Rüyada bir ünlüyle arkadaş olmanın anlamı, hemen her bakımdan hayırlıdır. Rüyada ünlü biriyle arkadaş olmak maddi anlamda güzel günler yaşanacağının habercisidir. Gören kişinin karşısına çıkacak olan çok iyi ve varlıklı bir insana işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin ünlü olmak gibi bir hayali olduğuna, beğenilme arzusuna, etrafındaki insanlar tarafından hayranlık duyulan bir insan olmak için uğraştığına delalet eder. İşte rüyada ünlü biriyle arkadaş olmak ile ilgili merak edilenler…
Bir kimsenin rüyasında ünlü biriyle arkadaş olması, yakında hayatını olumlu yönde değiştirecek bir insan ile tanışmasına veya büyük bir fırsat yakalamasına, yaptığı işte çok başarılı olmasına, ismini duyurmasına, üstün başarılardan dolayı işinde aranan bir kimse haline geleceğine ve rüya sahibinin ilgi çekici bir insan olmak istediğine, kişinin özdeğerinin farkında olduğuna, kendisini çok sevdiğine, çevresindeki insanların da aynı şekilde saygı duymalarını ve takdir etmelerini istediğine delalet eder. Bu rüya evliler için eşler arasındaki sevgi ve tutkunun çoğalacağının, birbirlerine olan ilginin artacağının, bekarlar için her anlamda parlak bir döneme girileceğinin, iş ve özel hayatında güzel ve beklenmedik sürprizlerin gerçekleşeceğinin, karşı cins tarafından çok beğenileceğinin habercisidir. Ayrıca, hastalar için sağlığa kavuşmaya, yaşlılar için hürmet ve sevgi görmeye, yalnız kalmamaya ve sözünün dinlenilmesine alamet eder.
Kişinin saygıdeğer ve zengin bir insan olmak istediğine, kibirli biri olduğuna, insan ayırt ettiğine, çevresindekilere sosyal statüsüne göre değer verdiğine, bulunduğu konumdan memnun olmadığına, gözünün yükseklerde olduğuna, sınıf atlamak ve başarılı olmak istediğine, daha yüksek kazançlı bir işe sahip olmak için uğraştığına, çevresi tarafından hırslı ve kendini beğenmiş bir insan olarak tanımlanmasına, bundan dolayı itici bulunmaya, yalnızlaştırılmaya ve dikkatli olunmazsa dışlanmaya delalet eder. Ek olarak bu rüya, kişinin hayalperest bir insan olduğuna, günlük yaşamında sıkça hayal kurduğuna, ünlü insanların ne yaptığı ile çok ilgilendiğine işarettir.

source

By admina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir