Van Jigolo Hakan’ın Fantezileriyle Boşalın

  Van Jigolo Hakan’ın Fantezileriyle Boşalın
  Orgazm yaşarken içinde bulunduğunuz anın güzelliği orgazmın doyuruculuğuna da etki eder. Orgazm yaşarken anın güzelliğine iyi mi ulaşırsınız? Naturel olarak buna bir tek cinselliği görkemli yaşayan ve eğlenmeyi bilen biriyle yapabilirsiniz. Cinselliği görkemli yaşamayı başaran kişilerin ilişkilerinde fantezilerin küçümsenemeyecek seviyede önemi vardır. Fanteziler çeşidine gore içlerinde hem coşku, hem zevk barındıran bir macera gibidir. Fantezilerle doygunluk olmanın farkını anlamanız için ilk olarak bir ilişkinizde Van jigolo Hakan’ın fantezileriyle boşalın ve fanteziler ile ilgili yorumunuzu bundan sonrasında hayata geçirmeye başlayın. Düşlem yaşadığınız ilişkilerin tesirinin esrarengiz bulunduğunu düşünecek ve yine kendinizi düşlem olmayan bir ilişkide görmek istemeyeceksiniz. Fantezilerin yaşattığı hususi hazlarda oldukça iddialıyım.
  Önceleri verdiğim önem cinsellikte yalnız pozisyonlara yönelikti, pozisyonları araştırır, her pozisyonda görkemli olmaya emek harcayarak tesirini çoğaltmaya uğraşırdım. Bu çabalarımın aslına bakarsak oldukça gereksiz bir uğraş bulunduğunu bunu daha kolay bir yöntem olan fantezilerle asla uğraşmadan başarabileceğimi sonradan öğrenebildim. Van jigolo siteleri olmasaydı ve ben bu yolla jigololuğa geçiş yapmasaydım, sanıyorum kolay ilişkilerde doygunluk olmaya uğraşacaktım ve heyecanlı fantezileri yaşama imkanım olamayacaktı. İlk yaşadığım fantezide normalde zevk vermekte zorlandığım birkaç pozisyon vardı ve fantezinin etkisiyle bu pozisyonlarda ilişkiye girdiğim hususi müşterimi kolayca doygunluk etmeyi başardığımda bu etkiye fanatik olmaya başlamıştım. Fanteziler artık radarıma girmişti ve bu konudaki araştırmalarımda, bu maceraların bir sonunun olmadığını tek gerekenin kuvvetli bir hayal gücü bulunduğunu gördüm. Hayal enerjisini geliştirmek için eskisinden daha oldukça kitap okumaya başlayarak, daha oldukça film izlemeye başladım. Naturel olarak okuduğum kitaplar ve filmler hep cinsel içerikli yayınlardı.
  Okudukça ve izledikçe ufkum açılmaya başladı ve bir süre geçtikten sonrasında artık kendi fantezilerimi kurgulamaya başlamıştım. Van jigolo sitesi fantezilerimle boşalmayı bekleyen bayanları her gece boşaltmamı sağlıyor. Randevularımın Van’daki en hususi kaçamaklar bulunduğunu bilen özenli bayanlar, benim randevularımı beklemeyi göze alarak beni arıyorlar. Bense kimseyi bekletmeyi sevmediğim halde mecburen bunu yapmak zorunda kalıyorum. Bildiğiniz şeklinde fantezili ilişkiler bir çok vakit uzun sürek ilişki çeşitleridir, fanteziye gore bir giriş, gelişme ve netice vardır ve her düşlem bir hikayeye dayalıdır. Bu hikayeler ne kadar benzersiz olursa, fantezinin etkilerinin boyutları da artar. Bir öykü oluşturabilmek için belirli bir birikiminizin ve hayal gücünüzün olması şarttır. Yalnız hayal gücüyle ya da yalnız birikime haiz olarak bir fantezinin tesirini dört dörtlük hissedemezsiniz. Öykü ne kadar güçlü olsa da, yaşatmayı başaramazsanız, tesiri minimuma iner ve beklenen doyumu veremez.
  Kimi vakit bir düşlem üstünde günlerce düşünebilir ve onlarca kere gözden geçirebilirim. Bir bayanlar fantezimi yaşamaya başlamadan ilkin etkisinden tam olarak güvenilir olmak isterim. Güvenilir olduğumda ise ilk arayan bayana bu sürpriz fanteziyi yaşatarak kendinden geçirmeye başlarım. Her fantezimde bir oldukça kişinin denemeye çekineceği birkaç pozisyon ve gerçekle bağları olan bir mevzu vardır. Fantezilerimi ek olarak kostümlerle zenginleştirdiğim için etkiyi bir misli daha arttırıyorum. Kurguladığım tüm fantezilerin ne olursa olsun kostümüne de sahibim, kostümü olmayan bir fantezimi sanki kostüm giyiyor şeklinde yaşatmam. Van jigolo ilanları kostümlü cinsellik oyunlarını bayanlarla yaşayabildiğim tek kontakt yolum. Bu yol etken olmasaydı, Van’da jigolo ilişkisine girebilmek oldukça zorlanacağımız bir eğlence olmaya başlayacaktı. İlanlardan aldığınız numaralarla herkesten habersiz erkeğinizle bağlantı kuruyor, buluşma saatinden, buluşma noktasına kadar gizlilikle anlaşmanızı yapıyorsunuz. Yaşananların daha etkisinden çıkamadan da evinize dönerek sakin yaşantınızda sanki asla coşku yaşamamış, asla yeni zevkler tatmamış şeklinde devam mutlu hayatınıza devam görevi yapıyorsunuz. Oysa mutluluğunuzun tek nedenim benim ve bunu kimselerle paylaşamıyorsunuz.
  Van Jigolo İç Çamaşırınızı Dişleriyle Çıkaran Uşak Jigolo Yunus
  Merhabalar, erotik iç çamaşırlarıyla sevişen yakıcı bayanlar. Hanım vücudunun çekiciliği artırıp azaltmayı en kolay başaran eşya iç çamaşırlarıdır. İç çamaşırlarının adam üstünde inanılmaz bir büyüsü vardır. Vücudu daha yakıcı gösteren bir iç çamaşırı ekibi şehveti misliyle arttırabilir ve erkeği azgınlaştırabilir, görüntüsünde bir çekicilik olmayan iç çamaşırları ise mevcud şehveti azaltabilir ya da kaybolmasına yol açabilir. Bense iç çamaşırlarıyla çıplak bir kadının görüntüsünü gözlerimin önünde hayal etsem bile şehvetimi arttırabiliyorum, erotik iç çamaşırlarıyla bu oldukça daha kolay olabiliyor. Benim adım iç çamaşırlarınızı dişleriyle çıkaran Uşak jigolo Yunus, 23 yaşındayım, 179 uzunlukta, 71 kiloda, kumral bir cinsellik erkeğiyim. İç çamaşırları beni öyleki fazla azdırıyor ki; vücudunuzu okşayarak yalamaya başladığımda hepsini dişlerimle bedeninizden çıkarıyorum ve bun yaparken de asla telaşlı biri şeklinde davranmıyorum. Olabildiğince sakin ve zevk verecek şekilde bunu yapıyorum.
  Seksin her aşamasında görebileceğiniz en sakin adam olarak sevişirim fakat verdiğim heyecanları hiçte sakince almazsınız, içinizde bir zevk fırtınasına tutulmuşçasına heyecanlar hissetmeye başlarsınız. Deneyimlerim telaşlı olmanın sevişmede asla sağlıklı bir davranış olmadığını tespit etmiş durumdayım. Bilhassa kimi vakit hususi yaşamımızdaki ilişkilerimde süratli sevişiyorum, kimi vakit yavaş sevişiyorum ve arada bir fark ortaya çıkıyor mu, çıkmıyor mu, onu gözlemliyorum. Uşak jigolo siteleri görüşmelerimdeyken bu türden riskler almıyorum, mantığımla hareket ediyor ve sakin takılıyorum. Gene de şüphelerimden kendimi arındırabilmek için hususi hayatımdaki ilişkilerimi adeta bir sürüş testi şeklinde kullanarak deneyimlerimi tekrardan sınavdan geçirerek hizmetimin kalite seviyesinden güvenilir olmaya çalışıyorum. Hizmetimin bir kadın tarafınca kafi olmadığının söylenmesi her halde mesleği bırakmama yol açacak bir yıkım olacaktır. En iyisini vermeye çalışırken, aslına bakarsak, hiçbir şeyi veremediğinizi öğrenmek tüm özgüvenimi yitirmeme niçin olacaktır ve beni mesleğimde başarısız biri haline getirecektir.
  Bu zor denilebilecek meslekte bir dağcının sabırla zirveye ulaşmış olduğu şeklinde zirveye ulaşmaya çalışırsınız, girdiğini yol kimi vakit düz bir patikayken, kimi vakit dik yamaçların ve uçurumların olduğu bir yola dönüşür ve bu anlarda yapılacak hata mesleğinizdeki geleceğinizi atama eder. Uşak jigolo sitesi dert dinleyen bir Güzin abla değildir fakat gene de partnerlerin dertlerine destek olması için bazı makaleler yayınlamayı dikkatsizlik etmez, bu yazıların halen en sıkı takipçilerinden biriyim zira bu yazılarda çoğunlukla yaşanmış olaylardan yola çıkılarak yazılar hazırlandığı için, gelecekte beni de bekleyen zorluklarla ilgili sırlar barındırır. Bir oldukça kişi jigolo yaşamındaki lüks ve esrarengiz yaşamın etkisine girerek yaşamı önemsemez tavırlar sergilemeye adım atar. Sürekli mutlulukla bu yaşamı sürdürebileceklerini düşünen kişiler tedbiri elden bıraktıklarında bigün ansızın minik bir hatayla duvara toslarlar ve tüm yaşamın oldukça kolay kazanılmış olduğu şeklinde kaybedilebileceğini de anlayacakları mücadelelere girmeye başlarlar. Bu savaşım karşılaşılan son savaşım olmayacaktır, meslek hayatınızı tamamlayana dek bu türden vakalar hep sizi sınamaya devam edecektir.
  Yaşım oldukça gençtir fakat edinim yaşa gore dağıtılan bir özellik olmadığı için bu mevzuda bir uzman olarak yorum yapabilme hakkını kendimde görüyorum. Otuzunda jigololuğa süregelen biriyle yirmisinde jigololuğa süregelen birinin iş deneyimi aynı seviyededir ve bu hayatta geçirilen süre ve meydana getirilen görüşmelerde gerçekleşen her vakayla deneyimler şekillenir. Benim yaptığım görüşmelerde geçirdiğim süre dört yıla yaklaştı, dört yılda toplamda iki bine yakın ilişki yaşayarak beş yüzden fazla bayanlar cinsel ilişki kurdum. Bu beş yüz bayanın her birinin aynı kişilikleri, ayrı istekleri ve zevk alma yolları vardı. Tanıştığım her yeni bayanın bana elde etmiş olduğu katkı bu yüzden önemlidir. Her kadının değişik istekleriyle deneyimlerim şekillendi ve şu anki hizmet kalitemin oluşması sağlandı. Görüşme yaptığım bir oldukça hanım uzun süredir tanıdığım kişilerdir, ara sıra yeni birileri arıyor ve deneyimlerime yepyeni deneyimler eklememi sağlıyorlar. Uşak jigolo ilanları bayanlarında deneyimlerini profesyonellerin hizmetiyle arttırdıkları bir ortamdır.
  Şanlıurfa Jigolo Yavuz’la Islak Rüyalar
  Uykuya daldığınızda rüya görmemek imkansızdır, bu rüyalar kimi vakit can can sıkan olurlar, bazense keşke uyanmasaydım dedirtecek kadar zevkli ve mutlu edici olurlar. Bilhassa mutlu hissettiren ıslak rüyalarda, kusursuz bir ilişkiyi yaşarken ve inanılmaz zevk alırken kendimizi görürüz ve uyanmak, gerçek dünyayla yüzleşmek oldukça can can sıkan olur. Eğer kalkmak gerekmiyorsa, ısrarla tekrardan uyumaya emek harcayarak, rüyanın devamını görmeye çalışırsınız. Rüyalar günlük vakalarda yaşananların yansıması olarak bilinçaltımızın bizlere bir hediyesidir. Etkilendiğimiz biri ya da oldukça zevk duyduğumuz bir ilişki yüzünden bu ıslak rüyalar ortaya çıkabilir. Bu etkilenmeyi sürekli hissedeceğiniz Şanlıurfa jigolo Yavuz’la ıslak rüyalar görmeye asla ara vermeyeceksiniz. Hizmetlerimi tesiri günlerce değil, haftalarca geçmeyecek ve derin uykunuzda benimle ilişkiye girmeye, zevk alarak ıslanmaya devam edeceksiniz. Beni rüyalarım daha oldukça özlemini çektiğim mevzularla ilgili, yakıcı ilişkileri hayatımın her gününde yaşayabildiğim için cinsellikle ilgili rüyaları nadiren görebiliyorum. Nadiren gördüğüm bu rüyalarda, en yakıcı randevularımdaki kadar zevk aldığımı hissediyorum ve keşke daha oldukça bu rüyaları görebilsem diyorum.
  Sizlerle gerçekleştirdiğim cinsel ilişkiler o denli doyurucu geçiyor ve bunu her gün hissedebildiğim için sizden daha azca ıslak rüyalar görüyorum. Şanlıurfa jigolo siteleri cinsellik ilişkilerindeki yoksulluk sebebiyle neredeyse her gece ıslak rüyalar görmekten dayanılmaz bir azgınlığa ulaşan bayanların ortamıdır diyordum fakat bu grup yalnız küçük bir kitleymiş. Sitedeki gruplarda evli bayanlar, bekarlar hatta eskort bayanlar bile evren hayata geçirmeye çalışırlar. Benimle görüşmeye gelen ilk eskort hanımefendi oldukça ilgimi çekmişti. Kendine izin verdiği bir günde ücretli bir cinsellik hanımı niçin gene cinsellik yapmayı sitesin diyordum. Esasen her gece benim şeklinde bu hanımda cinselliğe doyuyordu, benim yanımda ne işi vardı? Bunu kendisine sorduğumda, kaliteli cinsellik için yanıtını aldım. Eskort bayanların randevuları jigoloların randevuları şeklinde heyecanlı ve zevkle geçmiyormuş, gelen erkekler bir çok vakit bir saatliğine geliyorlarmış ve oral cinsellik yapmış olup, bir iki cinsel birleşme yaşayıp geldikleri şeklinde gidiyorlarmış. Oldukça nadiren orgazm yaşama şansları oluyormuş ve iyi bir orgazmı özledikleri için meslektaşlarına gidiyorlarmış.
  Sonuçta eskortlar ile jigololarla değişik kitlelere hitap eden hizmetler verseler de aynı meslek kolunu paylaşıyorlar. Onlarda para alarak sevişiyorlar, bizde para alıp sevişiyorum fakat aramızdaki fark onlar bunu yaparlarken neredeyse asla zevk almıyor ve doyuma ulaşamıyorlar fakat biz hem zevk alıyoruz, hem doyuma ulaşabiliyoruz, hem de oldukça çok keyifli ana tanıklık edebiliyoruz. Kimi vakit erkekler eğer hanım olsaydım, fahişe olurdum ve kendimi pahalıya satardım şeklinde meslek aşağılayan şakalar yaparlar. Bunu hakikaten dile getiriyor olsalar, gidip Şanlıurfa jigolo ilanları ile bu mesleğe başlayabilirlerdi, illaki bir kadın olmalarına gerek olmadığını aslına bakarsak onlarda oldukça iyi biliyorlar fakat bunu yalnız dillerinde istiyorlar, kalplerinde bu istekten yoksun oluyorlar. Kendilerinde bu cesaret olmadığı için hemcinslerinin yapmış olduğu bu mesleği görmezden geliyorlar ve cinsellik hizmetindeki bayanları aşağılamayı tercih ediyorlar. İşleri bu hususi hizmetlerdeki bayanlara düştüğünde ise senin gibisini asla tanımadım, sen mükemmelsin şeklinde sözleri utanmadan anlatmaya başlıyorlar.
  Bayanlar bu kadar nankör değiller ve kaliteyi yaşamak istedikleri için kaçamaklarında daha dikkatli oluyorlar. Şanlıurfa jigolo sitesi oldukça dikkatli olmanızı gerektirmeyen bir platformdur. Buradaki adam cinsellik işçilerinin hepsi bayanların hizmetinde olmaktan oldukça memnunlardır. Bayanların ilgisini yitirmek istemedikleri içinde her şeye hazırlıklı olmaya çalışırlar sürekli kendilerini geliştirerek mükemmelliğe ulaşmaya çalışırlar. Bu partnerin kapasitesi oranında süratli yada yavaş yaşanır, benim mükemmelliğe yetişme sürem iki yılda tamamlanmıştı. İki yıl oldukça uzun bir süre bence fakat benim cinsellik geçmişim oldukça hareketli olmadığından birçok mevzuyu sıfırdan öğrendim ve geliştirmek zorunda kaldım. İlkokula süregelen birçoğunun direkt üniversiteye başlayamaması şeklinde bende ilk aylarımı ilkokula başlamış şeklinde görüyorum ve vakit içinde ortaokula, liseye ve üniversiteye geçtim, şimdiyse mesleğimde uzmanlığı okuyorum ya da buna sevişmede mastır yapıyorum diyebiliriz.
  Açıkhava Seksinin Uzmanı Tunceli Jigolo Can
  Bazı ilişkiler istediği kadar yakıcı yada şehvetle yaşansın, bir fanteziden alınan doyumun yerini doldurabilecek kadar tesirinde bırakan olması olanaksız. Fanteziler, oldukça hususi olmalarına rağmen doğru kişilerle nadiren yaşanabilen güzelliklerdir. Bir oldukça kişi doğru partneri bulmayı boş verin fantezilerini paylaşabilecekleri ve deneyebilecekleri bir partneri bile bulamazlar ve hep içlerinde kalan bir istekle yaşamaya çalışırlar. Benim fantezilerimde her türlü açık alanda cinsellik ilişkisine girmek fakat bu içinizde birazcık çılgınlığın ve cesaretin olmasını gerektiren bir düşlem. Bende cesarette, çılgınlıkta fazlasıyla bulunuyor fakat bunlara haiz kız dostlar edinmekte oldukça zorlandığım için buradayım, ben Açıkhava seksinin uzmanı Tunceli jigolo Can. Kimi vakit cinsellik hayatıma çılgınlık arayışında azgınlıkta sınır tanımayan hanımefendiler konuk olurlardı, onlarla bir süre bu fantezilerimi yaşayabilecek ortamlar kuruyordum, cesaretleri oranında bazı heyecanları yaşıyorduk fakat bu gene de ayda yılda bir yaşandığı için kafi tatmini vermiyordu.
  Çılgınlık arayışındaki hanımefendi dostlarım bir süre sonrasında hayatımdan geldikleri şeklinde aynı hızla çıkıyorlardı ve ben gene fantezilerimden uzakta ilişkilere devam ediyordum. Tunceli jigolo siteleri çılgınlığımı yaşayabileceğim bayanlara beni küçük bir ihtimal ulaştırabilecek kapasiteye haizdir düşüncesiyle incelemeye başladığımda okuduklarımla yerimde durması olanaksız şekilde heyecanlanmaya başlamıştım. Bu hayata balıklamasına dalabilirdim fakat beni tek korkutan hadise diğeri fantezilere ayak uydurmakta zorlanıp zorlanmayacağım mevzusuydu. Benim fantezilerimi yaşama isteğim şeklinde bayanlarında fantezilerini yaşama isteği olacaktı ve öncelik onlarda olduğundan benim fantezilerim küçük bir ihtimal yaşanacak, küçük bir ihtimal yaşanmayacaktı, bu bir nevi kumar şeklinde gelmişti ve sonucu belirsiz şeyler üzerine kumar oynamayı sevmeyen biri olduğum için ilk adımımı atacağımda inanılmaz zorlanmıştım. Birazcık sakinleştiğimde fantezilerime yetişme mevzusunda, bu yaşamda, düzgüsel yaşamımdan daha oldukça şansım bulunduğunu anlamaya başladım. Düşlem yaşatacak bir erkekle görüşmeye çalışan bayanların toplamı normalde tanıdığım kadınlardan daha oldukça olduğundan şansın daha yüksek olacaktı.
  Bu küçük bir ihtimal kendimi telkin etme yöntemi ile aklımın bana oynadığı bir oyundu o an için fakat bu oyun işe yaramış ve ben Tunceli jigolo sitesi ilanımı çoktan yayına vermiştim. İlan hazırlarken asla düşünmeden içimden gele her şeyi bulunduğunu şeklinde yazmış ve hedefimin deli bayanlarla fantezilere girmek bulunduğunu açıklamıştım. Bu kadar açıkça kendimi ifade ettiğim için bayanlarda diğeri ilişkilere gireceklerinde beni armaya çekiniyorlardı fakat bir şansımızı deneyim edelim diyerek bana ulaşıyorlardı. Bir satın alan portföyü oluşturabilmem için tük aramalara buluşma vermek zorunda olduğumu hissediyordum. Ilkin bir portföyüm oluşsun sonrasında fantezilerimin ve bayanların fantezilerinin yaşanmaya başlayacağını biliyordum. Zaman problemi oluşturacak bir mesleğim yada okulum olmadığı için sabırla beklemeye ve randevular vermeyi sürdürdüm. İlk gelen düşlem isteği orta yaşlarda deli bir hanımdan olmuştu. O da benim şeklinde Açıkhava da saatlerce çırılçıplak ilişkiye girmek istiyordu. Bunu rasgele bir ortamda yapma imkanımız olmadığı için averaj bir saatlik bir gezi yaparak evvelde belirlemiş olduğum bir ormanlık bölgeye gitmiştik.
  Sık ağaçlar, piknik malzemeleri ve güzel bir hanımla dağ başlangıcında keyif çatıyordum. Tenha bir dağ başına bu yalnız bayanın benimle gelmesine şaşırmış ve cesaretine fanatik olmuştum. Her hanım kendinde bu cesareti bularak, dağ başlangıcında cinsellik ilişkisi yaşamaya gitmeye cesaret edemezdi. Bu yönüyle tanıştığım hanımefendi benim bakış açımla hayatımda tanıdığım en yürekli ve hususi kadınlardan biri durumundaydı. Onu hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğratmamalıydım. Piknik sepetimde alkol dahil, her türlü yiyecek ve içecek mevcuttu. Olgun bayanın sakinleşmeye asla ihtiyacı yoktu fakat benim kesinlikle birkaç kadeh içerek sakinleşmem ve kendimi toparlamam gerekiyordu. Baş başa birkaç saat süresince yedik içtik ve söyleşi ettik, ikimizin de kafası rahatlamıştı ve birbirimize davranışlarımız daha samimi olmaya başlamıştı. Bu içtenlik vakit içinde şehvete dönüşerek, çimlerin üstünde yaşanmış olan bir ilişkiye yöneldi. Tunceli jigolo ilanları yalnız on günde beni isteğime ulaştırmış ve daha fazlasına ulaştıracağını ispatlamıştı. Şu an bana gelen çağrıların yüzde doksanı yalnız fantezilere yönelik çağrılar olmaya başladı, sizde fantezilerinizde ilk olarak beni görmeli ve benimle düşlem yaşamalısınız.
  Trabzon Jigolo İlanları Ve Yaşanmış olan Müthiş Heyecanlar
  Trabzon insanı ve Karadeniz’de yaşayan insanların geneli oldukça heyecanlı kişiliklerdir. Eğlenmeyi severler, neşelidirler, komiktirler ve azgındırlar. Ben halis muhlis bir Trabzonluyum, 26 yaşındayım, Karadeniz şivesine sahibim, bu parçamı yitirmek için asla adım atmadım, kimi vakit bana diksiyon dersleri almamı söyleyen meslektaşlarım oluyor fakat bayanların beni bu halimle oldukça komik bulduklarını ve sevdiklerini bildiğim için diksiyon dersi almaya asla niyetlenmedim. Bayanların kaçamaklarındaki önem rolüne rağmen Trabzon jigolo ilanları ve yaşanmış olan müthiş heyecanlar yetersiz kalabiliyor ve birazda gülmeye gereksinimleri oluyor, o süre Jigolo Dursun komedi kabiliyeti ile geceleri neşelendiriyor. Komik olmak içten gelmesi gereksinim duyulan bir davranıştır, bu eğitimle kazanılacak bir kabiliyet olmadığını her insanoğlunun bilmesi lazım, komedyenler en zor yetişen kişilerdir. Bunu beyazperde sektöründe ve eğlence dünyasında kolayca görebilirsiniz. Rn zor bulunan sanatçılar komedi sanatçılarıdır ve bölgeleri oldukça zor doldurulur.
  Mesleğimde baktığımızda, seksi çabalarıyla öğrenip güzelleştiren kişiler, kültürlerin ive diğeri sorunlu taraflarını de çabalarıyla geliştirirler fakat komedi taraflarını asla geliştiremezler yalnız küçücük espriler yapmayı öğrenirler, bu gerçek anlamıyla komik olmak demek değildir, yalnız esprili olmaktır. Trabzon jigolo siteleri bayanlara müthiş heyecanlar yaşayacaklarının garantisini veren bir topluluktur, bende bu topluluğun bir üyesi olduğuma gore bu garantiyi benimde size asla düşünmeden vermem lüzumlu. Komik davranarak kimseyi heyecanlandırabileceğimi düşünmüyorum, komiklik yaparak bir tek sizi neşelendirip güldürebilirim fakat heyecanlanmak değişik duyguları harekete geçirir ve sevişmede bunu duymak gereklidir. Coşku tamamlanmamış olunca, istekte tesirini yitirmeye adım atar, ben istekli hanımefendiler severim, bana sarılıp “uy Dursun’um ye benu” demelerini isterim. Bunu diyebilmeleri için bayanlara coşku gerekiyorsa, gereksinim duyulan heyecanın fazlasını veririm. Ben heyecanı öpüşmeye başladığımda, yakıcı ön sevişmemle ve dozunda yaptığım okşayışlarla veriyorum. Heyecanlanmaya süregelen bayanlar söylediğim kelimeleri kulağıma fısıldamaya başlayarak şehvete kapılıyorlar ve ben onları yiyeceğime, onlar beni yemeğe başlıyorlar.
  İlanımı hazırlarken Karadeniz şivesi mi kullansam daha organik olur yoksa her insanoğlunun kolayca okuyup anlayabileceği bir üslupla mi yazsam diye ikilemde kalmıştım. Karadenizli kanım ağır basınca ilanımı Laz şivesi ile hazırladım ve bayanların asla fakat asla ilgisini çekemediğimi gördüm. Bir ayda yalnız üç randevudan başka görüşme yapamamıştım. Trabzon jigolo sitesi ikinci ve bu sefer muntazam bir Türkçeyle yazılmış ilanımı yayınlayınca ilanlar bir cinsellik partnerinin hayatında ne kadar önem taşıyor anlamaya başladım. Artık şivemi tamamen bulunduğum ortama ve kişiye gore belirliyorum, kimi vakit şivem kaçabiliyor ve tepkilerimi organik halimle veriyorum fakat bu Karadeniz insanında sürekli görülen şeylerden biridir. Reşit olduğumda yayınladığım ilanla geleceğimle ilgili tercihimi yapmış oldum. İlk yıl üniversiteye gitmek yerine mesleğimi yaparak eğitimim için ihtiyacım olan maddi birikimi kazandım. İkinci yılımda okula başlayarak daha rahat eğitim alıp çalışacağımı düşünüyordum fakat iki vakası birlikte yürütmek süre açısından da, enerji açısından da oldukça zorlayıcı olmaya başlıyordu.
  Görüşmelerimde bir tek üçüncü senemde denge kurmaya başlayabilmiştim, sanıyorum bunda yaşımın da tesiri olmuştu. Yaşım ilerledikçe kararlarımı daha mantıklı almaya başlamış, daha programlı hale gelmiştim. Trabzon jigolo Dursun üç yıl içinde neredeyse görkemli adam olmaya başlamıştı. Bu gelişmeyi uzaktan gözlemleyen bayanlar bana ilgilerini esirgememeye başlamışlardı. İlgi gösterenler bende ilgi görüyor ve zevkli heyecanlar tadıyorlardı. Öpüşmeye ayırdığım zamana değil de, uykuda boşa geçirdiğim zamana üzülüyorum. Enerjimin birazcık daha oldukça olmasını ve günde birkaç saatlik dinlenmeyle hayatımı yaşayabilmeyi arzu ederdim. Günlük uyku ihtiyacımı iki değişik saate uyuyarak tamamlıyorum, öğlene doğru kendime ayırdığım üç saat ve akşam suretiyle ayırdığım iki saatlik dilimlerde uyku ihtiyacımı da gidermeye çalışıyorum. Kısa süreli uyku seansları tüm enerjimi yenilemem için kafi geliyor. Gene yenilenen enerjimle, tüm günümü ve gecemi son sürat yaşamaya başlayabiliyorum ve Trabzon gecelerini aydınlatıyorum.
  Tokat Jigolo Anıl Seksi Kayganlaştırıcıyla Arkadan Seviyor
  Sevişmede birazcık teknik ve birazda kayganlaştırıcının çözemeyeceği sorun yoktur, kayganlaştırıcı sevişmekten, anal sekse varan kadar sevişmede bir oldukça vakada anları daha da güzel yaşatır ve zevk alan duyuları harekete geçirir. Tokat jigolo Anıl seksi kayganlaştırıcıyla arkadan seviyor fakat sevişirken göğüslerinizi yağlayıp, daha ıslak hale getirerek okşamaya da doyamıyor. Kayganlaştırıcıyla ya da benzer yağlarla bedenlerinizin parıldamaya başlaması ve hassaslaşması beni bitirip azdıran anlardan birini oluşturuyor. Sevişmede kayganlaştırıcı kullanmayı bilmeyen biriydim, anal cinsellik yüzünden kayganlaştırıcı hayatıma girdi, ters ilişkiye müsaade eden kız dostlarımla kayganlaştırıcılar yardımıyla acısız ve benim istediğim şekilde ilişkileri bir tek bu şekilde yaşayabiliyordum. Kayganlaştırıcıyı ilkin bayanların kalçalarında kullanmaya baladım, derhal sonrasında bacaklarında ve göbeklerinde, sonrasında göğüslerde ve en sonunda tüm vücutta kullanmaya başlayarak ilişkilerimi yoğun zevklerle yaşanır hale getirmeye başladım.
  Yazgı meşhur oyunlardan birini bana da oynayarak Tokat jigolo siteleri ve ilanlarını asla beklemediğim ansızın karşıma çıkardı. Bana kadere karşı çıkılmaması öğretildiği için, bu tesadüfi durumu anında kabullenerek kaderimde bu varmış dedim ve duyuru hazırladım. Kaderim karşıma hep seksteki uzmanlığı zirvedeki bayanları çıkarmaya başladığında, hakkımda iyi şeyler olacağını anlamaya başladım. Tersi durum olsaydı, görüşmelerimde hep sorun yaşayacağım hanımefendiler karşıma çıkardı ve beni bu yaşantıya başlamadan başka yöne itebilirlerdi fakat tam aksi olmuş ve bu yaşamı gelen bayanlarla daha oldukça sevmeye başlamıştım. Gerçekleri açıklamam gerekirse ilanımı verdiğimde yalnız birkaç ilanı incelemekten başka bir araştırma yapmamıştım. Bu kaderin bana çizdiği yolsa, oldukça detaylara bakmama gerek yok diye düşünmüştüm ve gözümü kapatarak bu hayata girmiştim. İlginç randevuların yaşandığı yılların arkasından, yazgı halen benden yana ve karşıma sorunlu asla kimseyi çıkarmıyor ya da ben seksi hakikaten muhteşem yapıyorum, bayanları istedikleri kıvamda doygunluk ediyor olmalıyım ki; bende bir sorun görmeden randevumdan ayrılıyorlar.
  Bir anlığına kaderimin isteğine boyun eğerek girdiğim bu yaşantıdan anal seksle zevk almaktan değişik heyecanlarında olabileceğini keşfetmeye başladım. Senelerce kendimi balta girmemiş, otantik ortamlarda maceraya ve keşfe çıkmış bir maceracı şeklinde hissediyordum. Tokat jigolo sitesi maceralı yolculuğumda bana görkemli bir rehberlik hizmeti vererek keşiflerimi zevkle yapmamı sağlıyordu. Anal seksle süregelen ilişkilerimde sınırsız seksi keşfederek ilk heyecanlarımı yaşamaya başladım, arkasından kostümlü ilişki istekleri yağmaya başladı fakat ben bu mevzuda tam bir cahildim ve asla hazırlığım yoktu. Buluşma geri çevirmekten nefret ediyordum ve bu isteklerin tamamını geri çevirmek durumunda kalmıştım. Acil tarafınca kostümleri araştırmalıydım, kostümlerle ne şekilde ilişki yaşanır, neler yapmayım hepsini öğrenmem lazımdı. İlk kez araştırma yapmadan bu hayata girdiğime pişmanlık hissetmiştim. Evvelinde birazcık süre ayırmış olsaydım, bu mevzuda bir miktar bilgim olabilirdi ve kendimi bu kadar bilgisiz hissetmezdim.
  Kostümleri tedarik etmeye başladığımda işimin bu kadar kolayca çözüleceğini düşünmediğimden, gereksinim duyulan araştırmayı tamamlamaya süre ayırdım. Kostümlü ilişkiler, erotik hikayelerin canlandırıldığı bir tiyatro oyunu gibiydi. Bu gördüğümde kostümlü seksi, anal cinsellik kadar seveceğimi düşünmeye başladım ve daha oldukça heyecanla hazırlığımı hayata geçirmeye devam ettim. Kostümlü heyecanlara bayanların daha oldukça ilgileri bulunduğunu saptamak güzel bir gelişme olmuştu. Bu gelişme mesleki kariyerimde bir sıçramaya niçin oldu ve kalitem bir aşama daha yükselmiş oldu. Kostümlü istekleri yanıtlayamamanın verdiği pişmanlıkla acaba başka neler bilmiyorum diye araştırmaya başladığımda, daha birkaç mevzuda eksiğimin bulunduğunu gördüm ve bu sefer bir pişmanlık hissetmeden derhal yeni şeyleri data dağarcığıma eklemeye başladım. Bu sefer bu şekilde isteklere karşı hazırlıklı hale gelmiştim ve yine aynı pişmanlık duygusunu yaşamadan hizmetimi vermeye çalışacaktım. Tokat jigolo ilanları tüm isteklerinize cevap vermeye hazırlanan erkekleri tanıtıyor, onlardan birisi olarak benim seanslarımda olduğunuzda da tüm arzular gerçekleşecek.
  Tekirdağ Jigolo İlanları Keyifli Cinsellik Seanslarının Merkezi
  Trakyalılar eğlenmeyi ne kadar seviyorlarsa, bu eğlencenin de merkezi Tekirdağ’dır. Tekirdağ gecelerinde eğlenen insanoğlu kimsenin uygar durumuyla ilgilenmez, yanında kişi eşimi, sevgilisi mi yoksa ücretli bir partner mi diye umursamadan eğlenmeye devam eder. Burada tamamımız kendi aleminde olabildiğince oldukça eğlenin ve keyif almaya bakar. Tekirdağ jigolo ilanları yalnız bayanlar için keyifli cinsellik seanslarının merkezi sayılabilir. Eğlenmek için hazırlandıktan sonrasında her çeşit eğlenceye akabileceğiniz bir şehirde olmak kaçamakları da, diğeri ilişkileri de görkemli yaşayabilmenizi elde edecektir. Ben jigolo Murat, Trakyalı bir gencim, 27 yaşındayım, sarışınım, 180 uzunlukta, renkli gözlü 66 kiloda, ince ve uzun bir erkeğim. Burada eğlence yediden yetmişe tamamımız için değişik işleyen bir aktivitedir. Bu yüzden görüştüğümüzde sizin yaşınızın ve benim yaşımın hiçbir önemi kalmadan dilediğimiz yerlerde eğlenebilir ve geceyi tam olarak Trakya tarzında geçirmeye başlayabiliriz.
  Ben çevrenizdeki erkeklerden sıkıldığınızda arayabileceğiniz bir eğlence erkeğiyim. Yerim, içerim, gezerim ve eğlenirim, bunların hepsini tek başıma da yaşayabilirim fakat yanımda bir kadın olduğunda bu oldukça daha muhteşem bir edinim olmaya adım atar zira yalnız eğlendiğimde neler yaşayacağıma ben kendim karar veririm fakat Tekirdağ jigolo siteleri ilişkilerimde benim açımdan her şey bir sürprizdir. Nerede yiyecek yiyeceğimi bilmiyorum, nerede eğleneceğimi bilmiyorum, bir oldukça süre iyi mi bir ortamda bile sevişeceğimi bilmiyorum, hepsi birer sürpriz olarak gece süresince yaşanır. Sürprizler kötü olmadıklarında sürekli keyifli şeylerdir ve iyi sürprizler yapıldığında, sürprizi gerçekleştiren kişide, sürpriz meydana getirilen kişide mutluluk hisseder. Bende size aynı hisleri verebilmek için elimden gelen tek yolla doğrusu seksimle minik sürprizler yaparım. Sürprizin ufağı büyüğü olmaz, benim sürprizlerimde, değişik bir pozisyonla ya da değişik bir Show ile yada daha değişik bir yöntemle bu mutluluğu verebilirim, şimdi bunu iyi mi yapacağımı söylersem, bu bir sürpriz olmaktan çıkar.
  Bu beklentiyle görüşmemize katıldığınızda, sürprizimin ne süre yaşanacağınız asla bilemezsiniz, bu ya buluşacağımız kafede yaşanır ya da randevunun son olarak dakikalarında, siz bana geceyi baştan sona sürprizlerle dolu yaşatıyorsunuz, bende size ekstradan bu şekilde küçük heyecanlar yaşatarak teşekkür etmeyi isterim. Tekirdağ jigolo sitesi eğlencenin tam merkezi bunu kelimelerle anlatmak oldukça basittir fakat yaşamak Tekirdağ’ı bilmiyorsanız oldukça zor olsa gerek. Bölgeyi bilen rehberler jigololardır ve bayanlar ustalaşmış cinsellik uzmanlarının rehberliğinde Trakya gecelerinde keyifli anların mükemmeline ulaşırlar. Bir mevzuda genelleme yapmak sürekli yanıltıcı durumlara niçin olur. Bir şehir için muhteşem bir yer diyerek genelleme yapar ve her insanoğlunun o şehri muhteşem olarak göreceğini düşünürsünüz fakat değişik biri aynı şehirden nefretle söz etmeye başlayınca şaşırırsınız ya da tamamımız İskender yemeye bayılır dersiniz fakat bir vegan sizinle aynı hisleri paylaşmaz. Eğlence içinde değişik değildir, bir ortam size muhteşem gelir, başka bir hanımefendi o ortamdan asla keyif almayabilir fakat yanınızda bir Trakyalı jigolo var ise her ortam mükemmeldir.
