Covid-19’un hala yenilmediği ve ortalama altı aylık aralıklarla yeni sıkıntıların ortaya çıkmasına rağmen dünya yavaş yavaş normale dönüyor. Karantina kısıtlamaları hafifletiliyor ve kapanmalar mevcut değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde 2020 yılındaki kadar katı yasaklar yoktur. 11 Şubat 2022 tarihi itibariyle New York Eyaleti kapalı alanlarda maske takma zorunluluğunu kaldırdı. 1 Mart’tan bu yana, bu zorunluluk Washington’da kaldırılmıştır.
Tabii ki, hala eski hayatımızdan uzaktayız. Ancak genel olarak, artık yeni insanlarla arkadaşlık, çevrimdışı buluşmak ve birlikte vakit geçirmek konusunda büyük zorluklar yok. Tek soru, yakınınızdaki ilginç insanları nasıl bulacağınızdır. Ve bu noktada özel platformlar yardımınıza yetişiyor geliyor.
Bu arkadaşlık uygulamasının en önemli özelliği, yakında başka bir Happn kullanıcısı olduğunda sizi bilgilendirmesidir. Hemen sohbet edebilir ve birkaç dakika sonra bir görüşme ayarlayabilirsiniz.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
Happn, her an hareket etmeye ve bir yabancıyla buluşmaya gitmeye hazır olan dışa dönük kişiler için bir uygulamadır. Bu sana uyuyorsa, Happn iyi bir seçim.
2012 yılından beri faaliyet gösteren dünyanın en ünlü arkadaşlık uygulamalarından biri. Bu uygulama ile, şu an bulunduğunuz yerde ilginç insanları bulabilirsiniz. Diğer şehirlere seyahat ederken de.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
Tinder, her zaman ciddi ve uzun vadeli ilişkilere yönelik olmayan, öncelikle daha genç bir kitleye yönelik bir uygulamadır. Ama yine de, ilginç bir kaydırma sanatçısı ve aynı anda birçok kullanıcı, Tinder’ı çevrimiçi arkadaşlık dünyasının ana oyuncularından biri haline getirdi.
Bir başka popüler arkadaşlık uygulaması ve Tinder’a doğrudan rakip. Badoo’nun 460 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Ve burada potansiyel bir eş arayışı da coğrafi konum dikkate alınarak gerçekleştirilir.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
Badoo kitlesinin Tinder kitlesinden pek farkı yoktur. Birçok kişi, potansiyel tanıdık çemberini genişletmek için her iki platformu da kullanır.
OkCupid, potansiyel partnerleri daha doğru bir şekilde bulmak için yalnızca coğrafi konum verilerini kullanmakla kalmaz, aynı zamanda en uygun başvuranları bulmanıza yardımcı olacak çok sayıda ayara da sahiptir. Mesela uygulamada seçim yapabileceğiniz 60’tan fazla cinsiyet kimliği vardır.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
OkCupid, daha çok klasik arkadaşlık sitelerini sevenler ve tüm işlevleri anlamak için zaman ayırmaya istekli olanlara önerilebilir. Çünkü kendine has özellikleri vardır.
Ship, sadece aşkınızı değil, aynı zamanda arkadaşlarınızın bir ruh eşi bulmasına yardımcı olabileceğiniz çok sıra dışı bir arkadaşlık hizmetidir. Burada eşleşme yaklaşımı kullanılır. Anlaşıldığı üzere çok etkilidir.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
Ship sadece aşkını arayanlar için değil arkadaş çevresini genişletmek isteyenler için de iyi bir seçimdir. Özellikle aynı fikirde insanlarla sohbet edebileceğiniz, ilginç konuları tartışabileceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz grup sohbetleri sayesinde.
Cinsiyet ve coğrafi filtrelerle basit ve minimalist rastgele görüntülü sohbet. Gereksiz işlevler ve karmaşık ayarlar yoktur — her şey son derece basit ve sezgisel.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
OmeTV, görüntülü sohbetin özelliklerini anlamak istemeyen fakat bir an önce yeni insanlarla sohbet etmeye başlamak isteyenler için uygundur. Burada bunun için tüm koşullar yaratılmıştır.
Temel özelliklere sahip oldukça basit rastgele görüntülü sohbet. Chathub kökten yeni bir şey sunmasa da genel olarak görüntülü sohbetin ana görevleriyle mükemmel bir iş çıkarıyor — hızlı bir şekilde partner buluyor.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygundur
Chathub, rastgele görüntülü sohbetleri nadiren kullanan ve akıllı telefonlarında ayrı bir uygulamaya ihtiyaç duymayanlar için uygundur. Platform yalnızca tarayıcı üzerinden çalışır. Bu bazıları için bir eksi bazıları için bir artıdır. Buna siz karar verin.
Rastgele görüntülü sohbet Chat Rulet Türkiye, konum aramayı kullanmaz, bunun yerine bir dil filtresi uygulamanıza izin verir. Bazı durumlarda, bu yaklaşım daha da iyidir. Sonuçta, mesela yabancı bir ülkedeyseniz, partnerleri coğrafi konuma göre değil dile göre arayabilirsiniz. Bu rahatlıktır. Bu arada, mesajların otomatik çevirmeni de vardır.
Artıları ve eksileri
Kimler için uygun
Chat Rulet Türkiye — erkekler için ideal bir chatrulet. Platform onları sadece kızlarla buluşturuyor. Ayrıca kızlar hesap bilgilerini doğrulamalıdır ki bu da sitede sahte sayfaların ve botların ortaya çıkmasını engelleyen.
Gördüğünüz gibi fazlasıyla yeterli sayıda seçenek vardır. Uygulamalar, arkadaşlık siteleri ve rastgele görüntülü sohbetler, insanların sosyal çevrelerini genişletmelerine, yeni arkadaşlar edinmelerine ve hatta bazıları için aşkı bulmalarına yardımcı olur.
Günümüzde her üç tanışmadan birinin Web’de başladığını unutmayın. Ve evliliklerin %17’sinden fazlası internette tanışmanın sonucudur. Bu nedenle, bu iletişim biçimini hafife almayın. Günümüz COVID sonrası dünya beklentileri her zamankinden daha büyük!
Zonguldak’ın en çok okunan internet sitesi yeni yılda, yeni yüzüyle yayında. Toplumsal olaylardan sıcak habere, siyasetten spora, sanattan magazine, kulisten analize, Zonguldak’ta ne varsa bu sitede…

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir