26 Eylül – 2 Ekim Netflix Türkiye’de en çok izlenen dizi ve filmler belli oldu. Vahşi bir seri katilin hayatını anlatan DAHMER-Monster: The Jeffrey Dahmer Story Türkiye’de en çok izlenen dizi olarak ilk sıraya yerleşti!
Siz de en çok hangi yapımları izlediğimizi merak ediyorsanız, içeriğimize buyurun;
Not: Dizilerde birden fazla defa listeye girenlerin IMDb puanı ve künye bilgileri tekrara düşmemek adına verilmedi. Sadece konudan bahsedildi.
Özet: 1970’li yılların erotik sinemasında fırtınalar estiren Erşan Kuneri, farklı film türleri çekmeyi denemek için sektörden dostlarıyla birlikte işe koyulur. 
Oyuncular: Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu
Yaratıcı: Cem Yılmaz
Özet: Alchemy of Souls kurgusal bir diyarda geçiyor. Hayatını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderinin değişmesi için kendisinden yardım isteyen adamla işbirliğine gidecek midir?
Oyuncular: Jae-Wook Lee, Jung So-Min, Min-Hyun Hwang
Yaratıcı: –
Özet: 1 Kadın 1 Erkek, evliliklerde yaşanabilecek olumlu ve olumsuz her şeyi Ozan ve Zeynep’in ilişkisinde üzerinden anlatıyor.
Oyuncular: Demet Evgar, Emre Karayel
Yaratıcı: Müge Turalı
Özet: Varlıklı bir adam olan Lee Young-kuk, üç çocuğuna bakması için birini aramaktadır. İyi kalpli, sevecen ve cesur bir genç kadın çocuklara bakmak üzere ailenin evine yatılı öğretmen olarak yerleşir ve olaylar gelişir.
Oyuncular: Garrison Michael Farquharson-Keener, Kim Young-ok, Hyun-Woo Ji
Yaratıcılar: Shin Chang-seok, Kim Sa-kyung
Özet: Terim belgesel dizisi, Türk futbol tarihinin önemli figürlerinden Fatih Terim‘in hayatını tüm yönleriyle ele alıyor.
Oyuncular: Fatih Terim
Yaratıcı: Burak Aksoy
Özet: Birbirine sıkı sıkıya bağlı üç kadın arkadaşın yaşamı, aralarından birinin kansere yakalanmasıyla altüst olur. Ada ve Leyla, Sevgi’nin arzusunu yerine getirmek için onunla birlikte Ayvalık’a gitmeye karar verir. Fakat bu yolculuk üçünün yaşamında da köklü değişikliklere sebep olacaktır.
Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz
Yaratıcı: Nuran Evren Şit
Özet: Dizide bir jigolonun hayatına tanık oluyoruz. Onun yaşamı, müşterilerinden birinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin en net kuralını, yani âşık olmayı çiğnemesiyle tümden değişiyor.
Oyuncular: Jesús Castro, Victoria White, Fabiola Campomanes
Yaratıcı: Sebastián Ortega
Özet: Nickelodeon’ın ilk sezonu 2004’te yayımlanan ve tam 8 sezon süren dizisinin bu yeni uyarlaması Bloom’u odağına alıyor. Bloom’un tehlikeli büyülü güçlerini kontrol etmeyi öğrenmesi gerekirken Öteki Dünya’daki hayata uyum sağlama çabası da anlatılıyor. Dizinin ikinci sezonu ise Bloom ve arkadaşlarının Silva’yı kurtarmak için yaptıkları planı, Aisha’nın biriyle tanışmasını ve Sky’ın içinde bulunduğu duruma alışma çabasını takip ediyor.
Oyuncular: Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha
Yaratıcılar: Brian Young, Brian Young, Iginio Straffi
Özet: Gerilim, entrika ve bolca romantizmle harmanlanan The Empress’te asi ruhlu Elisabeth, imparator Franz’a âşık olur. İkili eklenmedik bir şekilde evlenir ve Elisabeth, Viyana sarayına adım atar…
Oyuncular: Hanna Hilsdorf, Svenja Jung, Devrim Lingnau
Yaratıcı: Katharina Eyssen
Özet: Jeffrey Dahmer, ABD‘nin tarihindeki en kötü şöhretli seri katillerden biri ve bu dizide onun hikâyesini izliyoruz. effrey Dahmer’ın zor çocukluğundan, dehşet verici suçlarına ve 1992’deki mahkumiyetine odaklanılan yapımda, Dahmer’ın yıllar boyunca cinayet işlemesini mümkün kılan sistem sorunlarında da değiniliyor.