  Sözlerimin sonuna yaklaşırken, sizinle birazcık daha açık sözlü seslenmek isterim. Eğlence sevmeyecek kimse yoktur fakat bizim sizinle buluşmamızdaki aslolan hedefimiz yalnız seksi tatmaktır, eğlence onunla yaşanmış olan bir artıdan ibarettir. Benim cinsellikteki durumumu merak ediyorsunuz, o süre o mevzuda da net birkaç şey belirtmeliyim. Tekirdağ jigolo Murat olarak eğlenceden çıktıktan sonrasında sizi öyleki bir sikeceğim ki; zevkten baygınlık geçirecek en azından on dakika bacaklarınızın titremesinden ayağa kalkmadan uzanıp yatacaksınız. Eğer koynuma girdiğinizde sevişmede bana sürprizler yapmak yerine bu sürprizleri benim yapmama izin verirseniz, sınırsız cinselliğimle akıllara zarar heyecanları size tattıracağım. Azgınlığınızın deneyimlerimden daha üstün geleceğini asla düşünmeyin, bu şekilde bir şeyin olmasına olanak yok. Azgınlık genç hanımlarda da, olgun hanımlarda da bulunan içten gelen bir arzudur fakat edinim yaşanarak kazanacağınız bir bilgidir. Bayanların bu durumu erkekler içinde geçerlidir, ben bir erkeğim ve aşırı azgınım, eğer jigolo olmadan hayata devam etseydim bu deneyimin bir tek onda birine haiz olarak ilişkilerimi gerçekleştirebilecektim fakat şimdi görkemli gecelerde yanımda bulunmanız için sizi umuyorum.
  Sivas Jigolo Uğur Kalınca Penisiyle Kasıklarınızı Zorluyor
  Peniste uzunluk ya da kalınlık önemsizdir, önemi olan yalnız işlevdir diyenlere direkt züğürt tesellisi yapıyorlar ya da kedi ulaşamayacağı ete mundar der kabul edebilirsiniz, aletlerinin boyutundan hastalık hisseden kişilerin kendilerini rahatlatma amacıyla çıkardıkları boş ve mesnetsiz bir teoridir bu. Benim aletim kalınca ve boyutça birazcık uzundur, bu durum vajinanıza girişte kasıkları zorlar fakat bu acı olarak hissedilmez yalnız yoğun zevkler olarak algılanır. Sivas jigolo Uğur kalınca penisiyle kasıklarınızı zorluyor fakat asla acı yaşatmıyor, yaşattığı tek olay yalnız zevktir. Penisimin boyutu jigolo olana dek hep başıma bela olmuştur, oral yapmakta güçlük çeken kızlar, vajinal sevişmede yada ters ilişkide de zorlanacaklarından korktukları için benimle sevişmekten daha öteye geçmeyi istemiyorlardı. Cinsel açlığımı bastırabileceğim tek yardımcım yalnız mastürbasyon yardımıyla boşalmaktan geçiyordu. Bense bu tür orgazmdan keyif almıyor ve bir vajinanın sıcaklığını özlüyordum.
  Bu duyguyu asla tatmamış olsaydım, o sıcaklığı asla hissetmemiş olsaydım, küçük bir ihtimal bu kadar özlemez ve mastürbasyonun verdiği kolaylıkla yetinebilirdim fakat bu hazzı yaşadığım için bu alternatif benim için söz mevzusu değildi. Cinsel hayatımın bir halde canlanmasını sağlamalıydım, çevremdeki kızların bu sorunuma çözüm olacaklarını hiçbir şekilde düşünmüyordum zira hepsiyle çıkmış ve sevişmiştim, oral sevişmede penisimin boyutunu gördüklerinde daha fazlasını yaşatamamışlardı. Yaşadığım cinsele ilişkilerin hepsini eskort bayanlarla yaşamak zorundaydım. Bir akşam gene kendime Eskort hanımefendi seçerken, aklıma erkeklerinde cinsellik sektöründe çalışmış oldukları aklıma geliverdi. Hanım aramayı bırakıp, adam cinsellik işçilerinin ilanlarına bakmaya başladım. Açtığım Sivas jigolo siteleri bana ilanlardan fazlasını gösteriyordu. Sayısız data veren yazıları vardı, bu makalelerde benimde bir miktar şansla kendime bu ortamda bir yer edinebileceğimi görmeye başlamıştım. O gece kendime cinsellik için hanım aradığım aklımdan tamamen çıkmıştı, tek odağım jigoloların yaşamı olmaya başlamıştı.
  Sabah güneşi gördüğümde hala araştırmaya devam ediyordum ve bir taraftan da, gördüğüm ilanların bazılarını örnek alarak kendime bir duyuru hayata geçirmeye uğraşıyordum. Sivas jigolo sitesi ilgimi çekmeyi bırakın beni adeta büyüleyip tesiri altına almıştı. Eksikliklerim kafama takıldığı için ilanımı askıda tutarak kendime bir ev aramaya başladım. Ek olarak birazda giyim almam gerekiyordu, okuduklarımdan bu biçim şeyleri yapmamım şart bulunduğunu hissetmiştim, yazılanlarda vakit içinde eksiklerinizi tedarik edebilirsiniz dese de, ben gerekirse borç alarak dahi olsa bu eksikliklerimi tamamlamak istiyordum. Evimi bulamam bir haftadan fazla zamanıma mal olmuştu fakat oldukça iyi bir konumda ve geniş bir daireye çıkmayı başarmıştım, eşyaları döşeyip, yeni giysilerimi dolabıma yerleştirip, bir tanede yeni bir hat alınca ilanımı yayınladım. Penisimin boyutlarını gösterecek bir fotoğraf paylaşamadığım için şekliyle etkileneceğiniz mayolu bir fotoğrafımı paylaşmak istedim.
  Her hanım büyük bir penisten hoşlanmayabilir hatta kız arkadaşlarımın verdiği tepkiyi vererek ilişkiye girmeye korkabilir fakat büyük bir penisin hayalini kuran hanımlarda var ve bu hanımefendiler için ne kadar büyükse o denli iyidir diyorlar. Bende bu düşüncedeki bayanlara net olarak müjdeyi vereyim, elinize alabileceğiniz en büyük penisi görmeye hazırsanız benim penisimi görmeye gelebilirsiniz. Sivas jigolo ilanları doğunun en kalınca penisiyle ilişkiye girmenizi sağlayacak. Penisim ne kadar kaba görünse de ben pamuk şeklinde yumuşacık bir erkeğim. Oldukça kibar, yüksek eğitim almış, her ortama uyum sağlayabilecek toplumsal birikime haiz, 25 senelik yaşamında tek eksiği yakıcı cinsellik ilişkileri olan bir erkeğim. Kalınca ve normalin üstünde bir uzunluğa haiz penisleri seviyorsanız şimdiden heyecanlanmaya başlayabilirsiniz zira böylesini yine ömrünüzün sonuna kadar göremeyebilirsiniz. Bu açıdan ilişkimiz kesinlikle eşi olmayan bir görüşme olacak ve size anımsanacak bir cinsel birleşme yaşatacak.
  Tüm Birikimini Jigololuğa Harcayan Sinop Jigolo Davut Van Jigolo
  Bir iş yapacaksanız, başarı göstermiş olmanız için belli bir miktar ana para yatırmanız gerekir, bu ana para ne kadar yüksek olursa, ilerleyişiniz o denli süratli olacaktır. İş hayatında başarıyı yakalayan bir erkektim fakat hayatımı birazda kendimin de zevk alacağı bir halde yaşamaya karar vermiştim. Ticari mantığıyla hareket eden biri olduğumdan, gireceğim bu meslekte de gerekenleri maddi açıdan tereddütte kalmadan hayata geçirmeye çalışacaktım. Artık günümüzde görünüş oldukça önemli hale gelmeye başladı, düzgüsel bir kafede birkaç liraya çay içmek varken insanoğlu onlarca lira ödeyerek lüks kafelerde çay içmeyi tercih etmeye başladılar, oysa her iki çayda aynı yalnız mekan farkına kat, kat fazla ödeme yapılıyor. Jigololukta da bir partnerin görünüşünden yaşamış olduğu, eğlenilmiş olduğu ortama kadar her şeyiyle görkemli görünmesi gerektirme ettiğini tespit ettim. Bende tüm birikimimi bir araya biriktirerek hazırlanmaya başladım. Tüm birikimini jigololuğa harcayan Sinop jigolo Davut adı diğeri cinsellik erkeklerine de başarısıyla örnek teşkil etsin isterim.
  İşin gerçeği küçümsenmeyecek bir miktar biriktirmiştim ve büyük bir kumar oynayarak her şeyimi bu mesleğe yatırmaya karar vermiştim. Denize nazır muhteşem bir eve geçtim, içini birinci kalite konforlu eşyalarla doldurdum, bu eşyaları seçerken hep sizin konforunuzu düşünerek hareket etmeye çalıştım fakat bir hanımefendi olmadığım için küçük bir ihtimal hata yaparım korkusuyla bazı hanımefendi arkadaşlarımdan yardım aldım ve onların tavsiyelerine uyarak eşya seçimi yaptım. Tavsiyelere gore imajımı bile yeniledim, yeni giysiler, yepyeni bir saç modeli ve birazcık daha gelişmiş bir vücut kazanmak için iyi bir salonda spor emekleri şeklinde harcamalar yaptım. Sinop jigolo siteleri artık beni ve hizmetlerimi tanıtmaya başlayabilirdi, kendimi dört dörtlük bu hayata hazırlanmış olarak hissediyordum. Cebimde yalnız birkaç aylık geçinebileceğim oranda bir para kalmıştı fakat yaptığım her harcama içime sinmişti. Birikimim yetmese bile gerekirse kredi çeker daha fazlasını bile harcayabilirdim. Bunu hayata geçirmeye gerek kalmamıştı, borca girmeden her şeyim tastamam hazır olmuştu.
  Maddi harcamalarla elde edemeyeceğiniz hazırlıklarda vardı, bunlar kültürel birikim, cinsellik birikimi ve kişilik şeklinde mevzularda hazırlanmaktı. Bayağı bir genç için bu biçim şeyleri tamamlamak zor olabilirdi fakat başarı göstermiş bir iş adamının bu mevzuda hazırlık yapması gerekmezdi, esasen kafi birikime sahipti. Bende başarı göstermiş iş adamlarından biriydim ve kültür, kişilik, eğitim şeklinde özellikleri zirvede biriyim. Fark ettiyseniz bu yüksek özellikler içinde seksi koymadım zira sevişmede eksiklerimin bulunduğunu biliyorum. Yüzde yüzüne hakim olamadığım hiçbir mevzuya egolu şekilde yaklaşmam. Sevişmede kötü müyüm? Bunu kesinlikle kabul edemem, aksine cinsellikte mükemmelim fakat bazı çeşitlerini yaşamaya fırsatım asla olmadığı için kusursuzum diyemem. Benim tarzım teke tek ilişkilerden yöne olduğundan ilişkilerim hem karşı cinsle ve teke tek yaşanmıştır, deneyimlerimde hep bu çerçeve dahilinde şekillendi. Bende hizmetlerimi ilk olarak duygusal bir partner olarak Sinop jigolo sitesi ilanımla vermeye başladım.
  Yüksek ücretliyim ve hafta içindeki ücretimle, hafta sonundaki ücretimi değişik tutuyorum. Hafta içi seanslarım birazcık daha uygundur fakat hafta sonları seanslarım hem geceliktir, hem de tutarı daha yüksektir. Kendimi VİP bir cinsellik partneri olarak değerlendirdiğim için bu yöntemi seçtim. İsterseniz sizde ilişkilerime bir gece konuk olabilir ve VİP olup olmadığımı görebilirsiniz. Sinop jigolo ilanları geçmişiyle de, geleceğiyle de VİP bir erkeği tanıtmaya başladı. Sinop’taki her jigolo seven hanım sonunda benimle minimum bir kere görüşmüş olacak ve bir oldukça bu ilişkide bulunmuş olduğundan mutluluk hissedecek. Başarı göstermiş bir iş adamı geçmişim olduğundan gece hayatında oldukça tanınmış biriyim, gittiğimiz her kulüpte bana gösterilen ilgiye sizde tanık olacaksınız. Bu sizi rahatsız edecekse, merkezin birazcık dışına uzanarak tanınmadığım ortamlara da gidebiliriz. Evime gelip gelemeyeceğinizi sormanıza asla gerek yok, o lüks evi yalnız sizin rahatınız için hazırladım. Burada bulunmak ve konforundan yararlanmak en oldukça sizin hakkınız.
  Siirt Jigolo Ömer Ayakta Seksle Geceye Başlıyor
  Sekse nerede başlanacağını kısıtlayacak bir kural yok, bazı kişiler bir koltukta oturup film izlerken ansızın öpüşmeye başlayabilir ve orada cinsel birleşmeye girebilirler, kimi vakit yatakta uzanmış uyumaya çalışırlarken, ufacık bir temasla şehvete kapılarak öpüşmeye başlayabilirler ya da benim şeklinde bayana arkasından sarılarak ayakta sevişerek ilişkiye başlamayı seçebilirler. Benim hizmet tarzım bu, Siirt jigolo Ömer ayakta seksle geceye başlıyor. Naturel olarak bunu yapabilmem için ilk olarak sizin onayınıza ihtiyacım var, ilişkilerimde sizin istemeyeceğiniz bir olayın yaşanması söz mevzusu değildir. Ben yalnız kendi tercihimi belirttim, bu şekilde süre kazandığımızı ve aslolan hedefimize derhal geçebildiğimizi düşünüyorum. Yaşım 28, esmerim, 182 boyundayım ve kilom 80, kısa saçlıyım, geniş omuzluyum, sporu asla sevmeyen, mümkünse izlemeyi yeğleyen biriyim. Cinsellik haricinde yorucu olan her şeyden uzak dururum, tüm performansımı yalnız randevularıma saklıyorum.
  Bunu performansımın düşük olmasından ya da acil tükenmesinden dolayı yapmıyorum, ödenen paranın karşılığının misliyle verilmesini sağlamaya çalıştığım için enerjimi yalnız size saklıyorum. Siirt jigolo siteleri heyecanımın zirve noktasında olduğu bir dönemde hayatıma girmişti. Yaptığım görüşmelerde asla performansıma dikkat etmiyordum, enerjimi iyi mi idareli kullanacağımı düşünmüyordum, iyi mi olsa altından kalkarım diyordum ve çoğunlukla alkolün etkisinden ve bitkinlikten güneşi göremeden enerjimi tüketiyordum. Bir cinsellik işçisinin asla yapmaması gereksinim duyulan hataların en önemlisini aylarca hayata geçirmeye devam etmiştim. İnsanlar yakıcı çağlarında yaptıkları hataları görmezden gelmeyi oldukça iyi başarırlar, bende öyleydim, hatta bu hareketlerimin hata bulunduğunu bildiğim halde yalnız hoşuma gitti için hayata geçirmeye devam ediyordum. Bu hareketlerimin geleceğimi de etkileyeceğinin bilincinde olmama rağmen bu yılı atlatayım seneye kendime birazcık çeki düzey veririm diyordum fakat seneye de aynı şekilde hatalar üstüne hatlar hayata geçirmeye devam ettim ve iki yılda kariyerimde bir arpa boyu kadar bile yol kat edemedim.
  Üçüncü yılımda Siirt jigolo sitesi görüşmelerimde artık hata hayata geçirmeye çalışmaktan vazgeçtim. Mükemmelliğe ulaşmak isteyen birine dönüşüyordum. Bunun niçin bende geliştiğini asla bilmiyorum, sanki bir gece yattım ve sabah uyandığımda aklım başıma gelmişti. Kalkıp yatakta oturmuştum ve son iki senede yaptıklarımı baştan sona gözden geçirmeye başladım ve resmen kendimden utandım. Bayanların yanında oldukça ukala, şımarık hareketleri olan, konuşmasına dikkat etmeyen bir partner olarak yer alıyordum ve bu bayanların beni niçin iki seferden fazla aramadıklarını açıklıyordu. Bayanlar daha oturaklı, seviyeli ve eğlenebildikleri erkekleri isterlerdi, bendeyse bunların asla birini göremiyorlardı. Dikkatimi tekrardan biriktirerek, mesleğime sıfırdan başlıyor şeklinde davranmalıydım. İlk adımım kendimi baştan yaratmayı düşündüğümü açıklayan ve hatalarımın bilincinde olduğumu özetleyen bir itiraf niteliğindeki duyuru yayınlamaktı. İkinci adımda ise beni arayacakların benden memnun kalmalarını sağlamaya başlamaktı. Artık önceki kadar rahat davranmayacak, enerjimi daha dikkatli kullanacak ve mesleğimin yüz akı olmaya çalışacaktım.
  Beş senedir Siirt jigolo ilanları hizmetlerine yakışır kalitede görüşmeler yaşıyorum. Yalnız davranışlarımla bir örnek değilim hem de hizmetimdeki geniş yelpazeyle de artık örnek bir jigoloyum. Bayanlar artık beni mecburiyetten değil, hakikaten arzuladıkları için aramaya başladılar. Önceleri jigolo bulamadıkça son umar, son seçenek olarak beni aramak zorunda kalıyorlardı. Şimdiyse o görevi bir başkası üstenmiş olacak ki; ben ilk aranılan jigololar içinde yer almaya başladım. Hizmetlerimde vücut yalama, 69, cim cif, ters ilişki, tapıncak, fanteziler ve kostümle gerçekleşen heyecanlar şeklinde sayısız teknik gerektiren hizmetler bulunuyor. Tüm hizmetlerimi ek ödeme yapılmadan alabiliyorsunuz, sınırsız hizmetleri verdiğimde, ansızın çıkabilecek isteklerinizi de yerine getiriyorum. Otellerde, motellerde, bekarsanız evinizde ve kendi dairemde jigolo ilişkilerine girebilirsiniz. Korunma, gizlilik ve önem taşıyan diğeri mevzularda da güvenilir olun sizin kadar düşünceli davranırım.
  Cim Cif Seviyorsanız Samsun Jigolo Cavit Zevkle Bedeninize Boşalıyor
  Fantezilere ulaşmak doğru kişiyle oldukça kolaydır fakat doğru kişiye ulaşmak en zorudur. Kolayca doğru partnere ulaşmak mümkün olabilseydi, her düşlem kolayca yaşanabilirdi ve bu kolaylık sebebiyle bir özelliği kalmazdı. Fantezilerde hanımefendiler içinde, erkekler içinde en zor olanı vücuda idrar yapmak ve cim cif fantezisidir. Bu iki tarafı da zorlayan ve bazı tabularını aşmalarını gerektiren bir fetiştir. Cim cif seviyorsanız Samsun jigolo Cavit zevkle bedeninize boşalıyor ve tapıncak olayınızda doğru adam bulunduğunu kanıtlıyor. Duysanız da inanmayacağınız kadar yetenekliyim, fetişte bir tek şişman olmadığım için şişman fantezisinde rol oynayamadığım için birkaç bayanın tapıncak hizmetini veremiyorum. Fetişleri ve tapıncak ilişkilerde kullanılan her malzemeyi seviyorum, bir düşlem düşlerken her bir oyuncağı teker, teker elime alıyorum ve o oyuncakla müşterilerime neler yaptığımı hatırlamaya çalışıyorum. Daha değişik iyi mi kullanabileceğimi hayal ediyorum ve tapıncak yanları ağır basan yeni bir fanteziyle karşınıza çıkıyorum.
  Evimde yüzlerce cinsellik oyuncağı var, ilişkimizde cinsellik oyuncağınızı seçerseniz doğaçlama heyecanlarda yaşayabilirsiniz. Samsun jigolo siteleri her jigoloya yer verdiği halde oldukça azca kişi tapıncak yada BDSM sanatlarda cinsellik hizmetleri veriyor. Yalnız birkaç kişi olduğumuz için hafta sonu vardığında gelen talebe yetişmemiz olanaksız hale geliyor o yüzden hafta içi daha rahat buluşma alabileceğinizi bilmelisiniz. Bayanların isteklerini saat sınırlaması yapmadan karşılıyorum, gecenizde yada gündüzünüzde size hizmet vermekten mutluluk hissediyorum. Kimi vakit tapıncak isteklerin yoğunluğundan başımı kaldıramaz hale gelirken, bir bakıyorum yedi gün süresince tek bir hanımefendi bile tapıncak ilişkiye girme isteğinde bulunmuyor ve düzgüsel seanslar vermek mecburiyetinde kalıyorum. Alışkanlıktan olsa gerek, en duygusal ilişkilerde bile o cinsellik oyuncaklarından biri ne olursa olsun bir elimde bulunuyor ve size zevk vermeye ara vermiyor. Bence sınırsız sekten sonraki her sek türü bir sanat olarak değerlendirilmeli.
  Her insanoğlunun vermeyi yada yaşamayı arzu etmediği bir ilişki türünü yaşatıyorum şeklinde düşüneceksiniz fakat güvenilir olun sizde bir fetişsiniz ve siz bunu bilmiyorsunuz. Benimle takılmaya başladıkça, birer, birer kendi fetişlerinizi keşfetmeye başlayacaksınız. Samsun jigolo ilanları tapıncak uzmanlığımı serbestçe yaşayabildiğim ve kimse tarafınca yadırganmadığım bir ortam sunuyor. Bu ortamda size çılgınlıklarınızı düşünmeden yaşayabileceksiniz. Bu biçim şeyleri size ben yaşatacağım ve en görkemli şekliyle yaşatacağım. Randevularımda tek kural kendinizi kısıtlamayın kuralıdır, kendinizi özgür hissedin, sınırsız ve yürekli hissedin ve tapıncak zevkleri teker, teker keşfederek yeni bir dünyanın kaşifi olun.

  Van Jigolo Hakan’ın Fantezileriyle Boşalın Orgazm yaşarken içinde bulunduğunuz anın güzelliği orgazmın doyuruculuğuna da etki eder. Orgazm yaşarken anın güzelliğine iyi mi ulaşırsınız? Naturel olarak buna bir tek cinselliği görkemli yaşayan ve eğlenmeyi bilen biriyle yapabilirsiniz. Cinselliği görkemli yaşamayı başaran kişilerin ilişkilerinde fantezilerin küçümsenemeyecek seviyede önemi vardır. Fanteziler çeşidine gore içlerinde hem coşku, hem zevk…

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  error: Content is protected !!