Kaslarıyla Show Icra eden Adana Jigolo Namık

  Kaslarıyla Show Icra eden Adana Jigolo Namık
  Merhaba bayanlar, kas yığını erkekleri tamamımız sevmeyebilir fakat iri, kaslı erkekleri sevenlerse bu şekilde birisini gördüklerinde kaçırmamak için ellerinden geleni kesinlikle yaparlar. Yakışıklı olmak, iyi giyinmek ya da kibar konuşmak gereklidir fakat birazcık bakım ve dikkatle bu özellikler kolaylıkla her insanoğlunun haiz olabildiği özelliklerdir fakat kas sahibi olmak kolay değildir, senelerce azimle spor yapmalı, disiplinli olmalı ve bu kaslara haiz olduktan sonrada kaslar erimesin diye spor hayata geçirmeye devam etmelidir. Ben kaslarıyla Show oluşturan Adana jigolo Namık, 29 yaşındayım, on beş yaşından itibaren vücudumu geliştirmeye başladım, yirmi bir yaşından itibaren de, gelişmiş vücudumla bayanlarla yiyişmeye başladım. Doğrusu ustalaşmış sevişmede sekizinci yılımdayım, iri erkeklerle beraberlik kurarken minyon bayanların çekingen olacaklarını düşünebilirsiniz fakat aksine minyon bayanlar sanki iri erkeklerle ilişki iyi mi yaşanır merak ediyorlar benzer halde benimle buluşuyorlar. Bende önceleri minyon bayanlarla ilişkiye giriyorken endişeleniyordum, ya penisim canlarını yakarsa, ya vücut ağırlığımla onları ezersem diye korkular duyuyordum fakat süre içinde bende küçücük bayanlara iyi mi sevişmek gerekir, iyi mi zevkler yaşanır hepsini geliştirmeyi başardım.
  Sevişirken gücümü kullanarak değişik pozisyonlara giriyor ve kadınımın boyu posu ne olursa olsun en yoğun zevklere ulaşacağı ilişkilere giriyorum. Adana jigolo siteleri sınırsızlığınızı özgürce ve gizlilikle yaşayabileceğiniz fazlaca hususi bir gruba hitap ediyor. Bende iri erkeklerden zevk duyacak bayanlar grubuna hitap ediyorum. Düzgüsel bir adam olarak beni hayal etmemelisiniz, boyum 190, kilom 110 civarı, tamamen kas hacmi bir erkeğim. Vücut geliştirmeye ilk başladığımda, süre içinde karın kaslarım iyice belirginleşmeye, kollarım kalınlaşmaya başladığında bayanların bakışlarını ve vücudumu gözlemlemelerini fark etmeye başlamıştım. Bayanlar karın kaslarıma ve bilhassa kalçalarıma dikkatle bakıyorlar ve dudaklarını ısırıyorlardı. Bense bu bakışları gördüğüm halde fazlaca önemsemiyordum zira o günlerde daha yaşım küçüktü ve cinsellik fazlaca ilgimi çekmiyordu. Ergenliğimin ortalarına geldiğimdeyse bayanların bakışlarına bende karşılık vermeye başlamıştım ve bu bakışmalar süre içinde eyleme dönüşmeye başlamıştı. Bunlar ilk deneyimlerimde ve naturel olarak seksi öğrenmeye başladığım deneyimlerdi. Başladığım her ilişki genel olarak spor salonunda tanıştığım ve yaşları büyük bayanlarla gerçekleşiyordu. Niçin benim kadar genç biriyle bu afetler ilişki yaşıyorlardı diye merak etmiyor değildim, aksine bu suali kendime onlarca kez sormuş fakat bir yanıt bulamamıştım.
  Yaşım aşama kaydediyor ve sonunda hanımefendileri daha iyi anlamaya başlıyordum, sonunda olgun bayanların enerjimi sevdiklerini anlamaya başlamıştım. Okul hayatımda da gelişmeler vücudumdaki gelişmeler benzer halde güzel gidiyordu. İyi bir okulu kazanınca okula daha fazlaca yüklenmek zorunda kalmış ve birazcık spor salonundan uzaklaşmaya başlamıştım. Gelişmiş kaslı vücudum okulda da çekiciliğini göstermiş, değişik kızlarla ilişkiler yaşamaya başlamıştım. Olgun bayanlar salona gitmediğim için artık daha azca hayatıma girip çıkıyorlardı, buna rağmen olgun hatunlar bana fazlaca şey öğrettikleri için ilişkilerim fazlaca hususi yanlar barındıran ilişkiler oluyordu, kızlar benimle ilişki için adeta kendileri bana teklifte bulunuyorlardı. Sen seneye başladığımda gece yaşamı beni yakalamış durumdaydı, gece hayatına girince de tekrardan olgun bayanların takibine girmiştim ve genç kızlardan uzaklaşmaya başlamıştım. Bende olgun hanımların sevişme kalitelerine daima fanatik kalıyor ve genç olan sevişmede zayıf bir hanımla birlikteliğimde sevdiğim olgun kadınlardan biriyle seviştiğimi düşünüp hayal kuruyordum. Bu yüzden tekrardan olgun bayanlarla görüşmeye başlamaktan memnundum. Hayatımda daha da fazla olgun bayana yer açmak içinde Adana jigolo ilanları bağlantı kanalım olabilir diyerek ustalaşmış düzeyde cinsellik ilişkilerine girmeye başladım.
  Olgun Bayanların Hedefindeki Adana Jigolo Sitesi
  Okulda son senemdi ve derslerimde artık ağır gelmediği için ustalaşmış cinsellik macerama istediğim kadar süre ayırabilirdim ve spor hayata geçirmeye da devam edebilirdim. Böylece hem seksimi, hem vücudumu geliştirmeye ara vermeden devam etmeyi sürdürdüm. Olgun bayanların hedefindeki Adana jigolo sitesi tecrübelerimi daha görkemli duruma getirebileceğim en kıymetli ortam olmaya başladığında, bu yeni yaşantıya birazcık daha dikkat etmek zorunda bulunduğunu kavramaya başlamıştım. Böylece maddi rahatlığa da ulaşmanın yardımıyla, daha iyi bir eve geçebildim, daha konforlu bir yaşam tarzına ulaşarak olgun aşklarımla daha rahat geceler geçirmeye başladım.
  Önceleri kılık giyim mevzusunda kaslarımı belli edecek dar giyim tarzını benimsemişken, sonradan artık her şekilde kaslarım belli olmaya başladığı için birazcık daha derli toplu, heybetli şekilde giymeye başladım. Artık daha seçkin görünen bir çam yarmasıydım. Bu görüntüye ulaştığım içinde bayanlar daha ağır yiyeceklere ve toplantılara da benimle gidip gelmeye başlamışlardı. Ergenliğimde olgun bayanlarla ilişkiler tecrübe etmeseydim, küçük bir ihtimal okul hayatımın son senesinde jigolo başvurusu yapmayı akıl etmezdim, dişimi sıkar okulu bitirip, düzgüsel bir meslekte ilerlemeye çaba edebilirdim fakat olgun bayanlar hayatıma girince geleceğimi de daha zevkli hale getirmemi sağladılar. Senelerdir olgun bayanları hususi pozisyonlarımla rahatlatmaya devam ediyor ve daha değişik istekler olduğunda o yönden de her müşterime en hususi vakalara yetişme fırsatını güvenilir ortamlarda veriyorum.
   

  Kaslarıyla Show Icra eden Adana Jigolo Namık Merhaba bayanlar, kas yığını erkekleri tamamımız sevmeyebilir fakat iri, kaslı erkekleri sevenlerse bu şekilde birisini gördüklerinde kaçırmamak için ellerinden geleni kesinlikle yaparlar. Yakışıklı olmak, iyi giyinmek ya da kibar konuşmak gereklidir fakat birazcık bakım ve dikkatle bu özellikler kolaylıkla her insanoğlunun haiz olabildiği özelliklerdir fakat kas sahibi olmak…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!