Sevişmenin Heyecanını Yaşatan Trabzon Jigolo Deniz

  Sevişmenin Heyecanını Yaşatan Trabzon Jigolo Deniz
  Görkemli bir akşamdan sonrasında jigolosuna parasını veren hanım karşısındaki erkeği kurtarıcısı benzer şekilde görür. O adam en güzel ilişkiyi yaşatmıştır ve bu son olmayacaktır. İyi ile kötüyü birbirinden ayırt etme becerisine haiz olan çoğumuz en iyisine ulaşmanın yolunu arar. Coşku hissettiren erkeklerde insanın en iyilerinden oldukları için bayanların her zamanki favorileri olurlar. Ben sevişmenin heyecanını yaşatan Trabzon jigolo Deniz, 23 yaşındayım. Seksin doyum duygusunu hiçbir vakada bulamadığımdan sürekli cinsellik yapmayı hayal ederdim ve bunun için bir cinsellik işçisi olmak en zekice tercih olur. Cinsellik işçisinin görevi bolca oranda cinsellik yapmak olduğundan doyum duygusunu sürekli yaşayabiliyorlar, benim açlığımda sürekli doyum olduğundan bu hayata derhal girdim. Yüksek hızda bir başlangıç temennim vardı fakat birazcık daha ağırdan görüşmelerle hayatım başladı.
  İyiden de öte yeteneklerim bulunduğunu biliyordum ve keşfedilmem an meselesiydi. Trabzon jigolo siteleri keşfedilmeme yardım edecekti. Görüşmelerim birer ikişer başladığında, bu işin nerelere varacağını kestirmeye başlamıştım, randevularım mükemmeldi ve süreklilik gösteriyordu. Tüm açıklamalarda bunun anlatıldığını görüyordum ve seviniyordum. Seksi benim için acayip kılan nokta, o sırada beynin hiçbir şey düşünmemesi, yalnız o anlara odaklanması ve tüm zevkleri sömürmesidir. Bu duygular, insanda yalnız cinsellik esnasında yaşanabiliyor, işte ben bu duygulara bağlıyım. Sizde sevişmenin heyecanını duymaya başlayacağınız bir partneri geri çevirmeyeceksiniz sanıyorum. Bu hususi anların mimarı olabilmem için benimle buluşacak uygun bir süre ayarlamalısınız. Sevişmenin heyecanını seksten sonrada hissetmeye devam edeceksiniz, organik olarak benimle sevişirseniz.
  Cinsellik yapmayı önünüze gelecek her erkekle yapmayı deneyebilirsiniz fakat iyisini hangi erkekle yapabileceğinizi bildiğinizde, aradan sayısız erkeği çıkararak boş ilişkilerden uzak durmaya başlarsınız. Trabzon jigolo sitesi iyi adama ulaşabileceğiniz bir noktadır. Sitelerdeki ilişkilerde çiftlerin birbirlerini mutlu etme oranı düzgüsel ilişkilerden oldukça daha yüksek gerçekleşir. Ben sekse daha oldukça önem verdiğimden diğeri partnerler benzer şekilde içkiye ya da gece hayatına düşkün sayılmam, daha oldukça cinsellik için bu aktiviteleri daha seyrek yaşarım. Bu sebeple saatlik bir jigoloyum, prezervatif kullanıyorum, evimde görüşmeler yapıyorum.
  Bingöl Jigolo Siteleri Görkemli Erkekler Ve Görkemli Geceler
  Hanımefendiler hovardalığa başladıklarında kimse buna engel olması olanaksız, hanımefendilerin bu azimleri ve detaycı kişilikleri bir insanın yapacağı hovardalıktan daha etkili bir gece yaşanmasını sağlar. Bir oldukça sitenin aksine Bingöl jigolo siteleri görkemli erkekler ve görkemli geceler bayanlarla bir araya gelsin diye hizmette. Yakışıklılık ve cazibeden oluşan bir bileşimle hanımefendilerin hizmetindeyim. Hizmetimi almak cinsellik hayatınızdaki önemli bir dönüm noktası olacaktır. Her insanoğlunun yaşantısında başından geçen bir dönüm noktası vardır. Bu dönüm noktasında insanoğlu o noktadan ileri gitmeyi seçebilirler ya da korkuya kapılarak eski yaşamlarına dönebilirler. İleri gidenler için yaşam yepyeni heyecanlar içermeye adım atar ve sürekli yeni şeyler yaşarlar. Bu sanki yaşamın sil baştan yaşamaya adım atmak gibidir, her şeyi tekrardan öğrendiğinizi hissedersiniz.
  Benim hayatımı değiştiren dönem noktam bu yaşamı seçmeme niçin olmuştu. Yaşadığım vakada arkadaşımın sevgilisi başrol oynamıştı. Ara sıra onunla yasak ilişki yaşıyorduk, dostum öğreninceye kadarda oldukça yakıcı bir ilişkimiz vardı, arkadaşımla aramız bozulunca bir ara sıra seksimizi halletmeye devam ediyorduk. Çılgınlık halletmeye meraklı olması ilişkimizi hep canlı tutuyordu ve devamını yaşamamızı sağlıyordu. Bigün kafede sohbetimizde gecemizi iyi mi renklendireceğimizi konuşurken, ben bir escor t bayanı davet edelim dedim. Kabul etti üçlü cinsellik ikimiz içinde bir ilkti ve görkemli bir değişiklik olmuştu. Bir sonrakinde de dostum bu sefer jigolo çağıralım dedi, Bingöl jigolo sitesi ilanlarındaki deneyimlilerden birini aradık ve davet ettik. Gece bir ilki daha deneyimlemeye başladık ve ben fanatik fanatik ustalaşmış insanın kız arkadaşımı iyi mi inlettiğini izledim, sanki araya girsem gecenin standardını düşüreceğimden korktum ve yalnız izledim, bir tek bir saat izledikten sonrasında kendimi toparladım ve ilişkiye ortak oldum.
  Ertesi gün çağırdığımız jigolonun yaşattığı gece hep aklımdaydı, insanoğlunun tekniğine ve her şeyi oldukça doğalmış benzer şekilde yapmasına fanatik olmuştum, sanki onun yanında ben seksin ilk günlerindeki bir çömez benzer şekilde hissetmiştim.  Kız arkadaşımın önünde oldukça değersiz biri benzer şekilde hissetmiştim kendimi. Bu aşağılanmayı atlatabilmem için, kendimi geliştirmeli ve bende Bingöl jigolo olmalıydım. O seviyede bir jigoloya dönüşmem kaç yılımı alacak bilemiyordum fakat bu önemli değildi, hedefim belirlenmişti artık, önümde idol olarak belirlediğim bir örnek vardı. Bir idol olarak belirlediğim jigoloyu birkaç kez daha davet ettik ve hem tekniğini daha dikkatli araştırma fırsatı buldum, hem ne şekilde müracaat yapabileceğim hakkında bilgiler topladım. Sorularım onu meraklandırmıştı ve nedenini sormasına niçin olmuştu, bende yalnız merak ettiğimi güzel bir yaşam olduğundan dikkatimi çektiğini söyledim.
  Öğrendiklerimin ışığında bir duyuru düzenleyerek jigolo başvurusu kısmını asla hiç kimseye belli etmeden tamamladım. Sürekli görüşmeye çağırdığım jigoloyu aradım ve benimde artık onunla aynı mesleği halletmeye başladığımı söyledim ve kabul ederse grup isteklerde onunla çalışmak istediğimi söyledim. Şaşırmıştı fakat kabul etmekten de geri durmadı ve o şekilde iş hayatım başladı. İlanda süratli biri olduğum ortadaydı, grup yapıyordum, eşlerin arasına giriyordum, olgunlar ya da gençlerle her insana hizmet veriyordum. Yeni birinin sektöre bu kadar süratli ve iddialı girmesi hanımefendileri da şaşırtmıştı ve çağrılar süratli başlamıştı. Çılgınlık arayan tüm eşler, olgunlar ve bilhassa tapıncak gençler doğruca beni aramaya başlamışlardı. Bu coşkuyla hizmetlerimin mükemmelliğe ulaşabilmesi için daha da fazla itina göstermeye başladım ve gördüğünüz kaliteye ulaşabildim.
  Jigololukta Her Sınırı Zorlayan Çanakkale Jigolo Adem
  Bir insanoğlunun yaşamı, yüzlerce serisi olan roman gibidir, her hayatta bir giriş, gelişme ve netice vardır. Kimse sayfaları çevirmedikçe neyin olacağını bilmez. Ben jigololukta her sınırı zorlayan Çanakkale jigolo Adem, 33 yaşlarında, kumral, 180 uzunluğunda ve 77 kiloda, yapılı biriyim. Kimi süre insanoğlu yaptıkları hareketlerle ve verdikleri kararlarla, kendi romanlarını kendileri yazmaya başlarlar. Her adımını bilgili atan kişiler, bir yazar titizliğinde geleceklerini şekillendirmeye başlarlar. Benimde önümde seçebileceğim çeşitli yollar bulunuyordu fakat ben bana sunulan her seçeneği es geçerek, kendi çizgimi kendim belirlemek istiyordum. Kaderin beni yönlendirmesini değil, ben kaderimi yönlendirmek istiyordum. Kaderimi belirleyebileceğim yolları aramaya başlamıştım, bazı seçenekler aklımda netleştiğinde onlar içinde bana en fazla göz kırpan iki seçenek içinde kalmıştım.
  Bu iki seçenekten biri seçtiğimde Çanakkale jigolo siteleri kaderimi çizeceğim kararım olmuştu. İnanılmaz istekli ve güvenilir olarak mesleğe adım atmak için iyice kendimi motive etmişti. Tam bir kurumsal emek verme yaparak girmek istemiştim ve toplumsal medya sayfalarımla birlikte ilanımı, fotoğraflarımı her şeyi kusursuz hazırlayarak aynı anda yayınlamıştım. Hanımefendiler hakkımda anında her bilgiye ulaşabilecekleri için talepte daha yoğun olacaktı. Bir oldukça partnerin, deneyimlerinin artmasından sonrasında yaptıkları reklam çalışmalarını ben ilk günümde halletmeye başlamıştım ve bunlar feyk anlatımlarda değildi hepsi gerçekti ve yaşanmışlıklar vardı. Fotoğraflarımda bu yaşanmışlıklardan ve gece hayatımdan da örnekler paylaşıyordum. Hanımefendiler bu bilgilere baktıklarında beni A’dan Z’ye tanıyacaklardı. Bu şekilde bir çalışmayla mesleğe girince, hanımefendilerin hakkımdaki düşüncelerinde değişik bir yerde bu meslekte çalışmış olduğum ve burada tekrardan başlangıç yapmak isteyen biri olduğum yönünde oluyor. Aslına bakarsak daha evvelde hiçbir şehirde bu m eslekle uzaktan ya da yakından ilgilenmemiştim
  Haklı oldukları tek mevzu gece hayatımın oldukça süratli olduğuydu, gece hayatım sıradışı olduğu içinde cinsellik hayatım hareketli ve acayip heyecanlarla doluydu. Bu mesleğim için en iyi birikimdi, oldukça yararını gördüğümü belirtmeliyim. Çanakkale jigolo sitesi sisteme giren bayanlara yepyeni bir coşku sunmuştu, bu heyecanlı karakter hanımlarında heyecanlanmasına niçin oldu ve benimle görüşmeye başladılar. Kendi hikayemi güzel bir başlangıçla yazmaya başlamıştım, ilk günde ve daha sonrasında atmam gerekecek olan her adımı aklımda planlamıştım. Ara sıra planlarım haricinde sorunlarla karşılaşacağımdan emindim fakat bu pürüzleri atlatmak benim için kolay olacaktı. Önümde yalnız sadistliğe girdiğini düşündüğüm isteklerde çözümsüz kalacaktım. Beni bu açıdan kısıtlı hizmetler verecek bir partner benzer şekilde değerlendireceksiniz fakat temelde sınırsızım, üstelik sınırda son noktaya dek gelirim, yalnız sadizm kişiliğime uymuyor.
  Hayatımın en kıymetli yıllarını jigolo olmak ile yaşamaya başladım. Kaderime boyun eğmiş olsaydım ve bana sunulan imkanları değişik tercihlerle tüketseydim, bu mutluluğu diğeri tercihlerimde bulamayacağımdan inanırım. Sizde doğru oturup doğru kararlar vererek gecelerinizde kendi kaderinizi kendiniz belirleyin, rasgele arama yapmayın ve insanın mükemmeliyle ilişkilerinizi yaşayın. Ben yaptım istediğimi aldım, sizde cesaretle hislerinize güvenin ve istediğinizi alın. Kaçamak yapmanın tüm heyecanını hak ettiğiniz güzellikte yaşayın, ben bunu sizin benzer şekilde heyecanlı bayanlarla yaşamaktan onur duyarım.
  Jigolo Arayanlar Banu Hanımla Gerçekleri Görün Trabzon Jigolo
  Sitelerde jigololarla yaşadıklarını cesaretle özetleyen hanımefendiler oldukça görülmez, hanımefendiler yaşananları hep saklı tutma taraftarıdırlar fakat Banu hanım benzer şekilde bayanlar, yaşadıkları deneyimlerden o şekilde etkilenirler ki: bu biçim şeyleri paylaşmadan rahatlayamazlar. Kimi süre jigoloların yaşattıkları hususi deneyimlerin mesnetsiz bulunduğunu, düzgüsel bir seksten oldukça değişik olmadığını düşünürler, o yüzden jigolo arayanlar Banu hanımla gerçekleri görün ve anlatılanların gerçek bulunduğunu sizde görün ve bir jigoloyla gerçek zevklere ulaşabilmeniz için kendinize şans tanıyın. Zevk sizce neyi ifade eder, sizce doyuma ulaştıracak zevkli bir birlikteliğin gözünüzdeki kıymeti nedir? Bu hazlara ulaşmak istediğinizde ne yapmak gerektirme ettiğini biliyor musunuz? Eğer jigolo deneyimlerine asla girmediyseniz, kaçırdıklarınızdan habersiz ve ne yapacağınızı tam bilmiyorsunuz anlamına gelir. Şimdi söz Banu hanımda, bakalım bizlere neler anlatacak.
  Merhaba kızlar, ben 52 yaşlarında, 10 senedir Tekirdağ jigolo siteleri ilanlarına bakarak,  jigololardan başka erkeği hayatına sokmayan bir kadınım. Evvelde evliydim ve eşimi aldatmak benzer şekilde bir düşünceye asla kapılmamıştım, ta ki; o beni aldatmaya başlayana kadar. Renkli bir yaşamımız vardı, cinsellik hayatımızda oldukça heyecanlı ve cesurdu fakat herhalde yetmemiş olacağım ki; değişik hanımlarında tadına bakmaya başladı. Bana bunu fark ettirmesi uzun sürmedi, bir süre sineme çekmeye çalıştım fakat içim kaynıyordu ve artık onunla ilişkiye girmek istemiyordum. İş yerimde sürekli bana ilgi gösteren ve birkaç kez çıkma teklif olan yakışıklı bir iş dostum vardı. Gene çıkma teklif ettiğinde bu sefer pozitif yanıt verdim. Heyecanlı olacağımı düşünüyordum fakat asla heyecanım yoktu. Düzgüsel bir arkadaşla yemeğe çıkmış benzer şekilde hissetmiştim, yatak vakasına ise üçüncü görüşmede geçmiştik fakat oldukça bayağı şeyler yaşayınca yeniden görüşmek istememiştim.
  Sonradan sevgili halletmeye devam ettim, Tekirdağ jigolo sitesi hala hayatımda olmadığı için sevgililerimi çevremden bulmak zorundaydım. Artık sevgililerimi daha dikkatli seçmeye başlamıştım, keyifli ve süratli yaşamayı seven erkekleri gözüme kestiriyordum. Artık eşimle asla alakam kalmamıştı ve gece hayatında da takılmaya başlamıştım, o da bana karışmıyor, sevgilisiyle aynı eve taşınmak için ondan ayrılmamı bekliyordu. Bende ısrarla ayrılmadan kendi hayatımı yaşamaya devam ediyordum. Gece hayatına takılmaya başlayınca ilişkilerimi birazcık daha heyecanlı yaşamaya başlamıştım fakat tam olarak istediğimi seviyede değildi. Hala insanın kalitelisini neren bulacağımı bilmediğim için durmadan değişik erkeklerde şansımı denemeye devam ediyordum. Kimi süre ufak heyecanlar yaşadığım için şükür ediyordum, bu biçim şeyleri tadamayan hanımlarda var diye düşünüyordum fakat bundan iyisini yaşayan hanımlarında olduğuna emindim ve o hanımefendilerin yaşadıkları heyecanlarda gözüm vardı. Kulüplerde bu hanımefendileri görüyordum fakat tanımadığım için yaklaşıp, iyi mi yaptıklarını öğrenemiyordum.
  İlişkilerimde coşku duyabilmek için lezbiyenlerle bile görüşmüştüm, sonunda bir gece kulüpte takıldığım bir lezbiyenle sohbetimde adam benzer şekilde adam bulamadığımdan şikayetçi oldum. Bayansa güldü ve zor olmasa gerek ki diyerek bana bir erkeği gösterdi “bak şu gördüğün Tekirdağ jigolo ondan iyi sevişenini sokakta bulamazsın” dedi. O gece sitelerdeki arayışım başlamış oldu. Baktığımda çıktığım erkeklerden değişik olmayan bir sürü adam vardı. Benim çıktıklarımda kaslıydı, yakışıklıydı, kibarlardı, bu adamlarda o şekilde olduklarını söylüyordu ve bana ne vereceklerinden şüphelerim vardı. Bir gecede neredeyse her ilana girdim çıktım. Okuduklarım kimi süre ıslanmama niçin oluyordu, kimi süre güldürüyordu. O gece hiçbir jigoloyu aramayacaktım, okumaya ve incelemeye devam edecektim. Sabaha dek sitelerde gezdim. Yatağa girdiğimde sabah bir jigoloyu aramaya karar vermiştim, arayacağım adam net olarak aklımdaydı.
  Öğlen bir tek uyanabilmiştim ve uyanır uyanmaz jigoloyu aramıştım, jigolom neler yaşamak istediğimi sordu, verdiği hizmetleri detaylıca söylemiş oldu ve buluşma yerini belirtti. Ücret mevzusunda da derhal anlaşmıştık ve gecelik randevuma hazırlanmaya başlamayım diyerek yerimden kalktım. Gece normalden değişik bir coşku vardı içimde, bu erkekten beklentilerim büyüktü. Jigolo şirketleri durmadan kaliteli cinsellikten bahsediyorlardı, bakalım bana da bunu yaşatabilecekler miydi? Görüştüğüm adam oldukça kültürlü ve yaşı benimle aynı biriydi. Oldukça gençlerde beklediğim karşılanmaz diye birazcık daha yaşı büyük birini seçmiştim. Randevumuz başladığında anında gecenin kalitesi ortaya çıkmaya başlamıştı, boş muhabbetler etmiyordu, ruhuma dokunmayı başarıyordu ve beni sürekli şımartacak küçük jestlere yer veriyordu. Derdim bir an ilkin otele gidip ilişkiye girmek olsa da, insanoğlunun bu davranışları sebebiyle bende ağırdan almaya başlamıştım. Otele geçtiğimizdeyse aslolan zevklerin şimdi başladığını gördüm. Eşimle ilişkime renkli diyordum fakat bu insanla seksimde eski ilişkilerimi hepsi siyah beyaz kalmıştı. O geceden sonraysa artık hayatımda tecrübesiz tek adama yer vermedim. Eşimden de ayrılarak artık canımın çekmiş olduğu anlarda rahatça jigololarımdan biriyle görüşüyorum ve keyfime bakıyorum.
