketli bir gece kulübüne uğrayıp seksi duygusal hale çevirebilirsiniz, bu şekilde kombinasyonlarla hem istediğiniz romantizmi bazı bölümlerde yaşarken kalan bölümlerde de yeni deneyimleriniz olmuş olur. Jigolo nedir? iyi mi yaşar? Neler yapar? Aslen bunlara dikkat etmem gerekiyor fakat beni rahatsız edecek konuların sizi de rahat sız edeceğini düşündüğüm için ben genel olarak mantığımla, mantığımın işlemediği noktalarda ise duygularımla harekete geçiyorum. Doğallığımı seviyorsunuz, açık sözlü olmamı ve oldukca inatçı olmamı da seviyorsunuz, beni ilişkilerde size şımarıklık icra eden diğeri kişilerle bir tutmadığınızı fark ediyorum. Müşterilerinin sürekli haklı olduklarını düşünen jigololardan olmadığım için ve sertlikten zevk aldığınız için beni aramıştınız.
  Giresun Geceleri Giresun Jigolo Siteleri İle Parlar
  Geceden geceye fark bulunduğunu tamamımız bilir, bir pazartesi gecesiyle Cuma gecesi içinde dağlar vardır. Pazartesi geceleri her mekan bunaltan ve boşken, Cuma gecelerinde tüm şehir gece hayatına eğlenmeye gider. Tüm kulüpler, barlar, restoranlar hınca hınç insan dolar. Her köşede öpüşenler, sevişenler içenler ve eğleneler göze çarpar. Sizde bu kalabalıkta bir köşede arkadaşa grubunuzla eğlenen milleti seyredip sıkıntıdan patlayabilir ya da bir jigoloyla şehrin gecelerinde parlamaya başlayabilirsiniz. Giresun geceleri Giresun jigolo siteleri ile parlar.  İnsan bedeni bir makine gibidir, bazı gereksinimleri vardır ve siz bu gereksinimleri karşılamak zorundasınız. İnsan doğasına karşı çıkmak, oldukca zor bir davranıştır şu sebeple içgüdülerin başlatmış olduğu bir istekli duygular giderek artar, arttıkça da daha da rahatsız edici olur ta ki bu istekler giderilinceye kadar. İnsan doğasının isteklerini karşıladığınızda ansızın rahatladığınızı ve huzura ulaştığınızı fark edersiniz. Doğasına engel olmaya çalışmayan kişiler bir çok süre bu baskıyı hissettikleri zaman derhal birlikte oldukları insanlarla ilişkiye girerler, peki! Ya ilişkiye gireceğiniz bir sex birlikteliğiniz yoksa ne yaparsınız? Naturel olarak ki derhal ücretli ilişkilere ehemmiyet vererek en iyi sex arkadaşlarından biriyle görüşmeye başlarsınız. En iyi yatak arkadaşını bulduğunuzda artık naturel istekleriniz birinci kalite gecelerde karşılanmış olur.
  Ben standartlardan birazcık daha üstün bir erkeğim. Yüksek eğitimliyim, hovardalık benim için sanattır, hayatımda yalnız yaşadığım üç gün üst üste olmamıştır, sürekli bir ilişkiden diğerine atlayıp durdum. Hovarda olmanın bazı koşulları vardır, örneğin oldukca iyi görünmelisiniz, oldukca iyi konuşmalısını ve hanıma koruyucu bir adam olduğunuzu göstermelisiniz. Hanımefendiler kendilerine kol kanat geren erkeklere dayanamazlar. Çapkınlıklarımda bayanları kendime hanım dost yapma sürecim on beş dakikayı geçmez, yalnız bir merhaba ve zevkli bir sohbetle arkadaşlığımız adım atar. Gene de bu süreç beni sıkan bir zaman dilimiydi. Ben hızla vakası yatakta bitirmek arzu ederdim fakat bayanlar güvenene ve kendilerini hazır hissedene kadar bu vakaya yanaşmazlardı. Giresun jigolo sitesi kendilerini sekse hazır hisseden ve benim şeklinde zaman kaybetmeden ilişkiye girmeye çalışan hanımefendileri görebildiğim bir yer. Günde bir iki bağlantı bana kafi diyerek bu dünyadaki potansiyeli keşfetmek için duyuru anlaşması yaptım. Artık çapkınlıktaki yaşantımdan daha süratli bağlantılar hayata geçirmeye başlamıştım, arayan hanımlarla telefonda derhal beş dakikada kendimi tanıtıyor, yeri belirliyor ve bayana uygun saatte derhal yatağa giriyorduk. Benim için en güzel ilişki türüydü, zaman kaybı yalnız buluşma saatini beklemek ve randevuya gitmekle sınırlıydı. O sürede aslına bakarsanız en fazla bir yada iki saati aşmıyordu. Ben hazırlanıp evden çıkana kadar aslına bakarsanız aradaki süre doluyordu ve derhal cinsel ilişkime geçebiliyordum.
  Vakit içinde sürekli sex sıkmaya başladı, birazcık eğlenerek hayatımı daha da seçkin yaşamayı özlemiştim, çapkınlıklarımdaki keyifli geceleri özlemeye başlamıştım. Eğlenmekte naturel bir gerekseme ve artık bu ihtiyacımın baskısı beni rahatsız etmeye başlamıştı. Gecelik randevulara cidden eğilme vaktim geldi dedim ve yavaşça gündüz seanslarımı, gecelik randevulara izleyeceği yolu göstermeye başladım. Kimi süre hanımefendilerin geceleri çıkmaları olanaksız olduğundan o bayanlarla gene öğlenden itibaren görüşmeye devam ederken, gece sorun yaşamayacak hanımlarla artık geceleri buluşmaya başladım. Gecelik Giresun jigolo randevularımda eğlenmeyi özlediğim derhal belli oluyordu. Eğlenmeyi seven bayanlar, eğlenmeyi özlemiş bir insanoğlunun yanında oldukları için oldukca şanslıydılar aslen. Eğlenmeyi o denli özlemiştim ki; geceleri tek mekan beni kesmiyordu. Bu hareket bazı bayanların bütçelerinin kaldıracağı türden olmadığı için, mekanlarda çoğunlukla faturaları ben öderdim, sonuçta bu benim açlığımda ve bayanlara bu satmaca edersem etik olmazdı. Bir ay sonrasında artık açlığım düzgüsel seyrine döndüğünde her insanoğlunun bilmiş olduğu gecelik ilişkiler temposuna dönebildim. Artık bayanlarda benim tempoma yetişmeye çalışmakla uğraşmıyorlar, sonunda ben onların temposuna ayak uydurmayı öğrendim. Banim avantajım eğlence ortamlarıyla ilgili durağan(durgun) fikirli biri olmamam, her ortamda kolaylıkla eğlenebilen neşeli bir yapıdayım. Bu yüzden bayanlar aradıklarında gidilecek ortamları benimle konuşmadan kendileri kolayca belirleyebilirler ve rahatça eğlenebilirler.
  Beş senelik ücretli sex yaşantımda onlarca Giresun jigolo ilanları yayınladım. Bu ilanlarda önceleri hep kendi isteklerim karşılansın diye uğraştığım yazılar vardı fakat birinci yıl dolduğunda ben naturel isteklerimi karşılamaya başladığım için sırada sizin naturel isteklerinizi önemseme vardı. O döneme girdiğimde hovardalık hayatımda girmediğim bir döneme başlamış oldum. Evvelde de hanımefendileri oldukca sever ve ilgi gösterirdim fakat istekleri hep ikinci planda benim isteklerimin gölgesinde kalırdı fakat şimdi hanımefendilerin istekleri benim isteklerimin önüne geçmişti ve fark ettiğim bundan zevk almamdı. Normalde hanımefendilerin isteklerinden zevk alan biri değildim, herhalde geçmişte o şekilde davranıyor olmam birlikte olduğum kadınlardan kaynaklanıyordu. Galiba onların istekleri bana sığ ve kalitesiz geliyordu fakat burada hiçbir kadının isteği bayağı değil, bayağı hanımefendilerin ağızlarını açık bıraktıracak türden istekler. Bu döneme girdiğimde artık jigololuğu da benimsemeye başladığımı anladım, o güne ulaşmadan ilkin jigololuk gözümde bir fırsattı, beni sekse daha kolay ulaştıran bir araçtı fakat son gelişmeyle artık jigololuk gözümde bir göreve dönüşmüştü, bayanları mutluluğa ulaştırma göreviydi bu vazife. Ben aradığımı bulmuştum ve rahattım fakat dışarıda halen aradıklarına ulaşamayan sayısız hanım vardı, bir kısmına hizmetimle destek olabilirsem daha da rahatlayacaktım.
  Tam hanımefendilerin arzulayacağı adam olabilmem bir senenin üstünde vakte mal olmuştu, sonunda bayanlar bekledikleri şeklinde bir jigolo görmeye başlamışlardı hatta daha da fazlasını görüyorlardı. Sonuçta eski bir çapkındım ve halen bayanlar ne ister, niçin hoşlanırlar unutmuş değildim. Randevularımda ilk etaptaki eğlence ve söyleşi şeklinde bölümlerde aslına bakarsanız hanımefendilerin benimle sorunları asla olmamıştı. Sevişmede de aslen sorun yoktu, oldukca iyi geceler geçiriyorlar ve doyuyorlardı fakat istediklerinden değişik yönde yaşanıyordu bu aşama. Şimdiyse o bölümde tam onların istedikleri şeklinde ilişkiye girip orgazma ulaştıkları için değerim artmıştı. Jigolo başvurusu acayip anılarıma oldukca daha acayip anıları ekledi fakat o anılar mahremiyet sebebiyle açıklanamaz. Sizin mahremiyetiniz hep bende güvendedir, değişik bir randevudaki, değişik bir bayana örnek olarak bile anlatmam, hususi hayatımda bile asla hiç kimseye bahsetmem. Gizlilik çapkınlığın birinci kurallarındandır şu sebeple hovarda kişiler evli bekar gözetmeden hoşlandıkları her hanıma iliği gösterirler, hovardalık dönemlerinde gizli saklı saklı ilişkilerde bulunmayı öğrendiğim için şimdi de gizliliği korumakta ve sağlamakta zorlanmıyorum. Evet! Bayanlar artık A’dan ‘ye aklınızdaki ilişkiyi yaşamak sonunda benimle mümkün olacak, gelin ikimizin birleşiminden ortaya muhteşem bir gece çıkaralım, birbirimizin şehvetli bedenlerinden yepyeni heyecanları tadalım.
  Her Delikte Hissettiğiniz Mardin Jigolo Nursal
  Erotik hayallere dalıp, düşledikleriyle zevke gelen alev ateş hatunlar, hepinize merhabalar. Erotik hayallerini insanoğlu paylaşmayı asla sevmezler, insanların bu çekingenlikleri kimi süre onlara oldukca engel olur, birçok fırsatı kaçırmalarına niçin olur. Erotik hayaller naturel olarak ki, yüce orta anlatılacak söyleşi mevzuları değildir fakat sevişirken ya da sevişeceğiniz insanla söyleşi ederken anlatabileceğiniz en iyi söyleşi mevzusudur. Erotik sohbetler ilişkiyi hararetlendiren ve karşı tarafın sizi daha da fazla arzulamasına yarayan hususi bir takviyedir. Sohbetlerinizde bu gücünüzü kullanırsanız erkeğinizi her deliğinizde hissedebilirsiniz, bazı erkeklerinse azarak her deliğinizde kendisini hissetmeniz için ilave takviyeye gerek duymazlar, onların kendi ateşleri size de yeter kendilerine de. Ben her delikte hissedeceğiniz Mardin jigolo Nursal, 28 yaşındayım, beyaz tenliyim. İnsanlar doğuluların bir çok süre esmer kişiler düşünürler fakat gerçek farklıdır, ben beyazım ve renkli gözlüyüm, sarışınım. Aynı anda her deliğinizi doldurmayı seviyorum, ne şekilde mi? Penisim bir deliğinizi doldururken dilim ve parmaklarımsa diğeri delikleri doldurur, seksimde her deliğinizde aynı anda zevk alarak zevk sarhoşluğunun üst sınırını zorlarsınız. En duygusal sevişme anlarında bile kendimi zorlasam da parmaklarımın sizi rahatsız etme etmesine engel olamam, anal yapmayan bayanların bile anal yönden zorlamaya çalışırım.
