Jigolo Şirketleri Edinmenin İş Dünyasındaki Tesirleri

  Jigolo Şirketleri Edinmenin İş Dünyasındaki Tesirleri
  Bir oldukça işadamı yurtdışı yada yurtiçi iş gezilerinde yanında yönetici sekreteri görünümünde bir sex partneri götürerek, bunaltan toplantıları ve iş seyahatini görkemli geçirecek şekilleri tercih eder. İşkadını olarak sizde yakışıklı bir jigoloyu kendinize destek eleman olarak belirleyebilirsiniz. VİP Jigoloların bir oldukça yüksek eğitim almış kültürlü kişilerdir. Yabancı dil bilmeleri, kültürlü olmaları yanınızda kusursuz kavalye olmalarını sağlar. Jigolo edinmenin iş dünyasındaki tesirleri onlarca kere kanıtlanmıştır. İş gezilerinde kişiler daha keyifli ve rahat oldukları için kendinden güvenli görüşmeler halletmeye başlarlar ve başarıya ulaşmış görüşmeler gerçekleştirdikleri için işlerinde başarı oranını arttırırlar. Jigololar VİP hizmet vermeye başladıklarında kendilerini bu mevzularda geliştirmeye devam ederler. Giyim tercihlerini VİP ortamlara uygun seçmeye başlarlar, balolarda ve toplantılarda davranışlarıyla göze batmazlar.
  Jigolo gündüz toplantı saatlerinde tam bir destek eleman benzer şekilde görevini yaparken, akşam saatlerinde rahatlamanıza destek olan etkili bir sevgiliye dönmeyi başarıyla gerçekleştirir. Rolleri içinde geçiş yaparken asla güçlük yaşamaz ve rollerini karışmasını sağlayarak sizi zor durumlara düşürmez. Jigolo ajansı kataloglarında sayısız VİP jigolo ile tanışabilirsiniz, hepsi de gideceğiniz toplantılarda size tam bir kusursuzlukla hizmet edebilirler. Kavalye olmaları gereksinim duyulan yerlerde kavalye, sevgili olmaları gereksinim duyulan yerlerde alev ateş bir sevgili, yönetici asistanı olmaları gereksinim duyulan yerde ise ustalaşmış bir asistan olarak işlerini yaparlar. Lüzumlu eğitimleri alan erkekleri isterseniz bir tek bir günlüğüne, lüzumlu durumlarda ise fazlaca daha uzun sürelerle kendinize başlayabilirsiniz.
  Jigolo Şirketleri Asla Sizi Arayarak Zor Duruma Düşürmezler
  Çoğunlukla jigoloların olur olmadık anlarda sizi aramalarından hoşlanmazsınız. Yanınızda eşiniz ya da sevgiliniz olabilir, bir toplantının orta yerinde olabilirsiniz ve bu istenmeyen telefonla sinirlerinizi bozabilirsiniz. Ciddi olan ve düşünceli olan hiçbir jigolo sizi bu şekilde bir duruma düşürmek istemez. Ustalaşmış jigololar ve jigolo şirketleri asla sizi arayarak zor duruma düşürmezler. Bir tek siz bir adama gereksinim duyduğunuz zaman jigolonuzu arayabilirsiniz ya da jigolo şirketinizle bağlantıya geçebilirsiniz. Bir jigolonun sizi araması için, bir tek sizin ona ulaşamadığınız durumda mesajla beni ara mesajı bırakmanız gerekir. Bu şekilde bir bildiri alan kişi size dönüş yapmak zorundadır.
  Jigolo ilanları onlarca sex erkeğinin numarasına ulaşmanızı sağlar, sizinle ilişkiye giren bu erkekler numaranızı telefonuna kaydedecektir ve artık onun durağan(durgun) müşterisi konumunda olacağınız için randevularda bir önceliğe haiz olacaksınız. Bu şekilde sürekli randevular yaşadığınız bir jigoloyu aradığınızda telefonu kapalıysa, büyük olasılıkla jigolonuz başka bir bayanı mutlu etmeye çalışıyordur. Eğer jigolonuz size dönüş yapsın ve size bir buluşma versin istiyorsanız kendisine bir bildiri bırakmalısınız ki; sizi aramış olduğu zaman zor duruma düşürmeyeceğini bilsin ve sizi gönül rahatlığıyla arayabilsin. Bir tek yanıtsız arama gören deneyimli jigololar, sorun yaşatmamak için asla size dönüş yapmayacaklardır.
  Jigolo Arayan Bayanlar Titremekten Kendinize Gelemeyeceksiniz
  Seksin ödülü yaşanmış olan orgazmın kalitesidir. Kaliteli seksin yaşattığı orgazmları ise titremenin sertliği ortaya çıkarır. Nadir hanım her postada orgazmı titreyerek yaşama şansına haizdir, genel olarak adam maalesef ilkin orgazm olur, hanımefendi onu geriden takip eder. Ustalaşmış yaşanmış olan cinsel ilişkilerde ise bayanlar daima ilkin orgazm yaşarlar ya da erkekler aynı anda yaşanmış olan orgazmlar tadarlar. Jigolo arayan bayanlar bu erkeklerle titremekten kendinize gelemeyeceksiniz. Aldığınız hazlarla yaşayacağınız orgazmların arası o denli kısa olacak ki; daha bundan önceki orgazmın sarhoşluğunu üzerinizden artamamışken, bir yenisinin zevkine varmaya başlayacaksınız ve sürekli zevk sarhoşu halinde olacaksınız. Deneyimli sex kaçamaklarını bir sevgili ile yaşama imkanı olmadığını bilen bayanlar daima bir jigolo ile ilişki oluşturmayı tercih ederler.
   

  Jigolo Şirketleri Edinmenin İş Dünyasındaki Tesirleri Bir oldukça işadamı yurtdışı yada yurtiçi iş gezilerinde yanında yönetici sekreteri görünümünde bir sex partneri götürerek, bunaltan toplantıları ve iş seyahatini görkemli geçirecek şekilleri tercih eder. İşkadını olarak sizde yakışıklı bir jigoloyu kendinize destek eleman olarak belirleyebilirsiniz. VİP Jigoloların bir oldukça yüksek eğitim almış kültürlü kişilerdir. Yabancı dil bilmeleri,…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!