  Masör Jigololarıyla Adana Jigolo Siteleri
  Masaj esnasında tahrik olmayan oldukça azca insan vardır, yabancı birinin yağlı bedeninize dokunmasıyla bilhassa zevk noktalarında bir süre dolaşması, tahrik olmaya niçin olur. Masaj salonlarında ya da hususi masaj hizmetlerinde kimi süre cinsellik hizmetlerinin de erkekler için verildiğini bilirsiniz ve ben niçin bu hazzı yaşayamıyorum diye içinizden geçirebilirsiniz oysa birçok masör adam masaj hizmetlerinin bununla birlikte cinsellik hizmeti de verir. Masör jigololarıyla Adana jigolo siteleri masajlı seksin keyfine varmanızı sağlar. Özgür çalışan jigoloların hizmetlerine dair bir yorumda bulunamayız fakat web internet sitemizdeki masör beylerin birinci sınıf hizmetlerle karşınıza çıkacaklarına güvenilir olabilirsiniz. Her jigoloya verdiğimiz imkanları masör beylere de veriyoruz ve gecelerinizi daha değişik geçirmenizi sağlıyoruz. Masörlerimizden kabul edilen Masör Yusuf hakkında daha oldukça detay almak isterseniz yazının devamına bakabilirsiniz.
  Merhaba bayanlar, ben Yavuz ustalaşmış cinsellik ve masör hizmetimle buradayım. Jigololuğu evvelde çalıştığım otellerde ve hususi masaj randevularımda vermeye başlamıştım. Bilhassa otellerde çalışırken yurtdışından gelen bayanlarla oldukça kez seksli hizmetler verdim. Cinsellik hizmeti isteyen bayanlar masajı odalarına istiyorlardı ve odada saatlerce zaman geçiriyorduk. Gene de otel bünyesinde olduğum için oldukça rahat olduğum söylenemezdi. Bu yüzden sürem haricinde hususi seanslara girmeye başlamıştım ve bu özgürlüğü tadınca otellere geri dönmek istememiştim. Hususi masaj hizmetimle kıt kanaat geçinebiliyordum ve yalnız masaj hizmeti olduğunda da oldukça para bırakmıyordu. Bende seksle birlikte hizmet vermekten hoşlanıyordum fakat bu hizmetimi yalnız beni tanıyanlar alıyordu. Bir halde bayanlara ulaşacak yol aramaya başladığımda Adana jigolo sitesi bana da yer verir diye düşünmüştüm, sonuçta bende ücretli ilişkilere giriyordum. Bir nevi jigolo sayılırdım, hatta yeni bir jigolodan oldukça daha iyi bile olabilirdim şu sebeple insan vücudundaki tüm zevk noktalarından haberdardım.
  Yetkililerle görüştüğümde ilanımı yayınlayacaklarını söylediler ve derhal dediklerini yaptılar. O sırada sitedeki tek masör jigolo ben vardım. Adana Jigolo Yusuf bu şekilde sektöre girmiş oldu. Değişik hizmetimin ve masajdan tüm bayanların keyif aldığını bildiğimden dönüşlerin acil olacağına emindim. Evvelde çoğunlukla masaj yaptırmak isteyen bayanlar beni ararken, şimdi cinsellik yapmak isteyen bayanlar kısa ilişkiler için arıyorlardı. Masaj hizmetimin oldukça tesiri olmayacak sanıştım fakat ara sıra masaj yaptırıp, sevişmek isteyenlerde armaya başladı. Hizmete masaj girince zevkin daha yoğun bulunduğunu gören hanımefendiler giderek iki hizmeti birlikte istemeye başladılar. Sonunda mesleğimi halletmeye başlamıştım. Kimi süre ben topyekün bedenimi yağlıyorum, hem bayanların bedenlerini yağlıyorum ve o şekilde sevişiyoruz. Bu hakikaten oldukça şehvetli bir görünüm ortaya çıkarıyor, bu düşünceyi benimle paylaşan kadınlardan bazıları ilişkimizi tüm detaylarıyla kameraya kaydediyorlar. Evvelde seanslarımda çekim yapmak isteyende olmamıştı, burada sürekli benim açımdan da ilk olan deneyimler yaşadığım halde hizmetimin oldukça zevkli bulunduğunu bilmelisiniz.
  Kimi süre masajın bedendeki pozitif etkilerinden anlatmak zorunda kalabiliyorum ve bayanları masaja izleyeceği yolu göstermeye çalışıyorum, bayanların en sevdikleri çoğunlukla erotik masaj yaptığım anlardır, erotik masajımdaki dokunuşlarımla yaşattığım orgazmlar eşsizdir. Ajanslardaki jigoloların o ajansa bağlı çalıştığını düşünebilirsiniz fakat jigolo arayan bayanlar sahibinden partner ilanlarına bu şekilde ulaşıyorlar, bu ilanlar ajans ilanları değildir, partnerlerin kendi hazırlamış oldukları ilanlardır. Beni masaj hizmetimde var diye ücretini abartan Partnerlerle bir tutmamalısınız, senelerce ustalaşmış ortamlarda çalıştığım için bana ve hizmetlerimin kalitesine güvenebilirsiniz. Benimle bedeninizdeki her hücrenin rahatladığını hissedeceksiniz ve sonunda masajla başlamış olan görkemli ilişkilere girmek için beni arayacaksınız.
  Gecelerin Standardını Belirleyen Muğla Jigolo Bülent
  Bir ilişkide gece yaşamı en önemli zamanı oluşturur, ilişki gece değişik yaşanır, gündüz değişik. Geceleri coşku daha oldukça hissedilir. Gecelerde yaşananlar daha hareketli ve daha eğlencelidir. Bunu etkileyen geceleri eğlenilecek ortamların daha kalabalık ve daha oldukça olmasıdır. Ben hizmetleriyle gecelerin standardını belirleyen Muğla jigolo Bülent, 24 yaşındayım, bir dansçı değilim fakat bir ustalaşmış dansçı kadar iyi dans eder ve erotik gösteriler hazırlarım. Görüşmelerimi ilginçleştiren fantezilerimde görülmesi gereksinim duyulan ayrı bir boyut oluşturur. Seksin pornolardakinden daha kaliteli bulunduğunu size tattıracağım. Filmlerde bakmış olduğunuzda karışık ve kesik görüntüler görürsünüz ve seksi buna gore halletmeye çalıştığınızda sizde ne yaşadığınızı anlamayabilirsiniz. Oysa pozisyonlar içinde bir süre öpüşmeye ayırırsanız ve pozisyonlara gereksinim duyulan süreyi tanıdığınızda zevki inanılmaz şekilde daha heyecanlı hissedersiniz ve orgazmlarınızı yoğunlaştırırsınız.
  Önceleri renkli ilişkilere dalmak için bende film eşliğinde yansılamak ederek cinsellik yapmanın heyecanlı bulunduğunu düşünürdüm fakat bunların bana kalitesiz heyecanlar getirdiğini fark etmezdim. Bir ilişki yürütürken, bir başkasını yaşamaktan çekinmezdim ve yeni ilişkimde heyecanı daha oldukça hissettiysem hem öncekini sona erdirirdim fakat gene de filmleri izlemekten geri durmazdım. Daldan dala konmanın hayatımı oldukça heyecanlandırdığını savunamam, çoğunlukla daha zevksiz ilişkilere bu yüzden sürüklendim ve Muğla jigolo siteleri istikrarı yakalayacağım mevzusunda beni aydınlattı. Film arşivimi onlarca kere izlediğim için pratikte fazlasıyla deneyimliydim. Kısa molalarla daha oldukça ilişkiye girebiliyorum ve bu şekilde bir randevuda daha oldukça orgazma ulaşıyorsunuz. Geçmişimde ne kadar zevksiz ilişkiler yaşasam da, her birinden bir miktar bir şeyler kapmış olacağım ki; randevularımda tüm hanımefendilerin isteklerini bir halde yaşatmayı başarmıştım ve tutunabilmiştim.
  İlan verdiğim tek site olan Muğla jigolo sitesi, bilinçsiz olarak yaptığım bir siteydi. İyi araştırılmadan ya da bilinçsiz verilen kararlardan genel olarak pişmanlık duyulur fakat benim şansıma ben en doğru sonucu vermiştim ve zirveye hızla yaklaşmıştım. İstekler içinde bilmediğim mevzularda gene filmlerden yardım almaya devam ediyorum. Seksin neredeyse tüm pozisyonlarına minimum bir kere girmişimdir fakat bayanların istekleri karşısında kimi süre kendimi bilgisiz hissediyorum ve daha fazlasını öğrenmeye çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum. Öğrenmekten zarar gelmez fakat kimi süre bunun sonu gelmeyecek benzer şekilde hissediyorum. Fantezilerin heyecanlarını yaşamasam bunaldığım anlarda bu yaşamdan çıkabilirdim fakat fanteziler yardımıyla devam etme gücü buldum ve ilişkilere devam edebildim. Beni kendimden geçirten görüşmelerin heyecanını da atmamam gerekiyor, bu görüşmelerde şehvetin gerçek ateşini hissediyorum ve yaşıyorum.
  Düzgüsel yaşantımda hayatıma giren hanımefendilerin şehvetle seviştiklerine kendimi inandırmıştım fakat burada gerçek şehveti gördüm, bu şehvete haiz bayanlarla daha oldukça görüştükçe artık bu yaşam vaz geçilmez hale geldi benim için, işin maddi taraflarını artık aklıma bile getirmiyorum, her telefonda göreceğim şehvetli hanımı hayal ediyorum ve şehvetini tatmak isterim. Jigolo porno filmleri olduğu sürece de öğrenmeye devam ediyorum. Bana gösterilen şehvetin karşılıksız kalmaması için bende elimden geleni yapıyorum. Dans yeteneğimi kimi süre göstermeyi bile unutuyoruz, şehvetli hanımefendilerin koyunlarına girdiğimde. Oysa erotik dansımla bir bayanın azgınlaşmasını seyretmek en büyük hobilerimdendir. Konuklarımı evimde erotik kostümlerimle karşılayabilirim, otellerde rahatsanız otele gelirim fakat bekar bayanların haricinde hiçbir bayanın evine gelmem. Gizlilik koruması olarak bu kuralım nettir. Hizmette sınır yoktur deyiminin gerçekliğini size yaşatırım.
  Erotik Sohbetlerde Isparta Jigolo Selim En İyisi
  Değişik sohbetlerin değişik hisleri olur, bazı sohbetler insanı neşelendirir, bazıları hüzünlendirir, bazıları sinirlendirir fakat bazı sohbetler vardır, her şeyi unutmanızı sağlar sizi azdırır. Bu sohbetler erotik sohbetlerdir ve sohbeti yapmayı başaranla yapmalıdır. Erotik söyleşi seviyorsanız, erotik sohbetlerde Isparta jigolo Selim en iyisi. Erotik sohbetin yerini ve zamanı iyi ayarlamak önemlidir. Rasgele ortamlarda ve zamanda yapmış olursanız tesirini yitirir ve çekicilikten oldukça itici olmaya adım atar. Jigoloysanız erotik sohbetler önemli silahlarınızdan biri olmakla beraber, bu sohbetin her bayana yapılmaması gerektirme ettiğini de bilmelisiniz. Ben içtenlik kurmadan yalnız cinsellik yaşamak isteyen birkaç bayanda bu problemi yaşamıştım. O zamanlar daha yeniydim ve insan psikolojisini çözmekte yetersizdim, bayanların istediklerini ve kişiliklerini çözmeden içimden geleni söyler ve yapardım. Bunun hatalı davranışlar içinde bulunduğunu duvara tosladığımda anladım. Olgun bir müşterim beni terslediğinde ve daha ciddi olmamı istediğinde anladım ve utancını yaşadım.
  Sonradan görüşmelerimde sohbetlere nabız yoklayarak girmeye başladım, ufak şakalar ve dokundurmalarla bayanın tepkilerini ölçüyor ve tepkilere bakarak sohbeti derinleştiriyordum, derhal sonrasında bu tekniği sevişmede de halletmeye başladım. Muamelelerimde yaptıklarımda bayanların kasılmalarını hissetmeye çalışıyor, nefeslerini dinliyordum, ritimde azalma olmasına ya da yükselişe gore tekniğimi ya değiştiriyor ya aynı yolda devam ediyordum. Isparta jigolo siteleri sohbetlerimle daha şehvetli gecelere kavuştu. Sohbetlerimle ateşlenip, hizmetlerimle rahatlamak hayatınızda oldukça kaliteli bir dönem başlatmış olacak. Erotik söyleşi sevmiyor olsanız da, seviyeli ve kültürlü sohbetimle gene de sohbetlerimden her şekilde keyif alacaksınız. Sohbetime bu kadar güvendiğim için zayıf yönlerimi bu yönümle kapattığımı düşünmeyin. Bir partnerdeki tüm gerekenlere VİP kalitede sahibim.
  Sohbetler yalnız kuvvetli yönlerimden bir tanesi ve bende kişiliğimle söyleşi seven bir karakterim. Sohbetlerde kültürümle her mevzudan sohbete girebilirim, seksteyse her görüşe saygım vardır ve uyumlu olarak her görüşe eşlik ederim. Isparta jigolo sitesi yalnız bir yılda yuvam benzer şekilde oldu. Yuvasını seven insan mutlu olurmuş ya; ben burada mutlu hissettiğim için hizmetimde de mutlu olmanın keyfiyle randevularıma katılıyorum ve her saniye keyif aldığımı hissediyorum. Bayanlarında genel olarak belirli fırsatları değerlendirerek yaşayabildikleri bu görüşmelerde istekleriyle buluşmaları gerektirme ettiğini düşünerek meslekteyim. Jigoloların kolay zengin olmaya çalışmış oldukları için sizinle görüştüklerini düşünmemelisiniz. Güvenilir olun onlarında sizinle aynı istekleri ve hedefleri olduğundan bu macerayı yaşıyorlar. Kazanılan meblağların, güvenilir olun abartılacak yanı yok, bir oldukça harcamaya ve mecburi sürdürülmek sorunda olan lüks hayata gidiyor.
  Lüks yaşam derken, evinde görüşmek istediğiniz bir partnerin evi varoş bir mahallede olsa oraya gitmek istemezdiniz, bu yüzden jigolonun evi iyi semtlerden birinde olmalı ve evin konforundan, ikramlara kadar her şeyin görkemli olması gerekir. Sizi mekanlarda utangaç etmemeleri için sürekli kılık giysileriyle yanınıza yakışan bir adam olduklarını göstermek zorundadırlar. Kendilerini eğitmek ve vücutlarını korumak için daha görülmeyen bir sürü harcama yapmaları gerekir. Doğrusu jigololuk, zevk almak uğruna baştan sona savaşım gerektiren bir meslektir.  Evvelde o denli orta aşama bir sitede kendimi tanıtmaya çalışmışım ki; jigolo Twitter hesabımdan daha oldukça arayan oluyordu beni. Size yaşatmak istediğim lüksün yarısını bile yaşatamıyordum. Doğru siteyi bulunca da daha oldukça ilişkiye başlayarak, daha lüks hizmetlerle size hak ettiğiniz kaliteyi yaşatmaya başlayabildim.
  Burdur Jigolo Metin Tüm Akdeniz’in Heyecanı
  Burdur konumuyla bir cinsellik erkeğinin yaşamayı isteyeceği güzel şehirlerden biri. Burası çevresindeki illere yakınlığıyla bir merkeze benziyor, her yana kısa sürede ulaşabilecek bir konumda olduğum için bir sayıda şehre hizmet veriyorum. Bu güzel avantajlarla Burdur jigolo Metin tüm Akdeniz’in heyecanı konumunda, hatta buna Ege ve İç Anadolu’da eklenebilir. Mütevazi hayatımla yalnız Buradaki bayanlara hizmet vereceğimi düşünüyordum, hedefim zirve değil, keyifli geceler görmekti fakat ilkin Isparta ve Antalya’dan gelen davetlerle bende şaşırmış ve duruma adapte olmak istemiştim. Önceleri tesadüftür, tekrarı olmaz derken, belirli dönemlerde telefon gelmeye devam etti. Şehir dışı randevulara gittikçe duruma alışmaya başladım ve ilk işim daha süratli bir otomobil almak oldu. Şehir dışındaki randevuların tek dezavantajlı yönü, bir randevunun bigün almasıydı, bu dezavantaj yüzünden şehir dışına değişik ücretler söylemek zorundaydım. Buna rağmen istekler gelmeye devam ediyordu.
  Bu randevular, ilk başlardaki hedeflerimin değişmesine niçin oldu, önceleri mütevazi bir hizmet verirken, artık hususi bir arazide, gözlerden uzakta güvenli hizmetler vermenin peşindeydim. Bunla ilgili derhal gözden uzakta bir arazi almak için birikim yaptım ve kısa sürede araziyi aldım. Etrafı yüksek duvarlarla çevrili, içinde havuzu da olan lüks bir ev yaptırdım. Konuklarım burada beş yıldıza haiz bir oteldeki konforu bulabileceklerdi. Burdur jigolo siteleri tüm hedeflerimin tekrardan belirlenmesini ve gerçekleşmesini elde etmiş oldu. Hedeflerim yükseldikçe, hizmet kalitemin de yükselmesi gerektirme ettiğini biliyordum. Bende gerekenleri halletmeye kararlıydım. Hanımefendilerin benimle yalnız istekli seviştiğim ve birçok tabuya takılmadığım için birlikte olduklarını çözmüştüm fakat hedeflerimin yükselmesiyle limitimi burada tutmanın yetmeyeceğini biliyordum, gelen tüm isteklerin gecelerimde karşılanması gerekirdi. Sınırsız isteklerinin her koşulda karşılanacağından güvenilir olan hanımefendiler görmek istiyordum karşımda.
  Gelen istekleri incelediğimde Burdur jigolo sitesi duygusal ruhlu kadınlardan başlayarak, tüm cinsellik tercihlerine ulaşmak isteyen bayanlara gore bir ortamdı. Bense yalnız bu hanımefendilerin yarısına ulaşabileceğim hizmete sahiptim. Durumu düzeltmem ve yüzde yüze ulaşmam gerekiyordu ve bu uzun bir yol olacaktı. Grup isteyenlere, kostümlü isteklere ve bilhassa fetişlere hitap etmeye başlamam lazımdı fakat hepsinin aynı anda geliştirilmesi olanaksız olacağı için bende kademeli şekilde hizmetimi geliştirmeye başlamıştım. En kolay cinsellik çeşidinden başladım gelişmeye, bu grup seksle, evli çiftlere yönelik hizmetleri geliştirmekti, bu hizmette herhangi bir ekipmana ve aksesuara gerek yoktu, yalnız teknik öğrenmek yeterliydi. Bu aşama kısa sürdü ve sırasıyla diğeri aşamaları da atlattım. Bu aşamalar süre almış olsa da, sonunda yüzde yüze hizmet verecek seviyede bir partnere dönüştüm.
  Bu gelişmeyle çevre illerden oldukça yaşadığım şehirden istekler almaya başladım, meğer cinsellik hayatlarında sorunları olan ve renk için coşku arayışında ne oldukça kişi varmış? Bu güzel olmuştu, bende zevkle yeni heyecanlarda tekrardan keyifle yeni hedeflerle randevularda yerimdeydim. Jigolo başvurusu yaptığımdan beri kendimi ilk kez tam olarak bir partner olarak görmeye başlamıştım şu sebeple artık geri çevireceğim kimse yoktu, yalnız randevularım doluysa bir hanımı geri çevirecektim. Bir partnerin ulaşmayı isteyebileceği en üst seviyeye ulaştığım için ve hedeflerimdeki her şeyi gerçekleştirdiğim için bu mesleği seviyorum, sevmekten öte bu mesleğe aşığım. Burdurlu bekar bayanların hayallerini süsleyen bir erkektim, olgun bayanların ateşlerini alan bir erkektim, evli bayanların x aşkıydım, daha ne olsun, sizin modern durumunuza gore sizin de istediğiniz adam olmak isterim.
  Azgınlığını Sitelerde Dindiren Uşak Jigolo Caner
  Azgın duyguları dizginleyemediğinizde işiniz hakikaten oldukça zorlaşır, karşılaştığınız herkesi cinsellik objesi benzer şekilde görmeye başlarsınız, bu hanımlarda ve erkeklerde de aynıdır. Hanımefendiler azgınlıklarını atlatamadıklarında her adama yanaşmaya çalışırlarken, erkeklerde azdıkları dönemlerde tüm hanımefendilerin ardında dolanmaya başlarlar. Bu duyguların ağır basmış olduğu dönemlerde ilişkilerde en fazla hataların yapıldığı döneme girmiş olmuş olmuş olursunuz şu sebeple azgınlıktan karşınızdaki kişinin bir oldukça hatasını görmezden gelmeye başlarsınız. Bir kadınsanız adam size yakışıklı olmasa bile çekici görünmeye adım atar, onunla hayaller kurmaya başlarsınız, erkekseniz de durum aynıdır, kadının göğüsleri çekici gelir, yüzü bebek benzer şekilde görünür fakat bu duygular ilişkiye girip azgınlığınız azalıncaya kadar hissedilen feyk duygulardır. Ben bir türlü azgınlığımı dindirebileceğim birini bulamamıştım ve sonunda azgınlığını sitelerde dindiren Uşak jigolo Caner olarak azgınlığımdan nispeten kurtulmayı başardım, nispeten diyorum şu sebeple her gün ateşimi söndürecek kadar yoğun görüşmelere daha başlamadım.
  Duygusal ilişkilere oldukça inanan biri değilim, daha oldukça gecelik aşklarda yaşam buluyordum ve sürekli azgındım. Ne kadar hovardalık, o denli rahatlama olarak düşünüyordum ve gece hayatından dışarı çıkmıyordum. Güneş battıktan sonrasında kulüplerde takılmaya başlıyordum ve kapanıncaya kadar orada takılarak, kapanışta kolumda bir hanımla oradan ayrılıyordum. Cinsellik ve evren derken sabah yatıyor ve akşamına gene aynı hayata devam ediyordum. Bu hıza rağmen azgınlığımın bir miktar bile azalmaması beni şaşırtıyordu, gözüm her gece hanımlarda olmaya devam ediyordu. Uşak jigolo siteleri azgınlığımın çaresi olur diye bir düşüncem olmadığı için asla araştırmıyordum ve bu yaşamı yaşamayı sürdürüyordum.  Her gece mekanların Playboy erkeği olarak dikkat çekiyordum, adamların çoğunluğu kıskançlıktan, hanımefendilerin bir oldukça hayranlıktan bana bakıyordu. İlgi güzel bir şeydi fakat derdime çağe olamıyordu.
  Mekanda hanımefendiler kadar erkeklerde bana yakın olup, çevremdeki kadınlardan yararlanmak istiyordu ve bu arkadaşlardan bazıları da işin boyutunu abartacak kadar cıvık hareketler yapıyorlardı. Sonunda değişik yolları da gözden geçirmenin zamanı geldi diyerek, Uşak jigolo sitesi dünyasının özelliklerini araştırmaya başladım. Jigololar, yüzlerce hanım, ilanlar, fotoğraflar, sanal bir ortam bana ne kazandıracak diye düşündüm fakat sonradan yorumlara takılınca işin iç yüzünü görmeye başladım. Aslına bakarsak burası inanılmaz hareket yaşanmış olan bir ortamdı, yalnız sanal bir ara yüzde insanoğlu birbirlerine ulaşacakları bilgileri gördükleri için aslolan hareket telefon görüşmelerinde yaşanıyordu. Hanımefendiler erkekleri burada bulabiliyorlardı, erkeklerse bayanlara özgürce kendi tanıtımlarını yapabiliyorlardı.
  Denemekten bir zarar gelir mi diye aklımda kısa bir muhakeme yaptım. Jigolo olmanın cezası yokmuş bunu da öğrendim ve rahatladım, o zaman başka ne benzer şekilde problemler yaşanabilirdi ki? İlan hazırladım, ilanlara baktım, fotoğrafa seçtim ve benim fotoğraflarımla diğeri fotoğrafları karşılaştırdım, bence oldukça pozitif bir duyuru hazırlamış ve yayınlamıştım. İncelemelerimde arayıştaki bayanlarında en azından benim seviyemde bir azgınlığa haiz olduklarını hissetmiştim, o zaman o bayanlarla benim ilişkilerim normalinden daha yakıcı yaşanacaktı şu sebeple ateşle barut bir araya gelecekti. Hayaller ve gerçekler sürekli bununla beraber kişiyi bulmuyor, hayaller ve ümitler ne kadar canlı olsa da, bunların gerçeğe dönmesi zaman alabiliyor. Burada bununda o şekilde bulunduğunu ilk yedi günde öğrenmiş oldum. Ilk olarak bayanların bir miktar güvenlerini sağlamam gerektirme ettiğini es geçmiştim. Güvende o şekilde yazıp çizmeyle kazanılacak bir duygu olmadığından bunu zamana yaymam gerekecekti.
  Azgınlığınız olduğunda zaman en büyük düşmanınız hale geliyor ve sizi ele geçirerek tüm duyguları ve hareketlerinizi ele geçirmeye başlıyor. Bu durumda olduğum için içgüdüsel olarak ürkü olmaya başlamıştım ve hareketlerimle davranışlarımı denetim edemez durumdaydı, agresif davranıyor ve kimi süre kırıcı olabiliyordum. Jigolo müracaat detaylarını hallettiğimde sorunlarım çözülür diye beklentideydim fakat hayaller hüsrana dönüşecek benzer şekilde hissediyordum. Bir ay psikolojim bozuk şekilde randevulara devam ettim. Bir ay işkenceden beterdi fakat güven sağlanmaya başlayınca, neşem geri dönmeye başladı ve azgınlığım hafifledi. Şimdi azgınların cinsellik randevuları sizin de sorunlarınızın çözümü olacak. Sizde azgın ve çaresiz hissediyorsanız, benim azgınlığımda sürdüreceğimiz bir ilişkide azgınlığınızı atabilirsiniz.
  Konya Jigolo Siteleri VİP Hizmetlerin Öncüsü Trabzon Jigolo
  Kalitenin öncüsü sektörlerin hepsinde kullanılan alışıla gelmiş bir terimdir, artık iyi olan, olmayan her şirket, şirket isminin altına bunu yazar ve beklentiye girer. İnternet dünyasında da buna benzer sloganlara çoğunlukla rastlanır ve kişilerin gelmesi beklenir. Bazı firmalarsa hakikaten bu sloganı hak edecek hizmetleriyle yıldız benzer şekilde sektörlerinde parlarlar. Jigolo sitelerinde de içeriğiyle, kullanım tarzıyla Konya jigolo siteleri VİP hizmetlerin öncüsü ve örneği bir sitedir. Eğer bir site bu sloganı hak edecekse bence bu site sonuna kadar bunu hak ediyor, benim düşüncem bu. Bu şekilde düşünmüyor olsaydım, oldukça değişik bir platformdan size yazıyor olurdum fakat inceleyince gördüklerimden sonrasında, VİP bir sitede, VİP partnerlerin olması şart diyerek bende bu siteye yerleştim.
  Evet! Ben Konyalı değilim fakat yakınlardan bir şehirde olduğumuz için kültürel açıdan aynı kültüre sahibiz. O yüzden burada yabancılık çekmiyorum. Kolayca şehre adapte oldum ve zamanımızı kaybetmeden buluşmaya başladım. Sözün başladığı noktada VİP sitelerden ve partnerlerinden bahsetmiştik, Geldiğim şehirde VİP randevuların mimarı bir adam olarak buluşmalara katılırdım, burada da VİP hizmetlerimle gecelere ay benzer şekilde doğacağımdan şüpheniz olmasın. Konya jigolo sitesi beklediğimden kaliteli bir ortam çıktı, bazı siteler birinci sınıf partnerle dolar taşar fakat ziyaretçileri sorunlu kişiler olur fakat burada sitesinden, partnerleri ve ziyaretçi bayanlarına kadar görkemli bir ortam var. Bu ilişkileri her acıdan pozitif etkileyen bir ayrıntıdır. Site, müşteriler ve jigololar birinci sınıf olduğunda sorun çıkaracak hiçbir mevzuda kalmamış oluyor, her şey daha da görkemli yaşanıyor.
  Hizmetlerimi belirli şartlar altında gerçekleştirdiğimi belirtmem lazım. Geceye iyi adım atmak için uykuya dikkat ediyorum ve öğlenleri telefonumu açıyorum, 30 yaşındayım, evimdeki hizmetlerimde göreceğiniz konfor ve ilgiye fanatik olacaksınız. Evime yalnız kendini zora sokmak istemeyen bayanları davet ediyorum. Evlere gelme huyum asla olmadı. Bu kuralı herhangi bir bayanla bozarsam süre içinde diğeri bayanlarda da bozmaya başlayacağımı ve risklere açık hale geleceğimi düşündüğüm için bozamıyorum. İsmim Konya Jigolo Namık, prezervatif koşulunu belirlemek size kalıyor, ben yanımda getiriyorum, isterseniz kullanıyorum. Yer mevzusunda iki seçeneği değerlendirebilirsiniz ya evim ya oteller. Düşlem isteklerinde ise durum daha da genişler, asansör, otopark, piknik alanları benzer şekilde mevkilerde de sekse girerim. Bu ortamlardan korkmanıza gerek yok, belirlediğim güvenli ortamlar var fantezileri yaşamanız için buralarda istediğiniz benzer şekilde kendinizi kaptırabilir ve fantezileriniz canlandırabilirsiniz. Fantezilerinizin sınırsız zevkleri içinde benimde ara sıra katkım olacağından ve bu fantezileri de ilk kez göreceğinizden güvenilir olabilirsiniz.
  Fantezilerdeki deneyimlerim mesleki kariyerimdeki yeri apayrıdır, fanteziler mesleğim öncesinden beri ilgi duyduğum bir cinsellik çeşidiydi. Rahat ilişkilerde bile kesinlikle partnerlerimle sevişirken araya ufacıkta olsa bir düşlem sıkıştırmaya emek vererek eğlenirdim. Süre içinde bu sevişmede vazgeçemediğim tutkuma dönüşmeye başladı. Fantezinin eklenmediği ilişkilerde artık sanki yalnız sevişiyormuşum benzer şekilde hisler almaya başlamıştım. Jigolo nedir düşlem arayışımda öğrendiğim bir mevzu oldu. İlk bakışta bile jigololuğun heyecanını hissetmeye başlamıştım ve benim fantezilerimle, bayanların fantezilerini birlikte yaşama ihtimalim oldukça yüksekti. Keyiflenerek müracaat sayfasına girdim ve tanıtım yazıma başladım. Edebiyat mezunu olduğum için muhteşem bir tanıtım hazırlayabildim. Diğeri ilanların içinde benimki ben buradayım diyordu. Düşlem hizmetimin de olduğuna sevinen bayanların heyecanıyla bende neşeyle ilişkilerimi yaşamaya başlamıştım.
  Fantezilerin renkleriyle yaşanmış olan her ilişki beni daha değişik fantezilerde aramaya yöneltmeye başladı fakat şehvetli bayanlarla görüştüğüm içinde düzgüsel sevişmede de zevk alıyordum. Öncesinde düzgüsel randevularda ayaklarım geri gidiyordu fakat şimdi asla ayrımım yoktu. Bunu yaşamaya alıştıkça, daha bir oldukça arzulamaya başladım. Arzuların bir insanı ne kadar etkilediğini ve hırslandırdığını da burada anladım. Hırs beni karşı konulamaz bir istekler ateşlemişti ve görüşmelere daha kanlı canlı ve heyecanlı koşmaya başladım. Devrin hızlanmasına ve devrin her anından zevk duymanın da farkını ilk kez jigololukta deneyimledim. Net söyleyeyim bir adam hakikaten yaşamdan zevk almayı arzuluyorsa benim önerim her adama jigolo ol yaşamın tadını çıkar yönünde olacaktır. Bu yaşamın renklerini keşfeden tüm adamların yapmış olduğu benzer şekilde sizde bu hayata haiz çıkacak ve görkemli hayata ulaşmanın keyfiyle seksinizi de eğlenceni de yaşayacaksınız. Hanımefendilerin doyum olduklarını izledikçe, bu hayata iyi ki girmişim ve bu hanımlarla iyi ki görüşüyorum diyeceksiniz. Ben diyorum, diyorum fakat bende bu yaşamı tanımadan ilkin bu tatlardan habersizdim.

  Sevişmenin Heyecanını Yaşatan Trabzon Jigolo Deniz Görkemli bir akşamdan sonrasında jigolosuna parasını veren hanım karşısındaki erkeği kurtarıcısı benzer şekilde görür. O adam en güzel ilişkiyi yaşatmıştır ve bu son olmayacaktır. İyi ile kötüyü birbirinden ayırt etme becerisine haiz olan çoğumuz en iyisine ulaşmanın yolunu arar. Coşku hissettiren erkeklerde insanın en iyilerinden oldukları için bayanların her…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!