  Parmaklarımın anal girişe girip çıkması bazı hanımefendileri beklenmedik türden şevke getirir ve tek parmaktan iki hatta üç parmağa çıkmamı isterler, içten içe artık anal istemeye başlarlar ve ilk anal deneyimlerini asla acı hissetmeden benimle tadarlar. Mardin jigolo siteleri randevudayken ilk anal deneyimlerini benimle yaşayanların birbirleriyle yorumlarda paslaştıkları bir yer olmaya başladı. Anal deneyimin sarhoşluğundan kurtularak titrer halde geceyi tamamlayan bayanlar yorumlarında derhal bu hususi deneyimi paylaşmaya başlarlar. Kimi süre görüşmeler artık yalnız anal ilişkiye ve yiyişmeye dayanır. Hanımefendilere vajinal orgazmı dilimle bile yaşatsam, anal orgazmı illaki penisimle yaşamak istiyorlar. Hayatlarında asla anal yapmamış hanımefendilerin benden sonrasında anal sekse bu kadar tutkuyla sarılmaları ve vajinal orgazmdan vazgeçerek anal orgazmların kölesi olmalarına şaşırıyorum, bence ikisinin de yaşattığı sarhoşluk oldukca başkadır ve ikisini birlikte tattığınızda zevkleri bir tüm olarak tatmış olmuş olmuş olursunuz. Elinizin altında her zevki alabileceğiniz bir adam varken yalnız anal hazlarla yada vajinal hazlarla yetinerek gecenizi olabileceğinden daha düşük kalitede yaşamayın. Benim şeklinde biriyle aklın alabileceği tüm zevkleri kolayca yaşama imkanınız var. Ben siz olsaydım ve burada birini arıyor olsaydım ve beni arasaydım, ilk görüşmeden o potansiyeli fark ederdim ve ikinci görüşmede ilişkiye her şeyi yaşamak için randevuya giderdim.
  Erkeklerinde, bayanlarında yaşları ilerledikçe her vakaya bakış açıları daha değişik olmaya başlıyor, öncesinden oldukca detaylı düşünmeden, her şeyi olduğu şeklinde kabul ederlerken, yaş ilerlediğinde artık daha detaycı olmaya başlayarak yaşadıkları olayların hem sorunsuz olmasını hem kaliteli olmasına dikkat ediyorlar. Rasgele vakalara girmek yerine daha planlı programlı hareket etmeye çalışıyorlar. Planlı olmak iyidir fakat olayların gelişiminin rasgele gerçekleşmesinin de ayrı bir güzelliği vardır, planlayamadığınız vakaları yaşamak içinde hep sürpriz faktörü taşır ve sürprizler sürekli eğlendiricidir. Çapkınlıklarınızdaki niyetinizde eğlenmek olduğundan bırakın ara sıra vakalar rasgele gelişsin, bakarsınız inanılmaz eğleneceğiniz vakalar gerçekleşebilir. Mardin jigolo sitesi hayatımdaki en acayip rasgele gelişen olay olmuştur. Tamamen plansız programsız, ansızın ortaya çıkan bir durumdu, bende üstünde oldukca durmamıştım ve ne kaybederim diyerek girmiştim bu hayata. Girdim ve hiçbir günümde pişman olduğumu hatırlayamıyorum. Her günüm eğlenerek geçiyor, her gün minimum iki hanımla zaman geçiriyorum. Randevularımda bile bir oldukca planlamayı buluşma esnasında hayata geçirmeye çalışırım, kimselerle görüşmeden ilkin randevuyu iyi mi yürüteceğim hakkında bir planlama yapmam. Kendimi akışa bırakıp ilerleyişe gore seçimler hayata geçirmeye uğraşırım.
  Jigolo hayatındakilerin hepsinin süre içinde kişiliklerine uygun oturttukları hizmet tarzları oluşuyor. Bayanlarda ustalaşmış aradıklarında bu oturmuş hizmet çeşitlerinde tam aradıklarını buluyorlar. Bende artık kendi hizmet çeşidimi belirli bir standarda oturttuğuma inanıyorum. Süre içinde değişik şeyler denediğim için Mardin jigolo ilanları bazı dönemlerde bu değişimler için değişmek mecburiyetinde bırakılmıştı. Yaptığım değişikliklerin bazılarından bayanlar hoşlanmamışlardı, onları derhal dönem dışı bırakmıştım fakat bazı hizmetlerde bayanlar iki gruba ayrılmışlardı, bir grup bu oldukca iyi oldu derken diğeri grup keşke buna asla girmeseydim demeye başlamıştı. Bu şekilde bir gelişmeyle karşılaştığımda ise bende iki arada bir derede kalıyordum. Hizmeti vermekten vazgeçsem beğenenler üzülecekti, hizmeti vermeye devam ettiğimde ise beğenmeyenler üzülecekti. Kimi süre üzerek, kimi süre sevindirerek sonunda belirli bir kalıpta hizmet vermeye başladım, söylediğim şeklinde buluşma içinde de artık gelişmelere gore doğaçla yaparak anın gerektirdiği hizmetleri de randevuya ekleyip geceyi güzelleştiriyorum. O anda bizlere gereksinim duyulan anal sekse anala giriyorum, gecenin getirmiş olduğu durumda gereksinim duyulan tapıncak sex ise derhal fetişe yöneliyorum, gece içinde bir bu tür gelişmeler olduğunda normalde bayanların istemedikleri vakalar bile yaşanabiliyor.
  Randevular kimi süre dedektiflik vakaları gibide ilerleyebilir. Hanımefendi oldukca gergindir ya da ilk denemesidir, sır vermez, sohbette çekingendir, ne istediğini açıklamaz, nelerden zevk aldığından asla bahsetmez, artık burada tüm birikimleriyle jigolo bayandan cımbızla ipuçları toplamak zorunda kalır. Jigololukta hep kolay ilişkiler yaşanacak diye bir taahhüt yok, kolayın yanında zorlarda gelecek ki coşku artsın. Ben zor hanımefendileri severim. Onları adım, adım çözmek, birkaç yoklamayla neleri seveceklerini idrak etmek ve bunların doğru oldukları görerek doğru yolda ilerlemeyi sürdürmek keyif veriyor.  Vardığında keman yayı şeklinde gerilmiş olan bir kadının giderken gevşeyip kıkırdayarak evden çıkması ise ayrı bir güzelliktir. Ek olarak zor görüşmelerin beni daha da oldukca geliştirdiğini düşünüyorum. Hem geliştiriyor hem de sürekli zor durumlara karşı tetikte kalmamı sağlıyor. Tedbiri elden bıraktığımda bu durumlarla başa çıkamayacağımı biliyorum. Jigolo ne demek kimse aslen bilmiyor, bence jigolo her koşulda müşterisine destek olabilen bir refakatçi, etkili bir Partnerdir. Kesinlikle cinsel tatminle bağdaştırılan bir meslek değil fakat bir oldukca kişinin algılarına bu yaşam o şekilde işlenmiş.
  Sınırları Çiğneyeceğiniz Sakarya Jigolo Olmak Sinan
  Sınırlınızı ne zaman kaldırırsınız ya da her insana sınırlarınızı kaldırır mısınız? Bunu yapmanız için size ne kadar süre gerekir? Bir erkekle tanışmış olduğunuzda ilişki süre içinde kösnü kokmaya adım atar ve duygusal yakınlaşma cinsel çekime döner. Cinsel çekimin etkisine çoğunlukla iki tarafta karşı koymak istemez ve yatak ilişkisi adım atar. Yatak ilişkisi başladığında en başta hareketler oldukca rahat değildir. İlk ilişki ten uyumundan birbirinden zevk almaya kadar değişik konuların ortaya çıkmasını sağlar. Bu ilk beraberlik pişmanlıkla sonuçlanma ihtimalinin yanında memnuniyetle de sonuçlanabilir, sonuçta hususi hayatta karşınıza çıkmış bayağı bir erkekle yatağa girmişsiniz her sonuca hazırlıklı olmalısınız. Ustalaşmış biriyle tanışıp ilişkiye başlasaydınız, bu kadar yazıya da gerek olmayacaktı, derhal size sonucu yazacaktım.  Yüzde yüz kıvanç, yüzde yüz rahatlık, yüzde yüz doyum, profesyonellerin tesiri bu kelimelerle anlatılır. Ben derhal sınırları çiğneyeceğiniz Sakarya jigolo Sinan, 29 yaşındayım, kumralım, 185 boyumla ve üçgen yapıdaki şekilli, geniş omuzlu bedenimle yakışıklı kavalyenizim. Yakışıklılığım, keyifli kişiliğim, neşelendiren sohbetlerim ve gece hayatına hususi geliştirdiğim kültürümle bayanlar beni seksten başka vakalarda da görmek istiyorlar.
  Azca ilkin bir adama karşı sınırlarınızı kaldırmanız için size ne kadar sürenin gerektiğinden söyleşi etmiştik, hususi hayatınıza giren bir insanın bunu başarması için oldukca çabalaması gerekecektir fakat benim şeklinde birinin bunu başarması için yatakta geçirilecek otuz dakika yeterlidir. O yarım saatlik zamanda sizi artık her şeyinizle benim olmaya ikna edebilirim, anal istesem anal sekse de evet dersiniz, hard sex istesem ona da evet dersiniz. Artık size ne yaparsam yapayım, her yaptığımdan oldukca zevk duyacağınız için söylediğim her şeyi kabul edersiniz. Bu bir ukalalık değil, bu ustalaşmış bulunduğunun bilincinde olan birinin, kendine güvenen bir uzmanın sözleri, Sakarya jigolo siteleri en çömez dönemlerime de şahit oldu, zirveye yükseldiğim günlerde de hep yanımdaydı. İlk dönemlerimi yakından gören bazı bayanlarda halen siteleri ziyaretlere devam ediyorlar ve arada birde benimle eskileri anıyorlar. Her geldiklerinde de halen eski alev ateş, yaramaz Sinan’sın asla değişmedin, asla bozulmadın diyorlar. Altı, yedi senedir beni tanıyan ve gelişimime birebir tanık olan kadınlardan bu biçim şeyleri duymak güzel oluyor.
  Acemilikteki sayısız sorunla karşılaştım kimi süre erken boşalma problemleri bile yaşadım. iyi mi yaşamayayım ki? Hayatıma giren en alev ateş hanımlarla Sakarya jigolo siteleri görüşmelerimde karşılaştım. Bomba şeklinde bedenleri olan, ateşleriyle kavuranlar, geldikçe ben zıvanadan çıkıyordum, benimle o şekilde alev ateş ilişkiye giriyorlardı ki; daha öncesinden buna yakın bir deneyimim olmadığı için anında tahrik olarak boşalıyordum. Deneyimlendikçe artık kendimi tutmayı da öğrendim, artık erken boşalmıyorum fakat hala sizden tahrik oluyorum, bilhassa olgun bayanların sevişirken yaptıkları beni mahvediyor, aklımı alıyor. Olgun kadınlardaki deneyimlerin onda biri gençlerde yok fakat kendilerini olgunlardan daha üstün görürler. Küçük bir ihtimal dirilik bakımından haklılıkları vardır fakat cinsellikte dirilik, gençlik adama zevk vermez, yalnız deneyimlerini kullanmayı bilen istekli bir karı zevk verir. Jigoloların olgun hanımlara ilgilerinin sebebi de bu. Seksteki doyumu hakikaten yaşadıklarını hissettikleri bayanlar hep olgun bayanlar olurlar. Olgun bayanlarla takıldığımda arada büyük yaş farkı bile olsa bu aklımın ucuna gelmez, kültürel farkları asla hissetmem, karşımdakine de hissettirmem, ellisindeki bir bayanlarda oldukca güzel sohbetler edip eğlenebilirim, yirmilerindeki bir hanımefendilere gece geçirdiğimde aynı etkiyi veririm.
  Kimi süre olgun hanımlar yaş farkını ruhsal olarak sorun yapabiliyorlar ve kendilerine yakın yaşlarındaki erkekleri aramak istiyorlar. Aslen bunu içten istemiyorlar, akıllarında hep toplumun bakışlarını görmemek olduğundan mecburi olduklarını hissederek bu şekilde davranıyorlar fakat beni arasalar, bu şekilde bakışlara maruz kalmayacakları ortamlarda benimle oldukca eğlenebilirler. Onlarca olgun müşterim beni Sakarya jigolo ilanları ile buldular ve artık hep benimle eğlenmeye gidiyorlar, gittikleri ortamlarda da asla hastalık hissetmiyorlar. Olgun adamların gencecik Çıtırlarla takılmaları sorun olmuyor da, bayanların genç erkeklerle takılmaları mı sorun oluyor? Bu mevzuda tabularınız var ise bunu bir tek siz düşüncelerinizi değiştirerek yıkabilirsiniz, ben sizi hususi ortamlara götürebilirim, sizi kimsenin tanımayacağı, kimsenin sizinle ilgilenmeyeceği, yalnız benim size ilgi göstererek birlikte eğleneceğimiz sayısız mekan var. Olgun bayanlarla vaktimin asla boşa geçtiğini düşünmem, bayanlarda bana zamanlarını verdikleri için aksini düşündüklerini sanmam.
  İnsanların süre içinde birbirlerine alıştıkları için bazı yanlarını daha kolay keşfettiklerini öğrendim, görüşmelerim artık tutulmaya başladığında sürekli müşterilerimde oluşmaya başlamıştı, sürekli müşteriler başladığında aslına bakarsanız bu ayrıntıyı fark etmiştim. Görüşmeler arttıkça, görüştüğüm bayanın değişik yerlerinden de zevk aldıklarını görmeye başlamıştım, süre içinde da bedenlerinin her noktasını tanıyıp keşfettiğim için hoşlandıkları randevularım daha da hoşlandıkları ve vazgeçemedikleri ilişkiler haline geliyordu. Sürekli görüştüğümüzde artık her şeyi de hayata geçirmeye başlıyoruz, evden çıkmak istemediğimizde jigolo porno seyredip, tüm günü yatakta geçirebiliyoruz, evde değişik fantezileri denemeye doyamıyoruz, hafta sonlarına hususi programlar düzenleyebiliyoruz, her şeyi oldukca daha kolay birbirimize açıklamaya başlıyoruz. Müşterilerimle aramızda duygusal bir çekim olmayabilir fakat cinsel çekimimizin en güçlü mıknatıslardakinden fazla bulunduğunu söyleyebilirim, ben onları isterim, onlarda beni. Mesleğimle mutluyum, sizinle olmaktan da mutluyum, Sakarya’da hizmet verdiğim içinde mutluyum, mesleğimi burada öğrenmeye başladım ve burada son noktayı koymayı düşünüyorum, bir yere gideceksem bir tek emekli olduktan sonrasında giderim.
  Kocaeli Jigolo Uğur Kostümlü Fantezileri Oyuna Çeviriyor
  Gördüğüm sayısız cinsel ilişki deneyiminde iki tarafında kendisini kaptırdığı ve uzun süre konsantrasyonlarının bozulmadığı tek bir olay var o da fanteziler. İyi bir fantezide saatlerde geçirilse iki tarafta saatler süresince rollerini eğlenerek sürdürebiliyorlar ve asla sıkılmıyorlar. Ben bir tiyatrocuyum, birçok sahne deneyimim var, hem de da oyun yazarıyım. Cinsellik sektöründe bulunmam acayip bir tesadüfle oldu, bunu ek olarak anlatırım fakat düzgüsel mesleğimin sevdiğiniz fantezileri daha da oldukca sevmenize ve eğlenerek oynayacağınıza niçin olacağını asla düşünmezdim. Fantezilere uygun oldukca güzel senaryolar hazırlarım, bu biçim şeyleri sizin ezberlemeniz gerekmiyor, benim davranışlarıma gore hareket etmeniz v benim konuşmalarıma gore uygun şekilde cevaplar vermenizle doğaçlama olarak oldukca güzel bir sex oyunu sergilemeye başlarız.  Kocaeli jigolo Uğur kostümlü fantezileri oyuna çeviriyor derken, gerçek bir sahne oyunundan bahsediyorum. Hiçbirinizin alışık olduğu bir düşlem türü değil bu, ilk anlarda küçük bir ihtimal azıcık acayip geleceği için adapte olamayacaksınız fakat kısa sürede fantezinin mantığını çözerek kendinizi fanteziye verecek ve oynamaktan zevk alacaksınız.
  Kendiniz vermeye başladığınızda artık birazcık daha geçince yaşadıklarınız bir oyun şeklinde gelmemeye başlamış olacak, kendinizi iyice kaptırarak, rolünüze bürünecek ve hakikaten o görevi yaşamaya başlayacaksınız. Kostümlere uygun senaryolar ve sex pozisyonlarıyla vakası yaşarız. İsterseniz sizin fantezilerine gore de senaryolar hazırlayabilirim fakat bana yedi gün zaman tanımanız gerekiyor, uygun kostümlerin hazırlanması ve senaryonun tam oturması için bu süre bana kafi.  Kocaeli jigolo siteleri doktor jigolo, mühendis jigolo, öğretmen jigolo ne olursa olsun görmüştür fakat yazar jigolo asla görmüş oldu mü güvenli değilim. Normalde fantezileri bu şekilde yaşamak şeklinde bir niyetim asla yoktu, randevumum birinde, bayanın fantezisi oynadığım bir oyundaki sahneye oldukca benziyordu, o an sahnedeki rolümü yaparak hanımı eğlendirmek istedim. Oynadığım oyundaki o sahne hem sözleriyle, hem rolüyle oldukça erotik bir aşk sahnesiydi, oyundaki şeklinde davranmaya başladığımda, müşterim ilkin ne yaptığımı çözmedi ve birazcık şaşırdı fakat fanteziye renk kattığımı fark edince o da kendince bana eşlik etmeye başladı. İlk senaryolu düşlem çalışmamız ansızın doğaçlama olmuştu fakat netice mükemmeldi. Hanımefendi ayrılırken hafta gene aynı saatte fakat bu sefer bir düşlem de senden isterim diyerek ayrıldı. Önümde bir haftam vardı ve mutluluktan iyi mi bir şey hazırlayacağımı bilemiyordum.
  Yedi gün dolduğunda hanım gelmişti ve vardığında iki tane kostümle kapıda onu karşılamıştım, kostümleri görünce gülümsemişti, kostümler var ise düşlem hazır demekti. Buluşma iki saatti fakat gece başka bir randevum olmadığı içinde sabahı kostümlerle sevişerek ve rolümüze girerek ettik. Sonraki hafta gene iki saat ve yeni bir buluşma ve düşlem hazırdı fakat bu sefer sonrasında bir randevum vardı. İki saatimiz dolduğunda mutsuz olduğumu belirtim ve yataktan çıkmak zorunda kaldım. Hanımefendi oldukca sinirlenmişti fakat ben daha doymadım ki dedi, gitmiyorum diye ağlamaya başladı. Sonraki randevum bir saatti ve dışarıda olacaktı. Bende bayana tamam beni bekle iki saat sonrasında geldiğimde devam edelim dedim. Kısmen mutlu olmuştu, geri geldiğimde tekrardan fanteziye devam ettik. Sabah olduğunda müşterimin canı halen sıkkındı ve ayrılırken haftaya gene fakat bundan sonrasında hep gecelik geleceğim asla hiç kimseye buluşma verme dedi ve beni öptü. Sonraki haftalarda artık hiçbir fantezimiz yarım yaşanmadı, geceden başlayıp sabaha kadar seviştik, oynadık, eğlendik, sonrada artık bu benim hizmet şeklim olmaya başladı. Bigün o müşterim yaşadığımız vakaları yorumlarında bahsetmeye başlayınca ilgi görmeye başlamıştım, benim asla aklıma gelmemişti Kocaeli jigolo sitesi ilanımda bu vakası anlatmak.
  Yorumlarda artık her hafta bir tane o bayanın yorumunu okumaya başlamıştım, başımıza gelen o yarım kalan düşlem vakasını da anlatmıştı ve sonrasında artık gecelik ilişki isteyerek kendini iyi mi garantilediğini de anlatıyordu. Kocaeli jigolo ilanları yorumlarının tesiri süratli ve hissedilir olmuştu, iki üç gün sonrasında her gecem birkaç gün öncesinden dolmaya başlamıştı. Bu kadar fanteziye rol yazmak kolay değildi naturel olarak bende eski senaryoları yaşatmaya başladım, sonuçta izlemeyenler için her film yeni film sayılırdı. Hep fantezilerden oyunlardan bahsettik, hep evde geçen geceleri konuştuk fakat bu her insanoğlunun seçimi değil naturel olarak ki; bende biliyorum bazılarınız eğlence düşkünüsünüz, geceyi tam yaşamaktan yanasınız, sorun yok bana uyar, ben her alemin adamıyım, her yola gelir ve uyarım. Bu yaşamı iyi mi seçtiğimi anlatsam hak verirdiniz, hareketlerinde ölçülü biri olmadığım için benden her çılgınlığı bekleyebilirsiniz, senaryolarımda da deli kişiliğimin esintilerini aslen hissedersiniz. Kolay, kolay hayal edilemeyecek fanteziler üretirim, zor pozisyonları eklerim, zor rolleri tamamımız oynayamaz, zor roller artık mesleğinde başarısını ispatlamış aktörlere verilir, cinsellikte de zor pozisyonlar figüranların değil üstatların işidir.
  Tiyatrodan elimi ayağımı çekince dostlarım meraklanmaya başladılar, niçin ansızın mesleğimi bırakmıştım, üstelik oldukca başarılıydım, hem yazıyor, hem oynuyordum ve gittiğimiz her şehirde de inanılmaz ilgi görüyordum, tiyatronun altın çağını yaşıyorken ansızın ben bırakıyorum dedim be ayrıldım. Dostlarım önceleri değişik bir ekiple çalışacağımı, değişik bir şehirden teklif aldığımı düşündüler fakat aylar geçmiş olmasına rağmen tek bir kez sahneye çıkmamıştım, tek bir yapıt yazmamıştım. Arkadaşlarımdan biri eylemsiz biriydi ve eylemsiz kimliğini yalnız en güvenilmiş olduğu kişiler bilirdi, o dostum kendine bir partner ararken tesadüfen benim ilanımı da görmüş ve soluğu ne olup bittiğini öğrenmek için bende almış. Şaşkınlığından yapmak istediği seksi bile unutmuş. Vardığında gözleri fal taşı şeklinde açıktı ve durmadan bana sorular yağdırıyor benden açıklama istiyordu, arkadaşın eylemsiz kimliğini bilen azca sayıda insandan biri bendim. Sakince sizden sakladığım vakası ona anlattım ve anlamasını istedim, artık tiyatroda memnun değildim, jigolo olmak mutlu olmamı sağlıyordu, olmak istediğim kişiydim ve bunu en iyide senin anlıyor olman gerekir dedim. O son söz onu can evinden vurmuştu haklısın demiş fakat sırrımı tutmayı becerememişti. Sonrasında arkadaşlarımın akınına uğramıştım. Artık rahatça sevdiğim meslekte potansiyelimi sergiliyorum ve sizinle heyecanlı oyunlar oynuyorum.
  Barmen Okan Antalya Jigolo Gecelerinde
  Merhaba bayanlar, ücretli ilişkilerdeki insanların geçmişlerinde hep belirli meslekleri vardır. Bu mesleklerden bazılarından gelen insanoğlu ücretli ilişkilerde daha başarı göstermiş olurlar ve oldukca daha kolay yükselirler. Eskort bayanlar örneğin konsomatris, dansöz, masöz ya da dansçı olduklarında ücretli ilişkilerde daha kolay başarıya ulaşır, erkeklerdeyse gene benzer mesleklerden gelenler aynı avantaja haiz olurlar. Barmen, DJ, dansçı, masör olanlar gece yaşamı denen kim bilir dünyada her ortamı yakından tanırlar ve kolayca sex sektöründeki en keyifli tipler olarak kendilerini gösterirler. Barmen Okan Antalya jigolo gecelerinde boy göstermeye başladığında rakiplerim asla beni ciddiye almamıştı. Alıp almamaları oldukca umurumda değildi fakat içlerinden birkaç tanesi bana ulaşmıştı ve burada gelecek yapmakla fazla ümitlenmememi, bayanların onlardan başkalarına gitmeyeceklerini söylemişti. Burada sana ekmek yok sen yoluna bak, başka kapıya git şeklinde konuşanlarda olmuştu. Bu tepkileri verenler şu an burada yoklar, erken şımarmanın cezasını acil tektiler ve yok oldular, bense halen buradayım ve yerimi sağlam şekilde oturtuyorum.
  O sözlerin sahipleri beni iyi mi tanımadılar ek olarak ona şaşıyorum, Antalya’nın en meşhur kulüplerinde bar Show icra eden oldukca meşhur bir barmenin jigolo olan ve gece hayatında iyi eğlenen bir kişinin ne olursa olsun benim çalıştığım kulüplere çoğunlukla geliyor olması ve benim gösterilerimi onlarca kere izlemiş olması gerekirdi. Fakat bu dostlar beni asla tanımıyorlardı bende düşünmüştüm acaba bu dostlar bayanları nerelerde eğlendiriyorlar diye. Çalıştığım kulüpler hususi VİP kulüp olduğundan buraya gelen kişiler ciddi rakamlar harcarlardı, bende barda dikkat çeken bir barmen olunca, barımda yalnız yalnız bayanlar sıraya dizilirler ve gösterilerimin tadını çıkarırlardı, peçelere yazılan telefon numaraları, açık davetler ve paralı teklifler gece boyu sürerdi. Bende işime gelen en uygununu seçerek geceyi zengin müşterilerim evlerinde sona erdirirdim.  Antalya jigolo siteleri herhalde barmenliğimden üç yıl sonrasında hayatıma girmiş ve beni değişik yola sürüklemişti. Üç yıl süresince bir siteye bağlı olmadan yalnız bar çevremle iş yaptım, aslına bakarsanız haftada üç gece barda çalışıyordum ve dört günde peçelerle gelen tekliflere koşuyordum. Aslen bardaki bahşişler, maaşım oldukca çılgındı. Normalde ücretli ilişki kurmaya ihtiyacım yoktu fakat hanımefendileri kolay bir adam olduğuma alıştırmak istemiyordum.
  Bayanlarla takılmak, iş çıkışı eğlenceye onlarla devam etmek iyi oluyordu, mesleğim eğlenceliydi, en iyi kulüpte çalışıyordum fakat o saatlerde sonuçta yaptığım şey mesleğimi sergilemekti, tamamımız eğleniyor fakat ben eğlenemiyordum, benim eğlencem mesaim bittikten sonrasında bir hanıma sarılmaya başladığım anda başlıyordu. Barın arkasında birçok hareketimi de dizginlemek zorunda kalıyordum, dans falan ediyordum fakat bir hanıma sarılacağıma şişelere taklalar attırarak dans ediyordum, şu demek oluyor ki içi kan ağlayan bir palyaçoyu oynuyordum aslen, tamamımız gülüp eğlenirken ben dakikaları sayıyordum. Haftada üç gün çalıştığım için şanslıydım fakat bu bile bana yük şeklinde gelmeye başlamıştı. Peçetelerdeki tekliflerle gelen mutluluğu durmadan düşünüyordum ve bunu sürekli hale getirerek barmenlikten beni uzaklaştıracak yolu arıyorken Antalya jigolo sitesi devreye girdi. Peçete toplamaktansa bir duyuru ve telefon numarası vakası çözecekti. Bu şekilde hayatıma düzey verebilirsem de artık barın arkasında olmaktan da kendimi kurtarabilirdim. Böylece yepyeni bir maceraya başlamış oldum. Beni şahsen tanıyanların haricinde kimse bilmiyordu dört dörtlük hazır olduğumu ve aslına bakarsanız normalde siteden bağımsız çalışır jigolo olduğumu. İlk geldiğimde bana takılan beylere baktığımda geçmişlerinin daha bir yıl bile olmadığını gördüğümde ne işe yaradığını anlamıştım.
  Gelen herkesi bu şekilde tacizlerle yıldırarak kendilerini korumaya çalışıyorlardı aslen hiçbir potansiyelleri ya da bilgileri yoktu, bir çete şeklinde olmuşlardı fakat ömürleri kısa olmuştu, gerek site yönetiminin vakaya el koymasıyla, gerekse bayanların tepkileriyle kendileri silinip gitmişti. Antalya jigolo ilanları müşterileri yollamaya başlasın diye bir kasıntım yoktu, bardaki bağlantılarımla görüşmelerim sürüyordu, ilanların hızlanması yalnız bana bardan kurtulmak için yarayacaktı. Bu yüzden bir bakıma da ilanlara arada bir bakmadan edemiyordum. İlginç olan ilanlardan ilk hafta kimse aramamıştı fakat ilanımın altında yorumlar çoğalmaya başlamıştı. Bu yorumları kimler yapıyor merak etmeye başlamıştım. Meğer bardaki müşterilerimin çoğunlukla burayı ziyaret ettiklerini ve arada birde buradaki jigololarla takıldıklarını bilmiyordum, o bayanlarda hususi numaram olduğundan sitedeki numarama gereksinimleri yoktu, bende siteden kimse bana gelmiyor sanıyordum fakat gelenlerin bazıları da aslen sitede gördüklerinde hatırladıkları için arayan kişilermiş. Yorumları da onlar yapıyorlarmış, yorumlar bir haftada on taneden fazla olunca ikinci telefonum aranmaya başladı.
  Siteden tanıştıklarım ilanlarıma güvenerek benimle derhal uzun seanslarda görüşmeye başladılar. Antalya’nın gece hayatında da o zaman gerecekten eğlenmeye başladılar. Çalıştığım kulübe oldukca takılmıyorduk şu sebeple orada ödenen sayılara acıyordum, daha uygun ve aynı kalitede daha sayısız mekan vardı, oralardan birini seçiyor ve bayanlara gece yaşamının tadını yaşatıyordum. Antalya’daki yaşam altı ayda bir değişmiş olur, sürem ve ölü sürem diye yaşam ikiye ayrılır. Ölü sürem kış aylarıdır ve çoğunlukla gece yaşamı yerli halka kalır ve yerli halk uzun aradan sonrasında ilk kez sakin şehrin tadına varır, sıcak dönemde şu demek oluyor ki sürem dönemindeyse dünya Antalya’ya akar ve gece yaşamı turistlerin istilasına uğrar. Değişen sezonla birlikte de bazı ücretli kişilerde buraya sezonluk çalışmaya gelirler. Jigolo arayan kişiler içinde tehlikeli dönem o zaman başlamış olur.
  Dışarıdan gelen bayanlar buradaki jigoloları tanımadıkları için tehlikeye daha açık olurlar fakat yerli bayanlar için risk daha azdır bir tek kimi süre meraklananlar bu yeni arkadaşları tanımak isterler ve bir gidelim derler. Sezonluk fırsatlar için buraya gelen jigololardan ağzı yanan bayanlar artık korumam altından çıkmak istemezler ve dışarıdan gelen hiçbir jigoloya yeniden gitmezler. Önceleri bu mevzuda bayanları uyarmaya çalışırdım, barmen olduğum için bir oldukca jigolo hanımefendilere ulaşmak için beni kullanabileceklerini düşünürler ve bana komisyon teklif ederlerdi fakat aslına bakarsanız bende bu meslekte olduğum için tekliflerini kabul etmezdim. O sayede dışarıdan gelen her jigoloyu tanırdım ve bayanları hep uyarırdım fakat merak tehlikeli bir duygudur, özelliklede oldukca meraklıysanız kimi süre zarar göreceğinizi bilerek merakınızı gidermek istersiniz, bayanlarda burada en fazla zamanımı, paramı birazcık kaybederim, anılarıma birde kötü anı eklerim diye vakası küçümseyerek kendilerine ters psikoloji uygularlar. Jigolo arayan bayanlar bu kadar cesaretli olmasalardı aslına bakarsanız evlerinden dışarı çıkmazlardı, o yüzden artık bazı şeylerin yaşanması gerektirme ettiğini düşünerek asla hiç kimseye karışmıyorum.
   
   
   
   

  Mersin escort
  Samsun escort
  Sinop escort
  Tekirdağ escort
  Rize escort
  Amasya escort
  Balıkesir escort
  Çanakkale escort
  Bolu escort
  Erzincan escort
  Şırnak escort
  mersin mutlu son
  diyarbakır mutlu son
  hatay mutlu son
  manisa mutlu son
  kayseri mutlu son
  samsun mutlu son
  balıkesir mutlu son
  maraş mutlu son
  van mutlu son
  aydın mutlu son

  Jigolo Olmak Geçici Bir Heves Değil Hedeftir Etken sex yaşamı isteyen beyler jigololuğa girerken bu farkı düşünmeden başvuruları hayata geçirmeye kalkışırlar. Jigolo olmak geçici bir heves değil hedeftir, eğer bir hevesle bu mesleğe soyunmaya kalkarsanız, hevesiniz kaçana kadar var olmuş olmuş olursunuz fakat hedef hakine getirirseniz o zaman yükselirsiniz. Istekli olmak sizi cesaretlendirir fakat yalnız…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!