Oyuncular: Evan Peters, Richard Jenkins, Penelope Ann Miller
Yaratıcılar: Ryan Murphy, Ian Brennan
Özet: FBI tarafından aranan bir adam olan Blade, şimdiye kadarki en zorlu düşmanı olan Drakula’yla yüzleşmek için Nightstalkers ile güçlerini birleştirir.
Oyuncular: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ryan Reynolds
Yönetmen: David S. Goyer
Özet: İşini aniden kaybeden kütüphaneci Taylor,  Montana’da yaşayan erkek kardeşini ziyarete gider. Ancak bu ziyaret sürpriz bir aşka vesile olur.
Oyuncular: Chad Michael Murray, Jessica Lowndes, Dennis Andres
Yönetmen: Bradley Walsh
Özet: Özel bir lisede eğitim gören havalı bir kız, popülaritesini kaybedince okula yeni gelen sıradan bir kızla ahbaplık kurar. İkiliyi bir araya getiren şey birbirlerinin düşmanlarından intikam alma isteğidir. 
Oyuncular: Camila Mendes, Maya Hawke (II), Austin Abrams
Yönetmen: Jennifer Kaytin Robinson
Özet: Bir polis dedektifi, hem koku alma duyusunu hem de kız arkadaşını geri kazanmak için mükemmel parfümü bulma yolunda ölümcül yöntemler kullanan bir parfüm üreticisinden yardım ister.
Oyuncular: Sólveig Arnarsdóttir, August Diehl, Robert Finster
Yönetmen: Nils Willbrandt
Özet: Bir bilgisayar düşünün. Ama öyle sıradan bir bilgisayar değil, sezgileri de olan bir süper bilgisayar! Üstelik bu bilgisayar gezegeni patlatacağını söylüyor ve insanlığın kaderini kurtarması için bir insan seçiyor. O kim mi dersiniz? ‘Dünyanın en sıradan insanı’ olan Carol Peters’tan başkası değil!
Oyuncular: Melissa McCarthy, Bobby Cannavale, Brian Tyree Henry
Yönetmen: Ben Falcone
Özet: Üç erkek kardeşin hayatı, en küçük kardeşlerinin trajik ölümünden sonra kaosa sürüklenir. Athena topluluğu çocuğun hesabını sormak için savaşa hazırdır.
Oyuncular: Dali Benssalah, Sami Slimane, Anthony Bajon
Yönetmen: Romain Gavras
Özet: Martha, Bethany ve Fridge, ortadan kaybolan Spencer’ı geri getirmek için oyuna geri dönmeye karar verir. Ancak bu defa çok daha zorlu bir oyunla karşı karşıya kalan ekip kurak çöllerden karlı dağlara bilinmeyen yerlerde meydan okumak zorunda kalır.
Oyuncular: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart
Yönetmen: Jake Kasdan
Özet: Hollywood’un ikonik karakterlerinden Marilyn Monroe’nun hikâyesine cesur bir bakış atan bu kurmaca hikâye, sanatçının özel yaşamından şöhret uğruna ödediği bedele pek çok noktaya değiniyor. 
Oyuncular: Ana de Armas, Julianne Nicholson, Bobby Cannavale
Yönetmen: Andrew Dominik
Özet: Duygu ve Bahadır, bankaların çeşitli sebeplerden dolayı peşine düşemedikleri borçları satın alıp tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışmaktadır. İkilinin yollarının Ceren’le kesişmesiyle tüm yaşamları değişecektir. 
Oyuncular: Burcu BiricikPınar Deniz, Aras Aydın
Yönetmen: Tunç Şahin
Özet: Bir fırtına kopar, genç bir kız kaçırılır ve annesi, yandaki gizemli kadınla, kızını kaçıran kişiyi takip etmek için bir araya gelir… Lou sınırları test eden ve geçmişlerinden şok edici sırları açığa çıkaran bir yolculuk.
Oyuncular: Allison Janney, Jurnee Smollett, Logan Marshall-Green
Yönetmen: Anna Foerster
Şu sıralar Netflix dizisiyle hayat hikayesi tekr…
Film önerileri için genellikle filmin konusuna b…
Metafizik ve varoluşsal durumlarla alakalı kafan…
16 Nisan 1889 Londra’da doğumlu Charlie Chaplin,…

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir