jigolo üyeliği

  Bilgilerimin silmeleri için ücret talep ediyor. ‭+90 (541) 135 ** bu numara üstünden iletişim sağlamak namına tehdit içeren ileti attılar. Aksi takdirde bende polis ve savcılığa gidip, kabahat duyurusunda bulunacağım… 0546 6** 35 numaralı telefondan beni rahatsız ediyorlar. Doğal ki evimin ve iş yerimin adresini bilemedikleri için beni korkutmaya başladı… Jigolodiyari.com yönünden 7 bin tl istediler avukatlarla görüşün dediler eve bildirim doğrulama ettiler. Benim dahi adını yeni duyduğum bu siteye birisi benim numaramla kayıt olmuş. Jigololuk sitesi beni aradı evime bildirim ya da para cezası istedi. Üyelik iptal için para istiyor arayıp duruyorlar. Üyelik iptal isterim para mı isterim savcılığa kabahat duyurusu yapacağım beni zor halde bıraktınız destek olun sizden şikayetçi olacağım insanoğlu mağdur bırakıyorsunuz 440 TL verdim. Aradılar üyeliğiniz var para yatırmanız lazım iptal halinde ben de bilmedim yatırdım 200 TL sonrasında onaylama için bankadan yineleme 2.000 istedi, yoksa iade talep edemezsiniz dediler, yatırdım. Adıma latife gayeli kayıt yapılmış iyi mi iptal ederim bana destek olun benim numaram değil annemin numara ben para filan veremem. Jigolo sitesine kayıt oldum fakat bana bir 400 yatırmamı söylediler bende param almadığını sonrasında yatıracağımı söyledim 1 ay sonrasında beni yineleme aradılar ya da yatırmamı ya da cayma bedeli vermemi istediler.

   

  sikayetvar.com çevrimiçi deneyiminizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanır. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. Yasal, Gerçek ve Güvenilir Jigolo Sitesi Var Mıdır? birilerini biliyorum. ajans tamam 👍👍 Tamam ozaman bana özelden ileti at ajansın adını Varmış esasen bir dostum o şekilde söylemişti bende merak ettim aslına bakarsak bir ajans ile çalışan var mı diyerek 🙂 ben çalılmıyorum fakat tabikide vardır Adamın escortu Peki erkekler için mi çalışır hanımefendiler için mi Her ikisi içinde olur fakat çoğu zaman yalnızca hanımefendiler için oluyor diyerek biliyorum o şekilde duymuştum Erkege ihtiyac duyan kadinlar cagiriyorlar hemde para sunarak erkegi doyum edemeyen ya da dul kadinlarin tercihi Peki geri dönüş sağlıyor lar mi Evet fakat gerçek olanı keşfetmek mesele Bizde ariyoruz bakalim Yasal, Gerçek ve Güvenilir Jigolo Sitesi Var Mıdır? Ve bu tarz şeyleri yapabilmem için elimde lüzumlu anapara yoktu. Yok hayır. 25-30 yaş arası oldukça daha etken bu hususta.

  Bilgilerimin silmeleri için ücret talep ediyor. ‭+90 (541) 135 ** bu numara üstünden iletişim sağlamak namına tehdit içeren ileti attılar. Aksi takdirde bende polis ve savcılığa gidip, kabahat duyurusunda bulunacağım… 0546 6** 35 numaralı telefondan beni rahatsız ediyorlar. Doğal ki evimin ve iş yerimin adresini bilemedikleri için beni korkutmaya başladı… Jigolodiyari.com yönünden 7 bin tl…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!